Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

mi az, ami ebben a videóban jó?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) mexicanraven válasza bambano (#1) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ha nem érted minek írsz hozzá?

Nordic: Ahogy látom lett következménye is a videónak! :D
[link]

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#3) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Hű fönök, ez most nagyon bejött, köszi a vidit, nagyon hozta az érzést. Ez az az illegalitás, amit a legkevésbé se ítélek el, csont üres úton padlóig is taposhatja kilinccsel, én úgy adom őket, ahogy van.

Nagyon jó ez a videó! Bázki, thx mégegyszer :)

bambano:

A 2#-ra +1et kell raknom, tök jogos. Aki nem szereti a benzingőzt, és a gumifüstöt, annak fingja sincs erről az érzésről.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Nagyon adja ezzel a zenével! :R Nagyon meg van a hangulat! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#5) bambano válasza hoffman_ (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

te egy másik videót nézhettél, ha szerinted csont üres az út.

drift: egy lassú, büdös, gumifüstös, gumipazarló, autógyilkoló módja az előrehaladásnak. szerencsétlen bmw vért izzad, hogy elérje, hogy tapadjon az autó, ezek meg ki is dobnak minden eredményt az ablakon.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) hoffman_ válasza bambano (#5) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Való igaz, van, hogy egy autó feltűnik, jogos. A többihez nem értesz, ne erőltesd. De komolyan, minden rossz szándék nélkül.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7) bacsis válasza bambano (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen, msot elgondolkodtam én is.. mi ebben a jó? csak mert nekem (is) bejön... talán az hogy egyedi.. úgy menenk az autók ahogy nem látjuk őket mindennaposan.. ha 2 keréken mennének ugyanezt váltaá ki belőlünk, s az haggyá hogy egyedi, de kell hozzá sok ügyesség/gyakorlás is azaz te otthon nem tudod megcsinálni...
Szóval az egyedi/ritka ügyességi "műsor" már csak ilyen.. ezt váltja ki az emberek nagy részéből.. hoyg ez "jó" :)

(#8) hoffman_ válasza bacsis (#7) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ha valaki szerint a drift egy lassú, büdös, gumifüstös, gumipazarló, autógyilkoló módja az előrehaladásnak, ott magyarázhatsz te bármit :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) bacsis válasza hoffman_ (#8) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Büdös? az, gumipazarló, az, autógyilkoló, az, nincs ezzel baj, ez is egy szemlélet, a kollegának nem jön be... Mint ahogy szerintem buli -20fokban és szakadó hóban tuningolni, más őrültnek tart miatta... egy dologban viszont mindenki egyetért... extrém emgoldás :DDD
szal.. érted a hasonlatomat?! ;)

(#10) mexicanraven válasza bambano (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Szerinted aki rajong a driftért és mondjuk csinálja is, azt érdekli, hogy "egy lassú, büdös, gumifüstös, gumipazarló, autógyilkoló módja az előrehaladásnak."???

Illetve ha megnézted a videót, akkor miként látod, itt az előrehaladás a cél?

hoffman_: Ez pont olyan, mintha valaki elmenne egy tuning kiállításra és morogna, hogy ó jajj, minek van ezeken ekkora felni, mert nem praktikus ugyebár.
Ezt az ember vagy érzi és közel áll a szívéhez, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#11) hoffman_ válasza bacsis (#9) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezt a picit csak azért töltöttem most fel, hogy meg tudjam mutatni. Amikor pályabíró voltam SZEnapokon tavaly, akkor konkrétan sírtam örömömben, amikor ezeket az autókat hallottam közelről, és szétdurrant az agyam az endorfintól, csak mert 2 méterre előtte kilincseltek a visszafordítóban, és odáig voltam, mikor előző este kialakítottuk a pályát.

Ezt valaki vagy szereti, vagy nem. De fikázni miért kell, nem értem.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12) EczkE válasza bambano (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Ha még nem láttál volna driftet elmondom: ennek ez a lényege, ezért csinálják.

Asszem mindenféleképpen!

(#13) bambano válasza hoffman_ (#11) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ugye érzed a különbséget a fenti meg eközött a videó között? hint: ez zárt pályán, biztosítás mellett zajlott, a fenti meg nem. hát ezért kell fikázni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) hoffman_ válasza bambano (#13) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akkor ne az autókat fikázd meg a driftelést, hanem azt írd le, hogy böki a csőröd, hogy közúton teszik mindezt. Ugye érzed a különbséget a fikatárgyak között?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) bambano válasza mexicanraven (#10) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ha én nem megyek tuningkiállításra, az nem jön szembe. ugyanezt a logikát nem érvényesítheti az a szerencsétlen autós ott a videón.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16) hoffman_ válasza bambano (#15) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezt előre bocsátom, hogy nem viszonyítási alap, de én speciel a seggem a földhöz verném, ha éjszaka a moziból hazafele menet körbeautóznának így. Így legyek szerencsétlen autós én is, máshogy soha.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) 8th válasza hoffman_ (#11) üzenetére


8th
addikt

Az amatőr szlalomot mindig is többre tartottam a driftnél. :P

(#18) bambano válasza hoffman_ (#14) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

igen, érzem. az böki a csőrömet, hogy közúton teszik mindezt és még dicsekednek is vele, de ezen kár vitatkozni, mert sem te, sem én nem tudunk változtatni rajta.

marad még megválaszolatlan kérdésnek, hogy mi ebben az annyira jó, hogy érdemes érte annyi szabálytalanságot elkövetni?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#19) bambano válasza hoffman_ (#16) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

lehet, hogy én is a földhöz verném a segged, ha megpróbálnál körbeautózni, de legalábbis megpróbálnám :P :P :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20) hoffman_ válasza bambano (#18) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Sose fogod érteni. Én azt nem vágom, hogy mit lehet szeretni a programozáson, meg a Linuxon vagy Win kernelen. Egy gép bootoljon, fusson a videó meg a zene, oszt csókolom, a többi hol érdekel. Az, hogy valamit nem szeretsz, rohadtul nem jelenti azt, hogy másból nem válthat ki olyan örömöt, hogy egy helyben ülve vigyorog, és szétrobban az adrenalintól.

#19: Szó nem volt róla, hogy én autóználak így körbe. De ezek után jöhet a rendszámot privátban, hogy véletlenül se próbáljam meg, kár pazarolni rád a gumit :P

8th:

Nincs ezzel semmi baj :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#21) mexicanraven válasza bambano (#15) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Tudom te fosod a spanyol viaszt, de már előttem megválaszolták a dolgot.

"marad még megválaszolatlan kérdésnek, hogy mi ebben az annyira jó, hogy érdemes érte annyi szabálytalanságot elkövetni?"
Minek kérdezed, ha ennyire elzárkózol ettől? Plusz ez igazán csak akkor teljesedik ki, ha valaki próbálkozott már drifttel vagy ült olyan autóban amivel csinálták.

when the sun shines, we'll shine together

(#22) bambano válasza hoffman_ (#20) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

linux: munkaeszköz. amivel pénzt keresek. ha nem fizetik meg, nem nyúlok hozzá. fanatizmusból kinőttem vagy 8-10 éve.

a legfontosabb gépem uptime-ja 843 nap. majd jönnek a nagyon fanatikusok, és leoltanak, hogy hogy lehet ilyet... pedig simán.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23) bambano válasza mexicanraven (#21) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

mert még mindig nem értem, hogy egy gyors autót minek lassítanak le. miközben ég a mocskos drága gumi, gyalulja a motort, az erőátvitelt, stb. stb.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#24) hoffman_ válasza bambano (#22) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Megszámolni nem tudom, hogy hány drifter van, aki öt show alatt többet keres, mint te egész életedben fogsz. Az is munka, az autó a munkaeszköz. Itt közúton csinálták. Oké. Linux-al nem lehet hekker az emberfia?

#23: Ha meg száguldana az autópályán, vagy bármilyen közúton, akkor az lenne a bajod. Megjegyzem veszélyesebb is, mint amit ebben a videóban csináltak.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25) Mr X válasza bambano (#23) üzenetére


Mr X
veterán

Az élvezet miatt. nekik ez okoz örömet, másnak az, ha kerekes cipővel ugrál, vagy huszonpár másikkal kergetnek egy labdát.

(#26) bambano válasza hoffman_ (#24) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

mennyit keresnek egy show-n? csak hogy tudjam, mikortól kell elmennem munkanélkülinek...

"Megjegyzem veszélyesebb is, mint amit ebben a videóban csináltak.": tehát még papírkutyák is? :P :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#27) bambano válasza Mr X (#25) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

szerencsére focirajongót még nem láttam itt, mert tőle is tudnék jókat kérdezni... :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#28) hoffman_ válasza bambano (#26) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem tudom számszerűsíteni mennyit visz haza pl. Ken Block, nem vagyunk olyan jóban, de hogy ha utánanézel, akkor látni fogod, hogy valószínűleg akad olyan USA tengerparti kecója biztos, amiből megvehetné az egész tömbházat, amiben lakom.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29) Mr X válasza bambano (#27) üzenetére


Mr X
veterán

Meg is értem. :D

(#30) mexicanraven válasza bambano (#26) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

"tehát még papírkutyák is?"
Áruld már el, felnőtt létedre, miért kell ilyen gyerekes, sőőőt óvodás megjegyzéseket tenned. Az alap, hogy értelmesen vitázni veled nem lehet, mert túl zakkant vagy hozzá, de ezekkel ráteszel még egy lapáttal.

Egyébként pedig ide a rozsdás bökőt, hogy az ilyen pro driftereknek, klasszisokkal több vér van a f*szukban, mint neked! És a végére egy szokásos, tőled megszokott "mindenkithülyéneknézekmertanyukámaztmondtamindenkinélokosabbvagyok" jelentéstartalmú ikon: :P

when the sun shines, we'll shine together

(#31) bambano válasza hoffman_ (#28) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

hmm. nem találok olyan adatot, ahol külön lenne bontva a drifter meg a cipész fizetése... pár helyen 250 eUSD-t írnak.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#32) hoffman_ válasza bambano (#31) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Te vagy az IT guru, keress tovább.

Nem tolakodásból, de van facebook profilod? Csak azért kérdem, mert ha igen, akkor meg tudod nézni ezt a videót. Ezt igazán értékelni fogod a fentiek fényében, most találtam, teljesen véletlenül, tényleg.

[link]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33) bambano válasza hoffman_ (#32) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

én vagyok az it guru -> nincs facebook profilom :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34) EczkE válasza hoffman_ (#32) üzenetére


EczkE
addikt

Nem véletlenül, én posztoltam. :B :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#35) hoffman_ válasza bambano (#33) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akkor várj, igyekszem megoldani, csak miattad. Remélem sikerül, mindenképp nézz vissza holnap délelőttig.

EczkE:

Na ja, de nem kerestem, a pofámba tolta :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36) bambano válasza mexicanraven (#30) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

de, lehet velem vitatkozni, csak mostanában túl sokszor akarták megmondani nekem, hogy én mit csinálok, mit csináltam eddig, mit láttam a saját szememmel, stb. és ezekkel kapcsolatban elfogyott a türelmem.

meg leáll velem vitatkozni úgy, hogy beleírja, hogy tudja, a válasza ellentmondásos...

persze lehet, hogy igazad van, minek állok szóba a látványosan elmeroggyantakkal.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#37) total90 válasza bambano (#1) üzenetére


total90
veterán

A videó bevezetője qurva jó, a zene is, maga a vágás és a téma is. Problem? ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#38) hoffman_ válasza bambano (#33) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na csak levarázsoltam neked. Sajnos nem sikerült HD-ban, nézd el nekem.

[link]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39) bozont válasza hoffman_ (#38) üzenetére


bozont
veterán

Na ezeket jól elkellene kaszálni, szép zsíros bírsággal, autóelkobzás mellett. Közúton ez azért nem igazán olyan vicces. :(
Vannak ilyenekre külön kialakított versenypályák, vagy elhagyatott gyártelepek, de ne másokat veszélyeztessenek.

(#40) hoffman_ válasza bozont (#39) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Áh, ide ez már karcsú, ezt lakat alá raknám én is. Nekem tetszik, mert szuper skillek, tényleg, de én ilyet a Most Wanted-ben csinálok a gép előtt, más életét veszélyeztetni nem játék. Bírság+elkobzás kevés.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41) Nordic válasza hoffman_ (#38) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

No igen...ez az ami már igen csak más kategória, mint a fenti videóm... :U

(#42) 8th válasza hoffman_ (#38) üzenetére


8th
addikt

Az a szomorú, hogy a világ egyik legkorruptabb országában ezt következmények nélkül bárki megteheti sőt még kedvére henceghet is vele a világhálón.

szerk: Épp nézem az adatlapját. A saját esküvőjén az volt az "attrakció", hogy kiállították középre és körbe driftelték a menyasszonyt. Mekkora egy idióta lehet ez a tag, de a nője is. lap alja :(((

[ Szerkesztve ]

(#43) Eastman válasza hoffman_ (#38) üzenetére


Eastman
őstag

Hát igen, Grúzia az nem „Dzsordzsa”. Ott helikopterrel mennek utána, útzár és lelövik ezért szerintem. Jobb eggyen a srác be sincs kötve. :(

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#44) lapa


lapa
veterán

itt van rendes kocsival is, nem ilyen utszai szakadtas.

(#45) bambano válasza lapa (#44) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ne legyél papírkutya, van a neten ikaruszos driftelés is elég... :)
érdekes lenne azokkal is háromkerekezni...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#46) hoffman_ válasza lapa (#44) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez már megjárja :))

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#47) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

A videó nézése közbe végig rázott a hideg. Hihetetlen.. Mint már mondták, ha engem így körbecsúszna egy autó, sírva könyörögnék, hogy csinálja még tovább.. Aki ezt nem érti, ne üljön autóba..

(#48) 8th válasza gamek!ller (#47) üzenetére


8th
addikt

"Aki ezt nem érti, ne üljön autóba.."

Én megfordítom a dolgot. Pont az ilyen önjelölt driftkirályoknak nincs semmi keresnivalója közúton. USA egyes államaiban utcai illegális gyorsulásért vagy driftért simán bezárják az embert majd elkobozzák és szó nélkül bezúzzák a kocsiját, hogy a jövőben ne ismétlődhessen meg mindez. Nekem ez igen szimpatikus hozzáállás. Itt is ezt kellett volna. Összeszedni a kocsikat és bezúzni a faxomba mindet. Abból tanultak volna a gyökérpalánták. ;]

(#49) hoffman_ válasza 8th (#48) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Milyen alapon gyökerezel le random embereket, csak azért, mert nem tetszik amit csinálnak? Szerintem meg az a gyökér, aki 70-es táblánál 50-el megy, és 20 év alatt sem tanult meg beilleszkedni a forgalomba.

A drift nem való közútra, tény. És itt le is zárhatjuk, mert egyéni preferenciákat hangoztatva fikázni a másikat nem túl tartalmas időtöltés.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#50) 8th válasza hoffman_ (#49) üzenetére


8th
addikt

Egyrészt mert megtehetem másrészt mert azok. Pár feltűnési viszketegségtől szenvedő gyökér kimegy és a kora esti forgalmat akadályozva a járókelőktől két méterre jaszkarizik körbe körbe mert az szerintük qurvára menő és jó reklám lesz a sportágnak. Hát nem lett az. Ugyanaz a szitu mint Debrecenben volt. Azok ladás gyökerek voltak ezek többnyire bmw-s gyökerek. Mi a különbség? Semmi. NEM közúton kell ezt csinálni! Az eset után több drift versenyző is elhatárolódott ezektől a gyökerektől mert ezzel az öncélú baromsággal csak ártottak a drift szakág megítélésének.

"Szerintem meg az a gyökér, aki 70-es táblánál 50-el megy, és 20 év alatt sem tanult meg beilleszkedni a forgalomba."

Csakhogy nekik joguk van a részt venni a közlekedésben. Az ilyen épített versenyautókkal csak a saját udvarodon brümmöghetsz vagy zárt pályán mehetsz de semmiképpen nem Budapest kellős közepén az esti forgalomban autók között.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.