Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Cifu válasza Pötyi (#16) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ezzel meg az a gond, hogy a második VH-ban az szovjet lövegek szándékosan egy miliméterrel nagyobbra voltak tervezve a németnél.

Ettől még a németek hadrendbe vettek mindenféle eszközt, amely kellően jó harcértékű volt. Legyen szó 76,2mm-es szovjet ágyúról vagy T-34-es harckocsiról.

Vietnámban inkább az amerikai csapatok használtak AK-t, ha messzebre akartak lőni, nem pedig a VietKong ámérikait.

A VietCong mindent használt, ami fegyverként bevethető volt, nem csak propaganda fotókon lehet látni, hanem valóban is használták. Nyilván ha egy VietCong választhatott, hogy AK-47 vagy M16 legyen a kezében, akkor az előbbit fogja választani, csak hát háborúban nem mindig adatik meg, hogy választhatsz, és ha úgy hozza a helyzet, bármit használsz, amit sikerül összeszedni a harctéren...

De mivel nem tettél szmájlit a hozzászólásod végére, ezért nem tudom eldönteni, hogy szándékosan írtad-e rosszul, élcelődésből?

Óóóó.... nekem közöm sincs a témához. Csak csapkodom a billentyűzetet össze-vissza, hátha valami értelmes dolgot dob ki a túloldalon, de most jól lebuktam... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.