Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jenei92


jenei92
senior tag

jó kis írás gratula! :C szép a házad belseje bár kicsit lehetne még dugdosni a madzagokat!

(#2) msgt.fubar válasza jenei92 (#1) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Remek ajánló, elgondolkodtam egy pillanatig, hogy lecseréljem-e a P5KC-m.

szerk: még csak ennyit idéznék a hivatlos ph-s cikkből:

"Funkcionalitásban a P45-öt felhozták a csúcsmodell X48 szintjére – pontosabban egy kicsit alá –, és automata beállításokon ugyanazt produkálja, mint a nagyfiú. Újdonságról lévén szó a BIOS-szal és tuninggal kapcsolatos tapasztalatok még nem olyan széleskörűek, mint a P35-nél, de úgy érezzük, a stafétát átvevő P45 is jól beválik majd, viszont aki már rendelkezik P35-ös lappal, annak teljesen fölösleges lényegében csak a PCI Express 2.0 miatt váltania."

Ez számomra azt jelenti, hogy remek alaplapok a P45-ös chipsettel szeretlek, de akinek már van P35-öse, annak felesleges váltania. Jól értelmezem?

[ Szerkesztve ]

gottagofast

(#3) Ragadozó válasza msgt.fubar (#2) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Igen jól értelmezted...
Egyedül akkor érdemes váltani, ha szükség van CF-re...a p35 azt rosszul kezeli..

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#4) Typhoon47


Typhoon47
őstag

40 rugóért vazz :Y

"Education is important but big biceps are importanter"

(#5) sNORh


sNORh
addikt

Jólett az írás Énis egy DS5 gazdi vagyok valóban szép a gandja, vmint jó a lap nagyon.
Grat :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6) Ragadozó válasza Typhoon47 (#4) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Nem muszály 40k-ért, láttam már 35-ért is...
Ennyi egy DFI P35 is :U

És ott van a DS3 sorozat és ds4 is...az se rossz és olcsóbb is...


Köszönöm a gartulációkat :R

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#7) nepszter1


nepszter1
addikt

e8400om 1.25 V 3600 MhZ-n pörög :)

(#8) msgt.fubar válasza nepszter1 (#7) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

szerintem még próbálgasd azt, 20% tuning nem tuning :)

gottagofast

(#9) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nem rossz de ez a kártya kevés :S
a 2900xt-m ment E8400-el 3ghz-n 11185 pöttyöt
4ghz-n meg 11920 pötty .

Ha videókártya cserén gondolkodsz ajánlani tudom:
8800gts 512-t ezzel 3ghz-s e8400-el12573 pont.
Kicsit huzva a proc(3600mhz): 13294pont.

A gépválasztásod igazán jó lett.
És szerintem a E8400-edet simán tudnád járatni 4ghz-n 24/7-be
Esetleg egy nagyon jó hűtés mellet 4500nhz-n is. :R

[ Szerkesztve ]

(#10) Ragadozó válasza ADAM1337 (#9) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Ez 256 bites kari, és a tesztben alapon volt....
Nvidia nem lesz, ha lesz majd keret 4850 lesz a következő... :))

Köszi a dícséretet :R
A 4000-et szerintem vinni fogja léggel, normális hőfokkal...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#11) Márk


Márk
senior tag

Hali!

Gratula a teszthez, alapos lett. Biztos jó kis lap ez, csak az öcsémnek sajnos egy olyan példányt sikerült vennem, ami 2 nap használat után BIOS hibás lett, és random 2-3 indításokként mindig helyreállította a fő BIOS-t a Backup BIOS-ból. Mondom semmi gond, felrakom rá a legújabb BIOS-t, hátha az megoldja a problémáját. Két napig jó volt -már kezdtem reménykedni- majd a harmadnap a szokásos üzenet fogadott: Main Bios Checksum Error! Auto Recovering BIOS............

Visszavittem oda ahol vettem -szerencsére ott is produkálta a hibát- majd mikor megkérdezték, hogy hozzanak-e egy jó ugyanilyen típusú lapot, vagy valami mást kérek helyette, akkor -mivel mindig is Asus lapom volt (eddig szám szerint 5) és azokkal soha semmi problémám nem volt illetve bosszantott az hogy elsőre így jártam a Gigabyte-tal- úgy döntöttem, hogy ráfizetek 15.000 Ft-ot, és hozattam helyette egy Asus Maximus II Formulát, ezzel már szerencsére semmi gond nincsen.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez a fajta lap rossz, hanem csak azt, hogy nekem pont egy rosszat sikerült kifognom.

Üdv.: Márk

U.I.: Először azért nem Asus lapot vettem, mert ahova én járok vásárolni ott nem volt raktáron, ezért hozatni akartam egy Asus P5Q Deluxe-ot, mert akkor még "csak" arra volt lóvé. De az eladó srác -akivel már szinte baráti viszonyban vagyunk- megesküdött rá, hogy akinek eddig Asus lapja volt és kipróbálta a Gigabyte-ot, az utána már nem akart többet Asus lapot, így a Gigát ajánlotta nekem is. Mondom jól van, tegyünk egy próbát. Sajnos -vagy szerencsére;]- nem lett igaza.

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#12) Ragadozó válasza Márk (#11) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Köszi :R
Én két asus lappal jártam így anno...mostanában msi, abit, giga lapos gépeket rakok össze...
Én is szemezgettem egy asus P5Q-deluxe-szal, de meg győztek, én még nem bántam meg...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.