Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

Első írásom, javítások, kérések nyugodtan jöhetnek! :R

(#2) Ájvé


Ájvé
veterán

Bluetooth 4.0
Hivatalos oldalon legalább is ezt írják.
Méretre meg ezt írják:
141.5×71×9.3mm
de tényleg nem kötekedni szeretnék, ott írták.
Persze lehet hibás hivatalos oldalon is mint itt is:
5.0-inch FHD
mert hát ügye HD kijelző, nem mintha nem lenne elég vagy jó, csak hibásan írták hivatalos oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#3) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

nekem tetszik a teszted, megjott a kedvem hozza, hogy nezzek erre egy jo arat es hozassak egyet

(#4) Sanyaman válasza Ájvé (#2) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Rámértem zollstockkal, tényleg a gyári oldalon lévő lehet az igaz, ki is javítom. Köszi az észrevételt! :R A súly viszont stimmelt 2 simmel és micro SD karival, azt lemértem :D

(#3) UnConnecteD: minidealen kuponnal 185 dodó, nekem még 190 volt. De lesz még kevesebb is. :K

[ Szerkesztve ]

(#5) Ájvé válasza Sanyaman (#4) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem mintha olyan eget verő probléma lenne, de te kértél észrevételeket :)
Egyébként jó írás.

(#6) Sanyaman válasza Ájvé (#5) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Persze, akkor már legyünk pontosak, én csak copy-paste-el átvettem a mini oldaláról és átszabtam magyarra. A gyári oldalról csak 1 képet loptam. :B

(#7) Szoszo94 válasza Ájvé (#2) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én is ilyent rendeltem pár napja :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#8) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

CWM recovery THL W200-hoz Cappa mestertől.
Tesztelve, működik.

[ Szerkesztve ]

(#9) grozikiki


grozikiki
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon megtetszett ez a teló nekem is, köszönöm hogy megosztottad veleünk ezt a tesztedet, én is rendeltem egyet, remélem nem fogog csalódni ebben a telóban! :))

(#10) Sanyaman válasza grozikiki (#9) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Remek, remélem jó sokan leszünk, üdv a csapatban

(#11) masek


masek
csendes tag

sziasztok, úton az enyém is a messzi Kínából..

a "ThL W200 - RO.EDi ROFuSiON RoM"-hoz szerintetek hozzá lehet jutni valahogy?
http://roeddie.blogspot.ro/ - itt van, hogy mit csinált vele az ember, nagyon jól hangzik...

(#12) masek


masek
csendes tag

(#13) arty


arty
veterán

nekem is ilyen jön :) az írás jól jött a végső megerősítéshez ...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14) Sanyaman válasza masek (#11) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Szia! Már én is láttam ezt a ro.edi FW-t az XDA-n, csak sajnos egyelőre még nem nyilvános. (legalábbis ahogy olvastam).

Az a FW szerintem annyira nem újabb, legalábbis az enyémen is az van: ThL.W200.130703.JBV2.HD.EN.COM.8P64_MT6589T. Kívácsi leszek a tiéden melyik lesz, bár nem igazán van gondom a mostanival sem, de a frissítésnek mindig örülök.
Amúgy van a Beállítások között egy "wireless update" pont, ami kiírja a mostani FW-t illetve egy gombnyomással keres újabbat, de még nem talált. Engem bizakodással tölt el, hogy van benne. :)

(#13) arty: üdv a csapatban, szépen gyarapszunk, remélem összejön egy jó kis közösség itt is.

[ Szerkesztve ]

(#15) masek válasza Sanyaman (#14) üzenetére


masek
csendes tag

szia, jogos, koppra ugyanazt lehet letölteni, amit írtál... (2013. júl. 3-i verzió)

(#16) lexter00


lexter00
őstag

Ez az írás megerősitett hogy ez kell nekem a W100 után,2 hétig volt nálam a W100 és nagyon megszerettem csak a kijelző kicsi volt számomra.Van olyan szép a kijelző mint a W100-nak?

(#17) Sanyaman válasza lexter00 (#16) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Szerintem simán megüti a W100 kijelzőjét, főleg hogy felbontásban is jobb.

(#18) grozikiki válasza Sanyaman (#17) üzenetére


grozikiki
csendes tag

Szia!

Folyamatosan olvasgatom a telefonról a véleményeket, legtöbb helyen az akkumulátort szidják. Neked mi a véleményed, átlagos felhasználás mellett meddig bírja?

(#19) lexter00 válasza lexter00 (#16) üzenetére


lexter00
őstag

Kicsit utánaérdeklődtem a Minin.185 Dollár kupnnal és jár hozzá silicon tok is.Valaki rendelt már onnan ilyen telót?Jár hozzá tényleg?

(#20) arty válasza lexter00 (#19) üzenetére


arty
veterán

nekem onnan jön, írok ha itt van

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#21) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

Akksi nálam kibírja egy napig simán. A minideal nekem egy kemény szürke plasztik hátlapvédőt adott csak. Ha valaki tud hozzá szilikon tokot, ne tartsa magában. :DD

(#22) grozikiki


grozikiki
csendes tag

Sziasztok!

Rendelés állapota: Item information : Célországba megérkezett

Remélem mihamarabb a kezembe vehetem! :C

(#23) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Sziasztok!
Tudja valaki hogy tudok át helyezni programokat ezen a telón?
Az alkalmazasok beállításaiban nincs olyan gomb hogy át helyezes külső sd re. App2sd progival sem megy.
Csak a belső 1 gigara tudok telepíteni. Megoldás??

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#24) arty válasza cassius.clay (#23) üzenetére


arty
veterán

ez esetleg nem lenne megoldás?

nem értem ezekben a telókban miért nem CSAK belső memória van és az sdkártya tényleg csak sdkártya lehetne... :( (kollegám jiayu g3s-ében pont így van, de kb semmi másban)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#25) cassius.clay válasza arty (#24) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Köszi ez felejtős, nincs rootolva a telóm és gép sincs a kozelembe hogy még csináljam. Ha veszek bele Micro sd-t, akkor oda engedi majd át pakolni az appokat?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#26) vizicsirke válasza grozikiki (#22) üzenetére


vizicsirke
csendes tag

Akkor együtt jön az enyémmel :)

2013.08.13
11:18 Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2013.08.13
11:20 Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

[ Szerkesztve ]

THL W200 Hasít...

(#27) arty válasza vizicsirke (#26) üzenetére


arty
veterán

dettó ue nálam:

2013.08.13 11:18 Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2013.08.13 11:20 Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

:)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#28) masek válasza arty (#27) üzenetére


masek
csendes tag

Akkor én állok a legjobban:)

2013.08.12 01:33
Küldemény információ: Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2013.08.12 01:42
Küldemény információ: Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

bár azóta nem történt semmi, talán ha este hazaérek lesz már kis ajánlott cetli a ládában....

(#29) vizicsirke válasza masek (#28) üzenetére


vizicsirke
csendes tag

Felhívtam a postát, hogy nem frissül. Azt mondta, befejezték a vámkezelést, 1-2 nap és megkapom. De még azóta sem frissült.

THL W200 Hasít...

(#30) masek válasza masek (#28) üzenetére


masek
csendes tag

Na, megjött a kicsike...
Hatalmas ez az 5"...
Eu töltővel, gift, 20$ jelöléssel, dupla kijelzővédővel, dupla akksival, szürke átlátszó hátlapfedővel.
(minideal, 175$)
A rom 0712 dátumú, frissebb, mint a korábban belinkelt.

Egyelőre ennyi, még szokni kell.

(#31) arty válasza masek (#30) üzenetére


arty
veterán

rootold, recoveryt rá, particionáld, örülj

utána jöhet róla a how to, képekkel, sok szöveggel :D ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#32) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

Egyébként akit érdekel GPS kérdés: tegnap lementem a Balatonhoz + vissza. Odafelé Waze, visszafelé Sygic demó futott. Gond nélkül mutatta mindegyik az utat, jel eldobás sem volt. Úgyhogy igen korrektül össze van rakva a kütyü :))

(#33) grozikiki válasza vizicsirke (#29) üzenetére


grozikiki
csendes tag

Na azért ma reggelre frissült:

2013.08.14 09:16, Item information : Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

Már csak arra leszek kíváncsi, hogy mikor ér ide :K

(#34) vizicsirke válasza grozikiki (#33) üzenetére


vizicsirke
csendes tag

Enyém is ugyanazt mutatja.
DE:
Ma reggel felvettem a postán! :))

Kondíciókban ua. mint #masek által írtak.

[ Szerkesztve ]

THL W200 Hasít...

(#35) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Az lenne a kérdésem, hogy play áruház van rajta?Én is egy ilyen "csájnáfónba" gondolkodok.Egyébként tmallbox.com-n 182$ és ingyenes szállítás.

(#36) masek válasza DonaTTT (#35) üzenetére


masek
csendes tag

nekem volt rajta "play"

viszont a 16gb-os class4-es microSD kártyával gondjaim vannak.
nem formáztam le előtte, behelyeztem. eleinte nem ismerte fel.
aztán egyszercsak mégis, jó is volt pár órán át (pedig se kikapcs, se semmi, és mégis..)
másoltam rá csengőhangot, stb. - aztán most megint nem látja, mint ha bent se lenne...

mintha olvastam volna valahol, hogy dörzsölgetni kell? vmi érintkezési bibi?
láttatok már ilyet?
vagy csak meg kéne formázni valamivel?

ja, és emiatt lassan oldja fel a képernyőzárat, nem tölt be a galéria (már a kártyára is fotózott, most meg nem éri el) stb.

[ Szerkesztve ]

(#37) Sanyaman válasza masek (#36) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Első alkalommal nekem is csak többszöri ki-be helyezésre ismerte fel. Aztán újraformáztam gépben és egy újraindítás után egyszer csak látta. Azóta gond nélkül megy.

DonaTTT (#35): van rajta Play, szinte teljesen gyári stock droiddal érkezik, csak az ikonok kinézetén variáltak keveset.

(#38) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Köszönöm a választ!Akkor lehet, hogy hamarosan rendelem :)

(#39) arty


arty
veterán

ma én is átvettem a postán :)

sajnálatos, hogy a 3 droidos gomb háttérvilágítása mintha nem is lenne :(
max sötétben látni - inkább csak érzékelni - hogy egyáltalán ég ott belül valami.
zavaróbb, mint gondoltam (rendelés előtt)

valaki nem akar nyitni egy "rendes" topikot a készüléknek?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#40) Sanyaman válasza arty (#39) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Igen, a gombok háttérvilágítása tényleg csak jelzésértékű (de legalább van, nem úgy mint a G4-ben ;] ). Én hamar megszoktam, bár először azt hittem csak hibás az enyém. Szerintem ezzel gariztatni sem érdemes, mert nem kapsz jobbat.

Topikot nem hiszem hogy nyithatnánk (érdemes lenne nyitni), mert már van 2 is, ami ezzel foglalkozik, ez és gooool tesztje. Inkább jobb lenne, ha egyet használnák. Nekem mindegy melyiket, csak maradjon egy. :K

(#41) vizicsirke válasza masek (#36) üzenetére


vizicsirke
csendes tag

Én ezzel formáztam: Partition Wizard Home Edition Free
Kikapcs, betesz, bekapcs, örül. :) Bekapcsolt állapotban valóban nem szerencsés cserélgetni, valószínűleg a nem bedugós foglalt miatt.

GPS holdat talált pikk-pakk, IGo-val hibátlanul megy.
Összességében minden tökéletesnek tűnik 1 nap után. :))

Két zavaró dolog van számomra:
Egyik a gomb háttérvilágítás tényleg halovány, de rutinból már rátalál az ujjam.
A másik, hogy kimenő híváskor, amikor a másik fél fogadja, rezeg egyet a fülemen. Ezt nem lehet lekapcsolni?

THL W200 Hasít...

(#42) arty válasza Sanyaman (#40) üzenetére


arty
veterán

Nehezebb "idetalálni" (odatalálni?) egy uj tulajnak.
Meg attól félek, így majd lesz 5 teszt alatt 5x100 hsz. Nem jó.

Megnézem mit tudok összeszedni egy "első hsz-re" és megnyitom a W100 mintájára - ha valaki be nem előz.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#43) Sanyaman válasza arty (#42) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Ok, ha lesz egy épkézláb topik, akkor itt lezáratom a hozzászólásokat, és átirányítok mindenkit oda, hogy ne legyen annyi helyen szétszórva az infó! Előre is köszi! :R

(#41) vizicsirke: eddig minden kínai telefonom ezt csinálta, de engem nem zavart eddig. talán a dualsimes topicban volt róla szó, de nem emlékszem hogy mi lett a végeredmény,

[ Szerkesztve ]

(#44) vizicsirke válasza Sanyaman (#43) üzenetére


vizicsirke
csendes tag

Köszi, megpróbálok rákeresni.

Meg is van a válasz, úgy tűnik sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

THL W200 Hasít...

(#45) grozikiki


grozikiki
csendes tag

Na ma végre én is megkaptam, hát eddig nagyon tetszik, memória kártyát másodikra felismerte, azóta megy rendesen. A gombok tényleg halványak, de szerintem nem olyan zavaró. Szerintem nagyon jó kis teló!

(#46) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Az lenne még a kérdésem, hogy a banki átutalással menyivel lesz hosszabb a rendelés?És milyen eséllyel kapják el vámon, ha DHL-el rendelem, mert sürgősen kellene a telefon?

(#47) vizicsirke válasza DonaTTT (#46) üzenetére


vizicsirke
csendes tag

Én nem fizetnék átutalással a helyedben, csak PayPal.
DHL-lel szinte biztosan. Ha csak nyilatkozni kell, és nem kérnek be dokumentumokat, és kis érték van ráírva, akkor megúszható. Erre nekem csak céges tapasztalatom van: ha volt valami mellékelve a csomaghoz, és azt elfogadjuk, soha nem forszírozták tovább.

THL W200 Hasít...

(#48) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Akkor inkább csak inkább az ajánlottal hozassam ki aminél 10-25nap a szállítás, és nem max 7?És az a PayPal az hogy van, mert nekünk nincs olyan kártyánk?

(#49) arty válasza DonaTTT (#48) üzenetére


arty
veterán

minideal: sima posta, 8-án adtam le a rendelést, 15-én vettem át a telót

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#50) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

És minidealon tényleg ingyenes a szállítás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.