Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#130) Roland1975


Roland1975
csendes tag

2 hete használok egy zöldet. Előtte Xcover 2-őm volt. Azon volt kétállású, dedikált kameragomb, + a hangerőszabályzóra is rá lehetett lőni a zseblámpát a menüből, de teljesen érthetetlen módon ebből ezt a lehetőséget kihagyták. Ez funkció még az S4 Activon is elérhető volt. Ezek a funkciók nekem eléggé hiányoznak. A plusz Active gomb így teljesen értelmetlen ha előtte fel kell oldani a képernyőzárat. Egy sima alkalmazás indító. A zseblámpára van egy nem túl tökéletes megoldás a "Power Button Flashlight" nevű alkalmazás, ami a bekapcs gomb 3-szori lenyomása után aktiválta a ledet, de sajnos a Lollipop 5.0 után ez teljesen bizonytalanul működik. Remélem frissítik. Számomra nagyon fontosak a hardveres gombok és a masszív, vízálló kialakítás. Sokszor kell dzsuvás kesztyűben felvennem a telefont. Nem volt még ekkora méretű készülékem. A mérete az egykezes használatot nagyon kényelmetlenné teszi, de írni, netezni, könyvet olvasni, filmet nézni pazar. Super Amoled kijelző brutális, mindig látszik és gyönyörű. Automata fényerőszabályzó is rendeben van. Akkuidő rohadt jó. Normál használat mellett simán kibír 2 napot, de még buzerálva is. Sajnos ennek a telónak is a kamera lencséje a hátlapon a legkiállóbb rész, ezért lerakva a telefont a lencse nagyon sérülékeny. Megoldás volna a tok, (vettem is) de így teljesen elveszíti a telefon azt a brutális kinézetét, és gagyi is. Ezt a problémát valószínűleg egy gumi távtartó ráragasztásával oldom meg, mint ahogy a Xcover 2-őm nél is tettem.
Iszonyat gyors. Gondolkodás nélkül teszi a dolgát. Nekem a 2 magos Xcover2- után ez nagy élmény volt.
Sok ajánlat átnézése után végül is a MM-ben vettem meg, a 2 év gyári gari, az Áfás számla (Cég) és a 10000 Ft-ért köthető 2 éves törés és beázásbiztosítás miatt. Egy ilyen értékű telefonnál ezt mindenképp ajánlom.
Alapjaiban véve nagyon tetszik, de kicsit kár a hiányosságok miatt. Várom még a Xcover 3 -at. Az kisebb, olcsóbb, talán lesz rajta kameragomb is. Csak milyen lesz a kijelzője ? Sebessége ? Valószínűleg maradok ennél. Ha valakinek van kérdése szívesen válaszolok. Minden jókat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.