Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Joshi


Joshi
titán

Mivel a vizesblokkok generációról generációra nem nagyon változnak, ezért borítékolható hogy kb annyiba fog kerülni mint az 1080Ti kártyákra. Azaz ~150$ körül lesz.

(#2) gianni85


gianni85
veterán

Ezek phanteks saját fejlesztés/gyártás, vagy valami nevesebb (bér)gyártó készíti nekik?

(#3) Synthwave válasza Joshi (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egen, $120-$150 szerintem is.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#4) Synthwave válasza gianni85 (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tudtommal Phanteks - bár az Alphacool is nemrég jött ki ilyesmi motyóval.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5) Joshi válasza Synthwave (#4) üzenetére


Joshi
titán

A legjobban az XSPC-re hasonlít, pont most vettem egyet. De egyedi dizájnt nem nehéz összerakni, csak egy 3D tervező és tervező program kell. :D

[ Szerkesztve ]

(#6) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Remélhetőleg nem lesznek annyira forrófejűek az újdonságok, hogy ilyet kelljen rájuk venni...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#7) komi77


komi77
senior tag

Kész olcsóság lesz egy ilyen szett az új Nv kártyákkal. Ilyenkor kell elgondolkodni, hogy amire veszi az ember arra megéri-e. Minden esetre biztosan tudja a dolgát ez a motyó. Kár, hogy a magyar kereseteknek ez egy kicsit sokk. :)

Szegény ember kézzel nőz.

(#8) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem a 100 dolláros hūtéssel van bajom,hanem azzal,hogy elōtte €900-at kell kidobni a kártyáért :D 5 éve nem építettem PC-t, de jövōre se fogok az biztos,pedig kacérkodtam a 4k gaming gondolatával. Kicsit nagyon elszántak a gyártók.

Life, Uh, Finds A Way

(#9) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

Sztem így 2018-ban már bőven elég lett volna csak a LED a hűtő nélkül. Felesleges sallangoktól mentesen. :D

(#10) -Skylake- válasza t72killer (#6) üzenetére


-Skylake-
addikt

Az nem szamit, addig nem pc master race a pc master race, ameg nincs vizezve a cfg. Szukseg eddig sem volt ra soha (hiszen a gyari huto amivel kapod tokeletesen ellatja a feladatat akkor is, ha 0-24 100% loadon van ) ugyhogy mindegy mennyire lesz meleg, a viznel nem ez az elsodleges szempont :)

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#11) Dobrika válasza -Skylake- (#10) üzenetére


Dobrika
tag

Egy K-ás processzort elég meredek lenne a gyári hűtőjével hűteni. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.