Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) #16377600 válasza #31733248 (#350) üzenetére


#16377600
törölt tag

Szóval minden tesztelő hülye,aki szerint pocsék az S22 üzemideje? :F Igen,lehet,h kevésbé intenzív használat mellett kibírja az 1 napot(👏🏼),de őszintén,ki akar izgulni,h hazaér e vele a nap végén?

(#352) #31733248 válasza #16377600 (#351) üzenetére


#31733248
törölt tag

Drága csillagom, 350 hozzászólásból 42-ben autotaxmo ekézi a telefon üzemidejét és még a hozzád hasonló idegenlégiósok is idejárnak maszturbálni. Kicsit sok már. Segítené ennek a megértését, ha az iPhone 13 topic minden nyolcadik hozzászólásában engem olvasnál, amint a telefon tulajdonságait ekézem?

(#353) #16377600 válasza #31733248 (#352) üzenetére


#16377600
törölt tag

Miért is lennék "idegenlégiós"? Az elejétől követem a topicot,végigolvasva pro & kontra. Jaa..mert,h nincs ilyen telefonom,OK! :DDD Lehet,ha kicsit jobb lenne az üzemidő,akkor lenne.. ;]

"Segítené ennek a megértését, ha az iPhone 13 topic minden nyolcadik hozzászólásában engem olvasnál, amint a telefon tulajdonságait ekézem?" Na,látod ott pont egy db hozzászólásom sincs és nem is nagyon követem,így nem tudom,de azért próbáld meg,hátha.. :DDD

Szörnyű,h már több,mint 1 hete kijött a teszt és emberek még mindig arról kommunikálnak,h megéri e nekik ilyen telót venni..van baj a fejedben,rendesen. Stílusról inkább már ne is beszéljünk..

(#354) SpaceKombajn válasza Memmaao (#342) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Ez már jól hangzik.
A "sima" S22 vagy az S22+ tudja ezt az üzemidőt?

spacetime

(#355) bombibmw válasza #31733248 (#350) üzenetére


bombibmw
veterán

Simán kihúzok egy napot nem kevés kijelzőidővel.

(#356) #31733248 válasza bombibmw (#355) üzenetére


#31733248
törölt tag

Nagyon sokan vagyunk így vele. :K

(#357) M5Norbi válasza #31733248 (#356) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nekem is simán elég egy napra. Oké nem állandóan piszkálva de jó közepesnek mondanám.
És én mindig max fényerőn használom (kék sáv vége)
Igen valahol jogos lehetne még jobb az üzemidő de azért nem tragikus.
Az meg hogy este 25%-nál teszem fel töltöre vagy 42%-nál oly mindegy. De lehet hogy van olyan akinek ez kevés.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#358) autotaxmo válasza #31733248 (#350) üzenetére


autotaxmo
őstag

Probalj meg magyarul ertelmezni es olvasni, mert a sajat fantazia vilagod megvezet.. nem emlekszem olyanra hogy mondtam volna azt hogy szar a galaxy s22, hanem egyedul az akksi ido nem combos nalam, a ketto nem ugyanaz 😉 ha pedig egesznap 4g-n logsz es jossz mesz a varosban, kozben szeretnel 4 oras kepernyoidoket adaptiv fenyerovel, akkor nem fog osszejonni. Ennyi! Ettol meg jo a telefon, de ahogy a forumtars kerdezte, hogy mi legyen a valasztasa, iphone 13 vagy galaxy s22 es az uzemido a legfontosabb nala, igy szerintem egyertelmu az iphone, de ha Te elvakult fan vagy, akkor azon ugysem lehet segiteni hogy partatlan maradj egy dontesnel :R

(#359) autotaxmo válasza #31733248 (#352) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az hogy neked draga aranyoskám ki az idegenlegios es ki az aki maszturbalni jar ide, nagyon eleslatasrol tesz tanubizonysagot, a matek kepessegeid meg hihetetlenul jok. :C Szerintem most bujj be az ágyikodba es simogasd meg a telefonodat es dicserd meg hogy milyen jo es tokeletes.

(#360) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Sziasztok EUX csc az milyen ország?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#361) polonic válasza mSchumi87 (#360) üzenetére


polonic
félisten

Szia
Európa

(#362) sohajda90


sohajda90
tag

SES Store-os 10%-os kupon akad valakinel?

(#363) Memmaao válasza #16377600 (#351) üzenetére


Memmaao
addikt

Tökéletes az üzemideje! Egy egész napot teljesen jól vesz, úgy, hogy a feleségem bealszik, amíg én a fiúkat fektetem a Netflix előtt, hajnali 1 körül rakom fel a qi töltőre és még van benne kb 30%. Egész nap ezen hívják a melóban. SOT 5-6 óra.

#SpaceKombajn: sima S22.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#364) mSchumi87 válasza polonic (#361) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi es ez milyen gyorsan kapja a frissitéseket?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#365) polonic válasza mSchumi87 (#364) üzenetére


polonic
félisten

Eddig kettő érkezett meg, elég gyorsan.
Azért találta ki a Samsung az egységes európai csc-t, hogy gyorsabb legyen a frissítés termesztése.

(#366) Schuler888 válasza polonic (#365) üzenetére


Schuler888
senior tag

Kiveve ha telekomos az ember :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#367) polonic válasza Schuler888 (#366) üzenetére


polonic
félisten

Ja igen, igaz. Csak sikerült valamit belekontárkodni.
Egyébként terjesztés akart lenni. Csak a bele javított a billentyűzet...

(#368) hr2 válasza Schuler888 (#366) üzenetére


hr2
őstag

Most legutóbb csak 1 napot ültek rajta. :D
Az azelőttin 1 hetet. :DDD

(#369) Fall-N


Fall-N
veterán

"manapság már nem fejlődik olyan dinamikusan a telekommunikáció évről-évre, mint 5-6 esztendővel ezelőtt."

Ami azért nem baj, mert így biztos ha vesz az ember egy középkategóriás telefont, akkor megfelelő lesz a sebesség és nem kell méregdrágán venni. Eljutottunk odáig, hogy egy átlag felhasználónak elég már egy A13 4/64. Régen ha vett az ember egy alap telefont, akkor egy lassú vacak volt. Most meg a felbontás lesz HD, még nem futnak úgy a játékok rajta.

(#370) sohajda90


sohajda90
tag

Na, kuponkód már senkinél? :(

(#371) David3 válasza sohajda90 (#370) üzenetére


David3
őstag

Nekem a német Samsung ajánlott fel, ha érdekel, akkor elkérem.

(#372) sohajda90 válasza David3 (#371) üzenetére


sohajda90
tag

Köszi, közben találtam még itt olyat ami érvényes.

Amúgy ha megrendelem egyből küldik a készüléket (már ha van készleten, tudom, hogy nem megy ilyen simán). Vagy előbb a TMX-es beszámítást le kell zongorázni és utána indul meg a szállítás? Csak mert most vidéken vagyok és leghamarabb jövő hét elején tudnám fogadni a futárt, mert az elviendő teló BP-n pihen, és félek, hogy kicsúszok a Buds igénylős akcióból. (Anélkül nem kell, van 45e Forintos Alza kuponom is, azzal 230-ért meg kapom a Pixel 6-ot is, ahol a design, kamera, akkuidő jobban bejön...így most az applikált kedvezményekkel 267 a sima 128-as S22, plusz az a 23 ezer, amit a TMX visszautal elvileg a fater régi mobiljáért...)

[ Szerkesztve ]

(#373) jeni válasza sohajda90 (#372) üzenetére


jeni
félisten

Azt gondolom,hogy egy mobilt nem amiatt kellene megvenni,
hogy lesz e grátisz mellé?
Samsung Buds Pro free
Mert ez csak csalódást szülne később ha netalán a mobil nem válna be.
A cserekészülék esetén van aki nem küldte el előre és akkor is megkapta a telót és minden rendben találtak, majd kapja a Buds-t.

[ Szerkesztve ]

(#374) sohajda90 válasza jeni (#373) üzenetére


sohajda90
tag

Igazából második telónak lenne, mild usage-gal, ezért nincs annyira határozott elképzelés, és így a vlue proposition sokat nyom a latba (mostani P30 megragadt Android 10-en és már vannak security concernjeim, addig kéne tőle megszabadulni, amíg kap frissítést és valamennyiért el lehet adni)...Leginkább valami kis újdonságot keresek, mert a main telóm i11 Pro még megmarad az októberi 14 Pro launching. Mivel moderate use lenne ahogy mondtam 3 készülékkel szemezgetek:

-S22 - tetszik a zöld, meg még sosem volt 120 Hz-es telóm, gyors megnyomogatásnál nem vágtam még tőle hanyatt magam, hogy ez nekem must have, megnézném, hogy hétköznapi használatban mennyi pozitívumot ad (amúgy a piros i13 nagyon megmozgatta a fantáziámat ősszel, de azért nem vettem meg (pedig gyönyörű), mert "csak 60Hz", de ha ittt kiderül, hogy nem sokat oszt-szoroz, akkor lehet idén megúszom az iPhone upgradet Pro utótag nélkül olcsóbban, akkor is, ha megint meghagyják 60Hz-en, ahogy pletykálják...)

-Pixel 6 - érdekel a Pixel képminőség, meg az ilyen kis okosságok, mint a magic eraser meg stb. Igazából ha 120 Hz-es lenne, gondolkodás nélkül emellett voksolnék az S22-vel szemben, mint írtam kuponnal 230-ért kapnám

-Z Flip 3 - fő telefonnak nem vennék még foldeablet, de így le tudnám tesztelni, mennyi kompromisszummal jár még a valós használat során (crease, nehézkes 1 kezes nyitogatás, rövid akkuidő) és akkor lehet egy Flip 4-5 már mehetne fő telefonnak is, ez XXL GSM-től (tudom, sufni gari, de nekem 3-ból 3 telefonommal tőlük még probléma nem volt) 225-ért elhozható...

Szóval így az S22 a legdrágább és csak a Buds added value miatt van még versenyben...

[ Szerkesztve ]

(#375) SpaceKombajn válasza Memmaao (#363) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Köszönöm.
Akkor úgy néz ki, meg is lesz az S7 utódja.

spacetime

(#376) etnies


etnies
senior tag

Megjött a telefonom, azt írta a Samsung, hogy két hetet késik, de csak 5 nap volt. Személyesen vettem át a Kings Cross bemutatóteremben, kaptam kávét, ajándék kávéhordozót, tokot, stb

Bud igényelve, Imei-t nem ismerte fel, de fotó alapján 5 perc alatt elbírálták. Csütörtökön költözöm át, majd írok a tapasztalatokról.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#377) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Sziasztok akinek ez a fajta tok van, elarulná hogy a legegyszerub leszedni a telorol? :R

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#378) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Milyen szép kombó! :C

(#379) etnies válasza autotaxmo (#378) üzenetére


etnies
senior tag

Mire jó az iphone battery pack?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#380) autotaxmo válasza etnies (#379) üzenetére


autotaxmo
őstag

Magsafe kompatibilis lett a galaxy s22 es amikor jovok megyek, autoba be es ki, nem akarok allandoan toltore dugdosni es kabelekkel szarakodni igy egyszerubb az hogy racuppantom a magsafe battery packet a telora es maris reggeltol estig batran hasznalhatom a telot. Raadasul ha nem erek este idoben haza, akkor nem szeretnek 10-20%-on rinyalni hogy hidegben mindjart lemerul :) ( sajnos elofordult tobbszor is nalam) hozzateszem, en vagyok az a user aki egyaltalan nem hasznal wifit igy a folyamatos lte halozaton logas, adaptiv kijelzo zabalja a szazalekokat foleg ha kint az utcan felcsavarja maxra a fenyerot.

(#381) autotaxmo


autotaxmo
őstag


Olyan stabilan es masszivan rajta van, hogy ez nem esik le onnan tuti fix, viszont kozben meg erolkodes nelkul gyonyoruen le is szeded. Profi.

[ Szerkesztve ]

(#382) vicze válasza autotaxmo (#380) üzenetére


vicze
félisten

"Magsafe kompatibilis lett a galaxy s22"
Nyilván nem az és nincs semmilyen mágnes ami ott tartsa.

MagSafe egy tök mezei Qi töltő ami 5W-vel tud tölteni minden Qi kompatibilis eszközt. (iPhoneoket meg 15-tel, meg akkor van aksi kijelzés és egyéb.)
Vannak sokkal jobb gyors wirelss töltést támogató, jóval olcsóbb Qi megoldások is, tök értelmetlen Androidhoz MagSafe-et venni.

(#383) sagit válasza autotaxmo (#381) üzenetére


sagit
addikt

Specko tok kell hozzá?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#384) vicze válasza sagit (#383) üzenetére


vicze
félisten

Igen, a tokban van a mágnes, hogy ott tartsa.
Bármilyen Qi töltést támogató telefonnal meg lehet csinálni, van csak felragasztható vékony mágnes gyűrű is és egy csomó megoldás. pl.

Ráadásul az Apple packot csak Lightninggal lehet tölteni, illetve nyilván a reverse charge se működik a Apple Packba, ami iPhone-on alap.

[ Szerkesztve ]

(#385) sagit válasza vicze (#384) üzenetére


sagit
addikt

Köszi, akkor keresek ilyen felragaszthatot mert tok az már van. Apple akkura nem is gondoltam, inkább anker vonalra, de ez hasznos infó. :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#386) vicze válasza sagit (#385) üzenetére


vicze
félisten

Mivel csak egy felragasztós fém gyűrűről van szó, így elég olcsón megúszható, és akkor nyilván bármelyik MagSafe kompatibilis eszköz rámegy.

(#387) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Pontosan, ahogy vicze1 forumtars mondta, egy par szaz forintos gyuruvel megoldottam a tokra ragasztva. Tokeletesen mukodik barmilyen magsafe cucc vele mostantol. 👍

(#388) autotaxmo válasza vicze (#382) üzenetére


autotaxmo
őstag

Persze, en is tudom hogy nem magsafe kompatibilis gyarilag de igy most mar az, nem?! A teny az teny 🤣

(#389) vicze válasza autotaxmo (#388) üzenetére


vicze
félisten

Magával a megoldással nincs probléma, de szerintem egy Apple termék ehhez felesleges, mert dupla annyi mint más és azokat az előnyöket amik indokolnák az árat, mint az töltöttség kijelzés(amit így egyáltalán nem fogsz tudni), illetve a visszatöltés, hogy 1 kábellel lehessen tölteni nem működik és mindennek a tetejébe lightnings.

(#390) etnies válasza autotaxmo (#381) üzenetére


etnies
senior tag

Nem bántásból, de így baromi nagy a telefon. Nem járnál jobban, ha ezt visszaküldenéd és vennél egy pluszt?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#391) autotaxmo válasza vicze (#389) üzenetére


autotaxmo
őstag

Amugy ezt csak teszteles miatt vettem, hogy mukodik-e igy, aztan rendelek magamnak kinabol valami olcsobb magsafe akksit.

(#392) autotaxmo válasza etnies (#390) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ez csak akkor kell ha eppen tolteni kell, a plusz nekem tul nagy a mindennapokra.

(#393) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Ez a TMX vicc, mar tobb mint 1 hete nem utalt semmit, pedig a vegleges ajanlat elfogadasa utan azt irtak, hogy 7 napon belul utaljak. 🤬

(#394) M5Norbi válasza autotaxmo (#393) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nekem még a végleges ajánlat sem jött meg. Pedig először nagyon gyorsan reagáltak és a beszámítandó telefont is elvitték 2 nap múlva.
Az meg kb 1 hete volt, azóta csend van. Mondjuk a Budsról is.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#395) autotaxmo válasza M5Norbi (#394) üzenetére


autotaxmo
őstag

En a budsot megkaptam, raadasul olyan szinben (fekete) amiben kertem, de a tmx brutal lassan akarja elutalni azt az osszeget. Mintha a fogukat huznák, olyan erzes, bar gondolom a Samsung eloszor utal nekik es utana utaljak tovabb (gondolom en) es nem az van hogy a tmx a sajat budzsebol utalgat itt milliokat

(#396) kellerman válasza autotaxmo (#391) üzenetére


kellerman
tag

Szóval vettél egy drága Magsafe akkut tesztelésre, hogy ha jó lesz, akkor veszel majd egy olcsóbbat? :Y :DDD

(#397) M5Norbi válasza autotaxmo (#395) üzenetére


M5Norbi
őstag

Persze biztos először ők is megkapják a pénzt majd utána fogják továbbküldeni.
Mondjuk szerintem egyszerűbb lett volna ha rögtön maga a szklgáltató intézi mikor megveszem a telefont de mindegy nem értek hozzá :)

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#398) kekedi válasza kellerman (#396) üzenetére


kekedi
senior tag

Akkor nem csak én értettem így.

(#399) autotaxmo válasza kellerman (#396) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ez volt a leggyorsabb megoldas, nem akartam most 1 honapot varni amig megjon kinabol egy magsafe akksi hogy kiprobaljam ezt a gyurus tok megoldast.

(#400) kellerman


kellerman
tag

Tegnap megkérdeztem a Samsungot, hogy áll a rendelésem, azt mondák, már a raktárban van összekészítés alatt. Mennyi a valószínűsége, hogy esetleg holnapra ideér? Rendelés állapota amúgy még nem változott ( rendelés leadva).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.