Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) BlackSoft válasza Zolik (#50) üzenetére


BlackSoft
addikt

20ezer forinttal a 200ezres ár alatt, és akkor is kell venned valamilyen kártyát húség nélkül, és t-mob függő telefont kapsz. Ha meg megveszed 88-ért, akkor 2 évig havi 20k-t fizetsz, ami 480k :))

Kártyafüggetlenül pedig 199.900 a telefon. Hát 100ft-tal a 200k alatt :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#52) kleinguru válasza BlackSoft (#48) üzenetére


kleinguru
addikt

Nem érted, hogy mit írok. Ha a talált telefon nem itthon (hivatalos helyen) vásárolt lett volna tuti nem kapsz rá plusz egy év garanciát. Az hogy nem kérdezik honnan van senkit nem érdekel épp az általad említett serial miatt.

A 10 perc alatt "újra" cserélikre sem írtál semmit:N

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#53) djszido


djszido
tag

Tök mind1 hány kör van, úgyis csak azok kapnak október vége előtt, akik vagy előrendelik, vagy munkanélküliek, és van idejük napokig sorban állni. Az első körös országokban konkrétan nem lehet kapni a megjelenés napja óta...

(#54) Zolik válasza BlackSoft (#51) üzenetére


Zolik
senior tag

20ezer ft-ot így lenézel??....unlockról biztos hallottál már.
te figy a havi 20k az az előfizetés díja. ha nem veszel telót csak sim-et ezzel az előfizetéssel akkor is annyiba kerül (aki meg amúgy is sokat telefonál és ilyen előfizetése van/lesz annak meg lett egy telója 80e ft-ért. Nézd meg az i5s még mindig 95k körül van ezzel az előfizetéssel, pedig az már több mint 1 éves telefon!!!). Nézd meg vodánál, úgy hozzácsapnak 4-5ezer ft-ot a havi díjhoz mint a huzat, de az más tészta.

Honnan tudod hogy a 32gb-os i6 200k lesz? linket kérek. bőven 230 fölött lesz ezt már most elmondom.
Amúgy meg sunyi módon csak az e digital árát linkelted be, tessék itt az office depot-ban 175ezer. Ennyit arról, hogy 100Ft-al van alatta... :((( [link]

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#55) kchris78 válasza Zolik (#54) üzenetére


kchris78
veterán

és működik az unlock? a mostani telefonoknál amennyire tudom nem annyira triviális mint régen a nokiéknál hogy beírom az IMEI-t egy netes form-ba és visszakapom az unlock kódot...

(#56) mondomén válasza Zolik (#50) üzenetére


mondomén
őstag

Fasza. Auchan meg akciózza a csirkecombot. Nem tudjátok van a kihagyhatatlan ajánlatonak topikja?

(#57) Cyberpunk válasza Zolik (#50) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen ez nagyon témába vág egy iPhone-ról szóló topicban reklámozol egy Samsung készüléket. ;] Ejnye! De kösz, hogy a tudomásunkra hoztad, már rohanunk is érte, mert hát jóval olcsóbb mint 200k. :D

Amúgy meg unlockolni illegális, és a fórumon meg tiltott a diskurzus erről. Előfizetésed meg megmarad, még ha otthon házi beherában unlock-olod is. Nem mellesleg valszeg garancia vesztéssel is jár. Gondolom ezen is rajta lesz a Samsung Knox-a.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#58) Zolik válasza Cyberpunk (#57) üzenetére


Zolik
senior tag

hú de tisztességes minta user lettél hírtelen! letartóztatni nem akarsz?
1) ki diskurzált az unlockról, megemlítettem hogy létezik ilyen, ez talán még nem tiltott
2) offtopicos hozzászólásként írtam, ez sem tiltott
3) nem kötelező rá reagálni

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#59) Zolik válasza kchris78 (#55) üzenetére


Zolik
senior tag

nem tudom, csak megemlítettem, hogy létezik.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#60) Cyberpunk válasza Zolik (#58) üzenetére


Cyberpunk
félisten

És nem kötelező trollkodni, mert más értelme nem volt annak a hozzászólásnak, már bocs!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#61) Zolik válasza Cyberpunk (#60) üzenetére


Zolik
senior tag

ahogy ennek se, már bocs!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#62) Cyberpunk válasza Zolik (#61) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor ideje befejezni, én is elcsitulok, ha te is. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#63) Luck Dragon

Október 10 után várhatjuk az újabb eladási számok bejelentését és a profit meghatározását. Szerintem kínában a felhasználok nagy része nagy kijelzővel ellátott készülékeket preferálják, ámbár az interneten látottak után és az apple állítólagos 9 esete után nem tudom mennyire várják "kétkedve"

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#64) BlackSoft válasza Zolik (#54) üzenetére


BlackSoft
addikt

"Amúgy meg sunyi módon csak az e digital árát linkelted be, tessék itt az office depot-ban 175ezer. Ennyit arról, hogy 100Ft-al van alatta... :((( [link]"

Mert az a hivatalos forgalmazó? :)) Nyilván nem egy GSM-et fogok belinkelni, hanem olyan üzletet, ahol jár a Samsung garancia hozzá, nem egy xy boltnak a 6 hetes javítási ideje, amit pityubácsi végez el...
Apple-nél egyébként, ilyen gond nincs, mivel a garanciájuk érvényes mindenhol.

Honnan jött a 32gb-os 200k-s i6? :DDD Főleg, hogy csak 16-64-128GB modellek vannak :U

(#52) kleinguru: Magyarázd már meg nekem, hogy a az AT&T függő, sim kártyával talált telefon, hol lett itthon vásárolva :K

Több Apple termékem volt/van, mint itt sokaknak együttvéve, és ez azért mondom, mert ezáltal elég sokszor volt alkalmam ilyesmivel foglalkozni. 8 Apple laptopom volt, egyiket sem magyarországon vettem, 4 telefonom volt, azok sem itt lettek vásárolva, iPad 1-2-New iPad is volt már nekem, azokat is USA-ban vettem, és egy ipadet, egy laptopot, és egy iphone-t is (plusz azt a találtat, ami nem az én tulajdonomat képezte megtalálás után, nem én találtam) vittem, olyan hibával garanciára, hogy maximum 1 héten belül kaptam egy vadi újat, "nem javítható" címszó alatt. A külföldi iPhone esetében 1 órán belül szóltak, hogy tudják cserélni, és újraindul a gari, mert új készüléket kapok.
Ez nemzetközi garancia, és kész. Csak régen szívtam, amikor az első PowerBook-om megvettem, szarakodni kezdett rajta a touchpad, de magyarországon nem volt APR, el kellett vinnem külföldre sajnos.

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#65) kleinguru válasza BlackSoft (#64) üzenetére


kleinguru
addikt

Én hiszek neked:K csak furcsa, hogy nem ezt írják a fórumozók.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#66) BlackSoft válasza kleinguru (#65) üzenetére


BlackSoft
addikt

Miért talán valakit elküldtek APR-ből, vagy hivatalos Apple szervizből? Ilyenről én még nem hallottam, és nem találkoztam. (Feltéve, hogy az adott terméket forgalmazza az országban lévő APR. Nyilván, ha MO-n nincs iPhone 6, akkor vihetem én be nekik a telefonom, amit start napon megvettem a NY-i Store-ban, attól MO-n még nem fogják elfogadni, mert papíron, az adott készülék "nem létezik". Ez igazi egy CDMA hálózatos, vagy olyan sorozatú régebbi iPhone-ra, ami az adott régióban nem került forgalomba, annak ellenére, hogy esetlegesen van lefedettség. - erre nagyon kell figyelni, de kb csak a telefonokra vonatkozik. iPhone 5S óta az utóbbi probléma nem áll fenn, mivel egy sorozat készül NA/CA és EU részére is, keletet nem tudom. )

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#67) Darda Csabi


Darda Csabi
tag

Nálunk kb mikor várható?
Gondolom Október 10 előtt biztos nem, infókat sem találtm nagyon, bár az biztató, hogy a magyar oldalt frissítették, így pár héttel a bemutató után :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.