Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12396) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#12393) üzenetére


mephi666
nagyúr

ugyanez a problem: csak itt nekem sz@ros lg wink, barátnénak meg sunyierikszon xperia... (jól mutatnak ezek a típusok ebben a topikban ;] ) 4 ugyanolyan sms-t kaptam már tőle 9:24-9:25-ös küldéssel, a legutóbbit kb fél órája... én meg alig tudok neki írni, mert a 10:04kor küldött sms-ről még mindig nem jött visszaigazolás :U péntek óta megy ez a szívás... szolgáltató nálam telehun, nála trémobil (fel sem tudom most hívni, hogy megkérdezzem, hogy tényleg írt-e valamit, mert megbeszélésen van)

...mindenesetre ha szolgáltatói gond, akkor nem kapja meg estére a kalapácsot ez a f*shalom

ui: pénteken pl a délelőtt írt üzeneteket délután kapta meg... tegnap este meg 22:30 körül írtam és amikor felébredtem, akkor láttam, hogy a visszaigazolás 1:30körül jött :U próbáltam már sw-t frissíteni, de a legújabb van fent

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.