Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12351) -B-


-B-
senior tag

Tényleg nem használja itt senki a Facebook for androidot?

hodostamas:
Irigyellek. Én is szabadulnék már ettől a sz@rtól, csak hát a piszkos anyagiak. Amúgy a sima defy, vagy már a +?

hajraolaj1:
A komolyabb játékokat szerintem felejtsd el, ez a teló nagyon kevés hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#12352) hodostamas válasza -B- (#12351) üzenetére


hodostamas
addikt

Sajnos én már régóta nem használtam sg3-on az FB appot.

Sima defy, + az kicsit drága nekem is.

(#12353) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Érdemes nem a legújabb Destiny-t feltenni?

Csak azért kérdem, mert nekem egy olyan romra lenne szükségem ami stabil és madjnem olyan mint a gyári, tehát nincs telepakolva, és persze a telefon processzora nincs húzva.

Melyiket javasolnátok? 1.0 , 1.1 , 1.2, 1.3 , 2.0 ?

(#12354) -B- válasza hodostamas (#12352) üzenetére


-B-
senior tag

Ha nem vagyok túl indiszkrét, elárulod, hogy mennyiért sikerült elpasszolni az SG3-at és mennyibe fájt a Defy? Jöhet pü-ben is.

(#12355) Rimuru


Rimuru
veterán

-B-: a webes facebook-on nincs valami beállítási lehetőség ami a telefonos használatra szól? esetleg jelszócsere?

hodostamas: gratulálok a defyhez, volt egy idő mikor én is vettem volna csak nem sikerül a sg3-at elpasszolni így maradt ez, igaz mivel ez az első okostelefonom szeretem ezt is :D

Vigyázat, csalok!

(#12356) -B- válasza Rimuru (#12355) üzenetére


-B-
senior tag

Nem hinném, hogy a webes részen kellene beállítani valamit. Több mint 1 éve használom a Facebook for androidot, a probléma pedig csak pár napja áll fent.
Most ismét megpróbálkozok 1 romcserével, meglátjuk, mi lesz az eredménye.

(#12357) Ceree válasza hajraolaj1 (#12350) üzenetére


Ceree
senior tag

Elég népszerű játék pl az Aliens, és simán megy nálam (gyári 2.2). Sablonos, de néha pont ilyenhez van kedvem meló után. :D

Másolat_eredetije

(#12358) Rimuru válasza -B- (#12356) üzenetére


Rimuru
veterán

Hát őszintén nem hinném hogy a telefonnal (meg a rommal) van a baj ha már több mint 1 éve használod és még csak most jött elő ez a hiba. Én inkább a facebookra gyanakodnék.
Az app nem frissült mostanában? megnézhetnél egy régebbi verziót is.

Vigyázat, csalok!

(#12359) -B- válasza Rimuru (#12358) üzenetére


-B-
senior tag

Én is az appra gyanakodtam, éppen ezért kérdeztem meg itt is, hogy aki használja, annak nincs e hasonló gondja vele.
Megkérdeztem az androidos topikban is, de nem panaszkodott senki hasonló hibára, szóval nem tudom mi lehet a gond.

(#12360) -B-


-B-
senior tag

Nah, azt hiszem én feladom...

Most felraktam a JPS-t, ami minden gond nélkül fel is ment.
Minden működik, minden szép és jó... letöltöm a FB appot, belépek és kéri újra a jelszót. :W :W :W

Néha kiír még valami angol szöveget is, amiben szerepel az ERROR szó, de többet nem lehet elolvasni, mert épp csak 1-2 másodpercig látszik a szöveg.

(#12361) Rimuru válasza -B- (#12360) üzenetére


Rimuru
veterán

Facebookon e-mail/jelszócsere? Hallottam valami facebook chat appról még megnézhetnéd hogy oda beenged-e vagy mint írtam régebbi facebook app, jobb ötletem nincs.

Vigyázat, csalok!

(#12362) -B- válasza Rimuru (#12361) üzenetére


-B-
senior tag

Hát ez az, hogy már nekem sincs semmi ötletem.
Az is fura, hogy a tel.könyvhöz se tudom hozzácsatolni a fb-fiókom.
Azért köszi a tippeket, a jelszócserével még megpróbálkozok.

(#12363) sir fg válasza JockeyEwing (#12353) üzenetére


sir fg
aktív tag

Szia!

Szvsz nem.

Én a Destiny 2.1-et ajánlom, annak ellenére, hogy nem majdnem olyan mint a gyári, bár még mindig sokkal közelebb van a gyári állapothoz, mint egy Kyrillos' ROM. A legszembetűnőbb eltérés, hogy más a téma, azaz a kezelőfelület kinézete. Hogy tetszik-e, az szubjektív, én nagyon megszoktam, most már jobban bejön, mint a gyári. Amúgy meg azért ezt ajánlom, mert ez működik nekem a legjobban. Az 1.0-t, 1.1-et nem próbáltam, az 1.2.-t viszont sokáig használtam. Stabil volt, de benne van a közismert kamera bug, és a GPS sem működött nekem jól. Az 1.3 nálam nem volt stabil (másnál mondjuk igen), de már ennél is más téma van, tehát már ennek a kinézete is elszakad a gyáritól. Akkor már sokkal inkább a 2.1. Ebből letöltheted azt, amiben a gyári kernel van, vagy én egyébként ajánlom, hogy tedd fel külön a G3mod legújabb, nem húzott kernelét (most a 2.1-nél tartanak). Stabilitás mellett a legnagyobb előnye (g3mod 2.0-tól), hogy ennél a kernelnél a legpontosabb az akkuállapot kijelzés.
Egyébként a teljesen gyári ROM miért nem jó?

Többieknek: Szerintem a Destiny 2.1 és a G3MOD 2.0 (sőt, már 2.1) tuti párosítás :). Régen mindig cserélgettem a ROM-okat, mert mindig voltak vállalhatatlan bug-ok, de ezeket végre el tudom fogadni végleges szoftvernek. Megfogadtam, hogy ROM-ot már csak akkor cserélek, ha kijön új, stabil gyári ROM a JPS után, és arra készül újabb Destiny. Erre hodostamas kiszáll a bizniszből... Még jó, hogy a 2.1. még elkészült :D

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#12364) zsotesz81 válasza sir fg (#12363) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én ma próbáltam ki a 2.1-es g3mod kernelt, de valamiért fagyott a teló mindig akkor amikor a cpu master beállítja a feszültséget. Először azt hittem, hogy vagy a minimális 83 MHz nem tetszik neki, vagy a max 1366 vagy 1300, de sikerült belőni 400-1000 MHz-re. Érdekes módon mikor beállítottam nem volt semmi gond, aztán mikor újraindítottam megint lefagyott a frekvencia beállításnál. Úgyhogy visszaraktam a 2.0-t, az működik, de még lehet, hogy kísérletezek vele.

(#12365) sir fg válasza zsotesz81 (#12364) üzenetére


sir fg
aktív tag

Én a non-OC verziót használom, ma reggel tettem fel a 2.1-et. A 2.0-ból használtam az OC verziót is, csak szolidan, 83-800 MHz között, de hajlamos volt beragadni 83 MHz-en, emiatt pont akkor volt használhatatlan a telefon, amikor nagyon kellett volna :(( . 2.0 non-OC-vel viszont semmi gond nem volt. Szerintem általában nehéz stabilan, hibátlanul működő OC kernelt találni, nekem szerencsére nem létkérdés. (Feszültséget azért lejjebb veszem :) ).

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#12366) sir fg válasza -B- (#12351) üzenetére


sir fg
aktív tag

Nekem fent van, de nagyon ritkán használom. Most be tudtam lépni, működik gond nélkül az app. A telefonkönyvvel való párosítását nem csináltam, nem is tudom, hogy hogy kell (nem is nagyon akarom), szóval arról nem tudok nyilatkozni.

szerk: most nézem, hogy hogyan lehet a névjegyekhez Facebook fiókot hozzáadni. Namost, itt vannak beépített névjegyfiókok (Facebook, Twitter, MySpace), és További fiókok (Google, Facebook). Gondolom az alsó tartozik a Facebook apphoz, tehát elvileg a felsővel app nélkül is lehet párosítani a Facebook fiókkal a névjegyeket. Mindkettőt próbáltad?

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#12367) -B- válasza sir fg (#12366) üzenetére


-B-
senior tag

Igen, mindkettőt próbáltam. A felső azt írja, hogy "a facebook kapcsolat lejárt". Az alsó meg az apphoz tartozik, ami meg ugye állandóan a jelszót kéri.

Egyébként megpróbálkoztam a jelszócserével, de ez sem jött be.

[ Szerkesztve ]

(#12368) coarse válasza sir fg (#11964) üzenetére


coarse
csendes tag

Szeva!!! Nekem is ugyanezz a problémám mondjuk én csak 3g-n tudom használni mert különben szakad a hívás....

Be the change you want to see in the world...

(#12369) sir fg válasza coarse (#12368) üzenetére


sir fg
aktív tag

Milyen ROM van a telefonon?

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#12370) huh87 válasza DeFranco (#12341) üzenetére


huh87
tag

Ok,kosz,varom.Szervizfutar jpivel hozta vissza,mert a kies lezarta a halozatot.lol.Galeria beakad ebben is.Most a root miatt nem tudom ellenorizni,ezert kerdeztem csak.
Market itt is lassu.Cachecleaner valamennyit segit.

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#12371) huh87 válasza hodostamas (#12346) üzenetére


huh87
tag

Meghalt a kiraly,eljen a kiraly!Kosz minden infot,melot!:)
En meg kitartok.Van meg par hely,ahol nem ejtettem le.:D Jelenlegi teszt: gyerek fogzik es hasznalja ragokanak.Menu gombon es a kijelzon mar van fognyom.:D

[ Szerkesztve ]

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#12372) DeFranco válasza huh87 (#12370) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megnéztem neked, a legfrissebb kies által felajánlott vodás rom a JPL

Ha esetleg találsz valamit arról, hogy ki mit tapasztalt vele, vagy arról, hogy mit módosítottak rajta, akkor megoszthatnád ide is.

(#12373) huh87 válasza DeFranco (#12372) üzenetére


huh87
tag

Kosz.Guglizok egy kort.

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#12374) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Felpakoltam a 2.2-es Droidot. Ég és föld a sebességbeli különbség. A Vodafone netet, hogy tudom beállítani?

(#12375) Csendeske válasza HaZsolt (#12374) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Ezen az oldalon megtalálod: http://androidunderground.info/mit-hogy/apn-mms-beallitasok-androidra

(#12376) HaZsolt válasza Csendeske (#12375) üzenetére


HaZsolt
őstag

Most már jó. Köszönöm:)

Amugy hasznos kis oldal.

(#12377) Csendeske válasza HaZsolt (#12376) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Az biztos!
Sok infót fel lehet ott csipegetni. :)

(#12378) hodostamas


hodostamas
addikt

Amíg el nem adom a telót, addig most SIM és SD nélkül csak simán be van kapcsolva, és pihen az asztalon... hát.. napi szinten 2-3%-ot ha csökken az akku :DDD

(#12379) bmwm3


bmwm3
tag

Sziasztok!

Pár napja megőrült a telefonom, Galaxy3. Szinte minden művelet tök véletlenszerűen belassul, vagy hogy el is száll. Lehet az egy sima telefonkönyv, sms írás, facebook, bármi. Van, hogy mikor felkínálja elszállás után, hogy kényszerbezárás vagy folytatás, akkor a folytatás után minden jól működik, de baromi lassan. Úgy általában is belassult a telefon. Van, hogy egy nem fogadott hívás megnyitása 2-3 perc. De után egy darabig minden rendben.

Mit tanácsoltok? Factory reset? Vagy tegyek fel új ROM-ot? (melyiket ajánljátok? Egyelőre nincs rootolva a telefon, de nem zárkózok el tőle)

Egyébként semmit nem csináltam vele, nem telepítettem semmi újat, hely van rajta, nem esett le, nem ázott be. Misztikus kicsit...

Köszönöm szépen a tanácsokat!

(#12380) sir fg válasza bmwm3 (#12379) üzenetére


sir fg
aktív tag

Amikor felajánlja, hogy kényszerbezárás, elvileg kiírja a folyamat nevét is. Az mi? És mindig ugyanazt írja ki? Másrészt próbáld ki, mi van akkor, ha a bezárást nyomod, és nem a folytatást.

A Factory reset szinte biztos megoldaná, de csak a legvégső esetben... Hátha meg lehet oldani anélkül is, kár lenne lemondani az adatokról, beállításokról... Hátha megoldaná pl. egy elcsesződött alkalmazás letörlése. Ezért is érdekel, hogy mit ír ki.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#12381) bmwm3 válasza sir fg (#12380) üzenetére


bmwm3
tag

Mindig azt a programot írja ki, amiről épp szó van, tehát nem valami általános mag alkalmazást. Ha "kényszerbezárom", akkor újraindítás után ugyanebbe futok bele. Vagy épp nem, mert tök rapszodikus. Mondjuk a facebook-kal vasárnap 10-ből 10-szer tudtam előidézni, de mondom, telefonkönyv, naptár, bármi előbb-utóbb.

(#12382) csabám


csabám
addikt

Gyári romból melyiket javasoljátok? JPI? Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12383) DeFranco válasza csabám (#12382) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Milyen szolgáltató? Nekem gyári JPE van, az közel hibátlan (kamera bug van benne, de a GPS amúgy sem megy nálam szinte soha), de a JPL-t sem szidták eddig. Én még lusta voltam felrakni.

(#12384) csabám válasza DeFranco (#12383) üzenetére


csabám
addikt

Független a teló, t - s a kártya. Barátnőmé a teló és szeretnék rá valami jó kis romot, ami gyors és megbízható. Viszont az a baj, hogy dög lassú volt idáig minden rommal (szaggatás, fc, stb.). Idáig próbálkoztam gyári romokkal, aztán egy hétig fent volt a Kyrillos rom, de azzal is vannak gondok (néha nincs back a névjegyzéknél, üzeneteknél, stb.)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12385) sir fg válasza csabám (#12384) üzenetére


sir fg
aktív tag

Ha nem csak a gyári jöhet szóba, akkor Destiny 2.1, ha csak gyári, akkor JPS. Talán van újabb gyári is, de azt nem próbáltam - egy próbát megérhet. (JPU talán?)

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#12386) -B- válasza csabám (#12384) üzenetére


-B-
senior tag

Nézd meg a JPS-t, Itt megtalálod.
Nekem most ez van fenn, ebben nincs meg a kamerabug.

(#12387) csabám


csabám
addikt

Köszönöm mindenkinek a tippeket. Egyelőre gyári JPI mellett maradtam. . . Esetleg valami jó kis kernel? :B

G3 esetén még samfirmware van? Azt hittem, hogy teljesen átköltözött sammobile - ra minden. . .

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12388) csabám válasza csabám (#12387) üzenetére


csabám
addikt

Lenne még egy kérdésem: olyan jpi létezik amit kifejezetten nekünk készítettek (csc miatt lenne fontos)? :R

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12389) huh87 válasza bmwm3 (#12381) üzenetére


huh87
tag

Tipp:rootolj,majd marketrol:superuser,majd titanium backup,majd cachecleaner ng.

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#12390) hodostamas


hodostamas
addikt

ha az ember semmire nem használja a telót, egész jól elvan magában :D

(#12391) pista1235


pista1235
tag

valaki el tudja magyarázni mi a különbség a kernel meg a rom között? mert kyrillosnál ezt írják: NOTE: I recommend you to update to the latest G3MOD kernel (v2.1)

(#12392) sir fg válasza pista1235 (#12391) üzenetére


sir fg
aktív tag

Egy nem szakszerű magyarázat:
A kernel a telefon szoftverének, az Android operációs rendszernek a magja, míg a ROM a héja :-)
Maga a kernel olyan 7-10MB, és az operációs rendszerek szokásos alapszolgáltatásait nyújtja, például hozzáférés a hardvereszközökhöz. A kernel típusától függ emiatt nagyon sok minden, például, hogy lehet-e a processzort húzni, milyen az akkuállapot-jelzés karakterisztikája, stb. A ROM a 'körítés', persze ebben is nélkülözhetetlen dolgok vannak. Meghatározza pl. a kinézetet, magában foglalja az összes rendszeralkalmazást, beállítást, stb.
A gyakorlatban: amikor ROM-ot teszel fel, abban mindig van kernel is (factoryfs fájl), viszont kernelt lehet külön is cserélni, ekkor a beállítások, programok, stb. megmaradnak. Kernelt is tök ugyanúgy kell feltenni, mintha ROM-ot tennél fel, Odinnal. De ha spéci ROM-od van (pl. Kyrillos, Destiny 2.x), amiben van CWM recovery, akkor a telefon SD kártyájáról is fel lehet tenni, számítógép nélkül.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#12393) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mit csináljak ezzel a foshalommal? asszony írja fb-n, hogy már 5. ugyanolyan (kora reggel küldött) sms-t kapja meg....a végén még ájfont veszek :o :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12394) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#12393) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Gyári legfrissebb romot tedd fel, utána factory reset egyszer vagy kétszer és nem lesz ilyen gondod, ha nem teszel fel valami nagyon egzotik dzsunka programot.

(amúgy ez lehet szolgáltatói gond is, nem feltétlenül telefon)

Komolyan nem értem, miért utálod ennyire (no offense, egyenes értelemben írom, nem b*szogatásképpen) ezt a telefont, nálam teljesen jól szolgál, a 2.2-es ROM óta gyakorlatilag hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#12395) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#12394) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

köszi bátya. érik neki a szoftos gyalu nagyon. :U

mivel tudok mindent lementeni? sms+appokat kellene főleg.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12396) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#12393) üzenetére


mephi666
nagyúr

ugyanez a problem: csak itt nekem sz@ros lg wink, barátnénak meg sunyierikszon xperia... (jól mutatnak ezek a típusok ebben a topikban ;] ) 4 ugyanolyan sms-t kaptam már tőle 9:24-9:25-ös küldéssel, a legutóbbit kb fél órája... én meg alig tudok neki írni, mert a 10:04kor küldött sms-ről még mindig nem jött visszaigazolás :U péntek óta megy ez a szívás... szolgáltató nálam telehun, nála trémobil (fel sem tudom most hívni, hogy megkérdezzem, hogy tényleg írt-e valamit, mert megbeszélésen van)

...mindenesetre ha szolgáltatói gond, akkor nem kapja meg estére a kalapácsot ez a f*shalom

ui: pénteken pl a délelőtt írt üzeneteket délután kapta meg... tegnap este meg 22:30 körül írtam és amikor felébredtem, akkor láttam, hogy a visszaigazolás 1:30körül jött :U próbáltam már sw-t frissíteni, de a legújabb van fent

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12397) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#12395) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Appokra a titanium backupot ajánlják azt hiszem, de én nem mentegetném le, ki tudja melyik okozza a gondot. Ha ilyen van, írok egy szép listát arról, hogy mi volt fent, és egyesével újrarakom azt, ami kell. Ami meg nem kell, azt meg nem teszem vissza.

A sms és társait én KIES-sel és MyPhone Explorerrel szoktam lementeni. Az sms-eket azt hiszem csak az utóbbi tudja, valamit trükközni is kell vele, de megoldható.

(#12398) csabám válasza DeFranco (#12397) üzenetére


csabám
addikt

SMS lementésre ez tökéletes: [link] (start és menti is. . .)

Az sms küldözgetés szolgáltatói probléma, mert többen is panaszkodnak rá az ismerőseim közül.

Tudna nekem valaki egy gyári, független 2.1 - es romot linkelni, amivel kijött a teló annó? :R

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12399) Mr.Csizmás válasza csabám (#12398) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

wut? találjuk ki, telenor a céltelefon?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12400) DeFranco válasza csabám (#12398) üzenetére


DeFranco
nagyúr

De jó, kösz! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.