Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64) BlackSoft válasza Zolik (#54) üzenetére


BlackSoft
addikt

"Amúgy meg sunyi módon csak az e digital árát linkelted be, tessék itt az office depot-ban 175ezer. Ennyit arról, hogy 100Ft-al van alatta... :((( [link]"

Mert az a hivatalos forgalmazó? :)) Nyilván nem egy GSM-et fogok belinkelni, hanem olyan üzletet, ahol jár a Samsung garancia hozzá, nem egy xy boltnak a 6 hetes javítási ideje, amit pityubácsi végez el...
Apple-nél egyébként, ilyen gond nincs, mivel a garanciájuk érvényes mindenhol.

Honnan jött a 32gb-os 200k-s i6? :DDD Főleg, hogy csak 16-64-128GB modellek vannak :U

(#52) kleinguru: Magyarázd már meg nekem, hogy a az AT&T függő, sim kártyával talált telefon, hol lett itthon vásárolva :K

Több Apple termékem volt/van, mint itt sokaknak együttvéve, és ez azért mondom, mert ezáltal elég sokszor volt alkalmam ilyesmivel foglalkozni. 8 Apple laptopom volt, egyiket sem magyarországon vettem, 4 telefonom volt, azok sem itt lettek vásárolva, iPad 1-2-New iPad is volt már nekem, azokat is USA-ban vettem, és egy ipadet, egy laptopot, és egy iphone-t is (plusz azt a találtat, ami nem az én tulajdonomat képezte megtalálás után, nem én találtam) vittem, olyan hibával garanciára, hogy maximum 1 héten belül kaptam egy vadi újat, "nem javítható" címszó alatt. A külföldi iPhone esetében 1 órán belül szóltak, hogy tudják cserélni, és újraindul a gari, mert új készüléket kapok.
Ez nemzetközi garancia, és kész. Csak régen szívtam, amikor az első PowerBook-om megvettem, szarakodni kezdett rajta a touchpad, de magyarországon nem volt APR, el kellett vinnem külföldre sajnos.

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.