Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) GumisPeter


GumisPeter
senior tag

Üdv

5504-em volt, közel 2 hónapig.Sajnos voltak hibái, nálam a kijelző közepén megjelent időnként egy 'vízfolt", amit tudtam mozgatni a kijelzőn, azaz el nem, de ide-oda nyújtani igen.Ami érdekes volt, hogy egyszercsak megjelent, volt hogy napokig láttam, de volt hogy csak pár percig volt ott és utána napokig nem jött elő....
Ami még zavart, ha egy kicsit koszos volt a kijelző már nem ugy reagált, ahogy szerettem volna és időnként életre kelt a teló, ha nem zárt még le a bill zár....olyankor magátol tárcsázgatott olyannyira, hogy egyszer csak az akku ki és vissza segített....
Edigitalban vettem, hivatalos szervizben leadtam karácsony elött és jan 13.-án jött a dokumentum emailben, hogy nem tudják javitani, csere.

Elötte felhivtam a központi szervizüket, ahol elmondta az ügyintéző, hogy alkatrészük nemigen van ezekhez az új modellekhez, valószinű cserekupon lesz, vagy levásárolhatom ahol vettem.
Mivel azóta Lumia tulaj lettem, a levásárlás lesz a befutó.

Szóval amúgy szerethető készülék volt, bár az 5,0" túl nagy volt nekem....kétkezes teló, pedig 9-es kesztyűt hordok, férfitenyérrel rendelkezem.:)

A szervizháttér és a garanciális ügyintézés nálam 5 csillagot kapott.

PS:

Kamerája tényleg szar volt, 8mp, de a Nokia E52 3,2mp-vel ezerszer jobb képet csinál.
Ellenben a gyári szilikon tok nagyon jó, Nem mocorog, nem zörög és az oldalán a szilikon annyira jól tapad, hogy a D Corsa lehetetlen műszerfalán az óracsoport elött döntött állapotban is csúszásmentesen áll.:)

[ Szerkesztve ]

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.