Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én is fel akartam tenni egy össznépi kérdést, miszerint szereted e a munkádat. A szereted szó magyarázatra szorul, mert vannak fokozatai. Undorral megy e be az ember miegymás. Elgondolkodva ezen azt kell mondjam van része amit akkor is csinálnék ha nem vagyok bent, mert összefutok vele a mindennapokban is. Nem perverzió ez, csak egy dolog amihez nem utálattal állok hozzá.
Sok embert tudok aki utálja a munkáját, mert nincs más és megy a vérszívás. Lehet szívni a vért a törvény szabta határokig. No de ehhez olyan helyen kell lenni, ahol több mint jobban figyelnek a törvényi részére. Mondok kiugró példát, nekem az volt. Bekerültem ide, első napokban kaptam egy szép feladatot. Én neki is álltam, nem volt kellemes, de csináltam, mert előtte az volt amit mondtak legyen nekem akármilyen rossz és kész. Erre odajön a főnök, hogy X külső hőfoknál amikor a nap 45.6 fokban néz a bal szemem sarkába akkor neked 12 percenként védőitalt kell innod, úgyhogy fejezd be. Nagyon jó, hogy van ami határt szab bizonyos dolgokban.
Sőt mondok még jobbat. Minél többet foglalkozhat azzal az ember, hogy mit egyen a melóba, annál jobb az a meló. Én néha pizzát sütök saját tésztából. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.