Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) bitpork válasza MunezXBK (#500) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szegény mer még kérdezni? Mert mintha legutóbb neki nem jutott volna :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#502) MunezXBK válasza bitpork (#501) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Legutóbb jutott. :))

(#503) Qru válasza raczger (#490) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

+1 a lapockára.

#nincsbennetarcsi

(#504) bitpork válasza Qru (#503) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Iiiiigen? Akkor mást nem kapsz :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#505) Qru válasza bitpork (#504) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem is kő' más, csak malac legyen. ;]

#nincsbennetarcsi

(#506) raczger válasza raczger (#490) üzenetére


raczger
őstag

Kevés a jelentkező/szavazó, így talán megjön a kedvetek

(#505) Qru: akkor vágunk frisset reggel ;]

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#507) bitpork válasza raczger (#506) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez ilyen szokott lenni. Tavaly az utolsó pár napban került hirtelen 17 ember :W
Nálam vannak mán nyócan, plusz a törzs aki 6. Sztem belefér ha nem bírsz magaddal egy 2kg-s darab :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#508) focvis válasza bitpork (#507) üzenetére


focvis
veterán

Lehet tikhúsra is jelentkezni?

(Diéta van, még mindig jobb a tik, mint a pulyka.)

(#509) bitpork válasza focvis (#508) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

de a tiknek nincs oldalasa :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#510) tresh válasza bitpork (#509) üzenetére


tresh
addikt

Nem kell neki ezt tudni ;]

(#511) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Most gondolkozom, hogy idén lehet lemaradok.

Papíron 13:00-ig nyitva vagyunk, igazából tovább. Ilyenkor vesz autót a paraszt. Mire leérek, mindenki eltolja a biciklijét.

(#512) tresh válasza MunezXBK (#511) üzenetére


tresh
addikt

Akkor nálatok a telepen lesz a buli :DDD Remélem van rendes autó is a telepen pl HONDA ;]

(#513) bitpork válasza MunezXBK (#511) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Oké valaki még a törzstagok közül? :W

Egy csoffadt napról van szó. Értem én h meló de ez most komoly?! Én kölcsönkérek pézt h lemehessek erre mindenki elkezd vérnyogni... komolyan mondom kezdem úgy érezni, hogy én vagyok a hülye mert próbálok közösséget építeni :(((

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#514) raczger válasza bitpork (#507) üzenetére


raczger
őstag

Annyit minimum csinálok, de igazából előtte nap fogom megvenni a húst, szóval ha valaki már júniusban jelentkezne, az nekem nem gond még.

(#511) MunezXBK: állítsd át a főnök óráját

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#515) Qru válasza bitpork (#513) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én jövök fixen +1 fővel. Szóval ne félj, lesz ott elég éhes száj. :))

Munez: Hozd el a górét is. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#516) Francia91 válasza bitpork (#513) üzenetére


Francia91
veterán

Én meg már jeleztem privátban, és itt is, hogy annak ellenére, hogy nincs ki mind a 4 kerekem, ott leszek :D ;]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#517) MunezXBK válasza Qru (#515) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Azzal van a baj, hogy mindig szombaton van a roham.

Jelenleg nem annyira pörög a piac, 2 hétig nem adtunk el semmit, szombaton 3-at is.

Ráadásul ugye zsebre megy a dolog.

Tresh: főnököm 10 évig Hondázott, mégis VAG hívő. De egy Jazz azért van itt. :))

[ Szerkesztve ]

(#518) kelly416 válasza bitpork (#509) üzenetére


kelly416
veterán

Kezd leesni, hogy én vagyok a gyenge. Szóval ha válogatni kell, egy ilyen és egy olyan manüt kérünk. Tikból sem kell ősgyík méretű combocska, malackából sem kell sok kilós darab.

Mitöbb, ha igényetek van, viszek flekken rácsot, húst és sütök flekkent. Ha van rá igény.

(#519) tresh válasza MunezXBK (#517) üzenetére


tresh
addikt

Gondolom mert hétvégén van idő bambulni kocsit. De múltkor láttam szépen dolgoztál vagy is a kocsid ott volt :D Hely pedig volt ott szóval megyünk oda a tesco is közel van :D:D

(#520) bitpork válasza kelly416 (#518) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az eredeti menün csirke és oldalas volt :) Ez most bővülhet -bővül a lapockával.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#521) kelly416 válasza bitpork (#520) üzenetére


kelly416
veterán

Meg tarjával, ha én is sütök. ;)

(#522) MunezXBK válasza tresh (#519) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Lehet rondán is dolgozni? ;]

(#523) tresh válasza MunezXBK (#522) üzenetére


tresh
addikt

???? ;]

(#524) bitpork válasza kelly416 (#521) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hajaj, ez az étel kezd elszabadulni :)
Tavaly 3k volt teljes menü. Idén 1500re gondoltam a csak oldalas és csirkére, de ha lapocka és karaj is lesz akkor már kezd megint elszállni a büdzsé :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#525) kelly416 válasza bitpork (#524) üzenetére


kelly416
veterán

Ok, akkor ezt vissza vontam.

De szerintem az Asszonyt nem fogom tudni lebeszélni, hogy egy vagy kettő nagy adag salátát vigyünk. Természetesen nem csak magunknak, de azt már mondom, csak egy kis baráti szívesség, nem pénzes felajánlás.

(#526) bitpork válasza kelly416 (#525) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Különben a grill ott van tehát ha vki ki akar lógni a sorgól akkor nem brikettel és anyagokkal felszerelkezve a nagy roham után sütet is :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#527) kelly416 válasza bitpork (#526) üzenetére


kelly416
veterán

Én magunknak akkor sütök, amikor akarok, Nektek szólt volna a felajánlás, egy kis ízkavalkád. De mondom, storno, most meglesem, mi van, hogy van, és ha jövőre is lesz, már lehet építő hozzászólásom. :R

(#528) MunezXBK válasza tresh (#523) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

(#529) tresh válasza MunezXBK (#528) üzenetére


tresh
addikt

Buhahaha az a meleg ;] ;]

(#530) MunezXBK válasza tresh (#529) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez pont szombati. Én már fordultam el, nehogy telibe röhögjem őket. :D

(#531) -v- válasza MunezXBK (#530) üzenetére


-v-
addikt

Miért ezen amúgy mi a mókás? Viccen kívül kérdezem

(#532) bitpork válasza -v- (#531) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az h fetrengenek és látják a semmit konkrétan.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#533) -v- válasza bitpork (#532) üzenetére


-v-
addikt

Miért a semmit látják?

(#534) focvis válasza tresh (#510) üzenetére


focvis
veterán

Oké, de akkor hagyjatok meg ebben a tudatban, és legalább a lelkiismeretem tiszta. :B

(#535) tresh válasza -v- (#533) üzenetére


tresh
addikt

Ha így megállapít bármit is akkor viszem magammal autót vásárolni mert 6ik érzékkel rendelkezik:D

(#534) focvis : addigra már csak nem diétázol és eszel majd szépen rendeset :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#536) bitpork válasza -v- (#533) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Há' pont ezaz!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#537) -v- válasza tresh (#535) üzenetére


-v-
addikt

Hogy alanezel?

(#538) kelly416 válasza tresh (#535) üzenetére


kelly416
veterán

Most lehet, én vagyok a hülye, de egy-egy ilyen alánézéssel sokat meg lehet állapítani egy öregebb járgányról. Szerintem.

(#539) MunezXBK válasza kelly416 (#538) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

És mit látsz? :D

NKH-hoz megy szigorított vizsgára, nincs sumákolás. Tök felesleges alatta henteregni.

(#540) kelly416 válasza MunezXBK (#539) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Az más. Sima mezei vásárlásnál elég hasznos. De ezt eddig senki nem mondta, hogy szigorított NKH vizsga lesz, így már én is értem, miért vicces a dolog. :))

(#541) -v- válasza MunezXBK (#539) üzenetére


-v-
addikt

Én sok mindent szoktam :)

(#542) tomcsi23 válasza -v- (#541) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ez azért lehet, mert értesz hozzá. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#543) tresh válasza kelly416 (#538) üzenetére


tresh
addikt

Igen meg lehet ha nincs kimosva a motortér ;) De kezdjük az elején pl konkrétan ennél a típusnál mit láthat aláfekvéskor. Mivel ha gyári alatta van a környezetvédelmi tálca ergo ha szivárog az olaj alá hiába néz nem fogja látni ahogy pl a belső gumiharang állapotát se, se semmit kb..(jó rozsdát kereshet) ezért kár fetrengeni szerintem.Főleg mert az audi akkor rohad csak ha törve volt az meg látszik nem kell hozzá műszer.

A motorikus részt simán fentről belenézve még ha kimosták is meg lehet állapítani milyen állapotban vannak a dolgok. Fentről látszanak a szíjak( nem azt nem fogod megmondani hogy tegnap cserélték e de ha szénné van repedezve fényesedve valószínű elsődleges csere pont mondjuk amúgy is), vezető görgök, szervoszivattyú,folyadékok állapota, turbó állapota (le kell szedni róla csövet és megnézni van e lógása a tengelynek olajos e a cooler cső.Fékek állapotához se kell alá fekedüdni. Utána csüccs bele hideg moci és indít majd meg nézed hogy a vákuumrendszer működik e ( turbonál látod ha emeli a labdát) , adagoló szivárgást is lehet nézni. Szóval még ő az alját vizsgálja amiből nem sok minden fog kiderülni egy hozzá értő ez alapján már tudja hogy egyáltalán érdemes e kivinni egy körre az autót vagy sem.

Tehát ha ismersz egy adott típust akkor az alja már csak akkor lesz lényeges ha minden más rendbe van első körben , legalábbis szerintem. Amúgy meg 10k ért bárhol feldobják neked csáposra Fehérváron Munezéktől köpésre ott a VW szalon 1km kb meddig tart oda vinni megnézni ha annyira érdekel az alja is ? Tudom hülye vagyok de én a saját szaromat hasonló képen vettem mint írtam és amikor minden ok volt első körben vittem csáposra és végig néztem.

(#544) [rvilike] : és ha ez mind rendbe veszel egy tartalék nélküli autót :(

;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#544) -v- válasza tomcsi23 (#542) üzenetére


-v-
addikt

Ez van, en ilyen butasagokat csinalok, tudjatok nezem van-e szervizszamla, benezek az auto ala ... :)
Mondjuk ha van motorburkolat alulrol az valoban nem segit :D

[ Szerkesztve ]

(#545) tomcsi23 válasza -v- (#544) üzenetére


tomcsi23
veterán

Egyébként indiántáncot is lehetne járni körülötte, engem az sem zavarna amúgy. Hadd csinálja a kedves vevő, ha ahhoz van kedve. :)

Persze meg lehet érteni Munezékat, ha minden fasz vevő egy színdarabot ad elő, aztán meg se veszi végül. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#546) -v- válasza tresh (#543) üzenetére


-v-
addikt

Pont ez a lenyeg, ha benezel ala es nem latod a tartelekot, nem szabad megvenni!

(#547) MunezXBK válasza tomcsi23 (#545) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Látnád miket szoktak művelni, meg mondani. Néha visítunk rajtuk.

Múltkor egy szaki megállapította, hogy ebből ki volt véve a motor. 95.000 km-es, végig vezetett sz.könyves Puntoról beszélünk. Látszott a csavarokon a gyári jelölés is.

Majd kinyögte, hogy ez a 28. Punto és ez is szar. :D

Másnap eladtuk. :U

(#548) tresh válasza -v- (#546) üzenetére


tresh
addikt

Nincs kérdésem ;]

(#549) kelly416 válasza tresh (#543) üzenetére


kelly416
veterán

Nem vagyok egy gazdag gyerek, most van az első olyan autóm (1999es DITD 626os), amin van bármi a motor alatt. Mármint tálca vagy ilyenek. :B

Amúgy meg isnerni kell a típust, ahogy írtad is, felkészülten meg tapasztaltan sokkal többet lát az ember, mint amennyit pl. én látnék egy Audi vásárláskor.

Bár én azzal "szoktam" kezdeni, hogy motortér (ha kivan puceválva, már gyanús), gólyalábak, kerékjáratok, küszöbök, ajtók alja, csomagtartó legméllyebb pontja, beindítás, motorhang, kipufogóból kiáramló füst (fehér, fekete, stb...), beltér és extrák, tesztkör a tulaj vezetésével, két kanyart én is kipróbálok, hasehol nem akadtunk el, alku, papírok, vételár, kézfogás, viszlát.

Így vettem meg a Mazdát lyukas tankkal, de lévén nem látszott csak levétel és drótkefe után, teli tankkal meg manapság senki nem ad el autót, ezt saját számlámra írtam. De se kereskedő, se vén róka nem vagyok, Fater valamikor autószerelő volt, ami Tőle ragadt, annyit tudok.

(#550) tresh válasza kelly416 (#549) üzenetére


tresh
addikt

Nézd az hogy kivan pucolva szerintem nem akkora gond max később ha használod látod ha valahol szivárog és akkor tudod orvosolni a problémát. Ilyen korú autóknál ez elkerülhetetlen szerintem és nem is feltétlen probléma a vásárláskor.(persze nem HF szivárgásra gondolok stb) De persze a legjobb ha por száraz... igazából mind a kettőnek van előnye hátránya. Visszatérve én azt gondolom hogy az aláfekvős dolog a legutolsó, meg ha rendbe van első blikkre az autó akkor illik feltenni csáposra hogy lásd a futóművet, féltengelyeket,alvázat kipufogó stb. (ott kb 5 perc alatt leveszik a tálcát és mindent látsz nem kell felmosni a fél autótelepet a gatyáddal). Régen én is csináltam de ma már csak kiveszem a szerszámosomból a kesztyűmet és végig tapogatom a gépet ott ahol kell :) Természetesen csak olyan autót megyek megnézni amit ismerek illetve ha annyira nem ismerem a típust első körben megnézem én hogy érdemes e kirágatnom valamelyik ismerőst aki esetleg átnézni azokat a pontokat amiket nem tudhatok mert típus hiba szokott lenni.Francia/Német vonalat ismerem a többi nekem kínai így oda mindig viszem a szakikat :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.