Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Dunát lehet rekeszteni ezekből az egy kaptafára készült egerekből annyi féle van már.
A különbség csak a hozzá adott sallang meg mondjuk a szenzor.
Annó próbáltam egy noname 5000Ft-os könnyű egeret, semmivel nem lettem tőle rosszabb pléjer pedig aztán nekem volt már mindenféle egerem. Azóta kontrollerrel játszok, annál finomabb mozgást egér-bill párossal soha nem fogsz kapni.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2) Zaied válasza AuraSync (#1) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Aim assist-tal valószínűleg igazad is van.

(#3) koxx


koxx
MODERÁTOR

Sztem ez rendben van ennyiért. Bár most a Lamzuk 30k-ért jobb vételek. Formára szinte 1:1-ben GPX. Csak sokkal minőségibb kapcsolókkal. A webshopos $35-ért ha valaki hozzájut akkor igazán bestbuy.

(#4) Zaied válasza koxx (#3) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

A viszonylag nehezen beszerezhetőség nagy árnyékot vet rá, a Lamzu egy sokkal kényelmesebb választás, plusz könnyebb is.
A programjuk amúgy 1:1 be ugyan az :)

[ Szerkesztve ]

(#5) 7 válasza AuraSync (#1) üzenetére


7
addikt

Az egy kaptafa nekem is feltűnt, ez több tekintetben is emlékeztet az (egyébként nagyon szeretett) Aria XD7 egeremre.

[ Szerkesztve ]

(#6) Synthwave válasza AuraSync (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DDD

Hát, ha vásott krumplik vannak a kézfejeden ujjak helyett és a haditervet tombolán nyerted, akkor biztos így van.

:DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) koxx válasza AuraSync (#1) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Azóta kontrollerrel játszok, annál finomabb mozgást egér-bill párossal soha nem fogsz kapni.
Heh :F max autószimulátorban
Muti már azt az 5000 ft-os egeret, hátha lemaradtam valamiről.

(#8) AuraSync válasza koxx (#7) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Volt róla Logout bejegyzésem is de mivel szét off-olta a kedves emberekből álló lapcsalád ezért töröltem a francba. :B

Azon meg nem kell hüledezni, hogy a kontrollerrel hogy lehet játszani nézzetek pár pro kontroller videót ahol ki van kapcsolva mindenféle assist.

Az hogy te/ti nem tudsz vele géjmelni az nem az eszköz hibája. :U

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#9) koxx válasza AuraSync (#8) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ja biztos azért játszanak a monitor mögött a "prok" kontrollerrel és nem azért mert egy része csal...
Nem akarok kontrollerrel játszani mert nem kényelmes.
Attól még linkelheted az 5000 forintos "gémer" egeret.

[ Szerkesztve ]

(#10) Zaied válasza koxx (#9) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Én megnéznék egy mecset ahol két igazán jó játékos küzd egymás ellen, egyiknél egy csúcsbillentyű egér kombó a másiknál meg egy kontroller :))
360-as fordulásokat én nem tudom elképzelni kontrolleren.

[ Szerkesztve ]

(#11) koxx válasza Zaied (#10) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ó simán megy a 360, fasza kis aimbotot ha bekapcsolod ;] :DDD

(#12) Zaied válasza koxx (#11) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Most már értem :))

(#13) Synthwave válasza AuraSync (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Volt róla Logout bejegyzésem is de mivel szét off-olta a kedves emberekből álló lapcsalád ezért töröltem a francba"

Nem tudom, az enyémeket nem szokták, de Zaiedét sem láttam még égni, és ennek, ahogy nyilván az ellenkezőjének is, oka kell, hogy legyen. Nem legitimizálni akarom a nyilvános kőesőt, csak mondom.

"Az hogy te/ti nem tudsz vele géjmelni az nem az eszköz hibája."

A "nem tudok", illetve a "nem akarok, mert van már annyi skillem, hogy minden szinten szuboptimális legyen, és csak felkúr" nem egy és ugyanaz, ráadásul az eszközből fakad.

Mondjuk erősen függ játékstílustól is. Nyilván FPS-ről/TPS-ről vagy bármilyen real time stratégiáról beszéltem, egy jó kis Final Fantasynál vagy például valamilyen platformjátéknál kényelmesebb a gamepad. A FIFA-k, NBA-k és társaik nem kenyerem, de gondolom, ott is. Ahogy beat 'em upoknál is, bár azok azért kellemesebbek egy jó arcade stickkel. Ugyanez a helyzet a szimulátorokkal, de ott az arcade stick helyett joystick (repülés) vagy valamilyen kormány/pedál szett a tuti.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#7) koxx: "Heh :F max autószimulátorban"

Már léteznek analóg kapcsolók, szóval mára ez sem annyira egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) nemlehet válasza AuraSync (#8) üzenetére


nemlehet
őstag

Mondjuk ha nem olyan igazán arrogáns, tenyérbemászó, tudálékos stílusban írnád a bejegyzéseket akkor nem esnének neked.
Meg lehet fogalmazni negatív véleményt, sőt "hot-take"-et is probléma nélkül, csak nem mindegy hogy teszed. Ha anyád elsózza a levest, akkor vajon azt mondod neki, hogy "Mama, ez most nem sikerült, legközelebb picit kevésbé szerelmes hangulatban állj neki főzni" vagy azt , hogy "Te vén szatyor, hát már ez se megy? A belem kifordul, hogy vinne el a végbélrák, legközelebb inkább dögölj meg ahelyett, hogy pazarlod a drága alapanyagot". Mert a te bejegyzésed sokkal inkább tendálnak az utóbbi felé, ráadásul borzasztóan szubjektív szempontok alapján nyilatkozol.

AMúgy hogy ON is legyek szerintem ez az egér legalábbis magyar szempontból a forgalmazó hiányának áldozata. 77 euróért nem éri meg, de 35-40 körül simán jó vétel lehetne. Igazából mindent tud amit kell és máshol is azt olvastam, hogy a minősége is kielégítő.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#15) Sanya


Sanya
nagyúr

Kiváló, szép munka!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16) Zaied válasza Sanya (#15) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

:R

(#17) makszutov.hu


makszutov.hu
tag

Azért azt az 500 forintos árát megéri! Ha elromlik, veszek másikat! :-)

"Magyar az, aki Magyarországon született, itt dolgozik és itt adózik!"

(#18) Synthwave válasza makszutov.hu (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem ez nem ebbe a topikba akart jönni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19) ncc1701 válasza AuraSync (#1) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez csak annyit jelent, h eleve csapnivaló játékos vagy fps játékokban. Ne érts félre, ez nem ciki, csak adottság. Még anno én is észrevettem egy jobb egeret quake3/live alatt, pedig én csak lelkes amatőr voltam.

(#20) morcosharcos válasza ncc1701 (#19) üzenetére


morcosharcos
tag

Jaja ez így van, én pl el is ismerem hogy szar vagyok lövöldékben, ritkán is játszom. És éppen emiatt nem költök ilyenekre, sima lenovo office basic keyboard+egér kombóval nyomom a cs2-t megazARMÁt (mondjuk legalább vezetékesek). :K

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#21) ncc1701 válasza morcosharcos (#20) üzenetére


ncc1701
veterán

A lényeg, h a céljaidnak megfeleljen, és jól szórakozz. :)

(#22) Synthwave válasza morcosharcos (#20) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondjuk attól még, hogy nem játszol versenyszerűen, lehetnek értelmes perifériáid.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23) Seep válasza 7 (#5) üzenetére


Seep
senior tag

Ez majdnem ugyanaz az eger mint a CZC Trickster vagy leanyneven Xenics Titan GM Air Wireless. Es teljesen ugyanaz mint a Xenics Titan GX Air Wireless. Viszont a CZC egerek megvannak 30 Eurobol. ;)

(#24) Synthwave válasza Seep (#23) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A különbség az, hogy itt van support is, és a cég évtizedes múlttal rendelkezik, nem egy random no name valami, szóval van bizalom a QC-ben. Amúgy meg az utóbbi időben 35 dollárért vihető.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25) b. válasza Synthwave (#13) üzenetére


b.
félisten

Ah engedd el ezt imádja Logoutra úgy cikkez hogy nem lehet hozzászólni, mert a témáit "sok buta troll" szétoffolja.

Nekem Puretrak padom van ,már 3-4 éve, nagyon szeretem. El sem hittem mikor megláttam itt az aprón a hírdetést, le is csaptam rá azonnal.
Viszont ennél az egérnél nincs meg ez az érzés bennem, hogy kell nekem.
A teszt viszont szuper lett! :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#26) Synthwave válasza b. (#25) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pedig rossz ember nem lehet, ha a Kodomo no Jikant szereti. :D

A P-51-et próbáltad már? Igen fincsi kis mid-speed pad, és már az alja sem gumi, hanem alfa cellás. Olyasmi, mint a poliuretán habszivacs, csak még annál is sokkal jobban letapad. Első osztályú minőség, és most már a három szín mellett van kétféle mintával is, amiből az egyik elég b@szós.

Én sem érzem rá az igényt (itt már nem lesz 40 grammnál nehezebb main), de ha lieblingem lenne a G PRO Wireless/G PRO X Superlight méret és forma, akkor azért erősen elgondolkodnék rajta. Jóval szimpibb márka, mint a Logi.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27) pandras83


pandras83
senior tag

SteelSeries Aerox 5 kábelest vettem egy féle éve és azt mondom hogy tetszik a súlya, meg rácsos meg minden, jobb vele fps-eket játszani pl de recseg a kezem alatt a "burkolat" és azt sejtem hogy több gyártó is szenved ezzel.

Cyberfuck Patchrunner

(#28) Zaied válasza pandras83 (#27) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Ez például nem :D

(#29) b. válasza Synthwave (#26) üzenetére


b.
félisten

szia! nem próbáltam még, elég nehéz sajnos beszerezni a Puretrak cuccait nálunk.
Ezt is először nem hittem el mikor megláttam itt az aprón, ráadásul bontatlanul és kettő darabot. Azonnali vétel volt :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#30) Synthwave válasza pandras83 (#27) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem igazán.

Most épp hét lukacsos van, de korábban sem kettő volt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.