Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) olasz69 válasza kidd25 (#48) üzenetére


olasz69
senior tag

Az accelerométer három tengelyen figyeli a telefon mozgását, ez jelenik meg többek között az S Health szolgáltatás Walking Mate funkciójában is.

A geomágneses érzékelő a környező mágneses mező erősségét méri, a digitális iránytű épít az általa küldött adatokra.

A mozgásérzékelő a kijelző előtti hadonászásra figyel, erre épül például az érintés nélküli lapozó gesztus.

A közelségszenzor bizonyára már sokak számára ismerős, egy elterjedt megoldásról van szó, melyet általában a kijelző lekapcsolására használnak telefonálás közben. A Galaxy S4 esetén ez például a Direct Call alapja is, adott partner esetén a telefont a fülünkhöz emelve már el is indul a tárcsázás.

forrás: [s4]

ui:
"Garancia
Jótállás információk

KÖSZÖNJÜK, HOGY BEEX TERMÉKET VÁLASZTOTTÁL!

A BeeX termékekre 1 év garanciális idő vonatkozik. Ennek értelmében az 1 éves jótállási időszak alatt díjmentes garanciális szolgáltatásokat biztosítunk. Az egy év leteltével a javítás előzetes egyeztetés alapján térítés ellenében történik. A külső behatásoktól meghibásodott, sérült termékek garanciája megszünik. A táblagépek és telefonok akkumulátoraira korlátozott garancia érvényes, melynek ideje 6 hónap. A garancia kizárólag az akkumulátor anyaghibáira vonatkozik, annak kapacitásveszteségére nem."

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#52) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Sziasztok! Ide is lehet írni :-)

http://m.prohardver.hu/tema/beex_oktagon_okostelefon/friss.html

(#53) olasz69 válasza szemmelver (#52) üzenetére


olasz69
senior tag

Szia!
Köszi szoktam ide is :)

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#54) kidd25 válasza olasz69 (#51) üzenetére


kidd25
tag

Én ezeket a "rizsákat" vágom hogy mit mire kell, azt is tudom hogy lenne benne viszont se nfc se mágneses szenzor nincs fizikálisan ez annak az eredménye lehet hogy egy álzalános "okos" romot kapott a telefon mert a fejlesztők nem vették a fáradságot hogy ammi nincs benne fizikailag azt szoftveresen is kivegyék..

(#55) olasz69 válasza kidd25 (#54) üzenetére


olasz69
senior tag

Igazad van,nem figyeltem az értékeket,csak azt,hogy aktív!
ennél: már érték is van de ez nem a beex! Fel vagyok háborodva! :W

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#56) Mobilkon válasza olasz69 (#50) üzenetére


Mobilkon
újonc

Az enyémben működik a gyorsulásmérő, még grafikont is rajzol (Sensor box for android app). Távolságot is pontosan mér, meg luxot is. Korábban Samsungom volt, csak azért váltottam, mert ez pöccre viszi az excel xls és xlsx adatbázisokat is, amibe más telók percekre is belefagynak (Polaris office app). Nekem ez a kütyü nagyon bejött, a Navfree appal offline elnavigál GPS-el pillanatok alatt megtalálva a jelet, és noha az iránytű nem reagál (bár a Sensorbox app szerint BMM065 axsis Magneic sensor van benne) mégis látom a térképen milyen irányban állok Északhoz képest. Jó videókat csinál, jól streameli a TV-re is. Azt nem tudom még, hogy a vezeték nélküli eszköz funkció mi lehet, mert a streaminghoz nem kell, arra ott a BubbleUPnP app

(#57) olasz69 válasza Mobilkon (#56) üzenetére


olasz69
senior tag

Szia,az nekünk is működik csak a magnetométer,a tájoló nincs benne fizikálisan ami elengedhetetlen követelménye az NFC-nek! A rom tartalmazza ezért aktívnak látszik,de használhatatlan,mert nincs benne !
/Az appok a rom miatt,írja ki nekem elixir-ek,neked sensor box!/

A fény szenzor,a gyorsulásmérő rendesen működik a távolság mérő pedig 2 adatot közöl távol-közel mivel a tartománya 1 cm,persze ez is rendben van! (ZTEblade-m 5cm persze közelébe sem jöhet az octagonnak csak azt még 2011-ben vettem :)
A gps nekünk is kifogástalan szerintem!Hangot is jól érzékeli a mikrofon szenzor,
ezért az árért ne várjuk,hogy minden legyen benne,csak nekem kicsit rosszul esett,hogy az appok látják,mikor nincs ott! Be vettem ,mert bíztam benne!

A vezeték-nélküli eszközre szerintem vagy a hdmi dongle(stick) utal ,vagy a vezeték-nélküli kijelzőre igaz mindkettő ugyan az csak az egyiknél külső eszköz segíti a kapcsolatot,másiknál elvileg be van építve!?

Nekem is bejön ez a készülék,csak szeretném megismerni teljesen!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#58) #19708160


#19708160
törölt tag

Sziasztok.Ma ha minden igaz lessz egy ilyen telòm.Az akku idő mennyi nektek?őszinte választ kérek.nem elfogultat.

(#59) kidd25 válasza #19708160 (#58) üzenetére


kidd25
tag

Attól függ hogy hogy mire használod,ha gyepálod akkor gyorsan merül ha meg átlagos,kicsi net kicsi telefonálás akkor akár másnapig is kibírja. Nekem személy szerint reggeltől estig kibírja...

(#60) olasz69 válasza #19708160 (#58) üzenetére


olasz69
senior tag

Szia Nekem is maximum egy napot bírhat ki az 1700-as ,de a 2200-as sem sokkal többet,de igazából felrakom tölteni hamarabb,nem engedem lemerülni!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61) #19708160


#19708160
törölt tag

Köszönöm a válaszokat,magyarul 1 napot se bir ha egész nap nyomkodnám.Akkor sajna kihagyom,pedig tetszik.Tehettek volna bele egy izmosabb akkut.

(#62) olasz69 válasza #19708160 (#61) üzenetére


olasz69
senior tag

Lehet venni hozzá nagyobb aksit,csak akkor kell hátlap is! Van a flip cover hátlap az alá befér a 2200-as szerintem! A sima hátlap kicsit púposodik!
Azért is kapott kisebb akksit,hogy vékonyabb legyen!
Egy nap miért nem elég,a líthiumos akksit amúgy sem merítjük le,vagy igen?
Ha hamarabb teszed töltőre,lesz egy jó telefonod!
A 2200 mah-s 500mah-rel több!!
Azért többet bír!
HA Kihagyod,lemaradsz!
üdv!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#63) szemmelver válasza #19708160 (#61) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Én nekem az 1700-ast sikerült lemerítenem 3 óra alatt.. de az akkor tényleg igénybe van véve :D kb 3 óra real racing bekapcsolt wifivel... am ha csak böngészgetsz, zenét hallgatsz akkor 1 napot ki lehet vele húzni. A 2200-as nálam 2 napot is kibírt, igaz csak neteztem és zenét hallgattam :)

(#64) olasz69 válasza szemmelver (#63) üzenetére


olasz69
senior tag

Mindenki aki olvassa és beex octagon tulajdonos,Kérem:

Valaki rajtam kívül próbált már MHL -adaptert Lcd-tv-n megjeleníteni /Tükrözni/ a Beex octagon Képét?
Ha igen mi volt?
Köszönöm a választ!

:R

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#65) kidd25 válasza olasz69 (#64) üzenetére


kidd25
tag

Sajnos nincs olyan adapterem :/ így nem tudom kipróbálni.

(#66) Mobilkon válasza olasz69 (#64) üzenetére


Mobilkon
újonc

Én BubbleUPnP-appot használok, hogy a tv okosítómra (sencor element dongle) tudjak streamelni wifin keresztül.

(#67) olasz69 válasza Mobilkon (#66) üzenetére


olasz69
senior tag

Köszi,de ez csak egy MHL adapter amit vezetékesen-HDMI kábellel kötök össze a TV-vel!(gondolom tudod)

Köszi neked is Kidd25 a választ!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#68) #19708160 válasza olasz69 (#62) üzenetére


#19708160
törölt tag

megvettem:)

(#69) olasz69 válasza #19708160 (#68) üzenetére


olasz69
senior tag

Gratulálok!
Örülök,és Üdv közöttünk!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#70) Mobilkon válasza olasz69 (#67) üzenetére


Mobilkon
újonc

Ja úgy. Olyat csak a cocorde tabletemről csináltam, de akkor kellett hozzá drótnélküli egér is, hogy a fotelben ülve használhassam. Azon persze volt mikroHDMI. Én a képernyőtükrözést mindenképp wifin keresztül, rootolás nélkül oldanám meg.

(#71) olasz69 válasza Mobilkon (#70) üzenetére


olasz69
senior tag

Üdv!
Azért kérdeztem így mert vettem 1-et és nem működött,nekem vagy hibás az eszköz vagy nem támogatja a beexoctagon!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#72) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Nektek mennyit bír az 1700-as akksi? mert nekem mintha mostanában hamar merülne... böngészgetés közbe is szépen mennek le a százalékok... pedig az oldalon még flash tartalom sincs... kell bele egy nagyobb akksi, mert ez nevetséges... :W

(#73) kidd25 válasza szemmelver (#72) üzenetére


kidd25
tag

Feltölt a 2200 aksi utána berakom az 1,7est holnap este rakom a képet az aksi használatról.

(#74) szemmelver válasza kidd25 (#73) üzenetére


szemmelver
aktív tag

oké, köszi! :)

ha én reggel feltöltöm, este már tölthetem megint... pedig olyan sokat nincs is nyomkodva... :)
sőőt inkább délután.

[ Szerkesztve ]

(#75) #19708160


#19708160
törölt tag

jól birja a 2200-as akkum eddig :)

(#76) szemmelver válasza #19708160 (#75) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Ha a telefon tétlen nekem is jól bírja :D amúgy a 2200-as észrevehetően tovább bírja mint az 1700-as.

(#77) #19708160 válasza szemmelver (#76) üzenetére


#19708160
törölt tag

szerintem az akkukijelzèsem szar.Volt használva rendesen.

(#78) kidd25 válasza szemmelver (#74) üzenetére


kidd25
tag

Akkor neked jobban bírja :) Én egész nap majdnem mindig csüngök a telón. nekem az1.7es nem bírta 8tól du. 1ig :/ annyira zuhant sőt nem értem hogy miért de többször újraindult a telóm amit a másik aksival nem szokott csinálni.. szal ez a teszt failed volt... következő tesztet majd 7főn csinálom...

(#79) kidd25 válasza kidd25 (#78) üzenetére


kidd25
tag

Az 1.7és aksiról a véleményem hogy nagyon szar nem bírja az iramot már délutánra lemerült 50% alá. Feltöltöttem kb 90% ra onnan csak böngészéssel 2 óra alatt lement 60ra... Nagyon sz@r a 2.2és bírja nekem 1 napig :/

(#80) olasz69 válasza kidd25 (#79) üzenetére


olasz69
senior tag

az 1.7-es csak azért készült,hogy a készülékvastagsága minimális legyen!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#81) kidd25 válasza olasz69 (#80) üzenetére


kidd25
tag

Az atab5phone mtk6572es változata sem volt vastag de2500as aksi fért bele ha jól emlékszem.

(#82) Mobilkon válasza olasz69 (#71) üzenetére


Mobilkon
újonc

Cromecast-ot esetleg ki lehetne próbálni. Az a vezeték nélküli kijelző funkció csak jó valamire.

(#83) olasz69 válasza Mobilkon (#82) üzenetére


olasz69
senior tag

Szia ,majdnem azt teszem :[vezetéknélküli kijelzőként]

A chromcest-et nem tudom,ez EZ-Cast de jó!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#84) szemmelver válasza kidd25 (#81) üzenetére


szemmelver
aktív tag

ITT a készülékünk :D és itt a vékony akksi 2600, a vastag 2900 :))

[ Szerkesztve ]

(#85) olasz69 válasza szemmelver (#84) üzenetére


olasz69
senior tag

Ő is-!
Szintén 16Gb rom-al!

Ő már :8Gb-s rom

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#86) olasz69 válasza olasz69 (#80) üzenetére


olasz69
senior tag

Az igaz,természetesen!
De a overmax vertis-t nézted?
frissítés pdf

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#87) Mobilkon


Mobilkon
újonc

Tudja valaki véletlenül, hogy az Als-ps kalibrálást, hogy kell csinálni. Nekem a 3. lépésnél (lassan távolít-közelít) nem csinál semmit, csak egy ok gomb, meg rekalibrálás van. Ha leokézom, visszalép a megjelenítések menübe. Nem történik semmi, az érintés nélküli lapozás sem megy. Egyáltalán hol van benne ez az Als szenzor?

(#88) olasz69 válasza Mobilkon (#87) üzenetére


olasz69
senior tag

Nézd meg ezt a videót,hasonló: ps ALsPs kalibrálás!
Nekem megy az érintés nélküli lapozás! A Gesture Sensing-et aktiváltad? Illetve pipálod amelyiket kezelni akarod vele!

Szerintem a hangszóró felett van a proximity szenzor ami kb 1 cm-tud.emellet aktív a fény érzékelő és a gyorsulásmérő szenzor!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#89) Mobilkon válasza olasz69 (#88) üzenetére


Mobilkon
újonc

Igazad van, tényleg így már működik. Nekem úgy tűnik, hogy front kamera csinálja. Köszi.

(#90) Mobilkon


Mobilkon
újonc

Új felfedezés:
Van a gépben egy BMM056 3-axis Magnetic Field sensor. Hogy lehet működésre bírni? A vízmérték pl. jól megy, de csak a Bubble Level Pro apk. -val. A többire nem reagál. Lehet, hogy ennek a szenzornak is spéci app kell?

(#91) olasz69 válasza Mobilkon (#90) üzenetére


olasz69
senior tag

A vízmérték megy igaz de szerintem a gyorsulásmérő (axis accerometer) használja szerintem!,Sőt semelyik szenzor app nem mutatja a magnetikus értékeket!/amiket próbáltam/
Az iránytű sem műxik,értéket sem produkál.
Az s view cover szerintem a közelség érzékelőt használja ellentétben a samu-val ahol mágneses érzékelés van !/úgy láttam egy videón/

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#92) Mobilkon válasza olasz69 (#91) üzenetére


Mobilkon
újonc

Hát akkor sajna a mágneses varázslatokat nélkülöznünk kell. Ami viszont tetszik, hogy az egyik SIM kártyámat levágtam ollóval mikro SIM méretre, és belerakva tökéletesen megy. Tulajdonképp így két normál SIM van benne, fut simán a dual SIM kezelés.

(#93) olasz69 válasza Mobilkon (#92) üzenetére


olasz69
senior tag

De lehet tévedek,csak a saját tapasztalatomat írtam le! :F

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#94) kidd25 válasza olasz69 (#91) üzenetére


kidd25
tag

Itt látszik a fliptok jobb felső sarkán hogy van benne mágnes.
[link]kép

Itt az látszik hogy a fliptok mágnese mihez ér hozzá becsukva (szemmértékre kb)
[link]kép

Szenzorok elhelyezkedése:[link]kép
1.: Fliptok szenzora
2.: Álapotjelző led
3-4.:px+light szenzor
5.: előlapi kamera (gyanúm szerintinterponálva van alapból 2 megapixel-es

[ Szerkesztve ]

(#95) kidd25 válasza Mobilkon (#92) üzenetére


kidd25
tag

ha levágtad minisim méretre akkor ugyan azt csináltad mint a szolgáltatók jópénzé' van kis "pogácsa szaggató" eszközük amivel kivágját a nagy sim-ből a kicsi-t csak ezt ők 1-2 magyar ezresért teszik.

(#96) kidd25 válasza olasz69 (#91) üzenetére


kidd25
tag

Accelerometer: BMA056 3-axis gyártó BOSCH
http://www.bosch-sensortec.com/de/homepage/products_3/3_axis_sensors/3-axissensors
ilyen nevű szenzort nem találtam az oldalán :/
BMA150 ±2 g, ±4 g, ±8 g 3 x 3 x 0.9 10 bit Under phase-out áll a legközelepp a 056-hoz de sajnos ez sem az :/

mágneses szentorra BMM056 weboldalon helyette BMM150 x-, y-axis: ± 1300 μT (typ.)
z-axis: ± 2500 μT (typ.) 1.56 x 1.56 x 0.6 0.3 μT (typ.) Active
találtam.

(#97) olasz69 válasza kidd25 (#96) üzenetére


olasz69
senior tag

oké!
Először én is erre gondoltam,mert a samut a mágnese vezérli!
Lusta voltam elő venni a tokot!Sőt!
Akkor ezek szerint mégis érzékeli a mágnest a szenzor,csak én egy olyan mágnessel néztem aminek csak egyik pólusa szabad,most kipróbáltam egy ellentétes pólussal és átváltott,de mivel nem tudom kikapcsolni,ezért nem látom a szenzorok között az aktivitást,illetve ha ki tudnám kapcsolni akkor lehetne látni ,de akkor kikapcsolná az s view szenzort is,vagy nem csak a lehetőséget!
Ami ott van lehetőség az az érzékenységre vonatkozik,ha jól olvastam!

Ha valami hibát láttok,jelezzétek! :)

A front kamera is interpolált

idézem egy régebbi hsz-em

#45) olasz69 válasza BlackPlanet (#44) üzenetéreÚjVálaszPrivát2014-07-04 10:45:01
olasz69
(újonc)
Szia,csatlakozom a fotó-video meglátásodhoz!! A többivel teljesen meg vagyok elégedve!!
Mivel a kamera felbontása 5 és 2 -igy az interpolált megapixel magasabbat eredményez!
A kereskedők a valóst írják a forgalmazó az interpolált felbontást!
"

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#98) Mobilkon válasza kidd25 (#94) üzenetére


Mobilkon
újonc

Akkor ez most új remény, hogy mégiscsak tud pl. mágneses mezőt mérni, vagy csak egy tény? Mindenesetre ügyes vagy, nekem ilyen teszt eszembe sem jutott.

(#99) Mobilkon válasza kidd25 (#96) üzenetére


Mobilkon
újonc

Ez is érdekes, mert a gyorsulásmérő jól működik bármilyen appal, hiába nem az aminek látszik.

(#100) olasz69 válasza Mobilkon (#99) üzenetére


olasz69
senior tag

A gyorsulásmérő biztos hogy működik,mágnesességet meg semmiképpen, mérni nem tud/nem találtam olyan appot!/,csupán érzékeli akkor váltja át ! A mobileuncle tools sem talál mágneses szenzort!

"hiába nem az aminek látszik." ezt kifejtenéd bővebben?

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.