Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) thom79 válasza Dhampir (#6596) üzenetére


thom79
tag

Nekem is fehérben van de nem azért mert csak ezt kaptam SŐT elöször feketében vettem aztán lecseréltem csak a szín miatt hogy kifejezetten fehér legyen...
Ha neked mégsem annyira tetszik fehérben akkor ajánlom a CC-3046 gyári tokot rá feketében, na ilyenem is van, szinte teljesen eltakarja, csak a billzár gombnál meg a tetejénél látszik picit...

ui: amúgy nagyon szép fehérben a teló ;)

(#6602) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok. Van egy fél százaléknyi esély, hogy bekerülök a 808 tulajok elit klubjába. Szerintetek lehet valahonnét piros hátlapot szerezni hozzá? Kövezzetek meg, de férfi létemre az tetszik a legjobban.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#6603) thom79 válasza zorzy4 (#6602) üzenetére


thom79
tag

Hali, nem csak neked :) lehet a neten találni gyáriban házat is meg hátlapot is rá pirosban ;)

(#6604) SystemaHun


SystemaHun
csendes tag

Én meg lassan meggondolom magam,lehet mégsem adom el,hanem megtartom mint utolsó igazi Nokiát.

(#6605) MC Pite


MC Pite
veterán

Ha FP1en van a készüléken, fota-n menjen upate, vagy kezdjek el most FP2-es fájlt keresni egy phoenixes rátöltéshez? Vagy a product code-ot várjam azért meg? Van most hely ahol a navifirmes cuccokat le lehet szedni?

szerk: A gyári garis fekete elfogyásos elmélethez megköszönnék pár hozzászólást, mert holnap megyek bp-re, és el tudnék hozni használt fehéret ha már úgyse kapok feketét...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6606) Dhampir válasza SystemaHun (#6599) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen a bátorítást!
A hűvös fehér színt valahogyan a messzi Észak színének látom, ezért is von a bűvkörébe.

Ha megteheted, akkor ne add el a PV-t. Én már 7 éve nyűvöm az E61-et. :)

MC Pite

Dehogy titok, a B-Telnél fedeztem fel, ha ugyan minden igaz, ami ott írva vagyon. :)
(Amennyiben jól emlékszem, régebben sokat írtál Symbianos mobilokról a "Melyik okostelefont vegyem?" fórumon belül.)

Érdekes tok, bár az optikát védő "madzagos" takaró félő, hogy kihúzás közben beleakadna a zsebbe.
Talán a "zokni" kialakítású bebújtatós tok praktikusabb lenne. :U

[ Szerkesztve ]

(#6607) Dhampir válasza thom79 (#6601) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi a leírtakat! Sokat segítesz vele. :R

Ebben a színben valóban ritka, mint a fehér holló, vagy mint a fehér mobiltelefon.

(#6608) MR007RM


MR007RM
addikt

Nekem fehér a telóm és gyári fekete tokba bujtatva(CC-3046). A fehér nálam a bejövős szín. A tok csak a védelem miatt van rajta, de így is nagyon tetszik sőt dögösebb tőle. Jó a tapintása és olyan masszív az egész teló. A vastagság meg nem zavar egy picit sem. :)

A fekete szín olyan komór, míg a piros meg inkább nőies szerintem, így a fehér a bejövős. :P A tok más kérdés. :K

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6609) MC Pite válasza Dhampir (#6606) üzenetére


MC Pite
veterán

Igen, régebben írtam oda, aztán megúntam a széllel szemben pisilést :)

Én valószínű úgy fogom hordani hogy leveszem azt a madzagot és takarót, max túrázás/durvább melónál felkötöm.

Amúgy magában a fehér jó lenne, de tokkal együtt fura...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6610) Dhampir válasza MR007RM (#6608) üzenetére


Dhampir
félisten

:C

(#6609) MC Pite

A jelenlegi mezőny tárgyalóképesebbnek tűnik, ám a Symbian gyári kivonása miatt már hiába dicsérnénk ott a Napot. :O

Olyan sakktáblaszerű lenne, csak éppen nem kockás. :)

[ Szerkesztve ]

(#6611) thom79 válasza Dhampir (#6607) üzenetére


thom79
tag

Jaaa igen, akartam mondani még azt hogy én levettem róla az egész kameravédőt madzagostúl mindenestöl.. Ha leteszem asztalra még igy is a tokon fekszik nem a kamerán.. ;)

(#6612) MR007RM


MR007RM
addikt

Még annyit hogy nálam még rajta gyári fólia is és az egész még egy plusz bugyiba(tok) bujtatva. A kamerám akkor is védve van, ha beteszem a zsebembe és netán akármi van ott...vízcsepp nem éri...stb. Ráadásul koszolódás végképp kizárva. Ha hívnak így is gyorsan elő tudom kapni. A kameravédő miatt vettem főleg a tokot. Azt le nem veszem. Mellesleg így még sokkal szebb. Ha fotózok kipattintom és lefogom, majd vissza. Tök egyszerű, egyedi és király. :K

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6613) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ha elmegyek valahova, akkor bőr fekvőtokban van, vagy zsebben. Itthon vagy szabadon, vagy egy a párom által készített puha ráhúzós tokban. Az asztalra meg csak úgy teszem le, ha valami puha van alatta. Természetesen se karc se kopás nincs, pedig tavaly augusztus óta megvan.

valami

(#6614) gretzky77


gretzky77
veterán

Nem tudom mennyire érdekel itt valakit,de egyelöre úgy néz ki,hogy a simkártya cseréje megoldotta a problémáimat kop kop kop! Azóta nem volt se sim kártya regisztráció hiba se újraindulás! Tegnap délelött raktam be az új kártyát azóta semmi pedig éjszaka is ment,de kiváncsi leszek ha egy hétig nem produkálja akkor talán kijelenthetem,hogy tényleg a sim volt a baja! Bocs az untatásért de hátha érint még valakit!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6615) MC Pite


MC Pite
veterán

Vajon egy importőrtől kapnak csak gyári garis telefonokat? :F

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6616) Jani05 válasza MC Pite (#6615) üzenetére


Jani05
csendes tag

Én mikor körülnéztem vásárlás előtt. A Debreceni Nokia Care-ben két beszállító árait mondták, az egyik 130-ért a másik meg 180-ért árulta...
Utána szerencsémre a neten rátaláltam a jelenlegi telómra (100 alatt méghozzá) :)

Samsung Galaxy S7 Edge & Nokia 808

(#6617) Dhampir válasza Jani05 (#6616) üzenetére


Dhampir
félisten

Gyártói garanciával?

(#6618) Kolondrum válasza Dhampir (#6617) üzenetére

Kb semmit sem ér ha birka a technikus és ki van neki adva, hogy olcsó legyen. A fődarab cserét nagyon kerülik. De ha gondod van add át nekem, engem ismer a rendszerük és már nem szórakoznak, de bármi baja van a központi szervizbe viszik. Akár egy akku hibával is.

[ Szerkesztve ]

(#6619) BobTail


BobTail
őstag

Ezt nektek is látnotok kell...

(#6620) Kolondrum válasza BobTail (#6619) üzenetére

Majd mesélj.

(#6621) Dhampir válasza Kolondrum (#6618) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen, de nem terhelnélek. :R

(#6619) BobTail

Kíváncsian várjuk a majdani beszámolót! :C

[ Szerkesztve ]

(#6622) Polarstar


Polarstar
nagyúr

ÚÚÚúúúúúúúúúú! :Y

Ez már nem kamerás béta lesz? :D
De előbb kiad a Nokia két ass-hát... :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6623) Vikthor


Vikthor
nagyúr

sziasztok,

tudtok olyan alkalmazásról, ami a bejövő hívásokat oldaliránnyal lehet felvenni az ellenkező irányba meg letenni? Mintha rémlene nekem az n8-as érából. Van valami szép animált?

Ma jött nekem három frissítés, kamera - galéria, telefony és wifi. A change logokat hol lehet megnézni?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#6624) Dhampir válasza Vikthor (#6623) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem az (is) tetszik benne, hogy fizikai híváskezelő gombjai vannak.

Mintha úgy rémlene, hogy az Apple levédette ezt a csúszkás kezelést, ám lehetséges, hogy rosszul emlékszem rá. :U

(#6625) Polarstar válasza Dhampir (#6624) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A-ha. Az Apple ezt is levédette.

Azért jelennek meg sutábbnál sutább feloldások szinte mindenhol.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6626) Quasi_modo válasza Vikthor (#6623) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A change logokat hol lehet megnézni?
Ezek kint voltak a Smartnews-on, és ott volt az is, hogy melyik mire jó.

valami

(#6627) Vikthor válasza Dhampir (#6624) üzenetére


Vikthor
nagyúr

kár érte, bár nem volt annyira szépen animált, de volt csúszkás felvevő és lerakó az N8-on. :( Végül is a zöld gombra rábökve is működik, csak gondoltam egy kicsit személyrre szabnám egy ilyen appal...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#6628) Kolondrum

2013.05.02
07:01 ---------------- 1 posta

Küldemény információ:
A küldemény kézbesítés alatt

Lassan ideér a kaszni! :))

(#6629) Jani05 válasza Dhampir (#6617) üzenetére


Jani05
csendes tag

Igen az.
Nálam ez fontos volt. Mert az ilyen GSM-s garanciákról nem sok jót hallottam így inkább maradtam a biztos Nokia garanciánál. Az ilyen garancia nélküli telefonoknál 10. e volt több, annyit meg megért nekem. Biztos ami biztos alapon.

Egyéb: Ismerősömnek mutattam az FM transmittert hát csak nézett, hogy semmi kábel és az ő kocsijába is gond nélkül ment a zene :)
Mostmár csak így használom én is a kocsimba, csak hajlandó vagyok megfeledkezni róla és egy órával később kapcsolom ki :D

Samsung Galaxy S7 Edge & Nokia 808

(#6630) Kolondrum

Átöltöztetve. A skyphone gsm-től rendeltem. 24órán belül kijött ha nem nézem az ünnepet. A kaszni része amúgy a jack csati meg a hangszóró.

(#6631) Quasi_modo válasza Kolondrum (#6630) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Most is piros ugye ?

valami

(#6632) Dhampir


Dhampir
félisten

Szerintetek lehetséges egy sima HDMI kábellel és hozzá egy HDMI Female (Type A) to Micro HDMI (Type D) Male Adapter vásárlásával is jó minőségű jelátvitelt elérni?
Ily módon a HDMI-kábel jobban kihasználható lenne az adapter eltávolíthatósága miatt, és nem kellene kétféle kábelt venni.

Még sosem vettem HDMI-kábelt, van többféle 1. ... - 1.4 típusig, talán egy "alapkábel" elegendő lenne?

Milyen hosszúságúban érdemes beszerezni (láttam 5 méteresben is)?
Mennyi az ideális hosszúság, ahol a jel minősége még nem romlik?

[ Szerkesztve ]

(#6633) Quasi_modo válasza Dhampir (#6632) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

[link]
HDMI adattömörítés nélküli audió és videó átvitelt biztosít,és ezért nincs az átviteli rendszerből következő minőségromlás.
Használható-e a HDMI-hez hosszú kábel?

Igen. A HDMI technológia standard vörösréz kábel konstrukciót használt a hosszú kábelek kialakításánál. Ahhoz, hogy a kábelgyártók feljleszthessék a termékeiket igazodva az új technológiához, HDMI rendelkezik mindazzal a teljesítőképességgel, amellyel egy kábelnek rendelkeznie kell, de nem határoz meg maximum kábel hosszúságot. Néhány gyártótól elvárják, hogy vörösréz kábelből 15 méter hosszúságnál ne adjanak el többet. Ma már a technikának köszönhetően, egyre hosszabb kábeleket alkalmazhatunk az üvegszál optika segítségével, és az aktív kábel technológiák segítségével mint pl. erősítők vagy repeaterek.

valami

(#6634) MC Pite válasza Dhampir (#6632) üzenetére


MC Pite
veterán

Persze, én is így használom, az N8 gyári kábelét rádugom egy másikra.

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6635) Dhampir válasza Quasi_modo (#6633) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen a választ, MC Pitenek is! :R

(#6636) Kolondrum válasza Quasi_modo (#6631) üzenetére

naná! Csak a horpadást orvosoltam.

(#6637) MC Pite


MC Pite
veterán

Körbecsörögtem jó pár boltot, feketét gyári garisban 125-189es ártartományban találtam... :U
Keddig várok a boltra, aztán ha akkor sincs semmi, fehér lesz belőle.
Ami tokban sztem fura...

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6638) Quasi_modo válasza MC Pite (#6637) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Tényleg fura...

valami

(#6639) SystemaHun válasza Dhampir (#6632) üzenetére


SystemaHun
csendes tag

Nincs miőség romlás,mivel van hdmi-kimenet,de érdekességképp mondom,hogy pl:galaxy s2-3 nál külön kell venni egy átalakítót,ami ugye már minőségromlással jár,mert nekik nincs kifejezetten hdmi kimenet

(#6640) Dhampir válasza SystemaHun (#6639) üzenetére


Dhampir
félisten

Időközben beszereztem a kábeleket:
- 5 méteres HDMI-kábel 2.400 Ft
- micro HDMI/HDMI adapter 1.200 Ft (eBayről olcsóbb)

(#6637) MC Pite

Szép a fehér színű. Ma 2000 Ft-tal olcsóbb lett a B-Telnél.

Érdekesen néz ki, de legalább védi a készüléket. :)

[ Szerkesztve ]

(#6641) Kolondrum

Vicces, hogy ezekkel a telókkal reklámozzák, sőt kacagok. [link]

(#6642) MR007RM válasza Kolondrum (#6641) üzenetére


MR007RM
addikt

Na és lehet ilyet venni? Mert ha igen már ugranék is rá. A mostani megoldásom nem éppen a legjobb. Esetleg tudnál valakit aki hozna nekem?

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6643) Kolondrum válasza MR007RM (#6642) üzenetére

Még nem jelent meg.

(#6644) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ahogy szaglik a friss hír, a Nokia megint a kamera vonalon indul el.

Már csak 12 nap.... :U :K

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6645) Quasi_modo válasza Polarstar (#6644) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Csak azzal meg a navival tudnak lőni. Logikus, hogy erre mennek.

valami

(#6646) Dhampir válasza Kolondrum (#6641) üzenetére


Dhampir
félisten

Izgalmas megoldás. A Canon PowerShot SX50 HS-nek szinte a "vetélytársává" válhatnak a rizsszemnyi mobilkamerák. :)

(#6647) Kolondrum

Szép mi?

(#6648) Quasi_modo válasza Kolondrum (#6647) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Furcsa, de tulajdonképpen ez sem rossz.

valami

(#6649) Kolondrum válasza Quasi_modo (#6648) üzenetére

Lehet, hogy így marad. :DDD

(#6650) SystemaHun válasza Kolondrum (#6647) üzenetére


SystemaHun
csendes tag

Nem is rossz! Különleges!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.