Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [sghc_toma:] tesco

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hányszor van az h idegen szatyrot is beviszünk a teszkóba és más üzletekbe. Én megfogadtam h ha egyszer is meg gyanúsítanak valamivel én leordítom őket.

(#2) .bableWes


.bableWes
őstag

szép kis történet... én oda adtam volna azt a 45ft-t de elötte jol leköpöm, hogy 45ft-be igy belebuzulnak... miért nem hivatkoztál a megélhetési bünözésre vagy van valami hasonlo szabály, hogy ha 200 vagy nem tudom hány ft alatt lopsz az nem számit semmitnek, nemtudom csak hallottam...

a legkisebb is számit TESCO :))

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#3) CséZé


CséZé
őstag

10k forintig "szabad" lopni. az mindegy h te nem loptál, az is mindegy h neked nem lehet, az is mindegy h másnak lehet. sőt az is mindegy h rajtad számon kérnek 45ft-ot mást meg 10k összegű lopott holmiért megsajnálnak.
a világ szép.

(#4) nem_tom


nem_tom
őstag

Amúgy mekkora hülyeség már, hogy azt az állítólagos videót, ami bebizonyítja, hogy loptál, nem nézheted meg. Szerintem, csak összekevertek valakivel

[ Módosította: #65675776 ]

(#5) Cthulhu Dawn válasza .bableWes (#2) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ha kifizeti akkor azzal elismeri a lopást.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#6) ABE


ABE
őstag

Van pár buzgómócsing az ilyen helyeken, akik addig nagyfiúk, amíg veszélytelen áldozataik vannak. Múltkor a fogarasi teszkóban jön oda hozzám az őr, hogy töröljem ki a képet a telefonomból, mert a vevőszolgálati részen fotózkodtam. Mutatom neki a készüléket, rányomok az e-mail küldése gombra, erre elballag, hogy köszönöm... Kiváló munkaerő.

[ Szerkesztve ]

(#7) Wictor


Wictor
senior tag

A kiskunfélegyházi Tesco-ban, ha nagyobb értékű és méretű (pl: TV) terméket vesz az ember, rendszeresen besípol a biztonsági kapu. A biztonsági emberek úgy néznek rám/ránk, a többi emberre, hogy szabályosan azt érzem, hogy a szemükkel a s*ggemben turkálnak. Oké, megvan rá az okuk, mivel elég sok olyan szokott itt történni, hogy leveszi a polcról az italt, meghúzza, visszarakja és kisétál fizetés nélkül. De könyörgöm, akkor a suttyókat figyeljék jobban, ne azt, aki 4 éve rendszeresen ott vásárol és fizet is érte. :U

[ Szerkesztve ]

(#8) finest


finest
őstag

Én a múltkor ingyen pezsgőztem. Otthon vettem észre, h a pezsgőm nincs rajta a blokkon, pedig a pénztáros áthúzta. Ezt leszámítva semmi különös, olyan íze volt mint máskor.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#9) dízelracer


dízelracer
senior tag

A madaras teszkó sem jobb... Auchan1
Auchan2 :U

(#10) samfishR


samfishR
senior tag

ezért nem is járok az ilyen csicska "hipermarketekbe".. itt van a sarkon a kóp, szinte minden nap oda megyek, ismerem az eladókat. kosár nélkül vásárolok, nem is szólnak érte semmit.

Hozzánk is jött már oda Debil Security-s inges köcsög, hogy mit csinálunk ott vagy 6an az italoknál a teszkóban.. na vajon mit.. néztük hogy mit vegyünk.. :O

[ Szerkesztve ]

(#11) máyköl


máyköl
veterán

Tesco felejtős, voltak már vele problémáim, nem szabad oda járni... :U

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

"Megettem a pogácsát? Aha, persze. Most távozok, a viszont nem látásra."

Ha feltartóztat ellenállok.
Majd miután őt kirúgták, visszamegyek és elköltöm a 3 milla vásárlási utalványomat amit a tescotól kaptam kártérítésként.

(#13) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

.bableWes (#2): ha odaadom a penzt, azzal elismerem, hogy megettem a pogacsat.. ha azt mondom, 200ft alatt nem lopas, szinten elismerem..

samfishR (#10): itt van a koli mellett az ut tuloldalan a tesco, ezert vasarolunk ott..

D1Rect (#12): fogalmam sincs, milyen kovetkezmenyei vannak, ha az ember magcsapkod egy biztonsagist a tecsoban, mert az nem engedi el.. igy nem mernek nekiallni..

in asm we trust

(#14) D1Rect válasza sghc_toma (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Önvédelem. Szabad helyváltoztatáshoz való jogod korlátozza.

(#15) sbazsi válasza D1Rect (#14) üzenetére


sbazsi
veterán

egesz pontosan szemelyes szabadsag korlatozasa.

nekem egyszer odajott egy tesco security, hogy nyissam ki a taskam.(fotos hatizsak) kerdem hol? itt! mondom hol az asztal? nincs! akkor rendort hiv! mondom jo, itt a telefon. meg 1-2 gyenge probalkozas reszerol, aztan eljottem...

(#16) FPéter


FPéter
aktív tag

Ez se rossz, velem az történt, hogy a telefonomon MSN-eztem egy kicsit az újpesti TESCO-ban, erre odalépett a biztonsági őr, és közölte hogy most azonnal töröljem ki a termékek árait, amit felírtam. Merthogy ők többször láttak engem itt, és tudják, hogy az Auchannak kémkedek. Rendesen ordibált, rendőrrel is megfenyegetett:)
Én meg inkább eljöttem, bár magammal csesztem ki, mert ettől nem lett több tej vagy kenyér otthon...

(#17) No-kia


No-kia
őstag

kolis léttemre nekem is volt oylan , hogy nagy táskával mennék be a tescoba, persze sok termék volt benne ami megvásárolható is, kérdeztem, hogy lerakhatom-e a veősz.pulthoz
-Nem, akkor leragsztaná a cipzárt ? -Nem, mert sok van rajta. Mondom akkor hog ymenjek be? - Oldjam meg. mondtam, ogy akkor majd visszanézik a felvételeket én ráérek.

a Biztonságiak itt is naygon bunkók..

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#18) Csemike


Csemike
csendes tag

Nekem olyan angyali arcom van, hogy sose feltételeznek rólam ilyet. :DDD Persze, volt már, hogy annyira szomjas voltam, hogy megittam egy üveg vizet, de aztán a kasszánál az üres flakont is odaadtam, hogy húzza le. :)

(#19) Snowy_owl válasza FPéter (#16) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ha kémkedni kéne az Auchannak, akkor azt amúgy sem így csinálná az ember. Idióták!

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#20) D1Rect válasza sbazsi (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Btk szerint igazad van, alkotmány szerint meg nekem. Ua, ;)

(#21) Lenry válasza FPéter (#16) üzenetére


Lenry
félisten

azzal ugye tisztában volt az őr, hogy az áraikat tonnaszám dobálják be boldog-boldogtalan postaládájába, illetve, hogy a neten is fenn vannak?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) DEJVID


DEJVID
őstag

A suli melletti SPAR-ba nagytáskával szoktunk bejárni, egyszer nem problémáztak még miatta.

(#23) R válasza CséZé (#3) üzenetére


R
aktív tag

20k

(#24) puttputt válasza Csemike (#18) üzenetére


puttputt
őstag

Esetleg a tejtermékeknél... ;] :P (mod.: "bociszemek")
Egyébként nekem a MMarktnál voltak hasonló élményeim.
Általában mindig van nálam valamilyen "kacat", de rájöttem, jobb ha megmutatom előre, mert a végén azt is rám fogják, hogy odabent kicsomagoltam, adatot is töltöttem rá (ha olyan), stb. :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#25) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Háhá, Camponában már csak ilyenek, úgy tűnik, nagyon keményen "figyelnek". :D Nekem egyszer a bevásárlókosárban volt még egy 30 ezres keretű, hatalmas eszmei értékű gobelinkép zacskóban, ami mögé becsúszott egy kis sajt, volt vagy 300 Ft. Kóstolónak vettem volna, hiszen én magam napi két kiló sajtot legyártok, ha lopni akarnék, a sajt lenne az utolsó... Biztos minden vágyam volt ezt ellopni a kenyér meg margarin mellé... A fizetéskor viszont valahogy elsikkadt, eszembe sem jutott, hiszen nem szoktam én sajtot venni. Sajnos elég szórakozott tudok lenni, minden téren, az agyamat is otthagyom egyszer valahol. Na mindegy, tőlem viszont nem kérdeztek ilyet, hogy nem szeretnék-e még valamit kifizetni - egyszerűen csak bevittek a privát szobába, azt sem tudtam, mi van. Aztán leesett a dolog, de akkor már késő volt. És most meg van egy "beírásom", tök jó :DDD Sajt.

Olyan is volt már, hogy csak a zsebórámat néztem meg, és megállítottak a pénztár után, de akkor természetesen nem találtak nálam semmit.

[ Szerkesztve ]

(#26) Csemike válasza Crystalheart (#25) üzenetére


Csemike
csendes tag

Akkor nem én vagyok a boci, hanem te. :P
Egy ismerősöm napszemüveget vett a Tescóban. Egy drágább Polaroidot nézett ki magának, s hogy a kosárban ne karcolódjon össze, felrakta a fejére. Majd rendesen elfelejtkezett róla, hogy az ott van, és kisétált vele. :D:D:D

(#27) mephi666


mephi666
nagyúr

én batyumaxx-ban dolgoztam 3-4éve diákmunkán (árufeltöltőként), ott volt általában irtó köcsög a biztonságiak fejese... 6:30-10:30-ig voltunk mindig, de amikor az a paraszt is bent volt a biztonságiak irodájában, minden kimenő diákot behívott... kipakoltatta a zsebeket/táskákat, nadrágszárat felhúzatta, nem-e a zokniban van valami elrejtve... szó szerint csak belső motozás nem volt... egyébként általában a faosztályon voltunk, ahol több méteres munkalapok voltak meg ajtók és hasonlók... vagy a festékosztályon nagy diszperzites vödröket pakolni... onnan nehéz lett volna azért lopni, de mindegy... a pénztárat 20méterre nem közelítettük meg egész munkaidőben, ahol a rágók/csokik voltak... történt, hogy egyik évfolyamtársam zsebében volt egy szanaszét rongyolódott rágógumis csomag, amiben 1-2(!) szem rágó volt... látszódott rajta, hogy ez bizony már legalább fél tucat beb@szós-hányós estén végigkísérte... erről azonnal jegyzőkönyvet akart felvenni, mert nem volt lebélyegezve a rágó csomagolása, hogy nem ott vette... csak azért nem tette, mert megnézte a pénztárnál és ebből a fajtából épp hiány volt... látszódott a többi biztonsági őrön, hogy őket is irritálja a köcsögösködése... (ha csak ők voltak, kiengedtek minket szó nélkül... hello! és semmi táskakipakolás)
én sem bírtam már egy alkalommal és feltettem annak a f@sznak egy találós kérdést: fent az öltözőknél a dohányzó helyiségben volt egy kóla-automata... megkérdeztem, hogy abban minden egyes palack le van pecsételve? mert ha valaki ott vesz egy üveg kólát, felét megissza és vinné ki a maradékot, arra is ráfoghatja, hogy lopott... itt kicsit lefagyott az ürge, látszódott a fején... annyit bírt csak kinyögni, hogy: "hát igen... az probléma, ha valaki ott vesz kólát" ;]

egyébként a sors kárpótolt valamilyen szinten: bő 2éve vettem több fénycsöves lámpát is a lakásba... ugyanabban az áruházban és csak 1-nek ütötték be a kasszánál :) otthon vettem észre, mert furcsállottam, hogy többezerrel kevesebbet fizettem, mint amennyit fejben számoltam...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) puttputt válasza Csemike (#26) üzenetére


puttputt
őstag

Egyszer a Rosszmanból "sikerült" véletlen egy teljes kosárnyi "-szerrel" kisétálnom (ráadásul mindezt a D. Plázán belül).
Nem igazán volt észrevehető, hol végződik a bolt. :DDD
Az sem tűnt fel senkinek, hogy szépen visszasétáltam a tele kosárral, stb. :)

#27: Egyes mobilcégek gyáraiban is óriási a szigor. Néhol már túlzottan is. :U

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29) Csemike válasza mephi666 (#27) üzenetére


Csemike
csendes tag

Most esett le az aláírásod... :DDD :C Pedig már gondúkottam rajta egy ideje, pedig nem vagyok teljesen szőke. :D

puttputt: milyen becsületes. Nem sokan sétáltak volna vissza. :)

[ Szerkesztve ]

(#30) dízelracer válasza Csemike (#18) üzenetére


dízelracer
senior tag

2-3 éve a Kecskeméti teszkóban egy pénztáros vén buxa azért hívott vagyonőrt mert látta, hogy egy sorban álló fiatal párral lévő kb 3éves kisgyerek már a második túró rudit majszolgatja. Egyből azt feltételezte a bunkója, hogy nem fogják kifizetni. Az ilyen biztos magából indul ki. Inkább dolgozna gyorsabban, hogy ne kelljen fél órát ott sorba állni. Hogy magyarázod meg egy 3éves kisgyereknek, hogy hiába van előtte xy darab túró rudi azért nem ehet belőle mert az a "kedves szimpatikus néni" ott csöppet ráérősebben dolgozik mint kéne. Az szarik rá hisztizni fog mint állat amíg meg nem kapja. Én is odaadnám neki. Nehogy már ne. Majd akkor pattogjon a vagyonőr is mikor a vevő már eljött a pénztártól addig neki is kuss van. Kivéve ha épp tetten ér pl egy tolvajt. De ugye itt nem erről volt szó. Annyira szánalmas volt ez az egész helyzet, szerencsétlenekre úgy néztek mint valami bolti tolvajra.

[ Szerkesztve ]

(#31) McKane


McKane
senior tag

És ami a legrosszabb az egészben, én is bizti őrként próbálok elhelyezkedni,eddig nem sok sikerrel..
de!
nem egy olyan sztorit hallottam már, hogy a teszkóban,aki a megbízást adja a vagyonvédelmis cégnek,kiköti hogy naponta x számú ember ellenőrizni kell, akármilyen indokkal.. de még tudnék mondani egypárat..
másik: a bizti őr nem tartóztathat fel. ha eléd áll,kikerülöd.. ha lefog,visszatart, személyi szabadság megsértése, akár fel is jelenthed a rendőrségen. de ilyenko,ahogy írta valaki, a teszkó tuti nem fog adni "kárpótlási ajándékutalványt" ;] az éppen érintett biztonsági cég max kirúgja az őrt,vagy áthelyezik,ha tudják máshová.
ja, halkan még annyit hozzátennék, hogy sok biztonsági 4 órás munkára van bejelentve, és 10-12 órázik,mert ha nem csinálja meg elküldik,mondván, van másik jelentkező is.
fizetés? 70%ban 450 ft per óra nettóban (vagy az alatt)... szorozd ki mennyi lesz a havi fizu.. sok helyen még bérlettámogatásról hallani sem akarnak, még több helyen a béren kívűli juttatás ismeretlen fogalom (kajajegy,stb..)
épp tegnap hívtam fel egy hirdetésnél lévő telszámot, csórikám aztmondja : bejelenteni nem tudjuk, autó kell hogy legyen önnek, a fizetés nettó 320 ft per óra. majdhogynem én fizetek azért hogy dologzzak..:U
tudom,mindenki megválaszthatja azt amivel szeretné keresni a kenyerét.. tudom...

[ Szerkesztve ]

(#32) Wictor válasza mephi666 (#27) üzenetére


Wictor
senior tag

Figyelj, ezeket a lapra szerelt bútorokat könnyű zsebrevágni... :DDD

(#33) mephi666 válasza McKane (#31) üzenetére


mephi666
nagyúr

oké, de az, hogy nem fizet jól a munkahelye, nem jogosítja fel arra, hogy bunkó legyen... mi sem kapunk idén sem kb. semmit, mégsem b@szom hozzá a vevő fejéhez a szállítólevelet/számlát...

az meg, hogy "naponta x ember mindenképp meg kell vizsgálni", egy orbitális baromság a teszkó részéről... be van elvileg kalkulálva a költségekbe, hogy x értékben megrongálódhat/eltűnhet áru... erre kellene odafigyelni és küzdeni, hogy bizonyos szint alatt maradjon ez az érték... ehhez meg elég hülye eszköz, ha randomra kiszúrnak embereket, mert a vevővesztés drágább lehet a cégnek, mint 2 túrórudi...

#32: ja, meg simán elfér a táskám rejtett zsebében pár diszperzites vödör is... nem akarom mondani, miért úsztam meg ilyen olcsón a festést ;]

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34) McKane válasza mephi666 (#33) üzenetére


McKane
senior tag

azért vannak ám tisztelettudó vagyonőrök is.. csak kevés,nem is értem miért.. :U

(#35) D1Rect válasza McKane (#31) üzenetére


D1Rect
félisten

Én már "vertem" ki cégből kártérítést, hogy megelőzzék a presztizsveszteséget. :U

MOD: Igaz nem ilyen ügyből kifolyólag.

[ Szerkesztve ]

(#36) bLaCkDoGoNe válasza dízelracer (#30) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez egy baromság. A gyereknek meg lehet tanítani azt is, hogy ne ott és akkor szarjon amikor rájön a szükség, ugyanígy arra is meg lehet tanítani, hogy nem zabálunk a boltban. Nevelni kell a csemetét, de az nyilván jóval macerásabb, mint a "nekemehhezjogomvan!" zászlót lengetve szabadjára engedni a kölköt. Látszik is a mostani ifjúságon...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#37) dízelracer válasza bLaCkDoGoNe (#36) üzenetére


dízelracer
senior tag

Miért ne ehetne meg az a gyerek egy nyamvadt túró rudit a pénztárnál? Ismétlem a pénztárnál, nem bent suttyomban a sorok között! Mert nem tetszik egy túlbuzgó mufurc pénztáros nyanyának? Hol nem szarom én azt le. Nem erkölcs csősznek vették fel hanem azért, hogy dolgozzon. Ha egyszer úgy is kifizetem nekem az összes alkalmazott kussoljon be a vagyonőrökkel az élen. Kicsit sokat hisznek magukról ezek a tanulatlan barmok tisztelet a kivételnek. Alapvető dolgokkal nincsenek tisztában például, hogy ha odalépek valakihez 1: köszönök, 2: félrehívom és ott közlöm vele a közölni valót nem az összes vevő előtt alázom meg! De nem kell ezen csodálkozni. Elég csak azt megnézni általában milyen arcok mennek el vagyonőrnek. A 70%-a tanulatlan egyszerű fazon akit máshová nem vesznek fel. Ezzel sincs semmi gond nincs csak tudja már, hogy hol a határ. Egyébként elmondom, hogy én pont ugyanúgy oda fogom adni akár bent a boltban is a gyerekemnek amit megkíván. A csomagolást lehúzatom a pénztárnál és kész. Magasról leszarom ki mit szól hozzá. Ha már elhagytam a pénztárat majd akkor odajöhet nekem pattogni ha nem fizetek. Ismétlem ha nem fizetek valamiért amit megettem/megittam!! Sajnos nincsenek tisztában az emberek az alapvető jogaikkal sem, ezért riadnak meg az ilyen fontoskodó 60kilós 8osztályt végzett vidéki rambó biztonsági őröktől. Ki kell osztani őket a faszomba mindjárt visszább vesz az arcából mind. Tapasztalat.

szerk: Egyébként nem tudom feltűnt-e de írtam, hogy szemre olyan 3éves lehetett a gyerek. De lehet, hogy még fiatalabb. Ki tudja. Azt te taníthatod ahogy akarod ha neki kell valami addig ordít torka szakadtából míg meg nem kapja. 4-5 évesen nem azt mondom már valamennyire feléri ésszel miért nem lehet, de egy 3 évesnek te magyarázhatsz, hogy kislányom ezt itt nem szabad... Magasról szarik rá.

[ Szerkesztve ]

(#38) dabadab válasza bLaCkDoGoNe (#36) üzenetére


dabadab
titán

Valoszinuleg osszeomlik benned a vilag, de velem mar esett meg olyan, hogy a zoldsegesreszlegen az elado megmosott egy almat, hadd ragcsalja a lanyom bevasarlas kozepette. (Persze a penztarnal kifizettuk.)
Egyebkent meg egy kicsit szereptevesztesnek erzem en azt, amikor penztarosok konszolidalt, rendszeresen 10+k felett vasarlo csaladokat zargatnak velelmezett pitianer tetelek miatt, ha a t. vasarlo a kovetkezo heten mashova megy bevasarolni, azon tobbet bukik az aruhaz, mint ha tenyleg ellopnanak egy csokit vagy akarmit (amit viszont altalaban nem tesznek meg).

Ez a "mai ifjusag" meg eleg gazos szoveg. Mar otezer eve is az volt.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#39) sbazsi válasza dízelracer (#37) üzenetére


sbazsi
veterán

es olyanrol hallottal mar, hogy egy 4 csillagos szallodaban egy felig elmajszolt almat nem engednek ki az etterembol es inkabb elveszik egy 2 eves gyerektol (pontosabban elvetetik a szulovel)
az ok, hogy ne.onnan vigyek az emberek a napi nasit, de kb kopni-nyelni nem tudtunk. es levontuk a megfelelo tanulsagot...
az alma a kukaban vegezte. legalabbis merem remelni...

pedig szallodaban nem az elobb emlitett kvalitasu emberek dolgoznak, es a fo gaz, hogy a tulajok utasitasa, akik kameraval ellenorzik az alkalmazottakat... gyerekbarat szalloda, 2010 magyarorszag

[ Szerkesztve ]

(#40) dízelracer válasza sbazsi (#39) üzenetére


dízelracer
senior tag

Az szép ...

(#41) mephi666 válasza sbazsi (#39) üzenetére


mephi666
nagyúr

vannak mindenhol negatív példák... mi 3csillagos wellness-szállodában jártunk "érdekesen": soha nem voltam még ilyen helyen és egyik ex-szel pár éve az üdülési csekkeinkből elmentünk egy ilyenre... (azért otthagytunk 70ezret pár nap alatt) recepciónál szépen odab@szták a szobát nyitó "karperecet", amiről lövésünk nem volt, hogy kell használni... a szoba ajtajában szenvedtünk pár percig és a takarító (aki szerintem kb. legkevesebbet keres az egész objektumban) mutatta meg, hogy juthatunk be... meg is jegyezte, hogy "a pultnál ezt nem voltak képesek elmagyarázni?"

de pozitív példákat is tudnék mondani... igaz, hogy főleg kisebb boltokban érnek kellemes élmények...

táska-nyitogatós/mutogatós jelenet pesten volt egyszer velem a vesztendben... pár éve fent voltunk... abban az időben a hajam is hosszabb volt meg általában ilyen katonai szimat-szatyorban vittem a cuccaim (nagyon szerettem a derékpántja miatt, mert bringázni is öröm volt vele) na, bementünk egy ruházati üzletbe, ahol minden el volt látva festékes lopásgátlóval, tehát esélye nincs az embernek leszedni sem... (az csak másodlagos, hogy alapból nem vagyok tolvaj) körbenéztünk, sétáltunk kifelé és a tipikus "20év/50kg/120% önbizalom" kaliberű őr már oda is pattant, hogy: "mutassam a táskám" meglepődtem rendesen, aztán kinyitottam neki... (kb akkora a szimatszatyor, hogy 2üveg bor meg egy póló talán belefér) de ezzel a mozdulattal mentünk is kifelé, miközben valami ilyesmi elhagyta a számat: "jól van b@zmeg, ide sem jövünk többet" ...utálom, ha meggyanúsítanak :(((

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#42) dabadab válasza sbazsi (#39) üzenetére


dabadab
titán

Hotel Azúr?...

DRM is theft

(#43) adalbert1


adalbert1
veterán

Ma bevásároltam 400 grammos téliszalámiból, ugyanis akciós volt. Közben azon röhögtem magamban, hogy a rudakra lopásgátló van rátéve. :DDD

(#44) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Én egyszer loptam de nem direkt de mégis.
A dolog úgy történt hogy osztálykiránduláson voltunk és el kellett menni a boltba kenyérért. Csak kenyeret vettünk volna, de én gondoltam veszek magamnak valamit. Egy kólát és egy tölcséres jégkrémet. Én nem vittem kosarat, csak haver és abban volt a kenyér meg a kifli. Segítettem neki a pénztárnál pakolni és én magamról elfelejtkezve szimplán átemeltem a jégrémet meg a kólát. Mikor kimentünk kezdtem el gondolkodni, hogy én ezért vajon fizettem-e? De ugye nem. Havernak mondom én visszamegyek kifizetem, de ő visszatartott mondta hogy úgyse jövök ide többet, senkit nem fog érdekelni. Ja és az igazi poén az egészben, hogy a pénztár mellett állt a biztonsági őr. :DDD

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#45) sbazsi válasza dabadab (#42) üzenetére


sbazsi
veterán

a szallodat nem kivanom megnevezni.

adalbert1: lattam en mar lopasgatlot tecso wc-ben a wc kefen...

(#46) dízelracer válasza sbazsi (#45) üzenetére


dízelracer
senior tag

Eddig az volt a legkeményebb mikor lopásgátlót láttam egy márkás drága tusfürdőben. Nem tudom mit szólna hozzá a gyártó, hogy felbontogatják a termékeit és úgy adják tovább a vevőnek.

(#47) adalbert1 válasza sbazsi (#45) üzenetére


adalbert1
veterán

Huhhh, az elég keménynek hangzik...
Eleve annak a csoportnak akikből kinézném hogy lesüllyednek wc kefe lopásig nincs metszete azzal a csoporttal akiknél van ilyen szinten a higiéniai standard. ;] :DDD

(#48) D1Rect


D1Rect
félisten

Kinder Maxi Kingen is láttam már lopásgátlót. Olyanba csomagolták mint a DVD-ket szokás.
Odavittem egyet a pénztárhoz, és megkérdeztem, hogy ez komoly-e? Azt mondták igen.
Röhögtem egy sort, és mentem vissza még 1-ért amikor egy néni értetlenül állt a hűtőpult előtt, hogy ő ebből akart venni az unokáknak, de nem fér bele a kézikosárba....
Akkor valami 100-110Ft körül lehetett az említett termék.
100 Ft. Érted? Száz.

(ja igen, a néninek megoldottam a gondját, egymásra raktuk ami kellett még, és elvittem a pénztárig.)

(#49) sbazsi válasza adalbert1 (#47) üzenetére


sbazsi
veterán

a kerdes az, hogy mennyibe kerul egy wc kefe, es mennyibe egy lopasgatlo. az mar mellekes, hogy nemi szarazanyaggal ellatott wc kefe mennyit erhet...

(#50) Lauda válasza adalbert1 (#43) üzenetére


Lauda
félisten

Angoloknal valami chipet raknak a nyershusokba mert azt is lopjak mint allat. :D

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [sghc_toma:] tesco
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.