Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22651) janek69 válasza Misály (#22647) üzenetére


janek69
senior tag

Na ez egy jó mondat volt és igaz is. Ha valaki a környezetedben bénázik 4 napig a windows-al ott felmerül a kérdés,hogy mivel is van baj. Nekem a Win7 soha nem fagyott le,pedig lassan 2éve használom és mindezt újratelepítés nélkül,a vírusirtóm az ingyenes Microsoft essentials és soha nem jutott be vírus a gépre. Persze a windows-t megvettem és nem teszek fel mindenféle warez oldalakról leszedett lopott szoftvereket,hanem ingyenesekkel oldok meg mindent.Ezek mellett ha másra vágyok,akkor a Linux-al bootolok és ott egy teljesen más oprendszer ingyen. Persze nem holmi szedett vedett hardveren kell futtatni ezeket sem. Na nem mintha a legolcsóbb acer laptop magas kategória lenne,de nekem elv az intel CPU és a hozzátartozó chipset,mert az ugyancsak acer AMD-s laptopomon elhasal még a linux is.

Hagel: A HDD error-nak semmi köze a windows-hoz,bár ezt te is tudod. Szidd az ASUS-t vagy a WD-t,aki azt a vackot gyártotta bele. Sokan vesznek Mac-et és windowst futtatnak rajta,de hogy minek.Egy közép kategóriás hardver arany áron és ez az Iphone-ra is igaz szerintem. Ez inkább ki mit szeret.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.