Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-16 17:31:29

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) PunkStar válasza Kuter (#1045) üzenetére


PunkStar
csendes tag

Kuter köszönöm a választ, a privátra is!

Azt nem teljesen értem, hogy miért kell particionálni az SD kártyát.
Jelenleg ezeket találtam ami talán szóba jöhet:

FolderMount http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2192122

DirectoryBind
http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/themes-apps/tool-directorybind-data-to-externalsd-t1410262

[ Szerkesztve ]

(#1052) hyundai17


hyundai17
csendes tag

(#1053) tgeeb92 válasza hyundai17 (#1052) üzenetére


tgeeb92
tag

ez most komoly? :) ennyi áron

(#1054) ZS3NI válasza hyundai17 (#1052) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ez most hol lesz? tesco?

Ennyiért veszek magamnak is egyet, az ajándék már elment. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1055) sasa311 válasza hyundai17 (#1052) üzenetére


sasa311
veterán

Ez most mi?

Btw ezért regeltél, hogy ezt megoszd velünk? :F

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1056) AndrewBlase válasza hyundai17 (#1052) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Elég hamar feleződött a tablet ára.

Csak nehogy úgy járjunk, hogy kiszórják a maradékot beszerzési áron, oszt jóccakát, csessze meg mindenki az op3ndott cuccokat... :((

Miért mindig én???

(#1057) tgeeb92 válasza sasa311 (#1055) üzenetére


tgeeb92
tag

lehetséges hogy valami kamu netán? :)

(#1058) sasa311 válasza tgeeb92 (#1057) üzenetére


sasa311
veterán

Erős a gyanúm :K

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1059) tgeeb92 válasza sasa311 (#1058) üzenetére


tgeeb92
tag

Szintúgy nekem is! :D

(#1060) hyundai17


hyundai17
csendes tag

Dec. 27.-től . Hátha jobb később az ajándék. Karácsony utáni reklám újság

[ Szerkesztve ]

(#1061) sasa311 válasza hyundai17 (#1060) üzenetére


sasa311
veterán

És hol is érhető el ez a reklámújság? (csak, mert nincs még akciós újság 2015-re, azért...) :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1062) AndrewBlase válasza sasa311 (#1061) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Hozzánk speciel a lidl újságja már megjött. Simán lehet, hogy egyes helyekre már kihordták az ügybuzgó kézbesítők a tescosat is (illetőleg azok, akik nem akarnak a karácsony idején evvel bajlódni).

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#1063) kenand


kenand
veterán

Dec 27-től állítólag 14990 lesz az ára - a készlet erejéig.... teljesen ki fogják árusítani.
Nem hinném, hogy bármi támogatás lenne majd rá, max, lelkes amatőröktől custom fw.
TESCO menti az irháját...akár mit is válaszolnak a 2-giga 8 giga kérdésre, érzik ők is, hogy ez a dolog bukta...

Bocs már látom belinkeltétek...

[ Szerkesztve ]

(#1064) sasa311 válasza AndrewBlase (#1062) üzenetére


sasa311
veterán

Elképesztő ön-tökönrúgás lenne Tesco részéről megszellőztetni egy "hivatalosan" 30e forintos termékről - ami most épp gigagakcióban 21e -, hogy egy hét múlva 15e lesz...

szvsz kamu, de majd meglátjuk, a vak is ezt mondta.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1065) hacki87 válasza kenand (#1063) üzenetére


hacki87
senior tag

Ha ez igaz akkor ennyiért magamat is meglepem eggyel, azt mondjuk sajnálom, hogy kapkodtam és 6. megvettem rá pár napra 21ért volt...

(#1066) kenand válasza sasa311 (#1064) üzenetére


kenand
veterán

Ha valaki nem szivat bennünket, lehet, hogy nincs megszellőztetve, csak már nyomják az újságot és onnan derült ki...

(#1067) sasa311 válasza kenand (#1066) üzenetére


sasa311
veterán

Lehet, bár őszintén nem hiszem, hogy bárki kockáztatná az állását csak azért, hogy itt közkinccsé tegye az információt.. Mert ezért 100%, hogy kirúgnák.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1068) haris


haris
őstag

Ne vicceljetek már.
A Tesco csütörtökönként vált akciót, amit most nem tud, mert az kari 25, előtte nap 24.-e, amikor ugyan nyitva vannak az áruházak 14-ig (vagy talán kicsit tovább), de akkor is, az újságkihordók a jövőhéten tuti nem dolgoznak, elkezdték kihordani már ma, meg talán hétvégén. Mi ezzel a gond.

Aztán meg akinek a fa alá kell, az nem ér rá 27-én megvenni. Ráadásul nem tudom ki hogy van vele, nekem megér + 6ezret, hogy a gyerekem 24-én a fa alatt megtalálja, majd aznap, plusz 25-én plusz 26.-án végigjátssza vele a napot, mert hogy le sem fogja tenni, azt most borítékolom.
Megelőlegezek így látatlanba mondjuk minimum 5 óra képernyőidőt a tabnak, ezen a három napon ez min 15 óra játékot jelent. Ennyi időre fizesd már be a gyereket bárhova 6ezerből (mozi, játszóház, kalandpark) És most csak akkuidőt számoltam, azt nem, hogy amikor a kütyü lemerül,és szólok a srácnak, hogy most apa töltőre teszi, majd holnap vissza fogod kapni, akkor még apa a konnektoron lógó tabletbe beletesz egy pár óra PH! olvasást vagy bármit. :D

SZERK:
Viszont a fotó szerint még mind a két színből van, vagyis itt-ott fellelhető még fehér darab.

[ Szerkesztve ]

(#1069) mmili


mmili
tag

Hozzánk kedden jön az aktuális heti szórólap. Kíváncsi leszek, ha 23.-án hozzák benne szerepel e. Ha igen akkor ráérek, ha nem, akkor meggondolom 24.-éig. A héten 1 db árválkodott a standján, ma már kettő. Annyira nem kapkodnak érte az emberek, bár a nagy roham most hétvégén várható.

(#1070) kenand válasza joelke HU (#1007) üzenetére


kenand
veterán

Korábban belinkeltük, számos túlméretezett partíció van, system 2 Gb (1gb üres), cache 1.5gb, Log 1gb (utóbbi kettő majdnem üres)

(#1071) Peti755 válasza haris (#1068) üzenetére


Peti755
csendes tag

Szekszárdi tecsóban 10 fehér/bronz és 2 db fekete volt. Nekem nem kellett pult alól kérnem a fehéret. Ez a nagy ár esés érdekes. Én is ajándékba vettem, de ha ennyire lemegy az ára akkor ez tényleg hatalmas öngól lesz.

Ez után mi lesz? Kiadnak egy másik tabletet!? :(((

(#1072) Silentfrog válasza haris (#1068) üzenetére


Silentfrog
veterán

Azért az újságot valszeg nem karácsonykor nyomtatják, így akár a nyomdából is kijöhetett ez a papírdarab.
Én vettem kettőt /anyámnak,és az asszonynak karácsonyra/ 20.9k-ért,de szerintem úgyis megyek a még 24.-én és eldugok egyet a törölközők közé. :P :DDD /akció előtti lefoglalás/ Ha ennyi lesz az ára tényleg akkor veszek még egyet,immár magamnak.

(#1073) dome.no1


dome.no1
tag

TÁRHELY PROBLÉMÁRA MEGOLDÁS

[link]

Teszteltem. Működik.

Annyi változtatás kell csak a leíráshoz képest, hogy a gép nem external sd-ként kezeli a kártyát, hanem sdcard1.

A két játékot telepítettem fel próbaképpen Thor, NFSShift. Mindkető cuccait az sdre mentette, és futnak rendesen.

(#1074) F.B.I. válasza dome.no1 (#1073) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ezt lefordítanád magyarra ha kérhetjük. :U :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1075) mmili válasza Silentfrog (#1072) üzenetére


mmili
tag

Nem is rossz ötlet ez az elrejtősdi :D

(#1076) PunkStar válasza dome.no1 (#1073) üzenetére


PunkStar
csendes tag

Köszönöm a linket! SZUPER!!!

(#1077) haris válasza Silentfrog (#1072) üzenetére


haris
őstag

Szerintem arra nem lesz semmi szükség.
A tesco készletét nem ismerem ebből a tabletből, de a számítógépes rendszerét igen, és a vezetés gondolkozását is. Ebből kiindulva ez a második (bocs ez már a harmadik lesz) agresszív leárazás azt sejteti, hogy hatalmas bent ragadt készletük van, ami még ezen a 21ezres áron sem fog kipörögni dec24-ig. Most meg pláne nem, hogy kikerülnek az újságok, és mindenki látja az új árat.
Vagyis még 27-én nem csak nyitás után, de még este is lesz belőle.

Sokkal valószínűbbnek tartom, hogy inkább 24-én már leviszik majd az árat, hogy minél több elmenjen még az utolsó hajrában.

[ Szerkesztve ]

(#1078) Thor Steinar válasza tihibaby (#1050) üzenetére


Thor Steinar
tag

Nekem azt írja nincs hely.Rootolt a tied?

(#1079) ghostie


ghostie
tag

Vitt már valaki vissza rendes garanciában (nem 3 napon belül) tabletet? Mi ilyenkor a menetrend? Elküldik javítani?

(#1080) Silentfrog válasza ghostie (#1079) üzenetére


Silentfrog
veterán

Bizony el ,30 munkanapot mondanak a javításra. Nekem a Dott telefon volt oda így, de gyorsabban kész lett.

(#1081) Gre@T


Gre@T
tag

Van akinek már sikeresen feltelepült az OTA update? Nekem 10/10 fail.

(#1082) OberMotz válasza Gre@T (#1081) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Felment az 1.01 és az 1.02 is csont nélkül.

(#1083) tihibaby válasza Thor Steinar (#1078) üzenetére


tihibaby
senior tag

Nem,mikor a játék telepítette már magának a cuccokat,akkor kérdezett rá,hogy az adatokat hova tegye.
Én is meglepődtem rajta.

(#1084) Gre@T válasza OberMotz (#1082) üzenetére


Gre@T
tag

1.01 letöltés után recovery.

Aztán itt megáll a fastboot image nem okés neki.

[ Szerkesztve ]

(#1085) fateless válasza ghostie (#1079) üzenetére


fateless
veterán

Az én tabletem kilencedik napját tölti kényszerpihenőn

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1086) Thor Steinar


Thor Steinar
tag

Nekem lejön a 44 mega playből feltelepítem elindítom a játékot akkor még le akar tölteni 900 mb ot és ott áll meg,hogy nincs hely.A 900 ra van hely csak megnéztem a telefonomon 2,2 gb ot telepítene fel az a gondja.

(#1087) tihibaby válasza Thor Steinar (#1086) üzenetére


tihibaby
senior tag

Gondolom van SD kártya a tabodban?
Mekkora,azon van hely?

(#1088) Thor Steinar válasza tihibaby (#1087) üzenetére


Thor Steinar
tag

Van 32gb.Most megint kipróbáltam elkezdte tölteni.😉
Good game.

(#1089) Quqesz válasza hyundai17 (#1052) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A tecso oldalán még nincsen fent+a mostani újságban 30e az ára,de ha ennyi lesz én is veszek egyet magamnak!

Gre@t
Én csak egyet vártam meg,azt azonnal feldobta és le is ment a frissítés rendesen. Akinek ilyen volt,az cseréltette...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1090) Gre@T válasza Quqesz (#1089) üzenetére


Gre@T
tag

Akkor ez lesz a 3. csere. Már volt egy annak a tapija nem működött. De már kifutottam a 3 napból. MOst hívtam fel a Tesco-t. El kell küldeni a szervizbe, csak akkor a karácsonyi ajándéknak annyi.

[ Szerkesztve ]

(#1091) IG55


IG55
senior tag

Visszamentem ma a boltba, hogy miért csak 1 év garanciát adtak, ha a közleményben 2-t írtak. Az már nem érvényes, már csak 1 év van. Ez volt a válasz. Arra nem tudtak választ adni, hogy hol van ez leírva. Megtettem reklamációmat.
Magyar nyelvű szövegbevitel nincs ezen a tabon? Nem volt még droidom, nem tudom hogy megy ez itt.

(#1092) Viktor77 válasza IG55 (#1091) üzenetére


Viktor77
titán

Ha hosszan nyomod az ékezet nélküli magánhangzót, feldobja az ékezeteseket.
Vagy felteszel egy olyan appot, aminél alapból kint vannak, pl. Anysoft Keyboard.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1093) hacki87 válasza IG55 (#1091) üzenetére


hacki87
senior tag

Szerintem ilyen nincs. Mutassa meg azt, hogy hol írnak erről hivatalosan, hogy már csak 1 év garancia van. Szerintem ameddig a tesco.hu/sajtoszoba sajtóközleményei közt nem szerepel addig az előtte közzé tett az érvényes.

(#1094) IG55 válasza Viktor77 (#1092) üzenetére


IG55
senior tag

Az automatikus szövegjavításra, szavak felajánlására gondolok.

(#1095) kenand


kenand
veterán

Nagyon-nagyon sokat bajlódtam az ADB driver telepítéssel, sehogy sem akart sikerült, legalább 4 drivert és 4 gépet próbáltam.
ADB sárga felkiáltójellel nincs ADB kapcsolat, nem megy a root.

Nekem végül ez jött be egyedül:

driver

Útmutató a driver telepítéshez

[ Szerkesztve ]

(#1096) Kuter válasza dome.no1 (#1073) üzenetére


Kuter
senior tag

Szia.
Kiprobáltam, nálam hibát ír a játékokra inditásnál, Frankon telepíti a sdre,de nem indul el a játék (modern combat 3,5)
hibára leáll.
Mi lehet a baj?

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1097) dome.no1 válasza Kuter (#1096) üzenetére


dome.no1
tag

Megnéztem. Nekem a 3-as van, de ugyan az az eredmény. Elinduláskor elszáll. :U

Az említett két játék fut. Most nézek más gf-s játékot. De szerintem Kompatibilitási probléma lesz.

(#1098) loxen


loxen
csendes tag

Na ez az én formám.
Sokat szó esett már a 2év garanciáról.
Ugyhogy én is megnéztem a jótállási papírom. 12 hónap szuper, nem baj mondom úgyis útba esik majd megreklamálom.
Útba esett, megreklamáltam mire a Hölgy:
-Mi a problémája?
Én: -(elmondtam neki dióhéjban).
Hölgy:- ez a papír van a dobozban, ezt töltik.
Én:-De ez egy éves, (és mint a szent grált ,előhúztam a nyomtatott három mágikus oldalt.)
és ugye ez alapján kettő járna.
Hölgy:- Nem értem mi a problémája, ez honnan szerezte ? A dobozban volt?
Én:- Nem, letöltöttem a net-ről.
Hölgy:- Nem értem mi a problémája, itt (mutatja a jegy másik felén a szavatossági idő törvényi szabályozásánál a 10000 ft alatti kötelező 2 évet) 2 év, ide van írva.
Én:- De ez szavatosság. Én jótállásról beszéltem.
Hölgy:- Nem értem mi a problémája, ide van írva hogy 2 év.
Én:- (némi szemezés után, hogy megbizonyosodjam róla, hogy komolyan beszél) Köszönöm a segítségét, viszont látásra.

NNNa erre varjatok gombot, fogalma sincs a különbségről, és hisz is benne, nem volt értelme vitatkozni. Na nem baj majd ma is bemegyek hátha más van a vevőszolgálaton, érdekes egyébként a nőt még nem is láttam ott.

Egyébként akinek a két éves van ,linkelhetne egy fotót vagy valamit ,lehet megmutatom nekik milyen papírt kell kivenni a fiókból.

(#1099) hacki87 válasza loxen (#1098) üzenetére


hacki87
senior tag

Úgy emlékszem már valaki linkelte, hogy hogy néz ki amúgy egy A4es nyomtatott papír. Amin az van,hogy a tesco 2évet vállal rá.

(#1100) loxen válasza hacki87 (#1099) üzenetére


loxen
csendes tag

Nem azt hanem a garancia jegyet.
A mostanin az van hogy 12 hónap, ez a dobozban volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.