Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) BigBlackDog válasza razorka777 (#5396) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Miért tiltott? Warez veszély, vagy az igo, mint program tiltott?

(#5402) aakosch válasza TGWH (#5400) üzenetére


aakosch
tag

T-nél vetted dominoban az ajándék 100 mb nettel? Ha igen várnod kell egy kicsit. Nekem azt hiszem kb egy héttel a vásárlás után aktiválták.

(#5403) TGWH válasza aakosch (#5402) üzenetére


TGWH
őstag

Áááá köszönet... akkor várok egy hetet... vagy holnap wifizek... már ott tartottam, hogy földhöz vágom XD

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#5404) fatal` válasza SShadow (#5399) üzenetére


fatal`
titán

És? Tavaly gyártották az aksit, borzasztó :D

(#5405) blueye válasza BigBlackDog (#5401) üzenetére


blueye
veterán

Nincs ra hivatalos Igo.

(#5406) TGWH


TGWH
őstag

Programokat tudtok rá mondani? Vagy hol lehet keresgélni? Market, tudom, de valami, ahol össze van szedve mi mire jó, melyik a legjobb? Kellene nekem valamiféle office, böngésző, gps... de ugye net nélkül, szóval inkább valami térkép lenne jó :D

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#5407) mathaus=) válasza TGWH (#5403) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Az jó ha a pár napos telodat egyből földhöz akarod vágni ;]

Sztem böngészésre jó a gyári is, google mapsnal nemnagyon van jobb térkép progi, navira is ott a google navigacio, offlinera pedig azthiszem a Sygic ( remélem jól írom ) a legjobb:) Officera pedig a Documents to Got ajánlom :)

[ Szerkesztve ]

(#5408) Grind


Grind
tag

Az lehet, hogy a Sony oldalán fent van, hogy hogyan kell nyitni a BootLoadert? És ha ezt megcsinálom, akkor tudnék felrakni főzött romot?

[Link]

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 2017 iPhone XS

(#5409) TGWH


TGWH
őstag

Most jöttem rá, hogy az android net nélkül egy félkarú óriás :D lényegében semmit sem tudok vele csinálni :D csak nézegetem :) még egy vacak pdf-et sem tudok felrakni olvasnivalónak az útra...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#5410) razorka777 válasza Grind (#5408) üzenetére


razorka777
veterán

Csak ha független a telefonod,akkor tudsz bootloadert nyitni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#5411) Grind válasza razorka777 (#5410) üzenetére


Grind
tag

És ha függetlenítem, akkor is kell még bootloadert nyitni?

Szóval függetleníteni, olyan nehéz?

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 2017 iPhone XS

(#5412) BigBlackDog válasza Grind (#5408) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Igen fent van, de így hivatalosan is elveszik a garancia, ha jól tudom (a nyitó kód generáláshoz meg kell adni az IMEI-t nagy részét, ami alapján viszonylag egyszerűen "szűrhetnek" a szervizben.)

(#5413) Grind válasza BigBlackDog (#5412) üzenetére


Grind
tag

Elvileg, ha jól olvastam, olyat is lehet, hogy ReLock és így vissza is tudod zárni, szóval a gari újra él.

MacBook Pro 2017 iPhone XS

(#5414) aero. válasza Grind (#5411) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Függetlenítés kb. 6 ezer ft, de ez nem ide tartozik, mert erről nem lehet itt beszélni, csak ha a szolgáltató által végzed el. Ott kb. 20k.

Csak akkor tudod nyitni a bootloadert, ha a szervíz menüben ott van a bootloader nyithatóságánál, hogy yes. Ami a függő telóknál nyilván no., kifüggetlenítetteknél nem tudom.

szerk.: szóba lehet hozni, senki nem mondta, hogy szabályt szegtél. :)

[ Szerkesztve ]

(#5415) Grind válasza aero. (#5414) üzenetére


Grind
tag

Szerintem, az hogy megemlítem, az unlock szót, attól nem beszélek róla, nem a menetét firtattam, így nem hiszem, hogy ez szabályellenes. Engem kicsit zavar, hogy sokkal többet tudna a telefon, de ilyen gyári "fojtás" miatt nem tud...

Szerk: Rendben. Köszönöm, hogy figyelmeztettél, de némileg én is ismerem a szabályokat. :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 2017 iPhone XS

(#5416) Winchester95 válasza TGWH (#5409) üzenetére


Winchester95
őstag

Nézzél már utána mindennek......Nagyon nevetséges vagy.
Vagy inkább oszd meg apuval a gondolataidat ahelyett hogy kiírnád a hülyeségeidet.

(#5417) fatal` válasza TGWH (#5409) üzenetére


fatal`
titán

Miért nem tudsz rátenni egy pdfet? Kábel kell hozzá, semmi más.

(#5418) Grind válasza Winchester95 (#5416) üzenetére


Grind
tag

Annyiban tényleg igaza van, hogy sok értelme az androidnak, csak internet használat mellet jön ki , bár ez igaz az összes okos telefonra való rendszerre.

Persze azért, internet nélkül is fel lehet rakni egy pdf-et a telefonra.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 2017 iPhone XS

(#5419) Winchester95 válasza Grind (#5418) üzenetére


Winchester95
őstag

Nem tudom hogy vagytok vele.......Nekem internet nélkül is jó.Internettel még jobb persze.
Mi volt akkor amikor pár évvel ezelőtt még csak egy Sony E. W300 telefon volt.......

(#5420) aero. válasza Winchester95 (#5419) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Jóhogynem azt mondod, mikor még áram sem volt, kb. annyi köze van hozzá a W300-nak. No offense egyébként. :U

(#5421) Batu3 válasza Winchester95 (#5419) üzenetére


Batu3
tag

Én is teljesen megvagyok net nélkül is vele. 16Gb-os kártyára felpakolok mindent aztán hadd szóljon ;)

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

(#5422) Grind válasza Batu3 (#5421) üzenetére


Grind
tag

Mindent felpakolsz? Mit? Esetleg a facebook üzeneteid? Esetleg az Emailjeid? Vagy esetleg ha megakarsz valamit nézni a neten, akkor előtte azt felpakolod? Nekem ez kicsit így fura..
Amihez nem kell net, ahoz elég lenne egy nem "okos telefon" is (szerintem)

Szerk: Amúgy, nálam is jelentkezik az a probléma, amit már írt itt valaki a fórumon, hogy ha megy mondjuk egy nagyobb játék és bezárom, akkor olyan lassan töltődnek be a dolgok. (Ikonok stb.) Kipróbáltam más launchereket is és azokkal nem csinálja, szóval arra irányulna a kérdésem, hogy ki milyen launchert használ? Mindenki gyárit? Meg GoLaunchert? :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 2017 iPhone XS

(#5423) Winchester95 válasza aero. (#5420) üzenetére


Winchester95
őstag

Hát igen...Manapság már ehhez lehet viszonyítani.
Máskülönben kinek mi.Ki mire használja a telefont.Hogy is fogalmazzak.....Multifunkciós?talán ez jó szó rá?Szóval azt akarom összefoglalni hogy lehet hogy valaki nem azért veszi meg a telefont mert emaileket akar olvasni...Vagy annyit akar netezni.....Sok minden dolog van benne.

(#5424) krisztian112 válasza Grind (#5422) üzenetére


krisztian112
senior tag

Aki nem facebook függő, vagy éppenséggel nem használ facebook-ot annak megfelel net nélkül is akármelyik teló. Azért az alkalmazásokat is rálehet rakni a telóra USB-n keresztül, szóval sztem úgy is használható. Csak nincs időjárás frissítés meg iylesmi net hiányában ugye, de nem mindenkinek kell az ilyesmi. Mondjuk apámnak sincs netje az androidos telóján, viszont sok androidos app-ot szokott használni...

Huawei P10 lite

(#5425) TGWH válasza fatal` (#5417) üzenetére


TGWH
őstag

Előbb majd v.mi jó program kell, még keresgélem, bár aztán ki tudja, lehet teljesen jó az alap is.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#5426) BigBlackDog válasza krisztian112 (#5424) üzenetére


BigBlackDog
veterán

3 hete megvan az első androidos telóm, egy LWW. Hiába használom, nem értem, hogy miért kell egy androidos telóhoz mindenképpen net. Jó ha van, de ugyanennyire jól jött volna az előző telefonomhoz is (E51). Ja, igen, lehet hogy ez a titok; nincs Facebook-om. :DD

[ Szerkesztve ]

(#5427) blueye válasza BigBlackDog (#5426) üzenetére


blueye
veterán

Nem ez a titok, Keresd tovább :)

(#5428) Grind válasza BigBlackDog (#5426) üzenetére


Grind
tag

Szerintem ott a "hiba", hogy nem használod ki az "okos telefon" funkcióit. :)

Persze, ne értsetek félre, ez nem baj, mindenki arra használja a telefonját, amire akarja.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 2017 iPhone XS

(#5429) BigBlackDog válasza Grind (#5428) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ez alatt mit kéne értenem? Tetszik, hogy van egy rakat hasznos progi rá, de legtöbbhez nem kell net. Vagy valamiről még nem tudok? :)) Ki vele!

(#5430) fatal` válasza Grind (#5428) üzenetére


fatal`
titán

Állandó netről van szó. Szerintem nincs olyan androidos telefon, ami nem látott internetet még :D

Viszont, aki nem bír ki 1-2 órát internet nélkül a telefonjával, annál komoly gondok vannak szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#5431) postas válasza BigBlackDog (#5429) üzenetére


postas
tag

Állandó netnek igen. E-mailok pl. Nem csak az újak, mert persze, ráér az 2 óra múlva is otthon. De a régiekben ha kell valamit keresni. Hirtelen megnézni valamit, ha használod MÁV-ot akkor a késekre, kimaradásokra remek. Felhőben tárolt dokumentumok elérése is igen hasznos. Stb.. Facebook áll az utolsó helyen.
Persze, ki mire használja. Ez az alapja mindennek. De ha dolgozol, mászkálsz, utazol sokat és nem otthon ülsz egész nap, akkor hasznos lehet.

(#5432) fatal` válasza postas (#5431) üzenetére


fatal`
titán

"De a régiekben ha kell valamit keresni."

Szinkronizációról hallottál már? Még az alap gmailben is be lehet állítani, hogy töltse le a leveleket, szóval nem, ehhez sem kell állandó net.

A felhőkben tárolt doksikat is lehet szinkronizálni, ehhez sem kell állandó mobilnet.

Ha valaki sokat mászkál, utazik annak nyílván kell a mobilnet, de nem erről volt szó.

Nem azt kérdőjelezte meg senki, hogy hasznos a mobilnet, csak azt, hogy anélkül használhatatlan lenne a telefon. Nem, nem az.

[ Szerkesztve ]

(#5433) blueye válasza fatal` (#5432) üzenetére


blueye
veterán

"Szinkronizációról hallottál már? "
És ha egy 2009-es mailben van a kérdéses adat?

(#5434) postas válasza fatal` (#5432) üzenetére


postas
tag

Jaa persze, abszolút használható :)
Én nem az ellenkezőjéről szerettem volna meggyőzni a népet. Csak saját magam szokásait átgondoltam. És rájöttem hogy nekem biz hasznos az állandó net:)

Szinkroinázlás.. Lássuk. 6 giga gmail, 4 giga munkahelyi.
25 giga SkyDrive, 8 giga Dropbox és 5 giga GoogleDrive. Az oké hogy laptop és otthoni gép között szinkronizál, de azért ezeket ne töltse le nekem mobilra :D

Nu persze én nem meggyőzni akarok senkit, nekem hasznos, másnak nem feltétlen.
Ha valaki ilyen telefont szeretne venni net nélkül, tegye meg, mert nagyon jó kis készülék úgy is! :)

Csak figyelni kell, hogy tényleg ki legyen kapcsolva adatátvitel, mert nekem sok szar eszi a netemet rendesen. (crash monitor, billentyűz. stb)

(#5435) elpatkorado válasza postas (#5434) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Én is net nékül használom a Live-om. De olyan mázlim van, hogy minden utcasarkon van Wi-Fi. Egyébként mostanában már majdnem minden szállodában is van, szerencsénkre még a kisebbekben is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#5436) blueye válasza elpatkorado (#5435) üzenetére


blueye
veterán

Amit írtál az pont azt jelenti hogy nettel használod csak nem mobilnettel :)

(#5437) Grind válasza BigBlackDog (#5429) üzenetére


Grind
tag

Én nem akarok senkit meggyőzni arról, hogy tényleg szükség van mobil netre, mert ha neked nincs én minek győzködjelek? A legtöbb program azért igényli a netet, hogy naprakész tudjon lenni. Lásd mondjuk Fancy Widget vagy esetleg hírolvasók, facebook, email, stb stb. Más írta, hogy emailek nélkül ki lehet bírni 1-2 órát, ez igaz, de a mai világba ki dolgozik 1-2 órát? Legalább 8 órát dolgoznak az emberek, ott meg szerintem nem árt, ha közbe vár valami fontos infót, és megtudja nézni mobil neten az emailjeit vagy esetleg mást.

Na de ez a topik szerintem nem erről szól, meg eléggé kiveséztük ezt, hogy kinek kell net és kinek nem..

MacBook Pro 2017 iPhone XS

(#5438) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

videó felvétel közben természetes, hogy a fókusztávolság az fix, vagy kéne változtatnia? lgCamera-t használok.

(#5439) fatal` válasza blueye (#5433) üzenetére


fatal`
titán

Le lehet tölteni az összes beérkezett levelet..

(#5434) postas: És ezekről bizonyára az összes adat kell a mobilodra. :D Gondolom nem. És a levelek csatolmányaiból sem kell mind.

(#5436) blueye: A mobilnetről volt szó, hogy szükséges e, hogy állandó net legyen. Szerintem meg lehet lenni nélküle, nagyon sok helyen van WiFi.

(#5437) Grind: Rengeteg munkahelyen van ám WiFi. Ráadásul munkahelyen nem facebookozni meg híreket olvasni kell, ugye. :)

[ Szerkesztve ]

(#5440) postas válasza fatal` (#5439) üzenetére


postas
tag

Nem kell a mobilomra. Épp ezt írtam! Hogy eszemben sincs szinkronizálni őket. Azonban 1-1 dokumentum viszont gyakran kell. És akkor jó, hogy van net.
Azt pedig nem tudom előre, hogy ma melyik fog kelleni, mit rakjak rá adatkábelen :) Arról nem is beszélve, hogy átírok benne valamit, akkor majd adatkábelről másolhatom is vissza...

(#5441) fatal` válasza postas (#5440) üzenetére


fatal`
titán

Lehet szűrni, hogy mit szinkornizáljon. :) Na mindegy, kár tovább folytatni. Szerintem 1-2 órát, amíg utazik az ember ki lehet bírni net nélkül, ha egyébként mindenhol van WiFi.

(#5442) gabe8719 válasza fatal` (#5441) üzenetére


gabe8719
senior tag

Én 8 órát utazom haza buszon, és még a távolságin is van wifi, úgyhogy 1-2 esetet leszámítva én sem érzem szükségét a mobilnetnek. Ettől függetlenül egy kis (50, max 100 megás) csomag jól tud jönni, utóbbi már lehet, hogy sok is egy kicsit. Nyilván van, akinek kell, és többszáz megát forgalmaz egy hónapban, de az átlagembernek szerintem sem kell az állandó online jelenlét. :) Jó, mondjuk van a társaságomban olyan, aki be sem kapcsolja a wifit soha, mert elég durva csomagra van hősége az ájfón mellett, amiben elég sok leforgalmazható mobilnet van. Őt mondjuk megértem hogy csak azt használja, úgyis ki kell fizetni..

[ Szerkesztve ]

(#5443) elpatkorado válasza blueye (#5436) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Úgy értettem, bocsi :D

(#5444) Ubul86 válasza gabe8719 (#5442) üzenetére


Ubul86
őstag

jó nektek,én pl miskolci - szegedi járaton utazok minden héten,ez is reggel 6tól indult miskolcról ,szegedre délre ér,és nincs wifi :/ (jó,én csak 3 órát utazok,máshol szállok fel :D) ,szóval ez is inkább a pesti,meg a nyugati részekre vonatkozik :S vonatokon szintén :S...pl Szegeden is alig van néhol wifi,egy-két étteremben,tescoban,árkádban,de jó lenne,ha úgy lenne megoldva,mint Pécsen,hogy még az utcán is fogja az ember...mégiscsak egyetemváros Szeged is...ezért van nekem is egy 30 megás csomagom,szerencsére ha túl lépem,csak sebességet korlátoznak,pénzt nem kell többet fizetni,de arra jó ,hogy mail,pár kevésbé dizájnos oldal,meg néhány netes app fusson :D

amúgy jól érzem,hogy inkább a telenoros tulajok panaszkodnak főképp hibákra? Úgy néztem,hogy akiket innét már ismerek úgy,hoyg leírták honnét van,mikor vette,saccperkábé főképp telenoros tulajok írkáltak...persze javítsatok ki ha tévedek. Nekem két hónapos perpill,pont ma,idáig szerencsére semmi gond *kopp-kopp :D*

[ Szerkesztve ]

(#5445) TGWH


TGWH
őstag

Hülye kérdés, most mi van:
,,You haven't accessed the Google Play Store app (the white shopping bag app icon) on your device with this email account. ''
Most hogyan tovább? :))

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#5446) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Nektek melyik eszik többet? Launcherpro vagy a stock? Vagy ugyanannyi? Tudom h ezt pontosan nem lehet nyomon követn, csak úgy érzésre ;) Nos?

(#5447) TGWH


TGWH
őstag

Hülye kérdés kettő, most nézem, ,,elülső objektív'' pirosan világít, mint ha ezt nem szokta volna :D
Alap alkalmazások közül mit lőjek ki, és mi a fontos? 120MB azért picit soknak tűnik :D ilyeneket, hogy Mtp, hívásnapló bővítmény, device monitor? Kellene pár program, csak nem tudok letölteni :(

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#5448) gabe8719 válasza Ubul86 (#5444) üzenetére


gabe8719
senior tag

Én is a Pécs-Budapest járatot említettem, a Volánbusz üzemelteti ugyan (a Pannon Volánnál még mindig nincs net), de hálistennek van wifi. :)
Pécs pedig azóta lett ilyen, amióta 'Európa Kulturális Fővárosa' lettünk, azelőtt semmi nem volt szinte, azóta viszont kb. a belváros 70%-án van lefedettség mindenhol.
Mondjuk ebben szerencsénk van, azt kb. itt is lesz@rják, hogy egyetemváros meg miegymás, ami van, az minden az EKF-ből, meg az adósságmilliárdokból lett kb.

mathaus:
Nekem határozottan az az érzésem, hogy a stock kevesebbet fogyaszt, vissza is tértem hozzá.

TGWH:
Gmailed van?

[ Szerkesztve ]

(#5449) TGWH válasza gabe8719 (#5448) üzenetére


TGWH
őstag

Van, találtam is wifi-t (röhej, hogy otthoni nettel nem sikerül???), regeltem is, bár lehet ott kevertem el valamit. Be vagyok jelentkezve. Egyelőre a pc-n nézem, mert a wifi-n valami baja volt a Market programmal...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#5450) BigBlackDog válasza Ubul86 (#5444) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Én is telenoros készülékkel vagyok, de a védelmébe kell keljek, egyenlőre semmi baja.
Milyen mobilneted van, Telenor? Net lassítás után mennyire lesz lassabb, nagyon érezhető a korlátozás?

mathaus=): Nálam Launcher Pro van fent, s bár nem annyira nyúzom mint előtte, de szerintem többet nem eszik az akksiból. Izgő-mozgó widget nincs, wifi kikapcsolva, proci visszavéve 122 Mhz-re, ha kikapcsolt a képernyő. Így fogyaszt Battery Monitor Widget Pro szerint max. 1%/h-t (volt már 0.1%/h is).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.