Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#693) csigacska


csigacska
tag

3 nap aktív nyomkodás után, egy rövid kis összefoglaló:

kijelző:
-a kapacitív technológia teszi szépen a dolgát, a multi touch pedig igen jól használható
-a kijelző 240*400-as felbontása nem zavaró, app-oknál nem volt olyan, amivel gondja lett volna (navigációs programot nem próbáltam)

Menü,programok:
-TW 3.0: nekem nagyon tetszik, bár ez teljesen szubjektív dolog
-ami egy kicsit fura volt, az az, hogy az 1-2. nap a névjegyzék kicsit lassan talált magára, ma már nem volt vele gond, ment szépen, egyéb lassulást nem tapasztaltam
-az előre telepített ThinkFree Office pedig nagyon hasznos

Wifi: jelet szépen fogja, szakadást még nem tapasztaltam (a router nem 50 méterre van ezt azért hozzá kell tenni :) ) (hozzá kell még tenni, hogy telók terén nagy viszonyítási alapom nincs)

Gps: szokásos g3 hiba, elvileg javítják, a fórumban ajánlott programmal viszont ment rendesen [link] (THX érte :R )

Zene, rádió:
-én a telefon alap lejátszóját használom, lejátszási listákat lehet készíteni előadó, album, és még műfaj szerint is
-a gyári füles meglepően szépen szól, egy w880i gyári "agybadugós" fülese után nem gondoltam volna, hogy így fog teljesíteni
-hangszín szabályzó is található a telefonban, 8 előre beállított és 1 egyedileg beállítható sémát tartalmaz + effektusokat is lehet alkalmazni, ahol a basszust erősíthetjük, vagy éppen a zene tisztaságára koncentrálhatunk
-a rádió is működik gond nélkül

Videó lejátszó: teszi a dolgát rendesen, de ne várjon senki feliratot és egyebeket, arra vannak prgoramok marketen

Játékok: nem próbáltam őket, nem tudom, hogyan teljesít 3d játékok alatt

Röviden és tömören ennyi jutott eszembe, 3 nap alatt megszerettem nagyon ezt a telefont, még akkor is ha ma 1x lefagyott csúnyán. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.