Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) MC Pite válasza Quasi_modo (#6749) üzenetére


MC Pite
veterán

Az nekem N8on nagyon pesszimista...

Fring registration attempts exceeded-be belefutott valaki? Írtam a supportnak, de hátha van egyéb megoldás is amire nem leletem rá.

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6752) MC Pite


MC Pite
veterán

Hmm, megnéztem a multi aspect-et, panasonicnál is... Cameraproval full felbontáson fotózva azt látom hogy nem vignettál (végtelenen annyira picit, hogy tesztképen is alig látni).
Magyarul a 2/3 közeli képarányt (mint a nagyobb szenzoros gépek) nem vállalták be az eredeti felbontást, helyette van a multi aspect (panasonicnál is dettó). Mert -kerekítsünk- a 2/3os téglalap szenzorból vág ki vagy széltében vagy magasságban kihasználó képarányt mindkét gép.
Lehet erre már más hamarabb rájött, és idáig becumiztam a marketing shitet :D

Egyébként elsőre a topikban az egyéni/fp2es widget témában nem leltem sok mindent - bénán kerestem vagy gyári widgeteket használ a topiklakók nagyja? Én sem használtam semmi extrát, de a gyári szürkék...

Jah, symsmb és symftp helyett/mellett mit használtok? Előbbi N8on ritkán volt jó, utóbbi egy ideje nem volt csak jó.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6753) Langsam válasza Nick no.1 (#6672) üzenetére


Langsam
aktív tag

Szia.
Próbáltam telepíteni Audio_Recorder_Pro_v1.00(4) programot, de telepítési hibát jelez, pedig a telepítésnél minden engedélyezve van. Ez azért lehet, mert nincs hack a telefonomon ?
Sajnálnám, mert jó lenne egy olyan progi a 808-ra, amely beszélgetést is fel tud venni csipogás nélkül.
Ha valaki tud olyan progit, amely a fentieknek megfelel (fizetőset is), megköszönném, néztem az Áruházban is, de nem találtam, jobb lenne ha tudnám mit keressek pontosan. Korábban kipróbáltam párat, de mindegyiknek volt valami nyűgje, a többség csipogott, vagy rendesen lassította a telefont. Hátha lenne olyan, amit már itt valaki próbált és nagyjából elégedett volt vele.
Köszönöm. Üdv. Langsam

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#6754) Dhampir válasza Langsam (#6753) üzenetére


Dhampir
félisten

Én még az áruházból a számítógépre sem tudom telepíteni tanúsítványhiba miatt, de wifiről menni szokott.

Lehetséges, hogy legalább ez szükséges hozzá? Így már bármit lehet telepíteni és hozzáférhetővé válnak a rendszermappák.

[ Szerkesztve ]

(#6755) Quasi_modo válasza Langsam (#6753) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Keress másik verziót. Esetleg az egyel előbbit.

valami

(#6756) Kolondrum válasza Dhampir (#6754) üzenetére

Az a jó.

(#6757) Dhampir válasza Kolondrum (#6756) üzenetére


Dhampir
félisten

A RomPatcher + az E-meghajtóra kell telepíteni? :F

[ Szerkesztve ]

(#6758) Kolondrum válasza Dhampir (#6757) üzenetére

Semmit nem rakunk az E-re ami hack. [link] - szó nincs E maghajtóról... Az csak tároló még bemásolod a cuccokat.

[ Szerkesztve ]

(#6759) Dhampir válasza Kolondrum (#6758) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, tehát a C-re.

Éppen ez a gondom, hogy a cikkben nincs szó arról, hogy pontosan hová kerüljön.

A 7. lépésnél tartok, és a telepítős SISX fájlt indítottam el.

Korábban nem hackeltem Symbiant.

3 helyet lehet kiválasztani:

- C: telefonmemória
- E:memóriaegység
- F:memóriakártya

Memóriakártyát nem használok egyenlőre.

Kizárásos alapon marad a C-meghajtó?

[ Szerkesztve ]

(#6760) Dhampir válasza Dhampir (#6759) üzenetére


Dhampir
félisten

A C:-re helyeztem. A ROMPatcher+ most már a telepített alkalmazások között csücsül. :)

A SafeManagert érdemes eltávolítani avagy maradhat? :F

[ Szerkesztve ]

(#6761) MR007RM


MR007RM
addikt

Aki hackeli a telóját azt nem tudom sajnálni. Szerintem megér annyit a fejlesztőnek, hogy megveszed. :W

Mégis szerintetek miért zárt be a bazár? De legalább az egyik ok.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6762) Dhampir válasza MR007RM (#6761) üzenetére


Dhampir
félisten

Én pont amiatt hackeltem, mert az ingyen feltelepíthető programok sem akartak tanúsítványhiba miatt feltelepülni. :W

E7-en is ugyanilyen gondjaim voltak anno, egy rakás pénzt kiadtam a mobilért, és a játékakciót emiatt nem bírtam igénybe venni!!! Azután az OVI DMSplitter segített a gondjaimon.

Nekem egyébként elegendő gyári felszereltséggel is a készülék.

Aki hackel, az nem feltétlenül warezol. :((

Nem díjazom az ilyen kioktató hozzászólásokat.

Olyan ez, mint amikor a torrentezést egyenlőnek hirdetik a warezolással, holott egy csomó legális szoftvert eleve torrenten egyszerűbb vagy csak úgy lehet (például Linux szoftverek tömkelegét) letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#6763) Kolondrum válasza Dhampir (#6760) üzenetére

Igen szedd le mert nem kell.

(#6764) Dhampir válasza Kolondrum (#6763) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen! :R

(#6765) TommyX_ válasza MR007RM (#6761) üzenetére


TommyX_
őstag

Ha valaki módosított widgeteket akar használni + másik mif fájlokat, pl a felső sáv ikonjait akarja cserélni, akkor a h*ck elengedhetetlen. :U
Meg nálam N8-con, csak így tudom újra az Anna quality camera patchet használni.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#6766) Dhampir válasza MR007RM (#6761) üzenetére


Dhampir
félisten

Mégis szerintetek miért zárt be a bazár?

Szerintem kérdezd meg Stephen Elop uraságtól.

(#6767) cyberkind válasza MR007RM (#6761) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg pont amiatt hogy újra magyar legyen, köszönhető az ázsiai régiós telómnak és a csodás gyári Nokia proginak ! :U

Paranormal Cocktivity

(#6768) Dhampir válasza cyberkind (#6767) üzenetére


Dhampir
félisten

Vigyázz, nehogy rád süsse valaki, hogy tönkreteszed szegény hazai szolgáltatókat, amiért nem az ő webshopjukból vetted meg.

A végén még azért is felelnünk kell, hogy olcsóbban vettünk meg valamit, és személy szerint miattunk mennek tönkre a hazai vállalkozók (vastag aranylánc a nyakban + egészséges fejbőr).

[ Szerkesztve ]

(#6769) cyberkind válasza Dhampir (#6768) üzenetére


cyberkind
félisten

A VIP Phone-tól vettem, független, 2 év gyártói garival ! :U

(#6770) Dhampir
90k-ért nem ezt várná az ember !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#6770) Dhampir válasza cyberkind (#6769) üzenetére


Dhampir
félisten

Uhhh! :U

(#6771) Dhampir


Dhampir
félisten

Most már villámgyorsan települnek az alkalmazások a Nokia Suite-tal is. :C

(#6772) Kolondrum

(#6773) cyberkind válasza Kolondrum (#6772) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd ha jön a Full HD-s kijelző és 41 vagy 38 megapixeles WP8 akkor rohanok váltani, addig tökéletes az N8 vagy ha sikerül szereznem akkor 808 ! :K

Paranormal Cocktivity

(#6774) Sly Bp.


Sly Bp.
addikt

Megvan a telefonom! Kérdésem az lenne hogy hogyan tudom beállítani hogy a legjobb minőségű képet csinálja? Köszönöm

(#6775) Dhampir válasza Kolondrum (#6772) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm a linket, betettem a Nokia Lumia 720 - majdnem középút hozzászólásai közé. :)

(#6776) MR007RM


MR007RM
addikt

új fotóim :)

(#6762) Dhampir: Nem akartam kioktató lenni csak a rendszer hibáiért az is felelős lehet. Nálam semi módosítás minden az áruházból és jól megvagyok. Ígérem leállok a kellemetlen megjegyzéseimmel.

Lehet rosszul gondolom mikor a WP vonalnál felfedezem annak hiányát amire céloztál. Ha valamit ingyen is megkapunk akkor élünk vele és ezzel beleütünk mindig egy szeget abba a bizonyos koporsóba. Én díjazom a jó progikat és mindig fizetni fogok értük. Befejeztem. :R

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6777) MC Pite válasza Sly Bp. (#6774) üzenetére


MC Pite
veterán

Kreatív, 5mpixel, normál tömörítés, csúszkák középen.
Villogni 8mpixel szuperfinom, de monitoron se nagyon különbözteted meg a két képet...

Szintén vásárolok is programot, meg hackelek is, főleg egyéniesítés miatt (warez is van benne, de ami beválik általában megveszem).

TTpod 5ös elindul, és csak splashscreent látok... Tipp? :F

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6778) Dhampir válasza MR007RM (#6776) üzenetére


Dhampir
félisten

A rendszer hibájáért nem hinném, hogy a warez lenne okolható. Legfőbb bizonyíték erre az Android, amelyre talán a legkönnyebb ingyen cuccot szerezni.

Mégis annak ellenére, hogy droidon nagyon dívik a warez, mégis megéri alkalmazásokat fejleszteni rá.
Az Androidos telefonokat viszik is, mint a cukrot. Akinek van bővebben pénze, az úgyis meg fogja venni rá azt az egy-két valóban minőségi programot.

Több ilyen becsületes gondolkodású ember kellene hazánkban, mint Te, meg olyan fizetések, hogy az élelmiszer mellett a szoftverekre is jusson, és ne "élet-halál" kérdése legyen a beszerzésük.
Azonban a Symbiant nem tudnánk ily módon sem megmenteni, hiszen felülről taszajtották le a mélységbe. Nem a betyárok okozzák a "világválságot", megjelenésük és elszaporodásuk legfeljebb csak tünetjel.

Szépek a fotóid. :C

A poloska szép színvilágú (bár a monitorom színhelyessége nem túl jó), a darázs pedig egészen profi. Az utómunka hagy némi kívánnivalót, de majd belejössz. :D

A makrókat milyen lencsével készítetted, és hogyan illesztetted a telefon kamerája elé?

(#6779) Quasi_modo válasza MC Pite (#6777) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Villogni 8mpixel szuperfinom, de monitoron se nagyon különbözteted meg a két képet..
Azért egy jó monitoron rendesen látszik a különbség.
Villogni?

valami

(#6780) MC Pite válasza Quasi_modo (#6779) üzenetére


MC Pite
veterán

Melóban U2312őt és otthon U2410et használok, meg fotózok egy ideje hobbiból ;)
Ha nem oda-vissza váltok, hanem pl egymás melletti két monitoron nézed, nem mondod meg melyik a jobb jpg tömörítésű - azonos monitoron oda-vissza váltva sem könnyű.

Villogni, mert 8mp szuperfinomnak pont ezért nincs jelentősége, csak ha mások telefonjával akarja hasonlítani - otthonra tökéletes az 5/normál, nem különbözteti meg szinte senki már két egymás melletti monitoron sem monitornyi méretben, erre fogadni merek! (Odahívlak a monitorhoz, nem mondod meg hogy készült, vagy legalább a 2 módból melyikkel - vagy szerinted igen?) Placebo ellen jó a vakteszt ;)
Szerintem :R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6781) Quasi_modo válasza MC Pite (#6780) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én minden esetre látom a normál és a szuperfinom közötti különbséget.

valami

(#6782) MC Pite válasza Quasi_modo (#6781) üzenetére


MC Pite
veterán

Csinálj vaktesztet(megkérsz valakit hogy segítsen), könnyen kiderül ;).
Még 1:1be is necces... Csinálnék tesztet, de fájlméretből látnátok melyik melyik...

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6783) Sly Bp. válasza MC Pite (#6777) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Értem köszönöm!

Voltam a Speedshop-ba hogy veszek autós tartót a gyerek korrekten közölte hogy ehhez semmi sem jó! Tudtok mondani olyan autós tartót amit használtok és bevált?

Akartam még Brando fóliát de a gyerek ezt is korrekten közölte hogy ezen az íves felületen semmilyen fólia nem marad meg maradjon a gyári (ami meg pici a telefonra) Tudtok fóliát ajánlani?

Így csak egy autós töltővel jöttem el :D

Köszönöm

(#6784) Quasi_modo válasza Sly Bp. (#6783) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha tudsz rá vigyázni akkor szerintem felesleges a fólia. Az enyémen sosem volt, és semmi karc. Pedig 9 hónapos.

valami

(#6785) Sly Bp. válasza Quasi_modo (#6784) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szeretnék rá biztos ami biztos alapon :)

(#6786) MC Pite válasza Sly Bp. (#6783) üzenetére


MC Pite
veterán

Én ezt vettem rá - széltében addig ér a fólia amíg sík a kijelző, alján és a tetején picit eláll - de a gyári tokkal nem probléma. Vagy felül 2, alul gombig levágod és kész.

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6787) Sly Bp. válasza MC Pite (#6786) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Remélem van rá egy sokkal jobb megoldás amit nem kell vágni és korrekt! Navira tartót esetleg?

(#6788) MC Pite válasza Sly Bp. (#6787) üzenetére


MC Pite
veterán

Én nanopadot(eredetit) használok évek óta, így nem kell tartókkal foglalkoznom semmilyen telefonnál :)

Nekem Picassom van, tökéletes helyen van navigáláshoz :P

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6789) Sly Bp. válasza MC Pite (#6788) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Navigáláshoz nem tudom használni! Nekem fel kellene tenni az ablakra mint a rendes navikat!

(#6790) Dhampir válasza MC Pite (#6777) üzenetére


Dhampir
félisten

Kreatív módban 5 Mpx mellett a színtónusokra is normál beállítást használsz és 16:9 képarányra állítottad?

(#6791) MC Pite válasza Dhampir (#6790) üzenetére


MC Pite
veterán

Természetesen a természetest preferálom, de arra állítsd ami tetszik. Képarány téma függő. A szenzor eredeti képaránya lenne a legjobb, de marketingshit miatt ez nem elérhető (a fényképek miatt van -újra- 16:10es monitorom). Sztenderd a 2:3, de a digit világban kerülgetik néha...

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6792) Jani05 válasza Sly Bp. (#6783) üzenetére


Jani05
csendes tag

Hello

Én most vettem egy CR-39-es autós tartót. Mivel ehhez nincs speciális, így maradt az univerzális.
Egy baj van vele mikor beleteszem az elején a kameránál fekszik fel a telefon, így oda utólag odaragasztottam egy kis gumidarabot :) A célnak megfelel és atomstabilan van benne a telefon :D

Samsung Galaxy S7 Edge & Nokia 808

(#6793) Quasi_modo válasza MC Pite (#6791) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha hackelt a mobil, akkor van lehetőség a teljes érzékelő használatára ha valakinek az hiányzik.
Ami a beállításokat illeti, nem árt az élességet, illetve néha a kontrasztot is feljebb húzni.

valami

(#6794) MC Pite válasza Quasi_modo (#6793) üzenetére


MC Pite
veterán

Igen, próbáltam cameraproval - annyi zavar hogy 41mpixeles kép kell a tökömnek, új/eredeti képarány mod kellene - azt meg nem találtam. 16:9 - 2:3 - 4:3

Kontraszt feljebb húzása részletvesztéssel jár a csúcsfény/árnyékos részeken. Utólag képszerkesztővel lehet még kontrasztot növelni, de részletet előhozni nem.

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6795) Quasi_modo válasza MC Pite (#6794) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor rosszul jött le. Alapvetően az élesség feljebb húzását ajánlottam.
A kontrasztot csak úgy mellékesen. Azért írtam, hogy "néha".

[ Szerkesztve ]

valami

(#6796) Sly Bp. válasza Jani05 (#6792) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Köszönöm az ötletet! Nézegettem jó sok félét már és mindegyiknél arra jutottam hogy valami anyaggal leburkolom a belsejét ahol a telefon hozzáérhet! Amúgy egyenesen lehet benne tartani a telefont vagy legörbíti egy picit! A lényeg hogy a kamera kiugrása miatt egyenes e a telefon?

(#6797) Jani05 válasza Sly Bp. (#6796) üzenetére


Jani05
csendes tag

Több pontos is lehet fogatni állítani, tehát ki lehet hozni egyenesre.
3 állító van rajta, meg hát magát a tapadó korongot is úgy rakja fel az ember ahogy kívánja.
Én úgy állítottam, hogy felém nézzen egy kicsit, mint ahogy a többi műszer a kocsiban.

Samsung Galaxy S7 Edge & Nokia 808

(#6798) Sly Bp. válasza Jani05 (#6797) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hol és mennyiért vetted? Ilyet veszek akkor :)

(#6799) Jani05 válasza Sly Bp. (#6798) üzenetére


Jani05
csendes tag

Hát én a Debreceni Nokia Care-ben vettem 3.500 Ft-ért, de neten lehet van olcsóbb is.

Samsung Galaxy S7 Edge & Nokia 808

(#6800) Sly Bp. válasza Jani05 (#6799) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Betotyogok holnap a Nokia-ba én is akkor :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.