Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Partyfotó

Hozzászólások

(#1) Zotya84


Zotya84
őstag

Rólam is készült "partyfotó", igaz házibuliban, nem is vagyok arra a néhány fotóra sem büszke - még akkor sem, amikor egyáltalán semmit nem ittam, mert én vállaltam el a vezetés feladatát a sörfőzde meg a pince között...

Lehet hogy pont az ilyen szarul sikerült képek miatt nem szeretem ha fotóznak???

Bár az alapanyag sem éppen toplistás, de ez van. :DD

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2) erdey_a válasza Zotya84 (#1) üzenetére


erdey_a
őstag

szerintem egyszerűen nincs jó partyfotó

(jó, mondjuk ahol befotóznak a lányok szoknyája alá, az okés)

Vérboci

(#3) tbs válasza erdey_a (#2) üzenetére


tbs
addikt

Partyfotósok kujvanagylátóval dolgoznak helyszűke miatt. MINDENKI neccesen mutat nagylátóval fotózva. Legalábbis munkás dolog lenne igényes képet gyártani partikról. Annyit nem fizetnek érte, ezért megy az úgyahogy-csak-csak-arc-legyen-rajta képgyártás...

Az emberek pedig szépek. A média által sugárzott világkép torz. ;)

(#4) erdey_a válasza tbs (#3) üzenetére


erdey_a
őstag

Egyetértek minden szavaddal. Ezért is próbáltam érzékeltetni, hogy nem az "emberek" a csúnyák, hanem a partyfotókon szereplő "arcok".
Nem véletlenül hivatkoztam be a rólam fellelhető egyetlen partyfotót is. Valójában én is jól nézek ki. Állítólag Tom Krúzra hasonlítok :D

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#5) #72042496


#72042496
törölt tag

Nekem egyszerre ez ugrott be az írásról. :D

Rólam nem készült még partyfotó, viszont egyszer a Balatonnál meginterjúvolt minket Leó (az big brother-es vagy való világos suttyó):
- Sziasztoook! (Legalább 30K-s, köpőlégy-design Police szemüveg ott virít fején.) Honnét jötteteeek?
- Sopronból.
- Sopronból? (Pörög, mint a búgócsiga...) Hol van Sopron?
- Nem tudod hol van Sopron?!

Ez a rész valamiért nem ment le a TV-ben. :D Erről ennyit.

(#6) niti


niti
aktív tag

Na ezért nem járok én bulizni. (nem azért, mert félek, hogy csúnya leszek, ha rólam is készül partufotó:) )
Hihetetlen, hogy milyen alakok járnak "partykba". 20 évesen már öreg vagyok az ilyen helyekre.

(#7) Bubu79 válasza niti (#6) üzenetére


Bubu79
addikt

Van barátod? :B :DDD

Százasszög egyszerűségű kérdésemmel csupán arra próbáltam rávilágítani, hogy meglehetősen kevesen gondolják így a korosztályodból a dolgokat ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8) erdey_a válasza niti (#6) üzenetére


erdey_a
őstag

Hihetetlen, hogy milyen alakok járnak "partykba". 20 évesen már öreg vagyok az ilyen helyekre.

Na igen, ez jön le a fotókból, hogy jujj micsoda fejek, pedig pont azt próbálom hangsúlyozni, hogy mindenkiről készülhet iszonyat szar fotó. Namost a partyfotó szájtok az ilyen iszonyat szarul sikerült képek gyűjtőhelyei.

Vérboci

(#9) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Én mindig minden képen vagy pumpálok ezerrel,vagy mosolygok vagy nem tudom mit csinálok,de jó visszanézni :) Néha felveszem a sok baromságot amit haverokkal osztunk ,mikor félévente találkozunk. Hihetetlen mik mennek iszonyat nagyokat röhögünk vagy éppen fogjuk a fejünket! :) Azéet jó! Szép emlékek! Ma fiatalságról pedig hétvégén is megvólt a véleményem. Vettünk barátunknak egy üveg Jégert,erre jötek öcsém pöcs kis haverjai és szó nélkül lenyulták és megitták. Kicsit voltam csak nagyon ideges! Nagyképűek,szarnak mindenre. Füvesekről nem is beszélek inkább! Isznak,összehánynak mindent,nem tudják hol a határ. undorító és szégyen. :( :( :(

[ Szerkesztve ]

(#10) Zoloft


Zoloft
tag

Életem legnagyobb bulija egy tó partján rendezett blues-fesztivál volt. Hála a magasságosnak nem születtek fotók (vagy nem hozták nyilvánosságra), egy fotóst láttam, de csak lógott a nyakában a cucc. (néha elkerekedett a szeme is) :DDD

(#11) tildy válasza tbs (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Rólam van igényes partyfotós kép:) :DDD :DDD
Igaz én amúgyse vagyok csúnya :DDD
Na csak vicceltem...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) tbs válasza tildy (#11) üzenetére


tbs
addikt

Dolgoznék. Ne gerjessz... :B

(#13) Loretto válasza erdey_a (#8) üzenetére


Loretto
veterán

Hát, engem az lepett meg, hogy nem látsz csinos (számodra) lányokat. Ilyen kicsi és/vagy bátortalan a női populáció a környezetedben, avagy tényleg ennyire elbújnak a kamera elöl?
Nálunk az oldalakon lehet találni "bőven", az én szememnek megfelelőt.

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#14) 7 válasza #72042496 (#5) üzenetére


7
addikt

Nem rossz a link, nem rossz. :D

Leo-sztori: Mivel a csoka a mi keruletunkben lakik allitolag, elofordul, hogy a kornyekbeliek neha latjak. Amikortajt vege lett a valosagshownak, amiben o is szerepelt, a boltban vasarlas kozben egy 10-12 koruli kislanyra kaptam fel a fejem, ahogy epp ujsagolja anyucinak:
- Anyuuuuu, kepzeld, lattam a Leooooooooot!
- Igen?
- Igeeeeeeeeeen! Es kepzeld, olyan bandzsaaaaaaaaaaaaaaaa!
Alig valasztott el valami attol, hogy ki ne kopjem a szamban levo ragomat es fel ne nyeritsek... :DDD

(#15) concret_hp


concret_hp
addikt

"mikor megyek haza a tekintetem kevésbé tiszta" :DD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16) DJ.Gróf válasza concret_hp (#15) üzenetére


DJ.Gróf
aktív tag

Igen,de "megvan a jegyem Bugacra és vissza!"

(#17) Sidaries válasza #72042496 (#5) üzenetére


Sidaries
őstag

Nekem is ez jutott eszembe. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#18) Gebriel


Gebriel
veterán

Hihetetlen, hogy milyen mennyiségű ronda arc van..

Ez egy szép emberi erény... :(((
Mást kritizáni..gratulálok :((

[ Szerkesztve ]

(#19) Hakudoshi válasza DJ.Gróf (#9) üzenetére


Hakudoshi
tag

[OFF]"Füvesekről nem is beszélek inkább! Isznak,összehánynak mindent,nem tudják hol a határ. undorító és szégyen."

Akikről te beszélsz, azok nem a "füvesek", hanem a "mindegy-mit-és-mennyit-csak legyünk-szarkéééészen" típusú emberek.[/OFF] :(

Egyébként a partyfotók sosem tudják visszaadni egy party hangulatát, pedig szvsz épp az lenne a lényeg.

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#20) tildy válasza tbs (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem állt szándékomban :B :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) bambano válasza tildy (#11) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Meg szerény se :P :P :P :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22) twollah


twollah
nagyúr

Milyen jo erzes azzal a tudattal elnem, hogy mar kinottem ebbol a "sotetben, villodzo fenyek kozott a bagoszagban rangatozni" korszakombol.

Inkabb alszok egy jot pentek, szombat este.

(#23) lesaux


lesaux
veterán

A csücsörítő csaj szerintem egyáltalán nem ronda.

(#24) Cloud válasza lesaux (#23) üzenetére


Cloud
tag

Mondjuk az nem rossz tényleg:U

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#25) zsiga667 válasza lesaux (#23) üzenetére


zsiga667
addikt

Mivan, asszony nem péházik? ;]

Ez a partyfotózás már csak ilyen. Nem sok ilyen irányú tapasztalatom van, egyetlen ilyen buliban fotóztam viszonylag sokat (leszámítva a haverokkal a karaoke-bulikat, de akkor általában én is annyira fáradt szoktam lenni hogy örülök ha az exponálógombot megtalálom... :D ), az egyetemi felezőnkön lassan egy éve, és meglepő hogy az egyébként teljesen normális emberekből mennyire előjön az idióta ha az arcukba mászok egy nagylátóval meg egy vakuval...

(#26) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Szerintem te nyihogsz ott leghátul azzal a gyanús vörösborszerű itókával :P
Ha mégsem, akkor csókoltatom a srácot és üzenem neki: Olyan a ló arca, mint az ő pofája :DDD
Ha pedig mégis te vagy, akkor pedig azt kell, hogy mondjam, jóképű és mosolygós srác vagy :U

(#27) legiaap


legiaap
nagyúr

Mi is kell oda,hogy az ember jó party fotókat tudjon készíteni?
-jó gép
-jó gépkezelő
-jó arcok
Én már láttam nagyon jól sikerült fotókat,bár manapság ez nagyin ritka

Nekem van egy elméletem miért nem látunk jobbnál-jobb partyfotókat:
Azért,mert a világ megváltozott.A kis südők járnak bulizni.Még ott a tojáshéj a valagukon,de már benn vannak a klubba.(én be se engedném őket,csak egy bizonyos kor felett)A legtöbben azzal a reménnyel mennek bulizni,hogy jó benyomjanak vagy becsajozzanak/bepasizzanak, és igen az "alja nép" is megjelenik azokon a helyeken,amik annak idején igényesnek számítottak .Ez a minőségi romlás nagyjából 5-6 évvel ezelőtt indult el és azóta egyre rosszabb lesz.
Úgy 4 éve lehetett mikor előszőr betettem a lábam egy szórakozó helyre.Elvarázsolt a belső látvány,a hangulat,az emberek,a zene,egyszóval minden.Akár merre néztem jobbnál jobb nőket láttam,a pultos csajok is nagyon kedvesek voltak,mosolyogva szólgáltak ki,a táncos csajok rámkacsintottak...
Aztán egyre jobban kezdett elmenni a kedvem az egésztől.Észrevettem,hogy olyan emberek is elkezdenek járni ezekre a szórakozó helyekre,akiknek nem is lenne ott a helyük.Gondoltam biztos csak a hely változott meg, ezért átnéztem egy másik helyre.Ugyanazt tapasztaltam ott is.Mondom most velem van a hiba vagy mi?Kérdezősködtem a barátaimtól is és nekik is ugyanaz volt a véleményük.
A másik dolog,ami engem nagyon zavart,hogy pl. mikor én jártam bulizni,akkor a stílusok el voltak különítve.Voltak Dance-es,Techno-s-Goa-s,Progressive-s,stb. szórakozóhelyek vagy ne adj Isten egy helyen belül voltak ezek,csak elkülönítve.Erre nemrég mikor elhítak,hogy menjek már el bulizni egyet,akkor egy különös dologra lettem figyelmes.Este 22:00 tombol a tucc-tucc egész éjjel,persze azokkal a zenékkel,amiket már 5000 éve meguntam és már lejárt lemez mind.Mondom oké kibirom.Aztán jött a döbbenet.Éjfélkor lazítás képp a DJ betett egy kis Hip-Hop-ot...na ez volt az a pont mikor ott hagytam a helyszínt.Ugyanis egy Dance teremről lévén szó,mi a fenét keresett ott a Hip-Hop stílus.És legjözelebb mi jö???Tankcsapda:Mennyország Tourist???

Egyszerűen a legtöbb helyre csak egy szó jut eszembe:Szánalmas

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#28) dragonfx


dragonfx
veterán

Most nem tom mit fikázol...mindnekinek más lány a szimpi.
Ma ez már tudva levő hogy a mai partysok 2/3a drogos vagy alkoholista...va akiben ez megmarad egy életre valaki felnöve levetközi...
Az hogy kimilyne pofát, grimaszt vág..az egyén kérdése szerintme ebben semmi rossz nincs..mutass aki jól érzi magát, legyne extrém egyedi...

Nem is értme ezek neked mér számítanak negatívumnak.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#29) dragonfx válasza tildy (#11) üzenetére


dragonfx
veterán

rólam is van d emajd aki kiwi megkeresi...
hirtelen azt hittem ez azona helyen van amire mondtad fujj fujj...a kanapéból... :D :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30) Shodan


Shodan
addikt

Hogy miért nem készül normális party fotó ?! Mert a legtöbb ember ahogy meglátja a fényképezőt, azonnal elkezd pózólni. A fotós pont azt a pillanatot akarja elkapni amit éppen lát, ami megragadta a fantáziáját, a jó partyfotó pl ami visszaadja hely hangulatát, érdekes embereket mutat be.
De ez valójában úgy zajlik: lefényképezhetlek? jó mosolyogjatok csíííz,katt.
Aztán jön a következő ember, kb olyan a folyamat mint a igazolvénykép készítésekor, csak itt nem kell sorbanállni.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#31) CYBERIA


CYBERIA
őstag

"Partyfotós arcok: csúnyák vagytok!"

:) Ez tetszett!

Egyébként nem sűrűn járok ilyen helyekre, de én még nem találkoztam szép és jó lyányokkal. Fényes nappal az ulicán nagyobb rá az esély.

Egyébként ebben a nagylátószög dologban lehet valami, mert egyszer láttam egy ilyen képen egy ismerőst, de olyen hülyén még nem nézett ki, egyébként nem csúnya.

Másik egyébként: azért az alcohol s egyéb turbósító szerek is némi torzításhoz vezetnek, ez is benne van a dologban.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#32) tildy válasza dragonfx (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem, nem Bank. K2. Valami goaparty:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) niti válasza Bubu79 (#7) üzenetére


niti
aktív tag

Van... De akkor sem értem az összefüggést :)) Koravén lennék? Mert az lehet... De Legiaap-pal kell egyetértsek... Kis suttyók, vagy nem kicsik, de úgy viselkednek. Tisztelet a kivételnek.
Szvsz a nagylátószög- dolog nem igazán jó magyarázat a jelenségre, mivel az nem igazán befolyásolja a testtartást meg hasonló dolgokat :DD
Lányszemmel: a csücsörítés lehet szép, de ezekre inkább más kifejezést használnék.

Ui.: Lehet, hogy csak az általános emberundor beszél belőlem. Bocsánat :DD

(#34) snecy


snecy
senior tag

Csak tudnám hogy akik ilyen helyre járnak, mi szórakozásukat lelik ebben azon kívül hogy lehet pózörködni egykaptafa sémára meg izmozni.
Engem olyan szinten nem kapcsolna ki az ilyesmi (pedig ugye pont ez lenne a lényege) , hogy csak felhúznám az agyam jól, aztán átmenne az egész vérengzésbe :P

És ezt most zenei ízléstől függetlenül mondom, mert alapvetően tök más zenéket hallgatok, de én egy hétvégi vagy pénteki partyt ilyen környezetben nem tudnék elképzelni, mert csak még idegesebbé tenne.
Persze egyéjszakás kalandok hajszolására biztos jó ez, de ezt nem tudom..

[ Szerkesztve ]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#35) fokukac válasza tbs (#3) üzenetére


fokukac
nagyúr

én sok "partifotót" szoktam csinálni a saját barátaimról, és jelentem, lehet jó képeket is csinálni. ;)
meg nem ilyen kis szarokkal kell fényképezni, hanem egy jó kis félkilós dlsr-rel, valami L-es obival...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36) SLYM


SLYM
veterán

most mér, a csücsörítős fekete nem néz ki rosszul :U

(#37) CYBERIA válasza SLYM (#36) üzenetére


CYBERIA
őstag

De különösebben jól sem.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#38) Bubu79 válasza niti (#33) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem arra gondoltam ;) Teljesen jóindulatúnak szántam a kérdést, ezért is volt ez a smile :B ez helyett: ;]

Van pár huszas évei elején járó ismerősöm és bizony a többségnek nagyon messze van a világszemléletete a Tiédtől :) Jelmondatuk általában az Élj a mának! - csupán azt felejtik el sok esetben, hogy a ma elkövetett hibák a holnapokat mérgezhetik meg, amikből előbb-utóbb olyan ma lesz, amit nem biztos, hogy érdemes élni.

Nem vagy koravén, csupán alighanem érettebben gondolkodsz a dolgokról, mint sok sorstársad :)

A "Van barátod?" kérdést csak azért tettem fel, mert itt a fórumon is rengeteg hozzászólást lehet olvasni egyes topikokban arról, hogy nem kevés mai fiatalember szerint sokkal több hasonló gondolkodású Nőre lenne szükség, mint amilyen Te vagy :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39) philoxenia válasza Bubu79 (#38) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Valld be, hogy kíváncsivá tett a véleménye, hogy nem-e lehetne-e ? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#40) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

#5@"Két hálózat épités és egy mailszerver installáció között beugrottak a diszkóba a falu IT-s szakemberei. Láthatóan nehezen találják fel magukat, a vészkijárat közelében álldogálnak hogy túlzott szocializálódás esetén gyorsan el tudjanak menekülni. Egyedül Peti van igazán bezsongva, ő is csupán azért mert ahogy előredőlt, kiszúrta a kamera felbontási specifikációit jelző adatokat a lencse körül." :DDD Ez kész :D

Személy szerint utálom,ha fotóznak, vagy videóznak. Mondjuk szerintem ez családi vonás, apumtól örököltem, mivel általában vele versengünk azon, hogy ki fogja a kamerát/ fényképezőgépet :D

Egyébként én már végképp öregnek számítok a magam 24 évével:B Nem mondom,hogy nem járok el ilyen helyekre,de többnyire megfellő méretű baráti társasággal, és ilyenkor is igyekszem nem odafigyelni a "véletlenül" beengedett 15 évesekre :) Sajnos rohanó világban élünk, megfigyelhető ez mindenhol. Anno én még úgy nőttem fel,hogy nem voltak mmorpgk,nem volt szélessávú internet (ki emlékszik a matáv 150Ftos akciójára már?), a chaten (erről már évek óta leszoktam), a fórumokon, a buszon, a szórakozó helyeken, mindnehol. Egy aranyos példa, hogy miért is "imádok" bulikba járni: a nagy party hangulatban valamelyik fiatalabb egyed elört egy korsót,és a nagy rendszeretetében a darabokat le akarta tenni az asztalra.Az se zavarta különösebben,hogy az asztal és közte pl ott van az én pici kacsóm... (végülis komoly bajom nem lett,nem kellett összevarni:D) Viszont mondjuk egy bocs vazze-t elvártam volna tőle,de ő nyugodtan sétált tovább...

ui: bulifotót rólam nem kaptok,sose szoktam megőrizni őket :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41) Gebriel válasza erdey_a (#2) üzenetére


Gebriel
veterán

Na én körülnéztem a patyfotó-n.
Ki lehet onnan válogatni a csúnya arcokat,de azért ne esünk már túlzásban :W :W
Mert hogy vannak ott lányok és ilyen.Iletve fiúk
És a hangulata partyn
Jah és az első kiválasztót bulinképek közt találtam..
Nem tudom Te hol találtad a képeket :U

[ Szerkesztve ]

(#42) Bubu79 válasza philoxenia (#39) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha nem lennék olyan vén, mint amilyen vagyok, talán még ez is lehetne a háttérben ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43) Loretto válasza niti (#6) üzenetére


Loretto
veterán

"20 évesen már öreg vagyok az ilyen helyekre." ezt majd idézd fel pár év múlva, vagy...

Soirée...

(#44) menpee


menpee
aktív tag

Óóó, ezek szépségkirálynők!
Ezt nézzétek meg, ez kiüti a szemetekből az álmot :D
Engem ér a megtiszteltetés, hogy bemutathatom a suplyáki vályút :DD Csak érzéssel!

users.static.freeblog.hu/l/o/r/loretta78/files/Diszkó.doc :R

Mikor először láttam, nem volt akkora szék vagy fotel, amiről le nem fordultam volna. De szigorúan elolvasni a mellékelt leírásokat is, sokat segítenek értelmezni a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#45) SLYM válasza menpee (#44) üzenetére


SLYM
veterán

kegyetlen bazze :C :DD de a csóka szövege nem lenne nem lenne annyira gáz szerintem... najó vagy 1-2 "érdekes" arc :D

najó amikor írtam a postot mégcsak a felénél tartottam. most hogy láttam az AIDS-es, betegségben elfárad barátot, és a hegesztőlány párost, sőt még a modelleket is, egy rövid időre sokkot kaptam. de szerencsére az 5 perces postszerkesztő limit előtt felépültem belőle :D

[ Szerkesztve ]

(#46) Kloden


Kloden
senior tag

Ez kééééész... pusztulok!! :C :R :DD :C

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#47) niti válasza Bubu79 (#38) üzenetére


niti
aktív tag

Köszi, ez nagyon jól esett! Nem is vettem rosszindulatúnak egy percre sem.
Koravén vagy érett... Megközelítés kérdése:) Koravénnek általában azok tartanak, akik az általad lefestett életet élik. :))

Loretto: vagy...???? :F

Gebriel: elég éles kontrasztok a képek között :) A buborékfújós nagyon jó, de csak körbe kell nézni az utcán... Egyértelmű, hogy a Menpee- féle bulájok jellemzőbbek ma.
Ez utóbbi gyöngyszemre hol sikerült rálelned? :C

(#48) Loretto válasza niti (#47) üzenetére


Loretto
veterán

Hopp... A vége lemaradt.
"... vagy ha magánéleti válságból lábadozol"

Soirée...

(#49) niti válasza Loretto (#48) üzenetére


niti
aktív tag

A magánéleti válság mentség lehet sokmindenre :D
(lehet, hogy mindenkinek magánéleti válsága van, aki a képeken szerepel?! :DD )

(#50) Gebriel válasza niti (#47) üzenetére


Gebriel
veterán

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Partyfotó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.