Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

Első írásom, javítások, kérések nyugodtan jöhetnek! :R

(#2) Ájvé


Ájvé
veterán

Bluetooth 4.0
Hivatalos oldalon legalább is ezt írják.
Méretre meg ezt írják:
141.5×71×9.3mm
de tényleg nem kötekedni szeretnék, ott írták.
Persze lehet hibás hivatalos oldalon is mint itt is:
5.0-inch FHD
mert hát ügye HD kijelző, nem mintha nem lenne elég vagy jó, csak hibásan írták hivatalos oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#3) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

nekem tetszik a teszted, megjott a kedvem hozza, hogy nezzek erre egy jo arat es hozassak egyet

(#4) Sanyaman válasza Ájvé (#2) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Rámértem zollstockkal, tényleg a gyári oldalon lévő lehet az igaz, ki is javítom. Köszi az észrevételt! :R A súly viszont stimmelt 2 simmel és micro SD karival, azt lemértem :D

(#3) UnConnecteD: minidealen kuponnal 185 dodó, nekem még 190 volt. De lesz még kevesebb is. :K

[ Szerkesztve ]

(#5) Ájvé válasza Sanyaman (#4) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem mintha olyan eget verő probléma lenne, de te kértél észrevételeket :)
Egyébként jó írás.

(#6) Sanyaman válasza Ájvé (#5) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Persze, akkor már legyünk pontosak, én csak copy-paste-el átvettem a mini oldaláról és átszabtam magyarra. A gyári oldalról csak 1 képet loptam. :B

(#7) Szoszo94 válasza Ájvé (#2) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én is ilyent rendeltem pár napja :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#8) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

CWM recovery THL W200-hoz Cappa mestertől.
Tesztelve, működik.

[ Szerkesztve ]

(#9) grozikiki


grozikiki
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon megtetszett ez a teló nekem is, köszönöm hogy megosztottad veleünk ezt a tesztedet, én is rendeltem egyet, remélem nem fogog csalódni ebben a telóban! :))

(#10) Sanyaman válasza grozikiki (#9) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Remek, remélem jó sokan leszünk, üdv a csapatban

(#11) masek


masek
csendes tag

sziasztok, úton az enyém is a messzi Kínából..

a "ThL W200 - RO.EDi ROFuSiON RoM"-hoz szerintetek hozzá lehet jutni valahogy?
http://roeddie.blogspot.ro/ - itt van, hogy mit csinált vele az ember, nagyon jól hangzik...

(#12) masek


masek
csendes tag

(#13) arty


arty
veterán

nekem is ilyen jön :) az írás jól jött a végső megerősítéshez ...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14) Sanyaman válasza masek (#11) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Szia! Már én is láttam ezt a ro.edi FW-t az XDA-n, csak sajnos egyelőre még nem nyilvános. (legalábbis ahogy olvastam).

Az a FW szerintem annyira nem újabb, legalábbis az enyémen is az van: ThL.W200.130703.JBV2.HD.EN.COM.8P64_MT6589T. Kívácsi leszek a tiéden melyik lesz, bár nem igazán van gondom a mostanival sem, de a frissítésnek mindig örülök.
Amúgy van a Beállítások között egy "wireless update" pont, ami kiírja a mostani FW-t illetve egy gombnyomással keres újabbat, de még nem talált. Engem bizakodással tölt el, hogy van benne. :)

(#13) arty: üdv a csapatban, szépen gyarapszunk, remélem összejön egy jó kis közösség itt is.

[ Szerkesztve ]

(#15) masek válasza Sanyaman (#14) üzenetére


masek
csendes tag

szia, jogos, koppra ugyanazt lehet letölteni, amit írtál... (2013. júl. 3-i verzió)

(#16) lexter00


lexter00
őstag

Ez az írás megerősitett hogy ez kell nekem a W100 után,2 hétig volt nálam a W100 és nagyon megszerettem csak a kijelző kicsi volt számomra.Van olyan szép a kijelző mint a W100-nak?

(#17) Sanyaman válasza lexter00 (#16) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Szerintem simán megüti a W100 kijelzőjét, főleg hogy felbontásban is jobb.

(#18) grozikiki válasza Sanyaman (#17) üzenetére


grozikiki
csendes tag

Szia!

Folyamatosan olvasgatom a telefonról a véleményeket, legtöbb helyen az akkumulátort szidják. Neked mi a véleményed, átlagos felhasználás mellett meddig bírja?

(#19) lexter00 válasza lexter00 (#16) üzenetére


lexter00
őstag

Kicsit utánaérdeklődtem a Minin.185 Dollár kupnnal és jár hozzá silicon tok is.Valaki rendelt már onnan ilyen telót?Jár hozzá tényleg?

(#20) arty válasza lexter00 (#19) üzenetére


arty
veterán

nekem onnan jön, írok ha itt van

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#21) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

Akksi nálam kibírja egy napig simán. A minideal nekem egy kemény szürke plasztik hátlapvédőt adott csak. Ha valaki tud hozzá szilikon tokot, ne tartsa magában. :DD

(#22) grozikiki


grozikiki
csendes tag

Sziasztok!

Rendelés állapota: Item information : Célországba megérkezett

Remélem mihamarabb a kezembe vehetem! :C

(#23) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Sziasztok!
Tudja valaki hogy tudok át helyezni programokat ezen a telón?
Az alkalmazasok beállításaiban nincs olyan gomb hogy át helyezes külső sd re. App2sd progival sem megy.
Csak a belső 1 gigara tudok telepíteni. Megoldás??

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#24) arty válasza cassius.clay (#23) üzenetére


arty
veterán

ez esetleg nem lenne megoldás?

nem értem ezekben a telókban miért nem CSAK belső memória van és az sdkártya tényleg csak sdkártya lehetne... :( (kollegám jiayu g3s-ében pont így van, de kb semmi másban)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#25) cassius.clay válasza arty (#24) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Köszi ez felejtős, nincs rootolva a telóm és gép sincs a kozelembe hogy még csináljam. Ha veszek bele Micro sd-t, akkor oda engedi majd át pakolni az appokat?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#26) vizicsirke válasza grozikiki (#22) üzenetére


vizicsirke
csendes tag

Akkor együtt jön az enyémmel :)

2013.08.13
11:18 Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2013.08.13
11:20 Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

[ Szerkesztve ]

THL W200 Hasít...

(#27) arty válasza vizicsirke (#26) üzenetére


arty
veterán

dettó ue nálam:

2013.08.13 11:18 Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2013.08.13 11:20 Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

:)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#28) masek válasza arty (#27) üzenetére


masek
csendes tag

Akkor én állok a legjobban:)

2013.08.12 01:33
Küldemény információ: Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2013.08.12 01:42
Küldemény információ: Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

bár azóta nem történt semmi, talán ha este hazaérek lesz már kis ajánlott cetli a ládában....

(#29) vizicsirke válasza masek (#28) üzenetére


vizicsirke
csendes tag

Felhívtam a postát, hogy nem frissül. Azt mondta, befejezték a vámkezelést, 1-2 nap és megkapom. De még azóta sem frissült.

THL W200 Hasít...

(#30) masek válasza masek (#28) üzenetére


masek
csendes tag

Na, megjött a kicsike...
Hatalmas ez az 5"...
Eu töltővel, gift, 20$ jelöléssel, dupla kijelzővédővel, dupla akksival, szürke átlátszó hátlapfedővel.
(minideal, 175$)
A rom 0712 dátumú, frissebb, mint a korábban belinkelt.

Egyelőre ennyi, még szokni kell.

(#31) arty válasza masek (#30) üzenetére


arty
veterán

rootold, recoveryt rá, particionáld, örülj

utána jöhet róla a how to, képekkel, sok szöveggel :D ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#32) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

Egyébként akit érdekel GPS kérdés: tegnap lementem a Balatonhoz + vissza. Odafelé Waze, visszafelé Sygic demó futott. Gond nélkül mutatta mindegyik az utat, jel eldobás sem volt. Úgyhogy igen korrektül össze van rakva a kütyü :))

(#33) grozikiki válasza vizicsirke (#29) üzenetére


grozikiki
csendes tag

Na azért ma reggelre frissült:

2013.08.14 09:16, Item information : Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

Már csak arra leszek kíváncsi, hogy mikor ér ide :K

(#34) vizicsirke válasza grozikiki (#33) üzenetére


vizicsirke
csendes tag

Enyém is ugyanazt mutatja.
DE:
Ma reggel felvettem a postán! :))

Kondíciókban ua. mint #masek által írtak.

[ Szerkesztve ]

THL W200 Hasít...

(#35) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Az lenne a kérdésem, hogy play áruház van rajta?Én is egy ilyen "csájnáfónba" gondolkodok.Egyébként tmallbox.com-n 182$ és ingyenes szállítás.

(#36) masek válasza DonaTTT (#35) üzenetére


masek
csendes tag

nekem volt rajta "play"

viszont a 16gb-os class4-es microSD kártyával gondjaim vannak.
nem formáztam le előtte, behelyeztem. eleinte nem ismerte fel.
aztán egyszercsak mégis, jó is volt pár órán át (pedig se kikapcs, se semmi, és mégis..)
másoltam rá csengőhangot, stb. - aztán most megint nem látja, mint ha bent se lenne...

mintha olvastam volna valahol, hogy dörzsölgetni kell? vmi érintkezési bibi?
láttatok már ilyet?
vagy csak meg kéne formázni valamivel?

ja, és emiatt lassan oldja fel a képernyőzárat, nem tölt be a galéria (már a kártyára is fotózott, most meg nem éri el) stb.

[ Szerkesztve ]

(#37) Sanyaman válasza masek (#36) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Első alkalommal nekem is csak többszöri ki-be helyezésre ismerte fel. Aztán újraformáztam gépben és egy újraindítás után egyszer csak látta. Azóta gond nélkül megy.

DonaTTT (#35): van rajta Play, szinte teljesen gyári stock droiddal érkezik, csak az ikonok kinézetén variáltak keveset.

(#38) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Köszönöm a választ!Akkor lehet, hogy hamarosan rendelem :)

(#39) arty


arty
veterán

ma én is átvettem a postán :)

sajnálatos, hogy a 3 droidos gomb háttérvilágítása mintha nem is lenne :(
max sötétben látni - inkább csak érzékelni - hogy egyáltalán ég ott belül valami.
zavaróbb, mint gondoltam (rendelés előtt)

valaki nem akar nyitni egy "rendes" topikot a készüléknek?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#40) Sanyaman válasza arty (#39) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Igen, a gombok háttérvilágítása tényleg csak jelzésértékű (de legalább van, nem úgy mint a G4-ben ;] ). Én hamar megszoktam, bár először azt hittem csak hibás az enyém. Szerintem ezzel gariztatni sem érdemes, mert nem kapsz jobbat.

Topikot nem hiszem hogy nyithatnánk (érdemes lenne nyitni), mert már van 2 is, ami ezzel foglalkozik, ez és gooool tesztje. Inkább jobb lenne, ha egyet használnák. Nekem mindegy melyiket, csak maradjon egy. :K

(#41) vizicsirke válasza masek (#36) üzenetére


vizicsirke
csendes tag

Én ezzel formáztam: Partition Wizard Home Edition Free
Kikapcs, betesz, bekapcs, örül. :) Bekapcsolt állapotban valóban nem szerencsés cserélgetni, valószínűleg a nem bedugós foglalt miatt.

GPS holdat talált pikk-pakk, IGo-val hibátlanul megy.
Összességében minden tökéletesnek tűnik 1 nap után. :))

Két zavaró dolog van számomra:
Egyik a gomb háttérvilágítás tényleg halovány, de rutinból már rátalál az ujjam.
A másik, hogy kimenő híváskor, amikor a másik fél fogadja, rezeg egyet a fülemen. Ezt nem lehet lekapcsolni?

THL W200 Hasít...

(#42) arty válasza Sanyaman (#40) üzenetére


arty
veterán

Nehezebb "idetalálni" (odatalálni?) egy uj tulajnak.
Meg attól félek, így majd lesz 5 teszt alatt 5x100 hsz. Nem jó.

Megnézem mit tudok összeszedni egy "első hsz-re" és megnyitom a W100 mintájára - ha valaki be nem előz.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#43) Sanyaman válasza arty (#42) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Ok, ha lesz egy épkézláb topik, akkor itt lezáratom a hozzászólásokat, és átirányítok mindenkit oda, hogy ne legyen annyi helyen szétszórva az infó! Előre is köszi! :R

(#41) vizicsirke: eddig minden kínai telefonom ezt csinálta, de engem nem zavart eddig. talán a dualsimes topicban volt róla szó, de nem emlékszem hogy mi lett a végeredmény,

[ Szerkesztve ]

(#44) vizicsirke válasza Sanyaman (#43) üzenetére


vizicsirke
csendes tag

Köszi, megpróbálok rákeresni.

Meg is van a válasz, úgy tűnik sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

THL W200 Hasít...

(#45) grozikiki


grozikiki
csendes tag

Na ma végre én is megkaptam, hát eddig nagyon tetszik, memória kártyát másodikra felismerte, azóta megy rendesen. A gombok tényleg halványak, de szerintem nem olyan zavaró. Szerintem nagyon jó kis teló!

(#46) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Az lenne még a kérdésem, hogy a banki átutalással menyivel lesz hosszabb a rendelés?És milyen eséllyel kapják el vámon, ha DHL-el rendelem, mert sürgősen kellene a telefon?

(#47) vizicsirke válasza DonaTTT (#46) üzenetére


vizicsirke
csendes tag

Én nem fizetnék átutalással a helyedben, csak PayPal.
DHL-lel szinte biztosan. Ha csak nyilatkozni kell, és nem kérnek be dokumentumokat, és kis érték van ráírva, akkor megúszható. Erre nekem csak céges tapasztalatom van: ha volt valami mellékelve a csomaghoz, és azt elfogadjuk, soha nem forszírozták tovább.

THL W200 Hasít...

(#48) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Akkor inkább csak inkább az ajánlottal hozassam ki aminél 10-25nap a szállítás, és nem max 7?És az a PayPal az hogy van, mert nekünk nincs olyan kártyánk?

(#49) arty válasza DonaTTT (#48) üzenetére


arty
veterán

minideal: sima posta, 8-án adtam le a rendelést, 15-én vettem át a telót

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#50) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

És minidealon tényleg ingyenes a szállítás?

(#51) Sanyaman válasza DonaTTT (#50) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Minidealen tényleg ingyenes a szállítás. Sajnos volt már máshol rossz tapasztalat, úgyhogy mindenképp Paypallal fizess, egy csomó előnye van. (45 nap védelem, ha elkeveredne a csomag, stb.). Kb. 5 perc létrehozni egy fiókot, nem kerül semmibe sem. A DHL-es szállításnál 90%-os a vám esélye, a sima ajánlott SG post is itt van 8-10 nap alatt, esély a vámra fordított. Szóval ha annyit tudsz várni, sokat spórolhatsz.

szerk: paypal regisztrációról itt találsz bővebb témákat.

[ Szerkesztve ]

(#52) arty válasza Sanyaman (#51) üzenetére


arty
veterán

paypal nélkül nem szabad vásárolni, csatlakozok!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#53) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!Sokat segítettetek!!!

(#54) BigZolo


BigZolo
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki működő root megoldást a w200-ra? A framaroot azt mondja, hogy nincs használható exploit :(

THL W200

(#55) Sanyaman válasza BigZolo (#54) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Autoroot nekem simán rootolta.

(#56) cassius.clay válasza Sanyaman (#55) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Root-al milyen okosságok érthetőek el hozzá?
Gondolok itt most arra, hogy a Galaxy S sorozatban pl nagyon jó audio chip volt (azt hiszem Yamaha) , amit lehetett root után tuningolni. Itt milyen előnyeit látjátok a root nak?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#57) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Nah úgy néz ki énis nemsokára (vagy sokára :) ) egy ilyen telefon tulajdonosa leszek!! :D

(#58) Sanyaman válasza cassius.clay (#56) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Én csak a mobiluncle tools miatt rootoltam, hogy kényelmesen fel tudjam tenni a CWM-et, majd csináljak vele rendszer és imei mentést. Más miatt nekem nem kell, de nem is vagyok nagy droid tudor. A dualsim fórumban biztosan vannak még jó ötletek. Van aki pl. GPS tuning miatt csinálta, de a W200-nál erre szerencsére nincs szükség.

(#59) arty válasza cassius.clay (#56) üzenetére


arty
veterán

rom particionálása, recovery

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#60) cassius.clay válasza arty (#59) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Akkor ezek miatt nekem felesleges. Köszönöm.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#61) BigZolo válasza Sanyaman (#55) üzenetére


BigZolo
csendes tag

És tényleg :)

Csak a Windows 8-cal kellett még megküzdeni és máris rootolva van.

THL W200

(#62) bajaki


bajaki
őstag

Nekem is úton van egy ilyen csoda a geekbuyingról. :) Remélem jó társam lesz az elkövetkezendő néhány hónapban a telefon.

Kijelzővel mennyire vagytok megelégedve? Egy ThL W7S-t fog leváltani nálam. Annak a színei kicsit lehetnének jobbak, valamint a betekintési szögek is. Persze nem volt az sem vészes, de láttam már jobbat is.

(#63) masek


masek
csendes tag

egy hét után:
- akksi meglepően jól bírja (navitellel egész sokat gps-eztem, és viszonylag keveset esett a töltöttség - kb. 3ó gps - max. 30-40% csökkenés), ha nem bizgetem, alig merül.
- minden röccenés nélkül megy rajta
- kamera sötétben gagyi, világosban egész oké. utóbbi esetben villámgyors. klikk, és már el is mentette, várja a következő klikket
- kamera panorámamódja nagyon frankó, tátra-csúcsokon próbálgatva:) szintén villámgyors.

kérdés:
néha előjön alul egy olyan szöveg hogy "on screen on fires", aztán eltűnik...
nem találok róla a neten semmit, nektek is szokott üzengetni? mi a túrót jelenthet?

(#64) arty válasza masek (#63) üzenetére


arty
veterán

valami app-od csinálhatja, mert nekem ilyen nincs :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#65) codywan válasza bajaki (#62) üzenetére


codywan
tag

Nagyon szépek a színek, és a betekintési szög is nagyon jó.

(sajnos nekem mikrofon hibásan jött ezért a telefon funkciót nem tudom használni, remélem hamarosan orvosolódik.)

Rádió: Sokol 308, TV: Diamant 251

(#66) Sanyaman válasza masek (#63) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Azt a panorámamódod ki kellene nekem is próbálni, max lőnék egy lakótelepi panorámát. Egyébként én is hasonlókat tapasztaltam. A szöveget szinte biztos hogy valami app dobja fel, mert én sem találkoztam vele.

(#65) codywan:az bosszantó lehet, megy vissza vagy találtál rá itthoni megoldást? :)

[ Szerkesztve ]

(#67) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

A mai nap mi is megrendeltük ezt a telefont.Már alig várom, hogy megjöjjön :-)

(#68) codywan válasza Sanyaman (#66) üzenetére


codywan
tag

igen a htc desire mikrofonja talán jó lesz bele.

Rádió: Sokol 308, TV: Diamant 251

(#69) szoporiz


szoporiz
tag

Én tegnap rendeltem minideal-en 185USD(43240ft)ért
Ma már kaptam is tracking numbert.
Várom a postást:)
Amúgy igen a posta benne van az árban ha a singpost-ot választod
A 15 dolcsis kuponkód meg 12eas

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#70) Szoszo94 válasza codywan (#65) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem egy csík pixelhiba volt a "tartozék", épp utazik vissza a feladóhoz garanciáztatásra.
Sanyaman segítségét itt is köszönöm :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#71) bajaki válasza Szoszo94 (#70) üzenetére


bajaki
őstag

Te honnan rendelted ha kérdezhetem? Mert azt vettem észre, hogy a fórumon feltűnő hibás példányok általában egy helyről származnak.

(#72) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Amúgy garanciát mivel lehet érvényesíteni? Mármint kéne, hogy legyen a dobozban valamilyen dokumentum?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#73) Sanyaman válasza cassius.clay (#72) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Nem igazán szoktak garipapírt tenni mellé, a rendelés számáról azonosítják be. Legalábbis nekem a hibás W100-nál ezt kérte a minideal.

(#74) cassius.clay válasza Sanyaman (#73) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Köszi.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#75) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Egyébként a tracking number az napközbe is megjöhet vagy csak éjszaka, amikor ott éppen nappal van?

(#76) bajaki válasza DonaTTT (#75) üzenetére


bajaki
őstag

Nekem az ottani munkaidő után jött néhány órával. Délután rákérdeztem cseten mi van a csomagommal, akkor küldtek TN-t, de később jött egy automatikus e-mail is. Amikor ez jött ott már este volt.

(Geekbuying)

(#77) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

Köszönöm a választ!Akkor remélem én is magkapom lassan az e-mailt, mert már szerdán megrendeltük a telefont.Valakinek van tapasztalata a tmallbox.com-al kapcsolatba, hogy a HongKong posta menyire gyors?

(#78) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Sziasztok. Bocsi az off-ért, de ha esetleg valakinek van ilyen szerkentyűje eladó, sikítson. Kb. azonnal megvenném.

as good as it gets

(#79) BigZolo válasza DonaTTT (#77) üzenetére


BigZolo
csendes tag

Nekem minidealtől egy hét alatt jött meg HK Posttal.

THL W200

(#80) BigZolo


BigZolo
csendes tag

Átpartícionáláshoz tud valaki megbízható leírást/eszközöket?

THL W200

(#81) arty válasza BigZolo (#80) üzenetére


arty
veterán

hazaértem, kiteszem a leírást + appokat!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#82) cassius.clay válasza BigZolo (#80) üzenetére


cassius.clay
senior tag

A belső memória át particionálása engem is érdekelne. Pontos leírást én is szívesen fogadnék. Át lehet alakítani gondolom úgy, hogy appokat ne csak a belső 1 gigára lehessen rakni, hanem mondjuk 5 gigára? Ez megoldható ezzel a particionálással?

arty : Látom intézkedsz. Várom én is a fejleményeket :R

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#83) arty


arty
veterán

Ide gyertek kedves THL W200 tulajok :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#84) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Szerintem megéri az árát

(#85) Egibaba


Egibaba
újonc

Szia, remélem tudsz segíteni nekem, nagyon profinak tűnsz a témában:) Január vége óta használom a vadi új W200asomat, de vasárnap óta meghülyült teljesen: nem vagyok elérhető (nem csöng ki, süket csönd majd egy bip-bip hangot hall a hívó fél), a telefont nem tudom bekapcsolni, majd pár perc múlva egyszer csak hallom, h jönnek az emailek, és újra működik. De a bekapcsolási zenét nem hallom, vagyis nem újraindításról van szó. Az akku mindig 60% fölött volt, amikor ezek a "kikapcsolások" történtek (amiről tudok az 6 alkalom mostanáig). Vasárnap kezdődött, az aznap készült pár fotó hol ott van a mappában, hol eltűnik... szóval elég misztikus számomra és elkeserítő, hogy még 3 hónapja sem használom, és már ez van:( Nagyon várom a válaszod-tanácsod, előre is köszi, üdv, Trixi

(#86) hostile


hostile
csendes tag

Sziasztok!
Áprilisban vásárolt ThL w200 készülékem elromlott. :( Egyszerűen nem működik a bekapcsoló gomb, ezáltal a képernyőt feloldani se tudom. Ideiglenesen megoldottam egy érzékelős appal, de ez nem maradhat végleges, mert mi van ha egyszer lemerülök?? Az életbe nem kapcsolom vissza. :( Találkozott valaki hasonlóval? Szoftver hiba lehet vagy mechanikus? Érdemes belenyúkálni szerintetek vagy küldjem vissza gariba? (Az eladó még nem válaszolt) Ha visszaküldöm, mik a tapasztalatok , mennyi idő, mire visszaér? mint a postázás?

Előre is köszi
Évi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.