Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) fornettisuti válasza Saccco (#150) üzenetére


fornettisuti
veterán

:B :R

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#152) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Jó cikk lett és alapos. Köszi!

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#153) Land


Land
veterán

Ejha! Már többször szemeztem vele, de a forumában elég sok elégedetlenkedo tulaj véleményét olvastam különféle idegesítő bugokrol, így elvetettem. Pedig a fekete 64 gbos tetszett is. Erre kiderul, hogy mára már nem gatya szoftveresen?!
Jelenleg Honor 6-ot használok, előtte pedig LG G3-at és G2-t használtam. Kíváncsi lennék sebességben a dicsért H6-hoz, kamerában a korrekt G3-hoz, uzemidoben a kiemelkedő G2-hoz képest milyen... Erősen elgondolkodtam a valtason.

Komolyabban az Mi4 fogott meg. Szép és jó telefon, de a 16 gb rom karcsú, a 64-es meg drága.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#154) petipetya válasza Land (#153) üzenetére


petipetya
nagyúr

Használtam Honor 6-ot pár napig és LG G2-t 1 hónapig, most pedig OnePlus One van. A OnePlus One sebessége gyorsabb a Honor 6-nál, pedig az sem lassú. A G2 alapból gyors a kitkat alapú gyári rommal.

Aksiban a G2 odaver a OnePlus One-nak, pedig ez sem szomorkodhat e tekintetben.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#155) Saccco válasza Land (#153) üzenetére


Saccco
nagyúr

A CM12S nagyon jó, szerintem nem mérhető egy EMUI-hoz, valamint az LG szoftvere is elmarad helyenként.
Honor 6-tal nincs tapasztalatom, csak Mate7-tel, ahhoz képest szerintem jobb a tempó, igaz hogy abból 2GB-os verzióm volt, szerintem sokat számít a +1GB. A G2 az egyik legjobb telefon, amit valaha gyártottak, kompakt méret, jó tempó, szűkös tárhely... :( Akku időben kb. pariban van a OPO.
A G3 kamerája szerintem nem jobb, illetve általában nem jobb, sötétben szebb képeket csinál, nem mellesleg van benne stabilizátor, viszont nincs pl. hosszú záridő, ami nagyon hasznos tud lenni.
Nekem 32GB ROM alatt karcsú bármilyen telefon is legyen (sokat fotózok, videózok, telepítek).

G2 óta először érzem úgy, hogy jól döntöttem újra.
Előélet (váltás fő oka): ZTE v987 (teljesítmény utáni vágy, jó lehetőség G2-re) -> G2 (16/2) (noSD) -> G3 (32/3) (elrepedt, fos akkuidő) -> Mate7 (16/2) (EMUI frász, multitask 0) -> OPO (64/3) (egyelőre nincs alternatíva, esetleg G4, ha normalizálódik az ár, QHD visszatart :DDD )

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#156) ( V ) válasza Saccco (#155) üzenetére


( V )
veterán

jó a G2 csak kár hogy laghalmaz a Nexus 5-hoz képest ;]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#157) Land


Land
veterán

A kijelzo mennyire szép szinvilagu a G2-hoz, H6-hoz képest? G3 kicsit fakobb volt.
Ma beleneztem a telefon forumaba és még mindig van akinek kijelzogondjai vannak vagy dobálja a tererot. Mit tegyek hogy ha emellett döntök tuti hibatlant fogjak ki használtan vagy újonnan?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#158) Saccco válasza Land (#157) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egymás mellett nem próbáltam, de én elégedett vagyok a kijelző színeivel.

Nekem semmilyen gondom sincs vele (kopp-kopp :DDD ). Babrálnom sem kellett, össz-vissz a CM12S-t tettem fel a gyári CM recoveryből, mert nem akartam az OTA-ra várni. Most, hogy akciós talán jobban megéri egy új, garanciáztatás esetén viszik hozzák, csere (vagy első körben teamspeak telepítés utána a cipelés).

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.