Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [sghc_toma:] tesco

Hozzászólások

(#51) sbazsi válasza mephi666 (#41) üzenetére


sbazsi
veterán

egyszer volt, hogy kinyitottam egy biztonsági őrnek a táskámat. kb 11-13 éves lehettem.
ha most ilyenre kérnek, akkor nem sok esélye lenne... rendőrnek kinyitom, ha van türelmem megvárni... de nem hiszem, hogy lenne... :N

(#52) sbazsi válasza Lauda (#50) üzenetére


sbazsi
veterán

es ha megetted a chipet, akkor is riaszt?! :D

(#53) cskamacska válasza mephi666 (#33) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem meg orbitális tévedés van itten kialakulóban. :U Az az őr akivel te érintkezel az csak a kifutófiú, a zinformátorok azok jól el vannak dugva a kamera mögött. Ha a hang a biztonsági őr fülében azt súgja, hogy a Mari nénit most molesztálnia kell, akkor a Mari néni vagy molesztálva lesz, vagy az őr úr már szedheti is a motyóját. Több cégnél is kettős szolgálat van, mindenki figyel mindenkit, és legalább úgy be van fenyítve az egyszerű dolgozó is, mint szegény Mária nénénk.
Szóval az őr bezony úgy intézkedik(szinte mindig), hogy a fenti csillagszemű vitézek utasításait kell követnie, bármekkora @ság is legyen az.
A fentiek meg azért állnak úgy hozzá, hogy minden vevő potenciális tolvaj, mert hogy tényleg. Legyen az kedves nagyapó, vagy plázacica, időnként meglepő figurák lopnak meglepő dolgokat, és a kamerások már az árnyékra is vetődnek, mert ha a biztonsági főnök az időnként visszanézett videók alapján észrevesz olyat, amit a jóember nem, akkor jön a nanu-nanu. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#54) adalbert1 válasza sbazsi (#49) üzenetére


adalbert1
veterán

Igazából nálam ez ott bukik meg, hogy nem igazán tudom mennyibe kerülhet a lopásgátló, de vannak olyan sejtéseim hogy ilyen nagy tételben vásárlók gyakorlatilag fillérekért kapják...

cskamacska : a legnagyobb lopások úgyis mindig belsős melók. Múltkor volt valahol egy cikk, hogy az egyik ilyen nagyárúháznál dolgozó évek alatt sokmilliónyi értéket csempészett ki. Csak azt nem értem, hogyha van valahol nagyobb dolgokból hiány, mint mondjuk plazma tv, akkor hogy csinálhatja évekig? Elvégre nagyobb dolgokat nem olyan egyszerű kivinni...

(#55) sbazsi válasza adalbert1 (#54) üzenetére


sbazsi
veterán

egy nullaval kevesebbert szamlazzak. vesetoseg tud rola. talan itt irt egy ilyenrol valaki. elotte vett egy ember plazmat tizedaron. o is akart, de tobb olyan aron mar nem volt...

(#56) lesaux


lesaux
veterán

Tesco titok címen jelent meg könyv a lopások intézményesített formájáról és egyebekről. Érdemes megkeresni, nagyon jó stílusban ír a srác.

(#57) dízelracer válasza lesaux (#56) üzenetére


dízelracer
senior tag

Az egyik torrent oldalon fent van pdf-ben.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [sghc_toma:] tesco
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.