Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) csoe válasza Pulsar (#496) üzenetére


csoe
tag

Nem, type-C monitor kábelén megy ki.

(#502) Pulsar válasza csoe (#501) üzenetére


Pulsar
veterán

Ja, azt hittem az táp. Szépen eldugtad a kábeleket :R

(#503) Pulsar válasza ADAM1337 (#482) üzenetére


Pulsar
veterán

Végre ki tudtam próbálni. A szuper gyors töltést nem viszi át, csak a gyors töltést, de az is elégséges, hogy használat közben feltöltse az alsót, és igen, 100%-ra töltött, nem állt meg 85nél.

(#504) bcl válasza bcl (#474) üzenetére


bcl
senior tag

Javították!!
Igaz, amit linkeltem, még bőven a bétában volt hiba... visszajelzést is kaptak, nem egészen értem, hogy miért csak most... :W

(#505) Pulsar válasza bcl (#504) üzenetére


Pulsar
veterán

Király!

úgy nézem a kamera laggolós bug-om is javították, legalábbis eddig még nem tudtam előidézni azóta.

(#506) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Tudja valaki, hogy tudnám visszavarázsolni a Chrome ikonját. Eltűnt az alkalmazások közül az ikonja és most csak a Beállításokból tudom megnyitni.

(#507) Pulsar válasza vinczetibor (#506) üzenetére


Pulsar
veterán

Felhúzotd, és rákeresel úgy itt van? Az alkalmazás megkeresésére mit mutat? Kezdöképernyöre kirakás esetleg?

(#508) vinczetibor válasza Pulsar (#507) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Csak a beállítások között mutatta a keresésnél.
Sikerült visszaállítanom az ikont úgy, hogy először tiltottam az alkalmazást és azt követően engedélyeztem.
Köszi, hogy próbáltál segíteni.

(#509) Pulsar válasza vinczetibor (#508) üzenetére


Pulsar
veterán

Király, örülök hogy sikerült :R

(#510) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Sziasztok. Tudna valaki segíteni abban hol találom azt a beállítást hogy a fényképek alján megjelenjen hogy milyen típusú készülékkel készült a fénykép? ( Fold3)

BlackBerry Passport

(#511) Menslee válasza dodicsaba (#510) üzenetére


Menslee
tag

Szia!

Ha jól tudom akkor a Fold3 nem tudja watermarkozni a képeket (ahogy asszem egyik felső kategóriás teló se).

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#512) Gubu0101 válasza dodicsaba (#510) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nincs benne ez az opcio.Asszem a xiaomi tud ilyet 🤔Meg meg 1-2 keszulek talan.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#513) dodicsaba válasza Gubu0101 (#512) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Köszi az infót!

BlackBerry Passport

(#514) bcl válasza bcl (#499) üzenetére


bcl
senior tag

...és a telefonom BENT, a cégnél NEM szólt, hogy mégse a wifin lóg, hanem mobilneten, így miután ráböktem a letöltésre, szépen fel is zabált 1,2GB-t a 2GB-s mobilnet csomagomból :W :U
El is fogyott a csomagom, keddig félig kuka vagyok :DDD :((

(#515) bcl


bcl
senior tag

A DeX témához újdonság, és - szerintem - meglehetősen jó hír!
Szóval a good lock / nice lock pároshoz ezt találtam.

A lényege annyi, hogy a Multistar modul a hardvertől függetlenül lehetővé teszi a nagyobb felbontások beállítását!!!

Történetesen van is itthon egy Type-c dokkoló, ami eddig csak FHD-t volt hajlandó kiadni. A fentiek telepítése után szépen meg a WQHD is! Még állítani sem kell semmit, automatikusan abban indul a DEX :C :C

Csináltam ellenpróbát is: a lányunk Note 8-át rádugtam a fenti dokkolóra -> FHD. Rádugtam arra, ami hw-ből WQHD-s, és szépen ment is WQHD-ban a N8.
A Fold 3 mindkettővel WQHD - most már.

Egy nyűggel kevesebb, ezek szerint bármilyen dokkolóval megoldható a monitor által támogatott legnagyobb felbontás!!
Itthon 43"/4k van, bent 32"/2k, ott is tesztelem majd hétfőn.

(#516) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Sziasztok!
Telefon vásárlás előtt állok az egyik kiszemelt a folt 3 a másik a Galxy S22 ultra és a harmadik az iPhone 13 pro max,. Az érdekelne kinek mi a véleménye a föld 3-ról… pl. Üzemidő, kamera, térerő, stb.
Akinek esetleg volt i13 max érdekelne, hogy megérte-e váltani? Mi a véleménye a készülékekről?

(#517) Beaumont válasza ateszapa748 (#516) üzenetére


Beaumont
aktív tag

I13 Pro Max. Szep nagy, szep kepeket csinal, de a hatranyai (nekem azok) miatt nem tudnek ra valtani... IOS vs Android. Zart, utalom, hogy trukkozni kell vele, ha valamit masolnek ra, es a szemelyre szabhatosaga meg mindig 0 (szamomra).
Z fold 3. Nagy kijelzo (kihajtva), atlagos kepek, snapdragon, nalam 2 napos uzemido siman megvan.
S22 Ultra. Biztos szep kepeket csinal majd, atlagos meret, szep kijelzo (bar Samsungnal a felso kategoriaban ez alap), de ugye a sajat processzorral erkezik EU-ba, es nem a Snapdragonos verzio... Ezzel mar az elozo szerianal voltak nem kis kulonbsegek... Ki tudja most mi lesz. Majd az elso tesztek remelhetoleg osszehasonlitjak...

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#518) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Köszi :R

(#519) Pulsar válasza ateszapa748 (#516) üzenetére


Pulsar
veterán

Hát Fold3 óta nekem minden más telefon kiesett. Ezt a bármikor kéznél lévő nagy kijelzőt nagyon gyorsan meg lehet szokni, és én nem mondanék már le róla.
Nálam azért nem olyan jó az üzemidő mint Beaumont forumtársnál, de egy napot azért kibír.
Ja, és a dex. Én most ismerkedtem vele össze, és nagyon szeretem. És ezt nagyon más gyártó nem tudja.

(#520) gilfoyle válasza ateszapa748 (#516) üzenetére


gilfoyle
őstag

Fold 3 -> 13 pro max váltást léptem meg.
Előrebocsájtom, nagyon jó a fold teló, nem fogsz mellényúlni.

Amik engem zavartak:
Féltem, h leejtem. :) Sérülékenyebben tűnt, mint a hagyományos telók.
2 simmel nagyjából egy napos az akksi. A külső kijelző keskeny, használható ugyan, de nekem nem volt az igazi, lapát kezem van és szenvedés volt ezen gépelni. A belső kijelző nagyon jó méretre, viszont kinyitáskor mindig paráztam, h elejtem :) Nem állt kézre.
Kinyitva, fekve valahogy nem találtam meg az ideális fogást, hogy stabilan tudjam tartani. Sokat olvasok telón, így ez nagyon idegesítő volt nekem.
Zsebben vastag volt a teló, leüléskor, autóba be- és kiszálláskor zavart, féltem h megsérül a kijelző összekötő rész.

Van pár visszasírom dolog is, pl a belső kijelző :D, főként a pdf-ek olvasása.
Meg a ceruza, bár az elmúlt 2 évben a Note-okat is beleszámolva nagyjából egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt szükségem cerkára.

Pendrive-nak nem használom a telót, arra van céleszköz, a DEX nagyon jó, de nem használtam: netezni a telón is lehet, munkára nem jó nekem (fejlesztés). Meg van noti, asztali gép, stb...

(#521) ateszapa748 válasza gilfoyle (#520) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Köszi a részletes összehasonlítást. Jobban meg vagy elégedve 13 pro maxal?

(#522) gilfoyle válasza ateszapa748 (#521) üzenetére


gilfoyle
őstag

Most az az újdonság, h mindent egy kijelzőn tudok intézni. :D
Meg vagyok elégedve, igen. Talán a kompakt kialakítás miatt.
Elnézést mindenkitől, h ilyeneket írok itt... :B

[ Szerkesztve ]

(#523) Pulsar válasza gilfoyle (#522) üzenetére


Pulsar
veterán

Semmi gond... 10 év ban :D

A véleményünk kérdezték, neked ez, ezzel semmi gond nincs.

Ami nekem eszembe jutott, hogy a tollat igazán bele rakhatták volna a telefonba. Viszont, így kellett venni hozzá egy tokot, én a note pack-ot vettem meg, és így viszont az általad írt fektetve nem volt fogás így számomra megoldódott. :)

(#524) ateszapa748 válasza gilfoyle (#522) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Szerintem ez nem lehet gond a topicba, és egyébként is nekem kellene elnézést kérni, mert én kérdeztem, Te csak választoltál, amit köszönök is neked. Nem vagyok elfogult egyik platform irányába sem. Úgy gondolom normál hangnemben megfogalmazott kritika vagy más telefon egyéni preferencia szerinti értékelése, vélemény nyilvánítás (még, ha örök riválisokról is van szó) csak szélesítí mindenki látókörét, tapasztalatát.
Én pl. folyamtosan cserélgetem a telfonjaimat Iphone & Android (ha android, akkor főleg Samsung flagship), feleségem szerint ez már-már beteges. :D
Egybként most kompromisszumot kötöttem és előrendeltem a Note 22 ultrát. Meglátom, lesz 14 napom, bár ezzel nem szoktam élni, visszaélni meg főleg nem.
Köszi még egyszer mindenkinek a hozzászólásokat, válaszokat. :R

(#525) bcl válasza Pulsar (#523) üzenetére


bcl
senior tag

Toll: nekem nagyon erős a gyanúm, hogy a következő Fold nagy dobása ez lesz (ti. az integrált ceruza). Hát, mit mondjak, komolyan elgondolkoznék rajta.
Viszont (és ez feloldhatatlan ellentmondás) 4 év Note-ozás után nagyon tetszik a toll mérete. Nagyok a kezeim, és szuper, hogy egészen normális méretű. Ami persze ekkora méretben nem integrálható... :DDD

(#526) vinczetibor válasza bcl (#525) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

A készülékházba berakható ceruza nem lesz elég ahhoz, hogy lecseréljem a Fold 3-at a Fold 4-re. Az új processzorok alig jobbak, mint a Snapdragon 888. Egy, a kihajtás után az ideális 16:9 képernyő arányhoz nagyon közelítő, nagyobb belső kijelző esetén gondolnám meg a cserét. Ez viszont egy még keskenyebb külső kijelző mellett (erre nem vágyom), vagy egy háromszor hajtható kijelző esetén lehetséges csak, illetve egy "rollable" kialakítás jöhet még szóba.
Egy szélesebb külső kijelző csak rontaná a belső kijelző képernyő arányát.

[ Szerkesztve ]

(#527) Pulsar válasza bcl (#525) üzenetére


Pulsar
veterán

Igen, én is erre tippeltek, illetve arra, hogy a hajtás kevésbé fog látszódnak.
Én is szeretem hogy normál méretű a toll, jobban kézre áll.

vinczetibor pedig olyan pletykákat olvasni, hogy a külső kijelző aránxán változtatnak. Amúgy Ti ne. Tudom hogy vagytok vele, de nekem úgy fél napig volt fura, utána megszoktam. Egyedül a billentyűzet ami néha bosszantani kicsi :D

(#528) vinczetibor válasza Pulsar (#527) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Egy 1:1 arányú belső kijelző hibàs lépés lenne. A Fold egy telefon-táblagèp kombo. Van olyan táblagép, ami 1:1 képarányú?
A Phonarena.com-on megjelent egy közvélemény kutatás, ami szerint a hosszanti kijelzős táblagépekre vágynak a felhasználók.
[link]
Szerintem is használhatóbb lenne egy szélesebb külső kijelző, de ha az a belső kijelző rovására megy, akkor nem kérek belőle.

(#529) Pulsar válasza vinczetibor (#528) üzenetére


Pulsar
veterán

Nekem se tetszene. Az Oppo pont ezért nem jön be, mert az már túl négyzet. Amúgy a háromba hajtós megoldás nekem tetszik, de nem hiszem hogy abból idén lenne még valami. Meg amúgy sem kivánnám lecserélni, én rég voltam ennyire megelégedve egy telefonnal :)
Köszi a linket :R

[ Szerkesztve ]

(#530) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
A fold 3 mellé vetem buds2 és wireles töltöt.
Kíváncsi vagyok hogyan szól majd a füles.

(#531) vinczetibor válasza Pulsar (#527) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Az első "hírek" alapján, a kijelzők szinte egy az egyben megegyeznek a Fold 3 kijelzőivel.
[link]

(#532) Gubu0101 válasza szalai112 (#530) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jol,nekem is az van.Pont eleg hangos,hogy meloban a vesogep hangjat elnyomja :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#533) Pulsar válasza vinczetibor (#531) üzenetére


Pulsar
veterán

Na majd megkeresem amit én láttam cikket :)

Gubu0101: bírja a port? :D

(#534) Gubu0101 válasza Pulsar (#533) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ahoz kepest igen,kerdes,hogy majd meddig :U Most 3 honapos de meg semmi baja.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#535) Pulsar válasza Gubu0101 (#534) üzenetére


Pulsar
veterán

Otthon házat újítók fel egy ideje, és én is gondolkodtam rajta, csak félek hogy nagyon hamar meghalnak :D

[ Szerkesztve ]

(#536) Gubu0101 válasza Pulsar (#535) üzenetére


Gubu0101
veterán

Birja,vegul is az a lenyeg, hogy a kapszulaba ne menjen por.
A fulhallgatoba meg nem tud belemenni,csak a hangszoro nyilasnal,de oda meg ugye nem tud bejutni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#537) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Eredeti Samsung bőr tokot ne vegyetek. Kb. 30000 Ft-ot fizettem érte és 3 hónap után eltört a külső kijelzőre rakható vékony rész.

[ Szerkesztve ]

(#538) Sanraith válasza vinczetibor (#537) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Garanciában nem cserélik?
Én anno az S7 Edge-hez két led view tokot is elhasználtam, mert megtörtek bennük a szalagkábelek. Mindkétszer levásárolhattam, mondjuk ez Media Markt volt.

(#539) Winchester95 válasza vinczetibor (#537) üzenetére


Winchester95
őstag

Nekem az nem tetszett benne hogy a külső kijelző keretet nem védi.
Nálam lassan 3 hónapja ratja van, semmi baja.

(#540) vinczetibor válasza Sanraith (#538) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nem tudom. Jó ötlet! Az amazon.co.uk-on vettem a Samsung Store-ból. Megpróbálom felvenni velük a kapcsolatot, amikor visszautazom Angliába.

(#541) vinczetibor válasza Winchester95 (#539) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nekem a sima van, nem a hajtogatós. Az védené a külső kijelző keretet, ha nem esett volna le róla két darabban.

(#542) Pulsar


Pulsar
veterán

Nekem a note pack-os tokok van, de vagy kinyílik a külső kijelzőről a tok, vagy annyit hátra csúszik, hogy a tok felébreszti a kijelzőt. Nem bírják ezek a strapát :D

(#543) ADAM1337 válasza vinczetibor (#537) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Gyári samsung silicone tokot se nagyon, 3 hónap után lekopott a farmerbe rakástól körbe a széle.
Igaz "csak" 14 ezer forint volt.

(#544) Bilux


Bilux
veterán

Belső kijelzőn elég hamar lehet “sérülést” okozni kis mélyedéseket láttam mintha papírlapon erősen rányomtad a tollat.
Namármost ez csak a gyári fólián marad meg vagy a kijelző véglegesen nyomódik így be és nincs öngyógyulás? :F
Mert így elég para használni :Y

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#545) vinczetibor válasza Bilux (#544) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Ha normálisan használod, akkor nem sérül a belső kijelző. Használd és ne nézegesd. Nem lesz semmi baja.
Nem értem azokat, akik azért adják el, mert félnek, hogy valami baja lesz.

(#546) Bilux válasza vinczetibor (#545) üzenetére


Bilux
veterán

Semmi különös csak hogy 650.000Ft-ért ne legyen ilyen gondolataim :D
Egyébként kiállított darabon láttam nyílván újbeggyel véletlenül sem lehet kárt tenni benne de a saját tollával tud ha erősebben nyomod hiába van benne egy rugós védelem a tollhegyben.
Arról van már infó hogy a belső kijelző fólia cserét csinálják már a szervizekben?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#547) vinczetibor válasza Bilux (#546) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Valószínűleg valami jóképességű a körmével próbálta tönkretenni a kiállított darabot, ha már megvenni nem tudja.
A kijelző fólia cseréről nem tudok semmit. Az enyém négy hónap elteltével még karcmentes kívül-belül.

(#548) Bilux válasza vinczetibor (#547) üzenetére


Bilux
veterán

Használsz valamilyen tokot? :R

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#549) vinczetibor válasza Bilux (#548) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

A Samsung eredeti bőrtokját (a simát és nem a kinyithatót), használtam eddig, de szétesett és most gondolkodom, hogy mit vegyek rá, vagy vegyek-e rá valamit. Nem akarok 30000 forintot kiadni tokra 3-4 havonta. Ha nem lenne ilyen csúszós a készülék, nem vennék rá semmit, mert így tok nélkül jobban tetszik és nem billeg, ha kinyitva az asztalra teszem. Jobban lehet használni a ceruzát és még kisebb is valamivel. A bőrtok növelt a méretén bármennyire is vékony volt, de javított a fogásán.

(#550) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Sziasztok!
Akinek már több hónapja meg van, van valami gondja a belső kiélezővel, fóliával? Youtube-n láttam pár videót, hogy felhólyagosodott....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.