Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ViZion


ViZion
félisten

Szia!
Jó sok macera lehetett vele :R Nekem nagy kedvencem a steampunk, biztos a túlzásba vitt Elder Scrolls okozta :D
Hááát, egy javaslatom lenne: a ronda feliratok helyett lehet csináltatni olcsón öntapadós gravírfóliát, ami van bronzos és arany színben is. Leheletvékony, jól ragad, és a felülete fém - kivéve a gravírozott jeleket, amik feketék.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2) Matthu


Matthu
aktív tag

Szép lett,gratula hozzá! Egy-két részlet elnagyolt, de mivel írtad, hogy ez egy teszt darab, nem is számít. Egy vezeték nélküli billentyűzetet lenne jó átalakítani. Mennyi ideig tartott a munka?

[ Szerkesztve ]

(#3) frescho


frescho
addikt

jopofa darab. Ezt biztos nem pufoli a felhasznalo, mert konnyen beleall a kezebe egy fogaskerek tengely. :)

https://frescho.hu

(#4) Tim82


Tim82
nagyúr

És használható maradt, mint billentyűzet? Nem látok semmilyen csatlakozót, kábelt az átalakítás után, hogyan kötöd gépre?

Amúgy marha jól néz ki.

ViZion: az Elder Scrolls-nak mi köze van a steampunk-hoz? :F

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5) xlife11 válasza Tim82 (#4) üzenetére


xlife11
senior tag

Semmi..:D

(#6) aram01


aram01
nagyúr

tetszik,a gép többi részét is át kéne így alakítani :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) ViZion válasza Tim82 (#4) üzenetére


ViZion
félisten

Pl. a Dwemer-ek gépei, de ha nem ismered, akkor semmi :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) Tim82 válasza ViZion (#7) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sorry, én műfajban gondolkodtam és akkor már az Arcanum sokkal közelebb áll. Oké, hogy egy, azaz egy darab játékelem steampunk-os az Elder Scrolls-ból... :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9) Qkackca


Qkackca
őstag

A kiskésit vagányul néz ki, gratula :)
Bár olyan bigyókat a nyilak mellé lehet nem tennék, ha tudnék ilyet csinálni :B

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#10) aram01 válasza Qkackca (#9) üzenetére


aram01
nagyúr

miért? legalább megtanulod hogy nem lehet mellé ütni ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) ViZion válasza Tim82 (#8) üzenetére


ViZion
félisten

Na, ezen nem kell fennakadni, mostanában volt MW-ről szó, elindítottam pár napja, és a modról Dwemer városok (meg a gépeik) ugrottak be. De ha ez fáj Neked, akkor én kérek elnézést, inkább írtam volna DeadCyborg-ot :D :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12) harlyngton


harlyngton
tag

Először nem vágtam mit lehet egy billentyűzeten moddingolni, de kiváló darab, a gombokat én is alkalmazni fogom :))

(#13) XtremLor


XtremLor
őstag

Jol nez ki, varom mar a monitort is, ha meg a teljes konfig hasonlo atalakitasokon fog atmenni eszmeletlen lesz :K ;)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#14) wody21


wody21
tag

Ez aztán modding a javából! Gratulálok, csak így tovább!

(#15) feco72


feco72
Modder

Egy üzenetben próbálok meg mindenkinek válaszolni így egyszerübb.

Kb. 1 hét volt, napi 2-3 óra (néha több) ebből a legtöbb az ötletelés volt.
A gravírfólia jó ötlet, ki is fogom próbálni.
Elvileg használható csak nem dugtam vissza a kábelt, mert az nem lett átalakítva.Ráadásul még régi 5 pólusú tuchel mivel a billentyűzet AT/286 kompatibilis egyszerűen nincs olyan gépem amibe bedughatnám.
A kiálló részek (rugó,fogaskerék) egy erősebb mozdulattal eltávolíthatók, sima pillanatragasztó fogja csak őket, ha napi használatra fogok készíteni,akkor süllyesztem vagy levágom a kiálló részeket, hogy ne akadályozzon.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#16) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nagyon zsíros, grat!

Mutogatni való hater díszpinty

(#17) Tim82 válasza ViZion (#11) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem fáj, csak nem vágtam az asszociációdat.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Tetszik! :B Bár én a bőrt egy kicsit ráfeszítettem volna, hogy szép legyen, vagy ez direkt?

[ Szerkesztve ]

(#19) Apika


Apika
Közösségépítő

Gratulálok a munkádhoz, nekem nagyon tetszik! :K

(#20) macilaci78 válasza KaiotEch (#18) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szvsz direkt. "Antikolt". :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#21) feco72 válasza macilaci78 (#20) üzenetére


feco72
Modder

Lustaság és sietség miatt nem feszített.Mindenféle kiálló műanyagok a lapon,amit nem reszelgettem le illetve korrektül el is mértem a bőrt mind szélességére mind az egyik sor billentyűnél is.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#22) Bari válasza feco72 (#21) üzenetére


Bari
Modder

Grat a billhez :C, első moddingos munkának jó lett , nekem ugyan ez a stílus annyira nem jön be, de tudom, hogy sok munka volt vele. A jelenlegin lévő hibák meg a következő darabon ki tudod majd küszöbölni, az ember mindig tanul a saját hibájából.
Kíváncsian várom a további ténykedésed.
Hajrá, moddingra fel :D

Üdv: Bari

(#23) Ace owner


Ace owner
addikt

Piszkos Pénz bejátszik :DDDD

Galaxy Fold 4

(#24) korion válasza aram01 (#6) üzenetére


korion
senior tag

tetszik ez a stílus! :C
csak így tovább! :R

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#25) domi007


domi007
őstag

ajánlott hozzá, hogy használni is tud ;)

szép lett szerintem amúgy :K :R

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#26) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Uhh! Gratulálok! :C :C :R :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#27) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Azokat a míves betűket/számjegyeket te készítetted vagy esetleg lehet kapni valahol ? :)
Nagyon eredeti hatással bír ... :R

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#28) feco72 válasza Tibor_560sec (#27) üzenetére


feco72
Modder

Bizonyos "isabella" nevű font amivel nyomtattam őket.Nem tudom Win alatt hogy érhető el mert én Linux alól dolgozom.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#29) Tibor_560sec válasza feco72 (#28) üzenetére


Tibor_560sec
aktív tag

Ja hogy nyomtattad ... azt hittem kézműves munka ...
Köszi a választ :R

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#30) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Egész jól sikerült kis moddolás lett. Várom a következő cikkedet :))

Verba volant, scripta manent.

(#31) hocico


hocico
tag

nagyon príma :)
egy hasonló billentyűzetre vevő vagyok :)

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

(#32) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Szép lett s elég kreatív a cucc! Biztos sokmelód lehetett vele :D

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#33) blackydan


blackydan
senior tag

Ütős, szép munka :K

(#34) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Klassz. Megrendelésre nem csinálsz? :-)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#35) feco72 válasza Sanzaa (#34) üzenetére


feco72
Modder

Mindenféleképp ez a végső célom, úgy is több mint fél éve munka nélkül vagyok, időm van, szeretem ezt csinálni (mondjuk néha tépem a hajam).Megbeszélés kérdése, gondolkozom a fóliázáson is mint egyszerübb-olcsóbb megoldásom, mert az ilyenek mint ez azért munka- és időigényesek.Amit nem biztos, hogy tudnék árban is érvényesíteni.Privátban bárkinek rendelkezésre állok ez ügyben.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#36) feco72


feco72
Modder

Elkészült az új, a leírás is 90%-ban nemsokára küldöm.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#37) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Van egy új ConCorde 9.7 IPS tabletem, amin végre némi kutakodás után tudom használni egy magyar kiosztású USB-s PC billentyűzettel az ékezetes karaktereket is.
Akartam egy ebayes billentyűzetes bőrtokot rendelni, de azokon ugyebár csak angol kiosztás van.
Azt kérdezném, hogy szerinted össze tudsz-e dobni egy magyar kiosztású, 5 pines micro USB csatlakozós steampunk billentyűzetet? Állandó használatra lenne...

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#38) feco72 válasza Sanzaa (#37) üzenetére


feco72
Modder

Most, hogy már túl vagyok a másodikon azt mondom igen,meg tudom csinálni.Az állandó használatra annyit tudok mondani,hogy most nyúzok egyet, ez a tartóssági tesztje, egyelőre bírja.Megbeszéljük.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#39) Sanzaa válasza feco72 (#38) üzenetére


Sanzaa
senior tag

A lényeget pont kifelejtettem, mert már éjjel írtam.
Szóval én egy hordozható stampunk magyar kiosztású billentyűzetes tokra gondoltam micro USB csatival, amiben tudom hurcibálni a tabletem. Ha ebayen beírod , hogy 9.7" keyboard case, ott lesznek az ilyesmi tokok.

Valami látványtervet össze tudsz dobni és egy árajánlatot?

A tokhoz:
Arra gondoltam, hogy mivel a tok rész legyártása a legnehezebb, ezért lehetne egy tablet méretű régi kötésű könyvbe bele tenni mindent úgy, hogy kívűlről könyvnek nézzen ki. Tehát csak a papírlapok közepét kéne kivágni...

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#40) feco72 válasza Sanzaa (#39) üzenetére


feco72
Modder

Ufff!
Gondolkoznom kell, hogy s mint kéne megoldani.A billentyűzetnél tudsz típust mondani?Méretek miatt kellene.Meg kb. mekkora egy gomb?Aztán ha összeáll a fejemben valami akkor megpróbálok róla egy leírást meg talán képet szerkeszteni.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#41) Sanzaa válasza feco72 (#40) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Vegyél fel Gtalk-on, ha gmail fiókod! 14-15 körül már kommunikatívabb leszek, mert most mobilról pötyögök.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#42) feco72


feco72
Modder

Egy kis beharangozó a következőhöz.Nemsokára leírás is lesz

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#43) feco72


feco72
Modder

[link]

[ Szerkesztve ]

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#44) Bari válasza feco72 (#43) üzenetére


Bari
Modder

Nagyon baba , várom az írást róla.

Üdv: Bari

(#45) feco72


feco72
Modder

A szombati Cosplayer Expón látható lesz majd néhány az itt bemutatott dolgok közül. Millenáris park.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.