Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1768) Bozek válasza Mircinko (#1764) üzenetére


Bozek
nagyúr

Értem. Mondjuk nem akadt össze a kernel-be integrált CWM-el, szóval okés minden. Azért a legközelebbibe majd rakd be, hogy választható legyen.
Amúgy a vKernel is tartalmaz sound control-t, az mennyire zavarhat be a ROM-ban lévővel?

Más: Eddig csak pozitív tapasztalatom van a Mircinko ROM-mal kapcsolatban. Egyedül a már említett számológép, ami problémás, de ezt ritkán használom úgyis.
Amit még észrevettem, hogy az ExternalKeyboardJP.apk benne maradt, az felesleges. Esetleg az ES-t és a többit is megcsinálhatnád választhatóra, mert van, aki alternatív programokat használ ezekből (például Solid Explorer). A Térkép és az egyéb Google cuccok meg mehetnének még a /system-be..

(#1762) trickymoon: Működik a vKernel-el (mivel ez a NuriJ féle), én is azt raktam fel alá. A DoomKernel-t használtam régebben, de abban nem igazán akar menni a TWRP. Nem mintha kellene, csak ha véletlenül mellényomok, akkor vehetem ki az akksit, mert lefagy. Igaz, telepíteni még a vKernel-féle TWRP-vel se sikerült, folyamatosan kiírja, hogy nem tudja mountolni ezt meg azt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.