Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) korcsillio


korcsillio
őstag

Nem értem miért erölteti minden cég az okosórákat :F

(#2) #56573440 válasza korcsillio (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

mert meghallották hogy a samu csinát már, és még jön. meg kell lovagolni a divatot, mert hamar leül, és ha kimaradsz lemaradsz ;]

tuuudom sokaknak meg irdatlan szükséges cucc, de szép lassan már a bosh is bejelenti hogy a grundiggal együtt okosórát fejleszt a mosógépekhez is :DDD

szerk: csodálkoztam is, az asust mindenképp első vonalra tippeltem volna hogy szólnak, nekik nekik nekikisvaaan

[ Szerkesztve ]

(#3) vittorio7


vittorio7
őstag

Szuper! Csak nekem nem kell. :DDD De azért erőltessék ők is.

(#1) korcsillio

Gondolom extra munkával akarják ellátni a gyermek összeszerelő munkásokat a szalag mellet.

[ Szerkesztve ]

(#4) malnabokor


malnabokor
senior tag

Valami nagyon új lesz.... Hmmmm

Lehet, hogy egy olyan óra, ami lepattintható a szíjról, és beletehető egy telefon, tablet, laptop méretű dokkolóba ;]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#5) korcsillio válasza malnabokor (#4) üzenetére


korcsillio
őstag

Vagy nem kell naponta tölteni...'neadjisten' napelemes lesz.

(#6) bteebi


bteebi
veterán

Már vártam! :P

#3: Amire te gondoltál (vagy ki tudja :U), az a mellett. Valamiért mostanában nagyon divatos lett ezt a bonyolult szót rosszul leírni, ami engem sajnos végtelenül idegesít :W :B.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#7) #13110016 válasza korcsillio (#1) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én sem értem minek csinálják.

(#8) Archer válasza korcsillio (#1) üzenetére


Archer
őstag

Ne aggódj, megfelelő marketinggel a sok ökörnek bármit el lehet adni. Majd el lesz szépen magyarázva, hogy miért is fontos, hogy ilyet vegyél.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#9) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Ebben az árszegmensben már akár automata kronográf is játszik. Persze nem a svejci-szériából, na de mégis, lecserélni egy automata korongráfot vagy bármilyen szép kis kárcórát egy eldobható ratyira?!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#10) #57919488


#57919488
törölt tag

Itt is kezdodik majd a tepsi meret baromsag ha elterjedtek :F

(#11) Touch-ko válasza korcsillio (#5) üzenetére


Touch-ko
őstag

A napelem jol hangzik, de tul kicsi a felulet ahhoz, hogy eredmenyes legyen egy karoranyi feluleten.

(#12) Djatis


Djatis
senior tag

Hiába fossák magukból a termékeket ha utána leszarják őket!!!
Nekem az Asus név egyenlő a nulla termék támogatással!!!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#13) BenHans


BenHans
addikt

Neketk miért lesz rossz ha lesz Asus okosóra? Én örömmel fogadnék egy nem bumfordi, cserélhető szíjas szép és használható okosórának.
Mivel sok sportot űztem már, és a mai napig nem tudok nyugodni és már keresem hogy melyik sporthoz térjek vissza nekem jó lenne a pulzusmérő funkció pl. Nagyon sok hasznát lehetne venni egészségügyi szempontból is.

A másik meg, ha a Samsung is csinál, Sony is csinál, mindenkinek lesz lassan akkor miért ne lehetne egy olyan gyártónak mint az Asus?

Úgy szeretem őket mint a HTC-t, nem hiába Taiwan :D Meg egyébként is [link] :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#14) #57919488 válasza BenHans (#13) üzenetére


#57919488
törölt tag

Pl. a Casio sok ilyen orat csinal. G-shock/Protrek es ezek tenyleg hasznalatra vannak kitalalva nem csak disznek a telo melle.

(#15) fateless válasza BenHans (#13) üzenetére


fateless
veterán

A Sony már hét éve készít okosórákat (nekem több is volt/van). Persze nem olyan kacat, mint az újkori smartwatch sorozat, pláne nem vásári bazár kategória, mint a Galaxy Gear, hanem Fossil óra "okossággal" beoltva. Olyanból kéne még...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16) sanyijedi


sanyijedi
őstag

egy jó, minőségi asus óra jöhetne!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#17) kakuk.tamas válasza Archer (#8) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Képzeld el, engem érdekelne az ilyen okosóra, ha még pulzust is mérne.
Mert futás, biciklizés közben nem rossz dolog, ha csak a csuklódra pillantasz, látod a workout adatait, a pulzusoddal, de ha keresnek, azt is látod rajta, és jelzi is.

Szerk:
Látom, más is így van ezzel, mint én.
És adtak is alternatívát.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#18) Touch-ko válasza kakuk.tamas (#17) üzenetére


Touch-ko
őstag

Futashoz a Nike Fuelband vagy egy Nike+ cipo es adapter. Olcsobb es kifejezetten futashoz valo. En az okosoranal egyenlore nem latom ertelmet.
Majd ha lesz valami olyan funkcio amivel meg tudjak indokolni, hogy miert erdemes megvenni, akkor majd talan elgondolkodom rajta.

(#19) BenHans válasza #57919488 (#14) üzenetére


BenHans
addikt

Ohh meg is néztem őket. Köszi! A g-shock világa nem jön be, de ez a protrek :Y [link] ha egyszer lesz 1520 ezer forintom órára veszek egy ilyet. :R

fateless: Eddig Sonytól csak a smartwatch sorozattal találkoztam. Tudnál linkelni valamit a funkcióiról, vagy valami tesztet? :R

Nekem nagyon hiányzik az elegancia is. Legyen olyan sport okosóra ami olyan mint a fent linkelt protrek, és legyen olyan amit öltönyhöz is hordhatok, olyan eleganciát és a jövő technológiáját ötvöző valami.

Bár ha azt vesszük hogy Tony ilyennel is szuperhős... [link] :DDD

Szóval nekem nagyon is hasznos tudna lenni egy igazán jó okosóra, bringázás közben a testemet térképezi és hívást fogadok vele a fülhallgatóra és egyebek. Nyugalmi állapotban meg hívás, emlékeztetők, időjárás figyelő, egészségügyi szempontból mérhetné a levegőben lévő káros anyagok koncentrációját, vagy rosszullét esetén kilistázhatja vérnyomást pulzust sőt akár vércukrot is mérhetne, sztem eljutunk addig hogy ezeket mind meg lehet majd oldani egy ilyen kütyüvel.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#20) dsr


dsr
senior tag

Ez az okosóra dolog szerintem nagyon felesleges és hülyeség is..

(#21) fateless válasza BenHans (#19) üzenetére


fateless
veterán

Itt is volt tesztelve az egyik

A 200-asok nekem nem tetszettek annyira.

Nekem ez volt az egyik kedvencem.

Sajnos az Oled kijelzőik egyenesen hulladékok voltak. Nekem mind meghalt. Az óra persze azóta is működik és használom, csak a kijelzőn nem látni semmit.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22) BenHans válasza fateless (#21) üzenetére


BenHans
addikt

Nem rossz, köszi a linket! :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Ilyen hülyeséget mint az okosóra......

(#24) halkow


halkow
őstag

2014 a kiegészítők éve az tutti

Alcatel onetouch idol2s the king

(#25) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Más se hiányzott. És pont az Asus...

(#26) fateless


fateless
veterán

Amikor sorra mondják sokan, hogy minek az okosóra és társaik, akkor eszembe jut ez.

Én sem vagyok hajlandó felárat fizetni egy telefon esetén azért, hogy FHD legyen a kijelző, amikor a sima HD esetén sem tudom kiszúrni a pixeleket (sőt, nekem a qHD sem okozott problémát 5"-en), de azért nem fogom 2014-ben a fórumokba beírogatni, hogy ugyan már, minek. Főleg, hogy hasznosabbnak tartom az elegáns okosórát a magam céljaira, mint a FHD kijelzőt.
Persze én kölyökkorom óta viselek karórát és a mobil sohasem váltotta ki ezt számomra...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#27) prolad válasza Touch-ko (#11) üzenetére


prolad
őstag

Normál karóránál nem gond, nekem egy casio edifice órám van, 10 vagy 15 évet ígért a gyártó. Okos elrendezéssel és keveset fogyasztó hardverrel nem lehet gond.

(#28) fateless válasza prolad (#27) üzenetére


fateless
veterán

Oh, az edifice... Volt olyan órám. Annál jobban csak az első komoly órámat szerettem (Sorszámozott Tico Carat óra /akkor még nem "bóvlították" le a márkát/. Féláron sikerült megvennem ismerősön keresztül 16.000Ft-ért 1994-ben. Még mindig megvan, de egy baleset során elvesztettem a hátlapját. Műanyagból készíttettem hozzá egyet, mert sorszám alapján rendelhettem volna hozzá egy újat, de persze a sorszám a hátlapon volt, én meg nem őriztem meg a papírját az órának)

Ilyen órákat használjanak alapnak, ne mindenfajta hülye kis extra kijelzős vackot áruljanak! Ez az okosóra, nem a SmartWatch 2 meg a G Gear. Ahh...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#29) Ricardo


Ricardo
félisten

Itt a másik véglet :

"Az óra kézzel készül Norvégiában a Skrekkøgle nevű dizájncsapattól, többféle színben kapható. A tesztelő újságíró szerint a rezgés egyre inkább a háttérbe húzódik, már nem idegesítő annyira, viszont növeli a produktivitást."

(#30) Dave183


Dave183
újonc

A Huawei is hamarosan érkezik két órával.
Kíváncsi vagyok, hogy milyen gyorsan terjednek ezek az okosórák el..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.