Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Wulff


Wulff
csendes tag

Köszönöm ezt a részletes leírást, bemutatót.
Ennek köszönhetően sikerült eldöntenem, hogy SGS3 vagy a Note2 legyen az idei első telefon Note2 nagy fölénnyel nyert,

A madár az ász!

(#152) ForRedGlory válasza Wulff (#151) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nincs mit :R

(#153) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Ti milyen tokot ajánlotok ehhez a készülékhez, illetve milyen akkut, mert ha utazom nem biztos hogy menet közben tudom is tölteni a készüléket.
Még egy kérdés a gyári headset mennyire jó, illetve használtok e hozzá más típust?

Én most egy iPhone 3GS-t akarok erre cserélni, vásárláskor mire érdemes odafigyelni, vannak e olyan hibák amik zavaróak lehetnek, illetve gyári hibák fordulnak e elő, mint pl. kijelző elszíneződés vagy pixel hiba, illetve burkolati hibák?

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#154) zack válasza zsolt501 (#153) üzenetére


zack
nagyúr

Én gyári "belebújós" Samu tokot használok. Speedshop-ban elérhetó 3,3k környékén.
Aksiból bőven elég a gyári 3100mAh, felesleges bármi mást venni hozzá. Sokat kell ahhoz utazni, hogy kevés legyen. :) Gyári fülese használható, de minőségi veszteségmentes zenehallgatásra nem alkalmas. Ha cserélni akarod, határ a csillagos ég...Én Sennheiser IE8-at használok.
Tudtommal eddig semmilyen ismert hibája sincs.

Ha döntöttél, hogy ilyet veszel, keress meg pü-ben, mert van rá Prohardveres kedvezményünk az egyik boltban.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#155) zsolt501 válasza zack (#154) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Köszi az infót, és már döntöttem, és keresni foglak.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#156) kalapaacs válasza zack (#154) üzenetére


kalapaacs
tag

Note 2-re nincs ilyesmi tok?

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#157) Gus-T.


Gus-T.
tag

Sziasztok.
Bár Zack nagyúr már próbált segíteni :), de feltenném itt is kérdésem, hátha.

Note 2-őt (gray) és 2 év gyári samsung garival a készülékre...

Ilyet hol lehet most kapni???

Akikkel (boltokkal) beszéltem telón és ~135e és ~150e közt árulják az:
- vagy használt
- vagy nincs minden tartozék (esetekben nem is dobozos:(
- vagy 1+1év gari amiből az első csak a gyári, a másikat a bolt vállalja ??? bár nem teljesen értem..
-de volt olyan is aki 1+1 éven (első év gyári) a második év csak software vonatkozik ?????
mivaaan?? (hard reset:):):) ??

Egy belsős SAMSUNG-os azt mondta, hogy teljes körű 2év gyárigari csak a samsung Mo.-n keresztül beszerzett készülékekre vonatkozik. (mármint hogy a kereskedő kitől veszi)

Ez akkor gondolom, hogy egyet jelent a néha +20-30e forintos árkülönbséggel. :(

Valaki tud erről többet???

Nekem nagyon nem mindegy a garancia (2év gyári alatt bármi esélytelen)

Köszönöm mindeninek.
Gus-T.

(#158) Firehand válasza Gus-T. (#157) üzenetére


Firehand
tag

Csak Zack nagyúr de amúgy szerintem a válaszok helyesek voltak és ha ő nem tud többet segíteni, akkor itt sem találsz mást. Mert amit mondtak az valóság.

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#159) zack válasza Gus-T. (#157) üzenetére


zack
nagyúr

Nehéz ügy. Hiánycikk lett gyári garival.
Nincs 20-30e a különbség. Átlagban 10-12k a különbség a bolti és a magyar 2 éves között.
Az 1+1 év meg társai, mind bolti gari.
A Samsung csak és kizárólag 2 év teljes körű garit vállal.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#160) Gus-T. válasza zack (#159) üzenetére


Gus-T.
tag

Köszönöm.

De tegnap besokaltam a várásba, és megvettem:):):)

De! és most ne szivassatok, tudom: - minek neki egy ilyen teló ha ennyit se tud.. stb.. :)

Első androidos telóm HTC Wildfire 2.2.1 -es
Erről hogy tudom a legegyszerűbben átpakolni a cuccaimat? (Telefonkönyv, sms, képek, stb esetleg szelektálhatóan)???
Tudom elvileg lehetne gmail fiokkal, de az a problemám, hogy külön fiókom van a régi telóhoz és az újhoz most csináltam egy ujjat,
És pont a régi gmailes cuccok nem is kellenének az új telóhoz. se e-mil, se gmail beállítások, se contakt..

Tiszta lappal indulnék, tehát Telefonkönyv, üzenetek, képek, videók. esetleg még a naptár de az nem fontos.

Tudtok erre egy viszonylag egyszerű progit.

(#161) Firehand válasza Gus-T. (#160) üzenetére


Firehand
tag

Szerintem gyere vissza/át a telefon fórumába. Samsung Galaxy Note II - kifinomult óriás

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#162) Gus-T. válasza Firehand (#161) üzenetére


Gus-T.
tag

ok, köszi. és bocs.

(#163) Firehand válasza Gus-T. (#162) üzenetére


Firehand
tag

szívesen :)

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#164) Markizmark


Markizmark
addikt

Üdv!

Android Revolution HD 8.0-val kapcsolatban mik a tapasztalatok? Megmarad a swype magyar szavakra és a kézírás felismerés is?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#165) zack válasza Markizmark (#164) üzenetére


zack
nagyúr

Gondolom azért nem kaptál választ a másik topikban, mert még senki se tette fel... Vagy nem használ swype-ot.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#166) kovacs65 válasza Markizmark (#164) üzenetére


kovacs65
senior tag

IGEN.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#167) Markizmark válasza zack (#165) üzenetére


Markizmark
addikt

Pedig a swype nagy királyság. Gyosrabb, mint gépen gépelni. :O

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#168) zack válasza Markizmark (#167) üzenetére


zack
nagyúr

Azért azt megnézném hogy egy rendesen betanított predektív Swiftkey 3-mat mikor nyom le a swype... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#169) ForRedGlory válasza zack (#168) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én nem szeretem eleve a swype-ot, egyszerűen nem áll a kezemre, hogy húzogassam az ujjam. Kitakarja a betűket, mert azért nincs ki kezem.

(#170) Das93


Das93
csendes tag

Sziasztok. Nemtudom, hogy volt-e már szó róla, de a Galaxy Note 2-ben én észrevettem egy olyan "hibát", hogy amikor elkezdek egy szövegmezőbe beírni valamit felugrik a billentyűzet, de a szövegmező nem, és így eltakarja, és nem látom, hogy mít írok -.-" Ezt nem lehetne valahogyan megoldani? Mert eléggé megnehezíti a chatelést, és minden egyéb mást.

(#171) ForRedGlory válasza Das93 (#170) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez általában romtól függ, illetve szerintem programtól is. Miután felugrott a billentyűzet, nem tudod a szövegmezőt jó helyre "mozgatni"? Talán próbálj ki másik billentyűzetet, hátha, bár valszeg nem oldja meg, viszont nem veszthetsz semmit sem.

(#172) Das93 válasza ForRedGlory (#171) üzenetére


Das93
csendes tag

Jó helyre mozgatni sajnos nem sikerült, de másik billentyűt hogy próbálhatnék ki? valami átlátszó jobb lenne mint ez. :D

(#173) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Köszönjük szépen - de én legalábbis biztosan - ezt az órási cikket az óriás "mobil"(ok)nak! :R

Jól össze szetted a dolgokat, nem semmi. Mint 4 évig folyamatosan iPhone felhasználó is értette végig, hogy miről van szó (bár oké, miért is ne értettem volna).
Ő lesz valószínűleg a következő telefonom, 4 év szifonozás után elsőként.

Tegnap voltam a MM-ban megnyomkodni a "nótkettőt", eléggé megtetszett. Ma visszamentem csak Ő miatta, és most megint megtetszett, szóval ez már duplán tetszés, mint elsőre. Lassan már imádom, pedig még nincs is meg... remélem ez nem lesz hátulütő. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#174) zack válasza HUNPSP (#173) üzenetére


zack
nagyúr

Hátulütő...1,5 hónap használat után objektíven vizsgálva a kütyüt, az egyetlen negatívum, a hátlap, és a laza USB csati. Mindegyik élhető probléma, de ez a két dolog szinte minden Note2 sajátja.
Tehát ez a kütyü sem hibátlan, de nagyon kevés a kompromisszum. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#175) Next Win ®


Next Win ®
tag

Nagyon jó cikk. :)

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#176) ForRedGlory válasza Next Win ® (#175) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Köszi :R

(#177) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

nagyon frankó cikk! nekem is note 2 lesz hamarosan (S2 lesz váltva), pedig teljesen átlagos kezem van, de hát nem érdekel, az előnyei fontosabbak a nagy kijelzőnek, mint a hátrányai. :)

ezzel a note 2-vel jópár évig ki lehet majd húzni, eléggé okos, nagy és gyors már ahhoz, hogy ne kelljen évente/kétévente leváltani. pont ezért veszem meg most függetlenül, hűség nélkül. :)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#178) HUNPSP válasza unrealnoise (#177) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Nem lesz gond a méretével! :R
Immáron Note II tulajként...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#179) ForRedGlory válasza HUNPSP (#178) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát igen, a méretét gyakorlatilag fél óra alatt meg tudja szokni az ember, de első találkozáskor batár nagynak hat, aztán rájön, hogy milyen jó ezzel a mérettel együtt élni :)

(#180) Next Win ®


Next Win ®
tag

Ezek után a kommentek után mégjobban nem fogom tudni tűrtőztetni magam tőle,
kénytelen leszek venni egyet. :) Az üzemidőről megvagytok elégedve ?

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#181) ForRedGlory válasza Next Win ® (#180) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát, ha ennek az üzemidejével valaki nincs megelégedve, akkor a telefonok 100%-nak szar az üzemideje :DDD
Konkrétan ilyen jól nemigen van telefon, ami bírja. Nagyon jó a fogyasztása. 1 nap alatt ha le akarod meríteni, akkor bizony nagyon-nagyon neki kell esni, mert 6 óra kijelző minimum lesz, sőt. Ha még videózol is, akkor le sem fog merülni :D

(#182) HUNPSP válasza ForRedGlory (#181) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Az egyik tesztben folyamatos-minden futtatós-nyomkodós használat mellett 16 óra valamennyit mértek, de a 16 a minimum ezek szerint. :)

Tény, iszonyat nagy akksija van.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#183) Next Win ® válasza ForRedGlory (#181) üzenetére


Next Win ®
tag

;) Köszönöm az infot. :R

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#184) Firehand


Firehand
tag

Sziasztok! Frissítést talált a telefonom T-mobilos. Mi jöhetett meg és érdemes e feltenni, mert szkeptikus szoktam lenne a frissítésekkel kapcsolatban.
Köszi a segítséget

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#185) BlackBull


BlackBull
csendes tag

Üdvözletem ! :) S3-mal rendelkezem, és valahol láttam, hogy van beépített FM-transmittere.. igaz ez ? ha igen , akkor hol tudom bekapcsolni ? :F

(#186) BlackBull válasza Firehand (#184) üzenetére


BlackBull
csendes tag

Kiessel ?

(#187) feribk


feribk
aktív tag

jó kis teszt gratula érte ...

Üzenetre illik válaszolni...

(#188) ForRedGlory válasza feribk (#187) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Köszi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.