Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kidd25 válasza olasz69 (#100) üzenetére


kidd25
tag

A szenzort működésrebírni sajnos nem lehet MoT nem látja viszont a telefon factory tesztje jelzi hogy ott van csak a teszt nem sikeres. Szintúgy az NFC technológiával. Kérdeztem a gyártó supportját hogy mi a helyzet vele, az volt a válasza hogy a factory teszt egy gyári felület és nem a végfelhasználóknak tették bele a készülékbe. Mikor a romba turkáltam felfedeztem miért látják programok hogy van benne compass nfc meg stb... Ezeket az elkövetkezendő hetekben kigyomlálom és egy "herélt" clean romot felteszek majd valahová.

(#102) olasz69 válasza kidd25 (#101) üzenetére


olasz69
senior tag

Nagyon eltűnt mindenki,a héten senki nem járt erre? :Y

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#103) kidd25 válasza olasz69 (#102) üzenetére


kidd25
tag

Folyik a suli sajnálom nem rajtam múlik az otthoni géppel bajok vannak és csak 7 végén vagyok otthon.

(#104) Mobilkon


Mobilkon
újonc

A droidsheet app ingyenes / próba verzióját (ahol legalább tesztelni lehetne) nem tudja véletlen valaki hol lehet elérni? A makros 20MB feletti excel adattáblák kezelése épp ennek a bivaly multikütyünek való lenne.

(#105) #19708160 válasza Mobilkon (#104) üzenetére


#19708160
törölt tag

nem a droidsheep apk kell?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#106) olasz69


olasz69
senior tag

Akkor ide is írok:sok sikert a beexoctagonos csapatnak!
Sziasztok! :R

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#107) #19708160


#19708160
törölt tag

valaki már frissitette a telefonját a gyári frissitèssel?

[link]

(#108) kidd25 válasza #19708160 (#107) üzenetére


kidd25
tag

Persze ha valami olyant elcseszek benne amit nincs időm cvm-el visszarakni azzal szoktam pl a system mappát visszapakolni. Csak szedj le egy friss SP-t 5.xxxx mert a csomagban lévő nem bírja kiolvasni a scatterből a helyeket.

(#109) kidd25


kidd25
tag

Azon gondolkozok hogy valaki akinek/ismerősének van-e olyan mtk6592es kínyaija amibe megy a compass meg az nfc. Kellene róla 1 cwm mentés hátha bejön amire gondoltam.

(#110) #19708160 válasza kidd25 (#108) üzenetére


#19708160
törölt tag

köszi a választ :R

(#111) Mobilkon válasza #19708160 (#105) üzenetére


Mobilkon
újonc

De, csak egyrészt próba nélkül nem akarom megvenni, másrészt meg a linked mást akar letelepíteni (vírusgyanús cuccokat).

(#112) #19708160 válasza Mobilkon (#111) üzenetére


#19708160
törölt tag

Èn megcsináltam,nekem jól ment minden ez gyári frissitès csak a scater filenel a txt file neve el van irva azt mtk6592-öt kell belinkelni

[ Szerkesztve ]

(#113) Mobilkon válasza #19708160 (#112) üzenetére


Mobilkon
újonc

Miért kell gyári frissítés? Maga a droidsheet megy így is, csak nem tudom tesztelni, vajon a 20MB méretű excel.xlsm fájlokat egyáltalán megnyitja e, és futnak e benne a makrók, mert ahhoz először meg kellene venni.

(#114) #19708160 válasza Mobilkon (#113) üzenetére


#19708160
törölt tag

Bocs azthittem a gyári frissitèsi linkemhez szóltál hozzá.A droidsheetet nem ismerem csak linkeltem,segiteni próbáltam.

(#115) olasz69 válasza Mobilkon (#111) üzenetére


olasz69
senior tag

Nálam is bejelzett,ki is vette a vírusirtó !

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#116) kidd25


kidd25
tag

Nem értem nekem a vírusírtó nem jelzett mindig ezt a gyári frissítést haszálom és mindig kihúz a szarból ha valamit elcseszek :)

(#117) olasz69 válasza kidd25 (#116) üzenetére


olasz69
senior tag

A droidsheep apk-ra ami be lett linkelve arra írtam!
Sajnos már nem vagyok tulaj,csak vissza-visszanézek! :((

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#118) #19708160


#19708160
törölt tag

van egy ilyen teleefonom eladó 11hó+35 hó biztositással mert váltottam egy más rendszerre.Akinek kell irjon olcsón odaadom. :)

(#119) #19708160 válasza #19708160 (#118) üzenetére


#19708160
törölt tag

fel is tettem a hirdetèst a nevem alatt megtaláljátok.

(#120) #19708160 válasza #19708160 (#119) üzenetére


#19708160
törölt tag

megtartom inkább mert senkinek sincs pènze pedig 45 ropièrt adtam amièrt szerintem ajándèk.Elfèr nem rossz telefon,inkább megtartom,nèha előveszem ès használom.

(#121) olasz69 válasza #19708160 (#120) üzenetére


olasz69
senior tag

Akkor,tartsd meg!
Nagyon jó telefon!
Üdv!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#122) #19708160 válasza olasz69 (#121) üzenetére


#19708160
törölt tag

berakom a szekrènybe pót telefonnak,nem csak te ìrtál a telefonra,hanem elèg sokan,de voltak nagyon pofátlan ajánlatok ès szerintem olcsón adtam főleg 2 vadi új gyári tokkal ès napelemes töltővel,új fóliával 11+34 hó garival beázás ès törèsbiztositással,Magyar hivatalos garival.

Őszintèn 45000ft sok èrte?

[ Szerkesztve ]

(#123) olasz69 válasza #19708160 (#122) üzenetére


olasz69
senior tag

Biztos voltam benne,hogy sokan írnak majd!
Természetesen nagyon korrekt áron adtad volna!
Nem akartam alkudozni,nem is tettem!
Lehet mivel pár darab van az eur*****-ban most "olcsóbb" 53 a készülék gondolom ezért vitted lejjebb te is! Ezért alkudoznak pofa nélkül!
/76000-ért vettem az enyémet!!/

"Akkor,tartsd meg!
Nagyon jó telefon!
Üdv!"

Semmi rossz indulatból írtam!!!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#124) hhheni válasza #19708160 (#122) üzenetére


hhheni
tag

Szerintem is tök korrekt ár, sajnálom, hogy az öcsém addigra már vett magának :-(

(#125) #19708160 válasza olasz69 (#123) üzenetére


#19708160
törölt tag

Félre értesz.Nem haragszom egyáltalán,semmi sértő nem volt az írásodban.Nem haragszom senkire,de nem fogom fillérekért odaadni amikor Magyar garival törés és 3 éves biztositásal 75000 ft volt,szerintem korrekt ár volt érte a 45000.Nem tudtam hogy van 53-ért eu garis.De ahoz gondolom nincs 3 éves bíztositás,ez az euronicsba lett véve,van hozzá pluszba egy új fólia egy új gyári flip tok,meg egy vadi új gyári hátlap.

[ Szerkesztve ]

(#126) hhheni válasza #19708160 (#125) üzenetére


hhheni
tag

tényleg, flipet honnan szereztél? még semmi baja az eredetinek, de félek tőle, hogy idővel esetleg beszakad, és attól kezdve annak annyi...

(#127) #19708160 válasza hhheni (#126) üzenetére


#19708160
törölt tag

szia.amikor kicserélték a telefont gariba onnan maradt meg.

(#128) olasz69 válasza #19708160 (#125) üzenetére


olasz69
senior tag

Teljesen igazad van!
Nincs ,csak az alap gari,és a készülék!
De csak a megmaradt készletet árusítják ki!(szerintem)

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#129) hhheni válasza #19708160 (#127) üzenetére


hhheni
tag

azt hittem, van valami forrásod
de azért köszönöm!

(#130) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Sziasztok!

A főképernyőt lehet valahogy szerkeszteni? 5 db van belőle, de nekem nem kell annyi. Törölni lehet valahogy?

Köszi!

(#131) kidd25 válasza szemmelver (#130) üzenetére


kidd25
tag

Sajnos nem lehet hacsak nem valami más launcher-t használsz... Ha rootolva van akkor xda-n lehet fasza gugli launchert rárakni recovery-vel. nekem is az van az alap valahogy nem fogott meg.

(#132) kidd25


kidd25
tag

Srácok(akik még nem adtak túl a kis izomtepsin) van remény amiben én kudarcot vallottam azt más hozzáértők lehet hogy továbbviszik. Needrom-onmegjelentek még csak a hivatalos romok de lehet hogy valaki aki ráér az főzni is fog valami finomat belőlük.

[ Szerkesztve ]

(#133) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Frissítés az Overmaxhoz, ami teljesen ugyan az mint a Beex. Rá lehet tenni? :D Sajnos nem értek ehhez...

(Szoftver menüpont alatt találjátok!)

(#134) kidd25 válasza szemmelver (#133) üzenetére


kidd25
tag

A héten lehet megpróbálom felrakni rá, bár nem hiszem hogy menne..

(#135) Code12 válasza szemmelver (#133) üzenetére


Code12
csendes tag

Én feltettem az Overmax firmware-t.
Csont nélkül felment és működik is vele.

Tapasztalat:
- kicsit talán gyorsabb lett (szemre)
- nagyobb lett a max fényerő (szintén szemre)
- tele van lengyel programokkal, de szerencsére mind letörölhető - így alig maradt valami, de minden fent van a "Play"-n, ami kell.
Viszont:
- a kamera kezeléssel gond van: nem lehet váltogatni az első-hátsó kamerát, a beállításokban a hátsó paramétereit lehet állítani, viszont csak az első aktív - más kameraprogramokkal sem változott a helyzet.

A kamera miatt ment vissza az eredeti firmware - csont nélkül - a komolyabb teszt így elmaradt.

(#136) Code12 válasza szemmelver (#130) üzenetére


Code12
csendes tag

Én az Apex launchert használom - nem kell root-olni, simán rátölthető a Play-ről - ingyen.
Szinte bármit be lehet állítani vele.

A teljesség igénye nélkül:
- képernyők, tálcák, sorok, oszlopok számát
- az ikonok, szövegek, képernyőmargók, fix méretű modulok átméretezhetők
- kikapcsolható a keresősáv

- és még nagyon sok minden.

(#137) olasz69 válasza Code12 (#135) üzenetére


olasz69
senior tag

Szerintem az lehet az oka,hogy a beexoctagonnak interpolált kamerája van az(overmax-nak) talán nem!?

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#138) Code12 válasza olasz69 (#137) üzenetére


Code12
csendes tag

Nekem úgy tűnik tök ugyanaz a hardware - minden egyéb jól működött.
A kamera setup-ja ugyanaz,mint a 4.2-ben - a felbontások is, fényképezni is lehetett, csak a kamerákat nem tudtam cserélgetni.
A jobb alsó sarokban levő gyorsmenüben a Kameracsere helyett egy "Victory" duplaujjas kézfej jelenik meg.
Lehet,hogy elő lehet csalogatni mást is, csak nem volt elég időm szórakozni - kellett a teló full működőképesen.
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy az Overmax-ot frissítve abban működik-e a kamera rendesen, vagy ugyanígy.

[ Szerkesztve ]

(#139) olasz69 válasza Code12 (#138) üzenetére


olasz69
senior tag

itt is van hasonló,stb

Nekem is az volt a tippem,hogy megegyezik a hardver!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#140) kidd25 válasza Code12 (#135) üzenetére


kidd25
tag

Linket kérhetnék? Kíváncsi lennék hogy nekem megy-e nagyon szépen köszönöm a gyors(még ma este 8-ig válaszod) :D

(#141) kidd25 válasza kidd25 (#140) üzenetére


kidd25
tag

Nahh. Meg van a cucc, fel is raktam. Van pár kisebb gond vele a kamerán túl. Elkezdem ráncbaszedni, nem ígérem meg hogy holnapra vagy 1 hét mulva kész, de dolgozni fogok rajta minden szabadidőmbe.
Észrevételek: Belső memória és külső tároló csak olvasható, root jogot még nem adtam egyszerűen nem tudtam rámásolni fájlokat az usb kulcsra otg-n keresztül. A kamera csak belső kamera, nem lehet megváltoztatni. Recovery még mindig szar. Ram kezelését még nem tudom mennyire javították. Pozitívum hogy a dual touch javítva lett 2 ujjas irányítású játékoknál ha az 1ik helyen elveszti a kontaktot a másikat is eldobja 1 pillanatra és nem is ugrik vissza. El elég zavaró pár játékban. Kibővült pár új dologgal amit még nem sikerült tesztelnem. Alapon ramot nem sokkal de többet eszik(~30-40 mega). Mit írjak még.. Biztonság menüpont alatt app autostart management o.O nem tudom mit jelent, majd tesztelem azt is idővel. Míg nincs root jogosultságom, elkezdem átfirkantani a bulid.prop fájlt hogy Beex-es legyen. Egyenlőre ennyi, majd még jelentkezek valamikor.

(#142) Code12 válasza kidd25 (#140) üzenetére


Code12
csendes tag

Innen töltöttem le:

[link]

(#143) kidd25 válasza Code12 (#142) üzenetére


kidd25
tag

Igen, en is. Am elojott meg par gond... A wifi allandoan megy. Nem lehet tenylegesen kikapcsolni. Keresek valmi megoldast ra. Hetvegen remelem tudok vele foglalkozni. Ebbol mar lehet szerintem fozni valami finomat... Az a gaz hogy winfos8 van otthon amit nem komal a drivere a beex-nek. Bar ez most overmax fon beex burkolat alatt... Minden megvaltozott ami beexes volt eltunt. A wifi mac cim is valtozott. Nem tudom hogy az IMEI szam valtozott-e mert akkor nagy szarban lennek... Ugy raktam fel alapbol a szoftot hofy a preloaderje beexes a tobbi overmaxos. Remelem hasznalhato cucc lesz...

(#144) #19708160 válasza kidd25 (#143) üzenetére


#19708160
törölt tag

van egy beázott beex octagon telefonom mindene mükszik csak a kijelző háttérvilágitása nem ha valakit érdekel alkatrésznek.Azt mondták alaplap probléma.Ajánlatokat privátban várok

(#145) olasz69 válasza #19708160 (#144) üzenetére


olasz69
senior tag

Szia,nem biztoítással vetted?
Szerintem nézd meg a szerződést!

Kidd25@
Az imeihiba könnyen orvosolható.

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#146) #19708160 válasza olasz69 (#145) üzenetére


#19708160
törölt tag

de biztositással vettem,de a szervizt nem érdekelte.

[ Szerkesztve ]

(#147) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Emberek mit találtam!!! :DD
Rendelem is! :))

[link]

(#148) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Amúgy érdekes, hogy több oldalon is megtaláltam ezt az akksit és mindenhol 5000 ft körül van. Egyedül itt 2370 Ft, ami szerintem nem vészes. :)

(#149) olasz69 válasza #19708160 (#146) üzenetére


olasz69
senior tag

össze kell törni,vagy ,,,,,,, Nem a szervíz hatásköre a biztosítónak kell lefocizni!
Mikor én vettem pont szó volt a törés ,ázás/beesett a Dunába mert megcsúsztam és kiesett a zsebemből/ EZ BALESET VOLT AMIRE KÖTÖTTEM A BIZTOSÍTÁST!! stb-ről és ennek tudatában kötöttem meg rá a biztosítást! anno!
Ne Hagyd ennyibe!!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#150) #19708160 válasza olasz69 (#149) üzenetére


#19708160
törölt tag

Nem igazán foglalkozom vele.Vettem egy másik telefont,bukok rajta szerintem igy egy tizesért majd elviszik,a kijelző tutira jó és karcmentes.Ja meg megvan minden tartozéka.

Nincs időm ilyenekkel foglalkozni sajnos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.