Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13372) Miklósbácsi válasza smekone (#13367) üzenetére


Miklósbácsi
csendes tag

Szia ! Nálunk és az itt olvasható más kollégák írásában sokszor szerepel az AEG és a testvére, az Elektrolux gépe. Érdemes visszaolvasni. Én ezeket a német - svéd gépeket megbízhatónak és normális árfekvésűnek találom. Nálunk három gyereket szolgáltak ki ezek a gépek - magunkat felnőttként már nem is említem. Három Elektrolux gépünk volt eddig és nem voltak meghibásodások. Egy szénkefe csere ugyan volt, de ez kopásos elhasználódás, mint az autónál a fékbetét. A régi, 10 - 12 évet futott gépeink is megmaradtak a tágabb családban, nem dobtuk ki őket.. Most egy bő éves korú felültöltős Elektrolux inverteres EW6TN3262 gépünk van. 6 kg töltetű nekünk már elég, de van 7 és 8 kg - os gép is, ha nagyon sok a ruha. Nálatok biztosan így van és a gyerekekkel együtt a ruháik is nőni fognak. Érdemes az Elektrolux.hu oldalon végignézni az Elux és AEG választékot, valaha én is azt tettem. De akkor másutt éppen ugyanez a gép olcsóbb volt, így ott vásároltam.

Használt gépek közül ott a legjobb és legdrágább gép, a Miele. Azon is érdemes gondolkozni, de nem ismerjük az előéletüket. Mennyire kopottak például a szerkezeti elemei.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.