Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A hibákat kérem írjátok le, hogy tudjam javítani. :R

Igyekeztem a legnagyobb körültekintéssel írni, de a cikk terjedelme miatt óhatatlanul is beeshettek pontatlanságok.

Mivel a cikk megjelenése előtt a Samsung nyilvánosságra hozta az eladási adatokat, még finomítani fogom az első oldalt :R

[ Szerkesztve ]

(#2) ittakary


ittakary
nagyúr

Végre kint van a giga-cikk :)

Respekt, alig várom h elolvassam :R

(#3) Tippmix46 válasza ittakary (#2) üzenetére


Tippmix46
senior tag

:R

húha, nekem egy kép se látszik a munkahelyi gépen,..más cikkeknél igen..ez vajon miért lehet?

[ Szerkesztve ]

(#4) ForRedGlory válasza Tippmix46 (#3) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Dropboxos képek, őszintén szólva, nálam épp szórakozik a dropbox, lehet ez a hiba. Remélem hamar megjavítják a srácok... Bár a cikkben a képeket én látom.

(#2) ittakary: :R

(#5) APC ADAM: Köszi. Lol, sem a korrektor, sem nggabi, sem én nem vettem észre :))

[ Szerkesztve ]

(#5) APC ADAM válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


APC ADAM
tag

Az első sorban 1ből van 1 "zászlóshatója" :U

(#6) Tippmix46 válasza ForRedGlory (#4) üzenetére


Tippmix46
senior tag

most van olyan kép, ami látszik valamelyik nem...javítom magam, egyetlen kép látszik, amikor a számokkal felugranak, a többi nem...egyenlőre várok az elolvasással, míg lesznek képek.

[ Szerkesztve ]

(#7) APC ADAM válasza ForRedGlory (#4) üzenetére


APC ADAM
tag

;] Na az a meleg :DDD

(#8) ForRedGlory válasza Tippmix46 (#6) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem tudom, én látom mindet. Szerintem a munkahelyeden nem szeretik a dropboxot. Majd ha más is jelti, hogy nem látja, akkor lehet aggódni. :DDD

(#9) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

R E S P E C T a cikk írójának. Kitűnő, minden részletre kiterjedő, objektív... és rohadt hosszú tesz. :C

(#10) nagyj74


nagyj74
senior tag

Ez egy mindenre kiterjedő, és persze nagyon jó cikk. :R

(#11) bulikavagyok válasza ForRedGlory (#8) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

40 perc alatt kivégeztem.. :DD
Szuper cikk lett, gratula, és köszi! :R

(#12) nggabi válasza ForRedGlory (#8) üzenetére


nggabi
nagyúr

nagyon jó cikk, de mintha már olvastam volna ;]

am "de az igazi áttörést ilyen téren a Galaxy S3 hozta, mert a „sima” AGPS (Assisted GPS, azaz kiegészített GPS) mellett már a GLONASS műholdakat is látja és tud velük kommunikálni." továbbra is a note1-ben volt előbb nem az s3-ban GLONASS :U

másrészt, nem tudom h mekkorák a képeid, de a dropboxon kiderült h van napi limit. 20giga forgalom miatt engem kitiltottak 3 napra, vagyis addig nem elérhetőek a linkeim. nem tudom h képeknél is ez van e, de reméljük nem.

grat :C

"szenyor dzsíííí"

(#13) opeter87


opeter87
senior tag

Nagyon jó és részletes írás lett. Remek munka. Gratulálok :C

(#14) ForRedGlory válasza nggabi (#12) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát remélem nincs ilyen limit képeknél, bár nem hiszem, hogy napi 20 GB-ot elérné :D

A GLONASS része meg igaz, de ha meglesed a cikkben, ott az SGS, SGS2, SGS3 vonalról volt szó :P

(#13) opeter87: :C

(#11) bulikavagyok: jó kört futottál :)) :R

(#10) nagyj74: Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#15) APC ADAM válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


APC ADAM
tag

7.oldal"Ez a funkció elérhető a tárgyázónál" felső harmad.

(#16) nggabi válasza ForRedGlory (#14) üzenetére


nggabi
nagyúr

de ez így olyan mintha az s3 lenne az Isten :U előtte fél évvel meg már tudta a note ;]

"szenyor dzsíííí"

(#17) ForRedGlory válasza APC ADAM (#15) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Köszi.

(#12) nggabbi: mondjuk megnéztem, a teljes cikk dropbox mappája 150 MB cakkumpakk... szóval az a 20 GB problémás lehet, de ne legyen igazad

#16: Ja, mert S3 az ISTEN ;] :P, de beleírom, hogy igazad legyen.

Kész, köszi, puszi ;)

[ Szerkesztve ]

(#18) Nazara


Nazara
őstag

Na, én is végeztem vele, le a kalappal uram, ez igazán megsüvegelendő teljesitmény. Rengeteg funkciót sikerült megismertetned velem, amiket remélem portol majd Nótára is a Samu. :D

Külön tetszenek a Unitedos utalások a képeken, legfőképpen, mert a Manutd.hu twittere is megtalálható az egyik fotón, ahol én magam is forditóként tevékenykedek :)

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#19) APC ADAM válasza ForRedGlory (#17) üzenetére


APC ADAM
tag

Eddig nagyon zsivány :D :R
Ezt nem is tudtam h elég fülhöz rakni és hív :DDD

(#20) nggabi válasza ForRedGlory (#17) üzenetére


nggabi
nagyúr

jó mind1, annyira nem lényeg, csak legyen vétel :DDD

a dropbox ki fog derülni, csak nem lesz gond. eddig én se tudtam erről, h van ilyen korlátozás.

"szenyor dzsíííí"

(#21) ForRedGlory válasza Nazara (#18) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem mondod, petilak vagy? :DDD
Amúgy véletlen műve volt, bár tény, hogy ManUTD drukker vagyok :R plusz régen weboldalam is volt, stb.

(#19) APC ADAM: Jaja, de ez S3-ban is benne van. Smart Dial a neve.

(#20) nggabi: tudom, hogy addig károgtál volna, amíg bele nem teszem :))

(#22) Nincs név válasza ForRedGlory (#17) üzenetére


Nincs név
tag

Remek cikk lett gratula, új infó is volt benne amire a telefon hetek óta tartó zaklatása mellett nem számítottam. (Csak jönne már ki a fránya magentánál...)

Egy-két elírás volt benne ezek közül ez megmaradt: 7. oldalon "A fenti funkciókon mellett" , "sikerült átláthatóbbá is tenni egyben a program" azért elég impozáns, hogy 15 oldalon ilyen csekély mennyiségű hiba van csak, úgyhogy ezért is újfent grat! :C

[ Szerkesztve ]

(#23) lalakov


lalakov
senior tag

Végre megérkezett, köszi a hosszú cikket. :)) :R

(#24) Nazara válasza ForRedGlory (#21) üzenetére


Nazara
őstag

Biztos láttad már, de ez pl. az enyém, olvasd el, ez jóval rövidebb, mint a tied ;]

Ez az üzemidő nagyon jó, megtudnék vele barátkozni én is. Meg a plusz RAMmal is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#25) FET-MEN


FET-MEN
veterán

jó cikk lett, kicsit hosszú de részletes. jó telefon, habár több saját kép lehetett volna a telefonról. de legalább nem olyan MA utánzat :C egy bajom van csak, fehér a telefon ;]

Iphone 7

(#26) ForRedGlory válasza Nincs név (#22) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Köszi, javítva ez is :) Tök furcsa, hogy nem vettem észre, na meg akik segítettek korrektúrázni :)

(#23) lalakov: nincs mit :R

(#24) Nazara: Van Persie jó gyerek, pláne, amióta on tja magában a gólokat a MU mezében :DD Az Arsenalban mondjuk rühelltem :))

(#27) ForRedGlory válasza FET-MEN (#25) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A fehér szebb, mint a többi, pláne élőben :) Már az S3 is fehér volt, szerintem nem is térek vissza más színre, max ha lesz megint fekete. Ezt a hosszúságot már a HOX vs. S3-nál terveztem, csak ahhoz nem volt elég sokáig meg mindkét telefonom egyszerre. :))

[ Szerkesztve ]

(#28) Jeanne d'Arc

Nagyon király cikk. Honnan szerzed be ezeket a király telókat? :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#29) 477il4


477il4
tag

elismerésem! :R

(#30) FET-MEN válasza ForRedGlory (#27) üzenetére


FET-MEN
veterán

szépek fehérben is de nekem egy kék s3 az álmom :)

Iphone 7

(#31) nggabi válasza Jeanne d'Arc (#28) üzenetére


nggabi
nagyúr

talán megveszi? :)

frg: az egérszürke nót így képen nagyon ott van. látnom kell :C

"szenyor dzsíííí"

(#32) FET-MEN válasza nggabi (#31) üzenetére


FET-MEN
veterán

én is megnézném élőben. De még s3-r is csak 1 percem volt a trébe az is fehér volt :O

Iphone 7

(#33) ESP


ESP
senior tag

Nagyon jól összeszedett cikk! MA színvonalat simán megüti.

Köszönjük!

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#34) Nazara válasza ForRedGlory (#27) üzenetére


Nazara
őstag

Nekem is a fehér tetszik jobban a Samsung idei dizájnvonulatából.

Én nem akartam, hogy ide jöjjön, de ha egészséges marad, megnyeri nekünk a bajnokságot, kevés sérülttel még a BL-t is. :K

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#35) APC ADAM


APC ADAM
tag

A szemem kifolyt a vakító fehér háttértől mire végigolvastam a 46" TV-n kb 1 méterről de megérte :DDD Akinek nincs még a birtokában a készülék ezek után biztosan el tudja majd dönteni hogy szüksége van erre a jelenlegi "Csodakészülékre" vagy sem.
Mindenféle infó le van szépen írva grafikon, linkek, kép hegyek, a végszóban ott vannak a bibik is.
Reméltem hogy nem leszel elvakult Note2 tulaj, és így is lett. :R
Ilyen 1 korrekt telefon teszt, remek lett, de tényleg!
Le a kalappal hogy munka mellett ilyenekre van energiád :R
Kár hogy így elhúzódott a megjelenés.
Szívesebben átolvastam volna aznap h megvettem a telcsit, de sajna akkor még neked se volt meg a cucc ;]
Így jár aki türelmetlen, és nem bírja ki a hivatalos megjelenést....
Nagyon hasznos iromány lett, sokaknak segítettél ezzel az írásoddal dönteni több mint 100 ezer forint elköltéséről, biztos hálásak lesznek érte a leendő tulajok. :C :K

(#36) Veetyaa


Veetyaa
csendes tag

Tegnap váltottam SGSIII-ra iPhone 4S-ről... MEGVÁLTÁS!!! :C

(#37) MattM


MattM
tag

Nekem az új Samsungok dizájnja nagyon bejön és tetszik a kezelőfelületük is. Jó hosszú lett a cikk. GRAT!!!

(#38) ForRedGlory válasza ESP (#33) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Köszi, bár még mindig van benne hiba. Legalább 20 helyen "magyarosítottam" a mondatokat, mert vagy hosszúak voltak, vagy ugyanazok a szavak jelentek meg 1-2 soron belül, vagy felesleges szavak kerültek bele. Szerintem a jelen állapota jóval emészthetőbb, mint a 17:00-ás volt. :))

(#35) APC ADAM: Ez különösen jól esett :B Írhattam volna hosszabbat, de nem volt már kedvem szórakozni vele. Elvégre nem doktori disszertáció :D

(#36) Veetyaa: Jelly Bean alatt még JÓVAL pörgősebb és folyamatosabb lesz. :C JB-vel végleg eltűnt az iOS sebességbeli előnye, a többi meg már régebben eltűnt.

(#37) MattM: :R

[ Szerkesztve ]

(#39) Veetyaa


Veetyaa
csendes tag

Ahogy mondod... Végre 'SZABAD' vagyok:D

(#40) notefan válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


notefan
csendes tag

Észrevettem egy furcsaságot a kijelzős résznél.A gsmarena eredeti tesztjében nagyon korrekt magas fehér fényerőt adott meg, ami javulás lett volna az eredeti Note-hoz képest.A tesztedben ezt vetted át, de azóta módosított a portál és a végleges tesztre kapott új készülék közel sem tudta hozni az eredeti számokat, sőt a Note I be is előzi.[link] A 402cd és a 478cd értékeket nézve majdnem 20 százalék a különbség fényerőben az előszériás és a végleges NoteII között. :F

www.asztal.blog.hu

(#41) APC ADAM válasza ForRedGlory (#38) üzenetére


APC ADAM
tag

Felesleges lett volna tovább húzni...aki ennyiből nem tudja eldönteni h kell neki a Note2 vagy sem az ne vegye meg :P

[ Szerkesztve ]

(#42) lalakov


lalakov
senior tag

Még csak a 3. oldalon járok.

"A hangszóró elhelyezése viszont homlokegyenest más. Az S3-nál a kamera mellett jobboldalon található, Note 2 esetében lent, pont mint pl a Samsung Galaxy S-nél."

Mint Galaxy S tulajdonos, megjegyezném, hogy itt is fenn van a kamera mellett jobbra. (Rég volt már ilyen telefonod, mi? :D ) Nem a Note 2 az első telefon, ahol valamiért levándorolt?

(#43) Remiel


Remiel
őstag

5. oldal:

hogy alap romok volt fent mindkét esetben

gondolom ez voltak kéne legyen, vagy alap rom... tetszőlegesen :)

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#44) APC ADAM


APC ADAM
tag

Ezen besírtam az elöbb találtam a neten, az első okostelefon :DDD

(#45) Nazara válasza lalakov (#42) üzenetére


Nazara
őstag

Az első nótnál is alul van. :)

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#46) lalakov válasza Nazara (#45) üzenetére


lalakov
senior tag

Akkor ez Note betegség. :(

(#47) kutkut


kutkut
addikt

Remek cikk, igényes, látszik rajta, hogy nem kis munka van mögötte. :R Jó, van 1-2 hiba, de abszolút nem zavaró. :D
Akik most ismerkednek/ismerkednének a Note II-vel vagy magával a rendszerrel, érdemes elolvasni, rengeteg apróság be lett mutatva. :)

Mondjuk nekem továbbra sem kéne ilyen "telefon", de még S3 méretben sem. Nyomkodtam már Note II-t, a 2GB RAM tényleg hasznos, nagyon is érezhető a különbség az 1GB-os modellekkel szemben (android fronton...). De ezen kívül szinte ugyanaz, mint az S3, a különbség elhanyagolható. - Ha az aksit nem számítjuk, de egy ekkora telóba illet is belerakni, hisz bőven belefér. :D

Meizu MX3 32GB

(#48) ForRedGlory válasza lalakov (#42) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jaja, jogos. Emlékezetből írtam. Azt viszont fixen tudom, hogy a hangszóró ugyanolyan csóró megoldás mindkettő esetében. Javítottam :D

(#43) Remiel: Javítva ez is. :))

[ Szerkesztve ]

(#49) nggabi válasza ForRedGlory (#48) üzenetére


nggabi
nagyúr

miért baj ha alul van a hangszóró? engem pl soha nem zavart...

"szenyor dzsíííí"

(#50) csabám


csabám
addikt

Jóu hosszú lett. Kíváncsian várom a végeredményt :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.