Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sanyaman válasza DonaTTT (#50) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Minidealen tényleg ingyenes a szállítás. Sajnos volt már máshol rossz tapasztalat, úgyhogy mindenképp Paypallal fizess, egy csomó előnye van. (45 nap védelem, ha elkeveredne a csomag, stb.). Kb. 5 perc létrehozni egy fiókot, nem kerül semmibe sem. A DHL-es szállításnál 90%-os a vám esélye, a sima ajánlott SG post is itt van 8-10 nap alatt, esély a vámra fordított. Szóval ha annyit tudsz várni, sokat spórolhatsz.

szerk: paypal regisztrációról itt találsz bővebb témákat.

[ Szerkesztve ]

(#52) arty válasza Sanyaman (#51) üzenetére


arty
veterán

paypal nélkül nem szabad vásárolni, csatlakozok!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#53) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!Sokat segítettetek!!!

(#54) BigZolo


BigZolo
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki működő root megoldást a w200-ra? A framaroot azt mondja, hogy nincs használható exploit :(

THL W200

(#55) Sanyaman válasza BigZolo (#54) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Autoroot nekem simán rootolta.

(#56) cassius.clay válasza Sanyaman (#55) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Root-al milyen okosságok érthetőek el hozzá?
Gondolok itt most arra, hogy a Galaxy S sorozatban pl nagyon jó audio chip volt (azt hiszem Yamaha) , amit lehetett root után tuningolni. Itt milyen előnyeit látjátok a root nak?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#57) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Nah úgy néz ki énis nemsokára (vagy sokára :) ) egy ilyen telefon tulajdonosa leszek!! :D

(#58) Sanyaman válasza cassius.clay (#56) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Én csak a mobiluncle tools miatt rootoltam, hogy kényelmesen fel tudjam tenni a CWM-et, majd csináljak vele rendszer és imei mentést. Más miatt nekem nem kell, de nem is vagyok nagy droid tudor. A dualsim fórumban biztosan vannak még jó ötletek. Van aki pl. GPS tuning miatt csinálta, de a W200-nál erre szerencsére nincs szükség.

(#59) arty válasza cassius.clay (#56) üzenetére


arty
veterán

rom particionálása, recovery

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#60) cassius.clay válasza arty (#59) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Akkor ezek miatt nekem felesleges. Köszönöm.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#61) BigZolo válasza Sanyaman (#55) üzenetére


BigZolo
csendes tag

És tényleg :)

Csak a Windows 8-cal kellett még megküzdeni és máris rootolva van.

THL W200

(#62) bajaki


bajaki
őstag

Nekem is úton van egy ilyen csoda a geekbuyingról. :) Remélem jó társam lesz az elkövetkezendő néhány hónapban a telefon.

Kijelzővel mennyire vagytok megelégedve? Egy ThL W7S-t fog leváltani nálam. Annak a színei kicsit lehetnének jobbak, valamint a betekintési szögek is. Persze nem volt az sem vészes, de láttam már jobbat is.

(#63) masek


masek
csendes tag

egy hét után:
- akksi meglepően jól bírja (navitellel egész sokat gps-eztem, és viszonylag keveset esett a töltöttség - kb. 3ó gps - max. 30-40% csökkenés), ha nem bizgetem, alig merül.
- minden röccenés nélkül megy rajta
- kamera sötétben gagyi, világosban egész oké. utóbbi esetben villámgyors. klikk, és már el is mentette, várja a következő klikket
- kamera panorámamódja nagyon frankó, tátra-csúcsokon próbálgatva:) szintén villámgyors.

kérdés:
néha előjön alul egy olyan szöveg hogy "on screen on fires", aztán eltűnik...
nem találok róla a neten semmit, nektek is szokott üzengetni? mi a túrót jelenthet?

(#64) arty válasza masek (#63) üzenetére


arty
veterán

valami app-od csinálhatja, mert nekem ilyen nincs :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#65) codywan válasza bajaki (#62) üzenetére


codywan
tag

Nagyon szépek a színek, és a betekintési szög is nagyon jó.

(sajnos nekem mikrofon hibásan jött ezért a telefon funkciót nem tudom használni, remélem hamarosan orvosolódik.)

Rádió: Sokol 308, TV: Diamant 251

(#66) Sanyaman válasza masek (#63) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Azt a panorámamódod ki kellene nekem is próbálni, max lőnék egy lakótelepi panorámát. Egyébként én is hasonlókat tapasztaltam. A szöveget szinte biztos hogy valami app dobja fel, mert én sem találkoztam vele.

(#65) codywan:az bosszantó lehet, megy vissza vagy találtál rá itthoni megoldást? :)

[ Szerkesztve ]

(#67) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

A mai nap mi is megrendeltük ezt a telefont.Már alig várom, hogy megjöjjön :-)

(#68) codywan válasza Sanyaman (#66) üzenetére


codywan
tag

igen a htc desire mikrofonja talán jó lesz bele.

Rádió: Sokol 308, TV: Diamant 251

(#69) szoporiz


szoporiz
tag

Én tegnap rendeltem minideal-en 185USD(43240ft)ért
Ma már kaptam is tracking numbert.
Várom a postást:)
Amúgy igen a posta benne van az árban ha a singpost-ot választod
A 15 dolcsis kuponkód meg 12eas

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#70) Szoszo94 válasza codywan (#65) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem egy csík pixelhiba volt a "tartozék", épp utazik vissza a feladóhoz garanciáztatásra.
Sanyaman segítségét itt is köszönöm :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#71) bajaki válasza Szoszo94 (#70) üzenetére


bajaki
őstag

Te honnan rendelted ha kérdezhetem? Mert azt vettem észre, hogy a fórumon feltűnő hibás példányok általában egy helyről származnak.

(#72) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Amúgy garanciát mivel lehet érvényesíteni? Mármint kéne, hogy legyen a dobozban valamilyen dokumentum?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#73) Sanyaman válasza cassius.clay (#72) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Nem igazán szoktak garipapírt tenni mellé, a rendelés számáról azonosítják be. Legalábbis nekem a hibás W100-nál ezt kérte a minideal.

(#74) cassius.clay válasza Sanyaman (#73) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Köszi.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#75) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Egyébként a tracking number az napközbe is megjöhet vagy csak éjszaka, amikor ott éppen nappal van?

(#76) bajaki válasza DonaTTT (#75) üzenetére


bajaki
őstag

Nekem az ottani munkaidő után jött néhány órával. Délután rákérdeztem cseten mi van a csomagommal, akkor küldtek TN-t, de később jött egy automatikus e-mail is. Amikor ez jött ott már este volt.

(Geekbuying)

(#77) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Köszönöm a választ!Akkor remélem én is magkapom lassan az e-mailt, mert már szerdán megrendeltük a telefont.Valakinek van tapasztalata a tmallbox.com-al kapcsolatba, hogy a HongKong posta menyire gyors?

(#78) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Sziasztok. Bocsi az off-ért, de ha esetleg valakinek van ilyen szerkentyűje eladó, sikítson. Kb. azonnal megvenném.

as good as it gets

(#79) BigZolo válasza DonaTTT (#77) üzenetére


BigZolo
csendes tag

Nekem minidealtől egy hét alatt jött meg HK Posttal.

THL W200

(#80) BigZolo


BigZolo
csendes tag

Átpartícionáláshoz tud valaki megbízható leírást/eszközöket?

THL W200

(#81) arty válasza BigZolo (#80) üzenetére


arty
veterán

hazaértem, kiteszem a leírást + appokat!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#82) cassius.clay válasza BigZolo (#80) üzenetére


cassius.clay
senior tag

A belső memória át particionálása engem is érdekelne. Pontos leírást én is szívesen fogadnék. Át lehet alakítani gondolom úgy, hogy appokat ne csak a belső 1 gigára lehessen rakni, hanem mondjuk 5 gigára? Ez megoldható ezzel a particionálással?

arty : Látom intézkedsz. Várom én is a fejleményeket :R

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#83) arty


arty
veterán

Ide gyertek kedves THL W200 tulajok :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#84) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Szerintem megéri az árát

(#85) Egibaba


Egibaba
újonc

Szia, remélem tudsz segíteni nekem, nagyon profinak tűnsz a témában:) Január vége óta használom a vadi új W200asomat, de vasárnap óta meghülyült teljesen: nem vagyok elérhető (nem csöng ki, süket csönd majd egy bip-bip hangot hall a hívó fél), a telefont nem tudom bekapcsolni, majd pár perc múlva egyszer csak hallom, h jönnek az emailek, és újra működik. De a bekapcsolási zenét nem hallom, vagyis nem újraindításról van szó. Az akku mindig 60% fölött volt, amikor ezek a "kikapcsolások" történtek (amiről tudok az 6 alkalom mostanáig). Vasárnap kezdődött, az aznap készült pár fotó hol ott van a mappában, hol eltűnik... szóval elég misztikus számomra és elkeserítő, hogy még 3 hónapja sem használom, és már ez van:( Nagyon várom a válaszod-tanácsod, előre is köszi, üdv, Trixi

(#86) hostile


hostile
csendes tag

Sziasztok!
Áprilisban vásárolt ThL w200 készülékem elromlott. :( Egyszerűen nem működik a bekapcsoló gomb, ezáltal a képernyőt feloldani se tudom. Ideiglenesen megoldottam egy érzékelős appal, de ez nem maradhat végleges, mert mi van ha egyszer lemerülök?? Az életbe nem kapcsolom vissza. :( Találkozott valaki hasonlóval? Szoftver hiba lehet vagy mechanikus? Érdemes belenyúkálni szerintetek vagy küldjem vissza gariba? (Az eladó még nem válaszolt) Ha visszaküldöm, mik a tapasztalatok , mennyi idő, mire visszaér? mint a postázás?

Előre is köszi
Évi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.