Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ezt nem vittek tulzasba Samuek... :U

...

(#2) NoMagix


NoMagix
addikt

Ár/érték aránya elég gyenge!
Elszaladt a ló a Samuéknál, de nagyon!
Hajrá patiszon!

[ Szerkesztve ]

(#3) #80354048


#80354048
törölt tag

Szerintem semmi gond nincs ezzel a masinával. Kicsit még drága most de ha lejjebb megy az ára és valaki egy nagy képernyőjű tabletot szeretne kompakt házban, korrekt szolgáltatásokkal, annak megéri rajta elgondolkodni.

(#4) VD


VD
őstag

Ezt a felesleges rinyálást muszáj minden telefonálásra alkalmas tab-nál elsütni?

"Elég idétlen dolog egy 8 inches csöppséget a fülünkhöz emelni, de az Asus Fonepad óta már nem csodálkozunk semmin."

Mintha nem létezne headset és kihangosító a világon. :F

(#5) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Bog a sima böngésző is szinkronizálja a könyvjelzőidet. Ha nem, akkor a google fiókodnál kapcsold be.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#6) Ádám16 válasza VD (#4) üzenetére


Ádám16
addikt

Szerintem is ez csak előny, mint hátrány. Nem kötelező használni.

Egyébként nincs ezzel a készülékkel semmi gond szerintem, kezdőárról beszélünk, ráadásul barnában szerintem egész jól néz ki. A Samsung gari miatt, és a supportjuk miatt nem lesz ez rossz vétel idővel.

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Nekem a formaterv tetszik :) A "belsejét" lehetett volna erősíteni ! Az ára meg a fellegekben címet kapná. :)

kengyel

(#8) satz18


satz18
őstag

Na csak sikerült a samunak kétszer is átneveznie egy termékét. Ez nem kis teljesítmény, gg, ilyet még más tollából nem láttam. Gondolom viszik majd mint a cukrot.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#9) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Az Antutu és a Quadrant eredményei copy paste-ra sikeredtek, légyszi nézzetek utána...

Egyébként ennyiért inkább egy iPad mini-t kérek....

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#10) devast válasza Ádám16 (#6) üzenetére


devast
addikt

Mire ennek az ára értelmes szintre süllyed, a benne levő 4412 mai "elavult"-ról a "vicc" kategóriába fog süllyedni. Miért nem kaphatott ez is 5250-et....

(#11) vimes


vimes
senior tag

Hát ez a "tablet" még a szürkemarhánál is szürkébb. Azt, hogy mit keresnek ott azok a gombok, no comment. A kijelző ennyiért kevés. Szomorú, de szerintem a tok jobb mint a tablet. De aggodalomra senmi ok. A neve majd eladja, mint mindig.

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#12) Ayanlith válasza tom956ster (#9) üzenetére


Ayanlith
tag

Szerintem is valami gond van az Antutu eredménnyel, nekem ennek a SoC-nak az elődje van és körülbelül kétszer ennyi pontot ér el Antutuban.

Egyébként egy jó komponensekből álló készülékről van szó szerintem, csak tényleg hanyagságra utal az, hogy meghagyták a telefon formatervet.

(#13) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Pfujj de gyenge.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#14) meszike91


meszike91
senior tag

Tablethez méltatlanul néz ki :(((

du, du hast, du hast mich

(#15) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Samsungtól nem vártam mást :) Nem is értem, hogy tud valaki Samsung mobilt és tabletet venni.
Szerintem jó és megbízható márka a samu, de telefont nem vennék tőlük.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#16) diabolika


diabolika
tag

TucatSamsung.... :W

Tiszta hülye aki nem normális.

(#17) HawerKing


HawerKing
őstag

Mostmar tenyleg ember legyen aki ennyi sok valtozatot megtud kulomboztetni :D

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#18) Knight666


Knight666
aktív tag

"Ez a 16:9-es képarány hosszúkássá teszi a gépet..."

A 800x1280 felbontás 10:16 képarányú, nem 16:9.

(#19) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Már az első "sajtóképek" után lehetett érezni, hogy ez egy nagy rakás kula lesz.
Biztos van pénz a Samsungnál, nem vágja őket a földhöz, ha a termék nem lesz sikeres.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#20) sien válasza Knight666 (#18) üzenetére


sien
aktív tag

akkor kijelenthetjük hogy még hosszúkásabbá teszi.

(#21) VD válasza sien (#20) üzenetére


VD
őstag

Kijelentheted, csak hülység amit mondasz.

[ Szerkesztve ]

(#22) sien válasza VD (#21) üzenetére


sien
aktív tag

basszus legközelebb kiszámolom az ujjamon :)

akkor így kevéssé hosszúkássá teszi mintha olyan volna, ami méginkább hosszúkássá tenné.

így jó?

de azért irigylésre méltó az a szabadidő ami ilyen utánajárásnak lehetőséget ad munkaidőben

[ Szerkesztve ]

(#23) oliwire válasza sien (#22) üzenetére


oliwire
őstag

Igazából nem nagy dolog 2 téglalapot rajzolni pl. AutoCAD-del, a megadott arányban, az átlóikat más színnel ábrázolva, majd esetleg print screen-nel elmenteni, és elküldeni ide képbe. 5 perc kb.

(#24) sien válasza oliwire (#23) üzenetére


sien
aktív tag

én borzasztóan elpazaroltnak érezném az időmet egy ilyen elkészítése után, a hülyeségetbeszélszezés után simán abbahagytam volna :)

(#25) Luser2000 válasza sien (#22) üzenetére


Luser2000
addikt

Akár még szabadságon is lehet. Vagy pl. diák.
Vagy saját cége van és úgy és akkor dolgozik, mikor kedve van.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#26) Luser2000


Luser2000
addikt

A forma nekem sem tetszik, de a Note 8.0-hoz képest még ez is jobb. Itt legalább a hosszabb oldalak mentén vékonyabb a káva, mint a Note esetében. Szinte már iPad mini, csak kerekebb.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#27) satz18 válasza sien (#22) üzenetére


satz18
őstag

Nem lett volna egyszerűbb leírni hogy bocs, tévedtem..... Ehelyett tovább magyarázod a bizonyítványodat, amivel sztem csak lefelé fog süllyedni a megítélésed.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#28) freemanone válasza sien (#24) üzenetére


freemanone
őstag

kb 3 másodperc volt míg begépelte a megfelelő kereső szavakat a google-be majd beillsztette az első találatot.... [link]
rájönni is kb ugyaneddig tartott :P

[ Szerkesztve ]

(#29) AxBattler


AxBattler
félisten

Na, várom a telefonálós hülyegyerek-képeket... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30) Orton96


Orton96
aktív tag

A teszt megint jó lett és bár a Samsung a kedvencem, ez mégis felesleges úgy ahogy van...

De legalább a patiszonhoz megjött a kedvem! :R ;]

(#31) Mateusz126


Mateusz126
csendes tag

Tényleg nem valami jó de azért emlékszem, hogy a samsung galaxy note 10.1-t dicsérték tehát már kicsit túlzás ez a samsung lehúzása szerintem igaz ezzel tényleg mellé nyúlt a samsusng! :W

Samsung galaxy s3 mini 4.1.2 én nagyon megvagyok vele elégedve!

(#32) WinPho


WinPho
senior tag

Abban több ötlet volt, hogy Bog be tudta rakni a patiszon szót egy ilyen cikkbe, mint ebben a tucatsamuban... :U

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#33) Classius


Classius
aktív tag

Csak én látom úgy, hogy a Samsung-nál egyre jobban leadnak a szintből? Nemrég volt itt videó az arénán a fényképezésre szánt okostelefonról is, az is eléggé elhibázott egy termék, ez a tablet pedig... Finoman szólva is egy tömegcucc, nincs benne semmi egyediség, semmi ami arra ösztönözne, hogy megvegyem. Ha valaki tablet-en gondolkodna, nehezen tudom elképzelni, hogy ebben találná meg a számításait. Ilyen konfigurációt kapsz már jobb áron is :U
Csak névből nem lehet megélni ezen a piacon...

Ui. Egy kézben meglehet ezt fogni egyáltalán, ha telefonálni szeretnék? :DD Elég órmotlan dolog lenne két kézzel a fülemhez emelni ezt a nagy S4-et :D

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#34) sien válasza satz18 (#27) üzenetére


sien
aktív tag

a megítélésem nem nagyon érdekel, idegen emberek vagytok álnevek mögött, fura lenne ha erősen foglalkoztatna mit gondoltok rólam. de az első mondatom pont az volt hogy jó hülye vagyok, legközelebb utánaszámolok. legalábbis én annak szántam.

(#25) Luser2000 : jogos, és én már a reakciók reakciójára több időt elpazaroltam mint ő a képpel.

[ Szerkesztve ]

(#35) kispecek


kispecek
aktív tag

annyira érződik rajta, hogy nem szívből készült (jó, ez kábé semmire nem jellemző manapság, de legalább ötletek szintjén…))

Mint az összes Samsungra....Még egy Samsung porszívó is nagyobb hangsúlyt kap a design-ra mint manapság a táblagépeik vagy telefonjaik.

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#36) Khelben


Khelben
nagyúr

Látom, még mindig nem kell lecserélnem a Tab 7.7-et.

(#37) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Mér kell mindennek ugyanúgy kinéznie? :O :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#38) banhammer


banhammer
veterán

" A készülék fehér, nekünk a Samsung küldött mellé egy mágneses tokot, amivel együttműködik a kijelző: ha kihajtom, akkor feléled, ha rácsukom, akkor lezár."

Akkor ez a tok olyan, mint a hűtőgép ajtó.
Ha kinyitom világít a hűtőgép belsejében az izzó.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#39) ZS3NI válasza banhammer (#38) üzenetére


ZS3NI
őstag

XD

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#40) joey04


joey04
titán

Külföldi cikkek is lehúzták. Nem egy jó vétel a gép, az biztos.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) dreamdancer


dreamdancer
őstag

A Samsung annyira látványosan sz@rik arra, hogy jó terméket próbáljon csinálni, hogy az már arcpirító. Igazából az aktuális S-en és Note-on kívül semmivel se foglalkoznak, oké, az S4 mini még egész jó, de ennyi. Öntik kifele a rengeteg tucatterméket nem alacsony áron, bármiféle koncepció nélkül.

A szomorú az, hogy mégis bejön nekik, úgy tűnik, a vásárlóknak ez kell.

Nem a lényeg a fontos.

(#42) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Gyonyoru telefon, viszont kicsit magas az ara. :C :(((

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#43) saelin


saelin
veterán

Nekem ezek az érintőgombok nem tetszenek rajta, így nem tudnám megmarkolni fektetett helyzetben. (hmm... ez félreérthető. :D)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44) Magnat


Magnat
veterán

Tudom, h kínai rendeléssel nem ér példálózni, de a SOC hasonlóság okán nem tudom megállni: Hyundai T7S. Kisebb akksi, 2 giga ram, ugyanaz a SOC, gps... kis szerencsével megáll 40k alatt.

Jah, viszont a Hyundai csak 7 coll.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#45) babosmiki válasza Khelben (#36) üzenetére


babosmiki
addikt

Az az egyik legjobb Samsung tablet, mindig is szerettem volna egyet!
Én sem adnám el... ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#46) blade zte válasza dreamdancer (#41) üzenetére


blade zte
őstag

Tudod miért? Mert tényleg nem érdekli öket. Bocsánat, öt, aki a cég tulajdonosa. És igen, nem lesz ebböl semmi, az átlag emberek nem fogják fel, hogy gagyi, sok helyen is megjósolták, hogy a jövöben a technikát pár nagyhatalmú ember fel fogja használni, és mi nem is fogjuk tudni azt sem, ha már rég befolyásolnak minket.

Lehet lehetetlennek hangzik, de szerintem azok a gazdagok (=cégek) a jövöben (10 év) simán befolyásolni tudnak majd mindenkit. Elég a sony reklámkísérleteire gondolni, hogy a gondolatodba pozitív érzést keltenek a reklámmal kapcsolatban, amikor az xperia z fényképszenzora közben egy lókaki.

És igen, már most is ez a tendencia van. Sokkal jobb nekik, ha fejlesztenek marketing téren, mint sem termék-technológia szempontból, mert akkor nem nekünk adnak el sokat, hanem maguknak lesz egy marketingre felhasználható hatásos technikája. És inkább náluk legyen az értéke a felfedezésnek, mint a kezünkben szerintük. Nagyon ritka az az eladó, aki az emberiséget tartja szem elött, minthogy mégegy arany wc-papírja legyen. ;)

Oppo find 7 astro black

(#47) janos1988


janos1988
addikt

Továbbra is hiányolom az fm-rádiót és a ledes villanót (meg úgy általában a táblagépekből).

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#48) #82471168


#82471168
törölt tag

Eléggé drága,ez a kis gépezet. :(((

(#49) h65535


h65535
tag

És fehér...

(#50) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Végre valami új design

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.