Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maacaw


Maacaw
tag

Kár hogy nem sikerült eddig egyik gyártónak sem egy normális, használható, jó árazású okosórát kiadni, pedig szerintem kellemes ár mellett lenne rá igény. :( Ahogy Bocha is írta: "Továbbra is várom az első univerzális, mindennel normálisan használható okosórát." Egyébként köszönjük a cikket, jó lett, bár ezúttal sem lesz okosórám.

[ Szerkesztve ]

(#2) NoMagix


NoMagix
addikt

Lesz ez még jobb is!
Ez most csalódás volt számomra a Sonytól!

(#3) razorka777


razorka777
veterán

A japán cég második okosórája kissé más szemlélettel készült, mint elődje vagy épp a LiveView, épp ezért nem tett pontot a kérdésre: kellenek ilyen kütyük?

Szerintem nem.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#4) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Kíváncsi vagyok, mit mondanak azok, akiknek már van ilyen. Vannak már néhányan.

(#5) hito


hito
nagyúr

Nekem a mai napig MBW-150-em van. Mindent tud szerintem, amit egy okosórának tudnia kell. Köszönöm, nem szeretnék FB-ozni egy 3centis kijelzőn, tehát nekem ezek az appok ebben a formában teljesen használhatatlanok. Szerintem egy okosóra lefontosabb funkciója az, hogy a készülék keresgélése és elővétele nélkül kapjak értesítést a hívásról és arról, hogy ki hív. Max. még az SMS-ek és a mail-ek gyors elolvasása a cél nálam. Ezt mind mind tudja az 1000 éves okosórám, az akksija akár egy hétig is bírja és még jól is néz ki, nem úgy mint ezek a tamagochik.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6) paranoir


paranoir
csendes tag

Én alapvetően nem értem a létjogosultságát ezeknek az eszközöknek. Bevallom, nem volt még ilyenem, de nehezen tudom elképzelni azt a helyzetet, mikor feltétlenül jól jönne vagy kellene. A telefon mindig a zsebemben van, ha bármi van, kábé 3 másodperc míg előveszem, és a teljes funkcionalitás az enyém, míg ezzel az órával nem gyorsabb képbe kerülni, de az esetek többségében úgyis az a vége, hogy elő kell venni a telefont is. Karóraként meg csúnya szinte az összes, meg esetlen, ráadásul gondolom igen gyengén ellenálló, biciklizni már nemigen merném felvenni például. Szóval nem értem az egészet, én mesterséges igénygerjesztésenk látom a kialakulóban lévő okosóra-boomot, persze nyilván van, aki meg tudja magyarázni, hogy ez miért jó, de a gyakorlatban szerintem totál felesleges, arról nem is beszélve, hogy ötven körül már szép, elegáns, minőségi karórát lehet venni, ami tudom, hogy nem okosóra, de legalább szép a kézen, és nem úgy nézünk ki vele, mint aki most szédült ki az éves Knight Rider rajongói nagygyűlésről.

[ Szerkesztve ]

(#7) Zsolto


Zsolto
őstag

Azért a motoactv-ról se feledkezzünk meg, mely bár ritka, mint a fehér holló, azért az egyik leggíkebb okosóra, ami eddig megjelent.

Ez a cucc nekem is csalódást keltett, kicsit olyan érzésem van, mint az első LiveView-nál volt. Azt megvettem akciósan 12e Ft-ért, és két nap múlva vissza is vittem, mert csak bosszankodtam vele.

Itt is sorjáznak a kihagyott ziccerek, és hát ennyiért tényleg elég drága. De arra jó lehet, hogy a SmartWatch 1 árát lenyomja, az nekem mintha még jobban is tetszene, bár a LiveView-fiaskóm után nagyon ódzkodnék újból beleávgni ebbe a műfajba, amíg nem azt látom, hogy kiforrott a termék.

Bár azt, hogy az órán elolvasott leveleket nem állítja át olvasottra a telefonon, én nem bánnám, mert az órán úgyis csak rápillant az ember, és így legalább nem felejt el válaszolni rájuk, ha leül a gépéhez vagy kézbe kapja a telefont.

Bocha, ezt írod:
"Az összhatást nálam az előlap kialakítása rontotta el..."

Aztán meg egy bekezdéssel lejjebb ezt:
"Az összképet nálam mégis az a három kis ikon rontotta el..."

Most akkor melyik? :D

Hito:
És a kijelzője is működik még? Arra sokan panaszkodtak, hogy elhalványul és nem lehet segíteni rajta.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8) Peterson_


Peterson_
addikt

Nekem formára dizájnra kifejezetten tetszik, de a szokásos Sony-féle elbaltázott lépések itt is visszaköszönnek.
A gombokat inkább a telefonokra tennék, mert számomra(!) kifejezetten idegesítő a szoftveres megoldás.
Különösen, hogy általában az alsó-felső keret elég terebélyes mindegyik telefonjukon.
Ha jelentősen lejjebb megy az ára, akkor mondjuk nem lesz olyan rossz, főleg hogy addigra -gondolom én- a funkcionalitás is bővülni fog.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9) petipetya


petipetya
nagyúr

Kár érte, hogy ennyire elrontották. :(

"nincs rá lezsóidő"

(#10) hito válasza paranoir (#6) üzenetére


hito
nagyúr

Van ennek értelme hidd el. Én jó időben rengeteget bringázok, melóba is azzal járok és akkor nem a zsebembe teszem a telefont, hanem a táskába, mert 5"-os tepsikkel lehetetlen tekerni. Nagyon sokszor jött már jól, mert nem hallottam a táskámban, vagy olyan hívott akiért nem akartam leszállni a bringáról és tekerhettem tovább, majd visszahívom címszó alatt. Szóval rengeteg helyzet van amikor aranyat ér, csak a teszt főszereplője nekem nem jön be.

Zsolto: így, hogy van amikor fél évre szögre akasztom, így még hibátlan. Van amikor nem is párosítom össze az aktuális telefonommal (új szimbire pl. nincs működő app hozzá és 808-am volt sokáig) és akkor csak mint óra használom, úgy meg nem megy az OLED. Szóval nekem még olyan mint az új, csak a szíj fárad. :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#11) lacuspapus


lacuspapus
tag

45 ropi?? A kis vágottszeműek ezzel a vacakkal jól mellé lőttek... Ha ingyen adják a 4990.- forintos tokhoz.. :D

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#12) Xaels


Xaels
félisten

Nem baj a negatív értékelés. 15k-ért cserébe szívesen megszabadítok bárkit a "szenvedéstől" :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) hito válasza Xaels (#12) üzenetére


hito
nagyúr

Ez ismerős. Én is szoktam örülni a lehúzós cikkeknek ha épp olyat akarok, mint amit tesztelnek ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#14) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Háhááá! Szóval azért lettek egyre nagyobbak a telefonok, hogy el lehessen adni majd az okosórákat. :DD :C
Viccet félretéve: látom értelmét, tetszenek is (mondjuk ez épp nem) az okosórák, de addig nem lesz ilyen a csuklómon, amíg a vízállóságot, strapabírást nem oldják meg.

Megszoktam, hogy a karóráim karcállóak, vízállóak, sokszor észre sem veszem, hogy viselem, szóval lehet egy hét alatt hazavágnék egy ilyen okosórát, vagy hamarabb (pl.: kézmosáskor bele megy a víz, óvatlanul a kijelzőt ütöm valamihez stb)...

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#15) paranoir válasza hito (#10) üzenetére


paranoir
csendes tag

Én is aktív bringás vagyok, pont ezért hoztam fel, hogy biciklire nem merném felvenni, főleg, hogy én egész évben tekerek, esőben, minusz 5 fokban, jeges úton, ahol benne van a pakliban az esés necces egy ilyet hordani, ráadásul ha nem rövidujjúban vagy, akkor ahhoz, hogy ránézz meg kell állni, feltűrni a pulóvert/kabátot, feléleszteni, és nyomkodni, esetleg még a kesztyűt is le kell venni (egész évben hosszúújjú kesztyűben nyomom), ez így nem épp gyors. Én is a táskában hordom a telefont, bitang hangos, hallom ha csörög, és ha megérkeztem előveszem, és megnézem, tuti ráér addig, nem vagyok bróker vagy cégvezető, de azok úgyse biciklivel járnak:), menet közben meg a városi forgalomban egyébként se áldásos a két kézzel piszkálni az okosórát, ha meg megállok, 5 másodperc alatt előveszem a táskából a telefont. Ráadásul ezek nagyok, ütköznének a kesztyűvel. (A majd visszahívom címszó egyébként tökéletesen működik táskába rakott telefonnal is :DD

[ Szerkesztve ]

(#16) Xaels válasza hito (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem ez az óra tetszik. Az elődei nem igazán. Viszont az ára számomra túl sok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Ez az óra se nyűgözött le. Egyszerűbb elővenni a telefont a zsebemből, mint ezeket a felesleges dolgokat csinálgassam. Kinézetre se sikerült engem megfognia.

(#18) Bocha válasza paranoir (#15) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Én bringázáskor több headsettel is próbálkoztam, de sajnos az erős szélzajt (amit a menetszél csinál) semelyik nem bírta. Pedig az lenne bringára a legjobb megoldás, esetleg egy órával párosítva, mert azt ennél és a Gearnél is csíptem, hogy láttam, ki hív, érdemes-e megállni miatta.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) woodstock323 válasza paranoir (#6) üzenetére


woodstock323
tag

Mondjuk pont leírtad azt a funkciót ami miatt lenne jogosultsága ezeknek a kütyüknek.
Méghozzá a kerékpározás,motorozás meg hasonló olyan tevékenységek amikor az órádra még csak csak ránézel,de telefont nem veszed elő egyhamar a zsebből,táskából vagy akárhonnan,(vagy ha igen akkor sem biztonságos)de ha látod hogy fontos akkor félre állsz.
De ettől függetlenül ez használhatatlan és ebben a formában nincs létjogosultsága.(A samsungra is értem)

[ Szerkesztve ]

(#20) jozso1989


jozso1989
őstag

Ilyenre van igény? Akkor inkább szerintem az ember értelmes, rendes órát vesz, nem egy Sony-tft kijelzőset...

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#21) #13110016


#13110016
törölt tag

Na... ez lesz az a cikk, amit soha nem olvasok el.
Annyira hihetetlenül gagyi, de nem csak ez, a Samu "órája" is, mind! Gyerekes vacak, akin ilyet látok, kb. csak lenézni tudom.

(#22) paranoir válasza woodstock323 (#19) üzenetére


paranoir
csendes tag

Talán az a baj, hogy én egyáltalán nem vagyok ennek a kütyünek a célközönsége, mert tök nem érdekel, hogy ki hív menetközben, majd megnézem, ha már leszálltam. Elfogadom én, hogy ez akár jól is jöhet valakinek, de így, ebben a formában, hogy nyomkodni kell két kézzel, nem praktikus, mert ha a biciklinél maradunk, mindenképp meg kell állni, akkor meg már ránézek a telefonra, és szerintem a mérete se oké, ráadásul ahogy olvastam, nem is igazán strapabíró. Meg ugye ezzel telefonálni se lehet, csak látod, hogy ki keresett, ha vissza akarod hívni, muszáj lesz kihalászni a telefont, nálam meg olyan fontos hívás sose jön, ami nem várhat 20 percet, ergo mindegy, hogy ki hívott. Ha már okos, vagy inkább csatlakoztatott óra, akkor sokkal inkább valami elegáns, klasszikus analóg óra, ami a kijelzőjén minimális infókat mutatni tud, mint a posztbéli első képen, csak ott meg ha már egyszer Fossil, utálnám a SE feliratot rajta.

(#23) paranoir válasza Bocha (#18) üzenetére


paranoir
csendes tag

A megoldás egy DH bukó, az alá nem fúj be :C

(#24) Urna válasza MuzikJunkie (#14) üzenetére


Urna
tag

Maga az óra is rendelkezik az ip57-es tanúsítvánnyal, mint az Xperia Z széria. (Kivéve a ZL)[link]
Más: A zöld felvevő gomb azért van az órán, mert ha van egy headset a telefonra csatlakoztatva, akkor egyből beszélni is lehet.
Megint más: Arról nem lehet tudni, hogy a fémszìjas verzió kapható lesz-e Mo.-n? Csak mert szerintem az még ennél is jobban néz ki

S10 + Galaxy Watch 3

(#25) bok92


bok92
addikt

Akkor ezek szerint mégsem vont alaptalan a külföldi tesztek kritikája. :U Pedig lenne értelme ennek a cuccnak, csak nem így. :( Úgy látszik akkor, hogy okosóra téren, a Gear a jobb választás, viszont 100k-ért ki a fene veszi meg?? :F

(#26) Csapoati válasza #13110016 (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez teged minosit, nem a hasznaloit. Gondolom te is ugy vagy, hogy ket velemeny letezik, a tied es a helytelen. :) Amugy mar sokan leirtak elottem, van realis celkozonsege a cuccnak, meg ha neked vagy nekem haszontalannak is tunik.

#25: Na meg a megfelelo Samu telefont melle...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) halkow


halkow
őstag

gyermek betegségekben szenvedő okos óra ami "átok a mindennapokban"

Alcatel onetouch idol2s the king

(#28) jacis


jacis
nagyúr

De vártam ezt a tesztet :C

Nézzük akkor mi a dörgés.... :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#29) falijja


falijja
őstag

De hogy még ebbe is ugyan azt a gagyi TFT-t erőltetik..... :N

(#30) Maxentius


Maxentius
addikt

Az egyetlen dolog, ami nekem tetszik, hogy folyamatosan látható az idő, és nem kell bűvészkedni a csukló ide-oda mozgatásával.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#31) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

A mai világban már nem nagy szükség van az órákra, mondhatnám kimennek a divatból. Mobilról is meg lehet mondani, hogy mennyi az idő, ha meg lehet az órával telefonálni az is még hülyén néz ki.

Live poor, die ritch.

(#32) Csapoati válasza gyáliSanyi (#31) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A mobilt elo kell venni, feloldani, ami pl piszkos kezzel vagy kesztyuben nem okes.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) zdanee


zdanee
őstag

"Továbbra is várom az első univerzális, mindennel normálisan használható okosórát."

Egy Pebble-t illene már letesztelnetek, ha másért nem, legalább az összehasonlítás végett. Amúgy szívesen láttam volna egy képet az óráról kikapcsolt háttérvilágítás mellett, mennyire olvasható a kijelző. Fel nem foghatom, hogy a "nagyok" miért ódzkodnak ennyire az e-inktől vagy a Pixel-QI-tól. Az meg eleve felfogásbeli különbség, hogy sokszáz MHz-es CPU-val és MB RAM-al akarják ezeket az órákat felszerelni, amikor erre több okból sincs szükség: merítik az akkut és az óra funkcióját tekintve a telefon második kijelzője, az appoknak voltaképpen a telefonon kéne futni, az óra elég, ha önmagában az időt és a dátumot képes kijelezni. A vízállóságért piros pont, de szerintem semmi szükség egy ajtóval védendő csatlakozóra, itt a vezeték nélküli töltés lenne az igazi. Persze csak akkor, ha menne egy hetet akkuról, hiszen ha naponta kell tölteni, akkor vinni kéne a dokkolót... szóval nekem továbbra is marad a Pebble.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#34) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

puskázáshoz is lehetne használni, vannak hozzá reader alkalmazások is. bár kicsit feltűnő lenne, hogy folyton az órádat simized :)

első generációs példányt nem használ valaki? szülinapomra lehet vennék egyet, 20k körüli áron szerintem már találnák

(#35) hito válasza #13110016 (#21) üzenetére


hito
nagyúr

"Gyerekes vacak, akin ilyet látok, kb. csak lenézni tudom."

Ez aztan az indok a javabol a lenezesre, lebecsmerlesre :W :O Akkor mar miert nem lovod az ilyen aljas patkanyt fejbe helyszinen? Raszolgalt.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#36) ADAMEX válasza hito (#5) üzenetére


ADAMEX
csendes tag

Nekem is az van a karomon!
De sajnos az OLED technológia miatt a kijelző már nem olvasható, elhalványodott teljesen... :(

(#37) Urna válasza LeRoy18 (#34) üzenetére


Urna
tag

Én használok, hivatalos sony boltból 25k körül van.

S10 + Galaxy Watch 3

(#38) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Hát ez nagy csalódás. Sajnálom, pedig azt hittem, hogy a Sony jobbat tesz le az asztalra.

(#39) hito válasza ADAMEX (#36) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, szériahiba. Mondom nekem még olyan mint az új, de csak azért mert nagyon keveset használtam.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#40) Lezl


Lezl
tag

Nekem volt eddig Liveview-em SmartWatch1-em és most SmartWatch 2 is van.
Hardveresen szerintem ez az óra most teljesen rendben van, határozott fejlődés. Az sima SmartWatch sajnos a Liveviewnél érzékenyebb volt a vízre és a kijelzője napfényben nem hogy nehezen látható volt hanem konkrétan nem volt látható, míg a Liveviewnél nem volt ilyen súlyos probléma. Most ez vízálló és tényleg tökéletesen látható napfényben meg ha van bármilyen fény, egyedül teljes sötétben nem látható csak ha megnyomjuk a gombot, de az szerintem a legritkább eset hogy úgy akarjuk teljes sötétben megnézni mennyi az idő, hogy nem tudjuk megnyomni a gombot.
Problémát szoftveresen látom én, ahogy mostanában minden Sony terméknél van, hogy a Hardvereket tök jól megcsinálják de s szoftveres részleg nem tudja tartani a lépést, itt is tudtommal azért lett késés, mert nem volt kész az óra szoftveresen (igazából még most sincs kész), biztos a psre fordítják minden szoftveres erőforrásukat. Rengeteg alkalmazás még a Smartwatch1 re optimalizált verzióval működik csak ami így lényegesen rondább megjelenítést jelent, pl az időjárás progi. Óra verziókból még csak nagyon kevés van a gmail progi nem visz át csak annyi szöveget amennyit a SW1 tudott fogadni stb, vélhetőleg ezek a hibák idővel javításra fognak kerülni szóval annyira nem nagy probléma, nagyobb lenne ha valamit hardveresen szúrtak volna el amit utólag már nem lehet javítani.

(#41) zfekete83


zfekete83
csendes tag

Majd az Apple gondol egyet, kidobja a saját kütyüjét szifonokhoz és máris értelmet nyer az egész, hogy mi szükség van ezekre. :D

(#42) woodstock323 válasza gyáliSanyi (#31) üzenetére


woodstock323
tag

Már bocs hogy ezt mondom,de ekkora baromságot a világon nem hallottam még,hogy az óra megy ki a divatból...
Maximum vannak emberek akik fölöslegesnek ítélik,merthogy ott a mobil,de egy elegáns/sportos/letisztult/stb ÉKSZER soha nem megy ki a divatból.

De ha nem csak férfi ékszerként tekintünk rá hanem funkcionális eszközként is...akkor kérdezz meg bárkit aki rendes karórát használ,hogy miért is teszi és tudna-e nélküle élni.(nem a 100+ezer meg hasonlókra gondoltam,hanem átlag magyar ésszel felfogható tárgyakra)
Abba most nem megyek bele akik sportolnak és muszáj órát hordaniuk mert a telefon nem alternatíva.
Különben is hogy lehet felesleges egy tárgy ami ha kicsit drágább kategória 60k+(pl casio napenergiás adótornyos karórák) akkor a világon bármikor,bárhol(víz alatt,levegőben) pontosan megmutatja az időt és soha nem merül le :D és még navigálni is tudsz a segítségével ha mutatós(vagy ha van rajta iránytű)
Mindezt úgy hogy csak ott figyel a csuklódon,sehova nem kell elrakni,nem kell rá vigyázni,nem kell tölteni,nem fog leesni betörni stb...
De ha átlag órát nézek akkor ez szintén igaz csak nem örökre hanem mondjuk 3-5 évig...aztán elemet cseréltetsz.

(#43) Crafter32


Crafter32
őstag

Nekem idétlennek hatna ha vki ilyen órával a kézen kezdene el velem beszélni. Szerintem ez nevetséges kategória.

(#44) hito válasza Crafter32 (#43) üzenetére


hito
nagyúr

Nézz már utána légyszíves, hogy hogy is működik! :o

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#45) Crafter32 válasza hito (#44) üzenetére


Crafter32
őstag

Nekem a kinézetével van a gondom, nem a működésével.
Amikor egy hajótestre 4 kereket raknak 2éltűnek használva. Praktikus, de nevetséges. Meg van a célközönsége biztos, de borzalmas.

[ Szerkesztve ]

(#46) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez jobban be jön, mint a Samsung verziója. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#47) mrlujoak válasza jozso1989 (#20) üzenetére


mrlujoak
veterán

...pont, hogy a legjobb ötlet volt az OLED leváltása...

Mondom ezt, hogy Live View-m is volt, és most SmartWatch-em. A SW2-t pedig volt szerencsém már élőben is kipróbálni.

Több pontban nem értek egyet a cikkben írtakkal, de most már nem nagyon érdekel. Lehúzzák, lehúzzák. Ez van.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#48) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ez a kütyü is ezer sebből vérzik, kb. az IP57 és az álandó időkijelzés az össz pozitívum. Ha valami B-brand első próbálkozása lenne, akkor érteném, na de a Sony-tól?!

Nem a lényeg a fontos.

(#49) moleculez válasza paranoir (#15) üzenetére


moleculez
veterán

BT headset???

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#50) Csapoati válasza mrlujoak (#47) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De akkor fejtsd ki a velemenyed, mert igy csak sertodesnek tunik, mert lehuztak a kedvenc markad egyik termeket (a leiras alapjan jogosan, de ha van masvelemeny, johet).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.