Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) etejedu


etejedu
őstag

Atya gatya! Ezek nagy részét még használtam én is. (35 vagyok lassan)
A telefon nagyon tuti! :DD

Nekem még van kazettás diktafonom.

A cikk nagyon tetszett, köszönöm a múltidéző perceket! :R

[ Szerkesztve ]

(#2) #79335424 válasza etejedu (#1) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én meg 45 és komoly energiába kerül lebeszélnem magam arról a telefonkagylóról minden alkalommal, amikor meglátom. Nem csak retro, de annyira polgárpukkasztó (vagy managerpukkasztó), hogy nagyon nehéz ellenállni neki.

(#3) SzChriss95


SzChriss95
csendes tag

Én 19 vagyok, de én is szinte mindegyiket használtam, szerettem őket, érdekesnek találtam és most ezeket a dolgokat is szívesen elfogadnám

(#4) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Ez a kazettadigitalizáló nem rossz. Van olyan zenebolond barátom akinek szerintem van sok régi zenéje ami még kazettán van meg.
Ne persze ha működnek még.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#5) #79335424 válasza M5Norbi (#4) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez azért kicsit vakuljp..., mert ha jól akarod megcsinálni, akkor nem olyan szimpla művelet. Az egy dolog, hogy beolvassa. De ettől nem lesz zajszűrés, track infó és szétválasztás sem a számok között.

(#6) M5Norbi válasza #79335424 (#5) üzenetére


M5Norbi
őstag

Hát oké kell vele kicsit foglalkozni. Meg kérdés milyen jó a hozzá való szoftver.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#7) #79335424 válasza M5Norbi (#6) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én Audacity -t használtam. Ingyenes, multiplatform, Magyar nyelvű, könnyű megtanulni és megvan benne minden szükséges funkció.

[ Szerkesztve ]

(#8) mcs


mcs
veterán

A tetris komolyan kapható a jelenlegi trafikokban? :Y

(#9) #56573440 válasza M5Norbi (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

itt már írtak hozzá véleményt is. zenebolond digitalizálásra valami igen jó minőségű deck-et szerez erre a nemes feladatra valószínűleg, ezt meg megveszi a zenebolond haverjának karácsonyra, meg a gyereknek egy doboló majmot ami ezt énekli ;)

(#10) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Nekem olyan kellene ami a kazettára felveszi az MP3-at.

szóval rögzíti :D

Létezik ilyen?

(#11) mirci18 válasza angyalpc2 (#10) üzenetére


mirci18
addikt

Persze hogy van.
Írj privátban.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#12) gghrtz


gghrtz
őstag

[ Szerkesztve ]

(#13) XharX


XharX
aktív tag

Bináris karóra, kell, kell, kell :D

(#14) gghrtz válasza XharX (#13) üzenetére


gghrtz
őstag

Én karácsonyra bináris faliórát szerettem volna, de sajna csak matekosat kaptam. :'( Pedig egy hexadecimálissal is beelégedtem volna...

(#15) #79335424 válasza angyalpc2 (#10) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt nem értem. Olyasmi lenne ez, mint a miniDV kazetta? Vagyis mágnesszalagra másolt, digitális audiojel?

(#16) twine válasza #79335424 (#2) üzenetére


twine
addikt

Én (kocka)sógortól kaptam karácsonyra egy ilyen bt kagylót...Mi tagadás,,, baromira örültem neki... otthon voip hívásokra asztali gépről jó szolgálatot is tesz..:D

(#17) #79335424 válasza twine (#16) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én egy társasági jelenetben képzeltem el. Van egy bőrdíszműves haverom. Csináltatnék vele kagyló-tokot. Képzeld el a hatást, amikor egy közös sörözés közben, komoly pofával (ez lenne a legnehezebb) a tokjából látványosan elővéve, ezen fogadnék egy hívást. Sztem nem csak szem nem maradna szárazon. Láttam már pirosban is. Amikor érkezik egy hívás a piros telefonra. Na, az a licit! Már ha érted a jelentését.

[ Szerkesztve ]

(#18) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nagyon nagy a telefonkagyló headset. Én is mókázom velük.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#19) fatal`


fatal`
titán

A kazettát formáló USB-hub és a telefonkagyló óriási :)

Azt a bináris karórát elfogadnám :D

(#20) PistiSan válasza mcs (#8) üzenetére


PistiSan
addikt

Basszus, ha ezt tudom már rég bementem volna egy dohány boltba.
Amúgy én vennék valami jobb minőségű tetrist, a kinai vackok szét esnek hamar. A tetrissel még volt játék élmény, utána nagyon el mentek a fejlesztők a grafika irányába,

(#21) #81999360


#81999360
törölt tag

Pár hete nagytakarítás közben megtaláltam az egyik "eredeti" tetrisemet, tettem bele elemet és még működött. Gyorsan nyomtam is egy "versenyt" az autós játékkal. :C

[ Szerkesztve ]

(#22) Dot


Dot
őstag

Engem nagyon érdekelne, hol lehet kapni ilyen bináris órát 10$-ért!
Illik felkeresni ilyenkor a cikk szerzőjét, hogy ugyan linkelje már be nekem? :)

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#23) Dot válasza Dot (#22) üzenetére


Dot
őstag

ebay-en nem láttam ez viszon nagyon ütős :D

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#24) kpal


kpal
veterán

Kagyló legnagyobb flash :DD Kell,kell!

(#25) dajkopali válasza Dot (#22) üzenetére


dajkopali
addikt

persze, írj neki :)
Imi egyébként az eredeti szövegben ezt a linket adta meg

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#26) Taybore


Taybore
aktív tag

ezt találtam, sajnos nagyker, és magánszemélyeket nem szolgálnak ki, de ha van cége valakinek (vagy vállalkozó), akkor egy próbát megérhet: http://reklamajandek.hu/termekek.php?mod=SEARCH0&cikknev=kagyl%F3
valamiért nem engedi linkké alakítani, és smájlikat se tudok beszúrni kattintással (javascript hiba)

[ Szerkesztve ]

(#27) #79335424 válasza Taybore (#26) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pötyögd be a Google -ba, hogy "bluetooth retro telefonkagyló"! Hátha talál más lehetőséget is! Pl. EZT.

(#28) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Jó kis válogatás, köszi! :K :D

(#29) Hintalow


Hintalow
senior tag

Ezt a telefonkagylós dolgot annó a kétezres évek első felében egy műszaki suliba járó ismerősöm már "feltalálta"
Egy ezeréves tekerős készülékből származó kagylót kötött össze a headsettel, a madzag nagy része az oldszkúl csavaros cucc volt, csak a telefonba csatlakozásnál maradt pár centi az eredeti headset madzagból.
A telefonjára pedig csengésnek az igazi tekerős telefon kolompolása volt beállítva hangfájlban.
Életre szóló élmény volt, amikor a tömött metrón pl. elkezdett csörögni, mint egy 50-es évekbeli irodában, a srác meg unott fejjel "leakaszotta" a belső zsebéből az autentikus kagylót, és elkezdett beszélgetni :D

Most látom, kb úgy nézett ki a tákolmány, mint a posztképen :C

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#30) gghrtz válasza Hintalow (#29) üzenetére


gghrtz
őstag

Lehet ő árulja, és most hülyére keresi magát vele! :DDD

(#31) Hintalow válasza gghrtz (#30) üzenetére


Hintalow
senior tag

Lehet :)

Bár amekkora tróger volt amúgy, csodálkoznék rajta...

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#32) Dot válasza dajkopali (#25) üzenetére


Dot
őstag

Köszönöm, de nekem "fali"(vagy olyan ami képen van, nem tudom pontosan mi a neve) kéne.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#33) Yeffy válasza mcs (#8) üzenetére


Yeffy
veterán

bizony :K

én nemrég fedeztem fel tesóméknál, hogy keresztlányomnak vett, rá is cuppantam egy félórára :B imádtam nagyon, volt vagy 4-5 legalább, meg is vannak, csak már nem működnek. gyerekkorom egyik meghatározó eleme volt a "Brick Game Tetris". meg itt helyi játékboltokban is találkoztam már velük, és tényleg egy-két ezer forintokba kerül, szóval ha megyek fodrászhoz (mellette van kettővel egy nagy játékbolt), veszek is egy 9999in1-et :D

ez az állványos miki meg nagyon jópofa, ahogy a telefonkagylós kihangosító is. a kazettadigitalizáló is tetszik, csak nekem azt se tudom, hol van a kazettagyűjteményem, azt meg főleg nem, hogy még lejátszhatóak-e.
ja, meg a kazettaformájú USB HUB is marhajó :) imádom az ilyen retró cuccokat, pedig huszonéves vagyok még csak

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Mikrofonnak mi keresnivalója a hangkimeneten? Minden rendes PC-n van mikrofon bemenet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#35) htc07


htc07
addikt

A kazis USB hub még adja is, a maradék nagy része szerintem inkább hipster accessories.

(#36) gghrtz válasza Dilikutya (#34) üzenetére


gghrtz
őstag

(#37) #79335424 válasza Dilikutya (#34) üzenetére


#79335424
törölt tag

Attól függ, hogy neked mi a "rendes" PC. Nekem egy miniPC is rendes, de nincs rajta külön hangbemenet, sőt, kimenet sem. De annyiban igazad van, hogy erre ott vannak az usb -s "hangkártyák", amiken viszont van mikrofon bemenet. Én is ilyet használok a miniPC -mhez.

(#38) vimes


vimes
senior tag

A 3. oldalon az első képen hogyan kell leolvasni az időt? Próbáltam már többféleképpen, de nem sikerült :(

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#39) gghrtz válasza vimes (#38) üzenetére


gghrtz
őstag

Minden oszlop egy számjegy. Alul van az 1, utána 2 stb...

(#40) vimes válasza gghrtz (#39) üzenetére


vimes
senior tag

Uh, basszus, hogy a számjegyek vannak külön jelölve! Én hülye meg a '12'-t, meg a '25'-öt kerestem...basszus :D, köszönöm szépen :)

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#41) mcs válasza Yeffy (#33) üzenetére


mcs
veterán

A franc egye meg, ha kell, akár ma is megjárom az összes létező kecskeméti trafikot! ;] :DDD

(#42) Yeffy válasza mcs (#41) üzenetére


Yeffy
veterán

:D :D hajrá :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#43) mcs válasza Yeffy (#42) üzenetére


mcs
veterán

De amúgy ez nem csak a ,,neve nincs" trafikokra érvényes?
Furcsállnám, ha a dohányboltban is lenne. :DDD

(#45) Yeffy válasza mcs (#43) üzenetére


Yeffy
veterán

nem tudom, nem bagózok már rég, csak hallottam én is.
mondom, én játékboltokban látom itt, szóval azokat is megnézheted...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46) SchumiBácsi

Támadt egy zseniális 5letem :D
Ha beadom szabadalomnak kő-gazdag lehetek? :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#47) ivana válasza Dilikutya (#34) üzenetére


ivana
Ármester

Engem meg pont az idegesít, hogy a gépemen nincs 4 pines Jack ezért nem tudom rádugni a telefon fülhallgatót amin van mikrofon.

(#48) Teszla_


Teszla_
senior tag

Nekem van GameBoy-os iPhone 5 tokom, a Takko-ban vettem, talán 1490-ért fél-egy éve.

(#49) BiP válasza ivana (#47) üzenetére


BiP
nagyúr

Biztos van erre valami átalakító.

(#50) zolaas válasza angyalpc2 (#10) üzenetére


zolaas
senior tag

Ja oszt micsinálnál vele? Kazira minek mp3? Létezik egyáltalán kazis mp3 jáccó? Az egyik digitális, a másik meg analóg. :F

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.