Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az EOS-szal a nokedli a 925 felé indul el majd.

EOS rumor

41 megapikszel viszlát!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6952) Dhampir válasza BobTail (#6946) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönjük! Blogba nem lehetne? :)

(#6953) Dhampir válasza BobTail (#6946) üzenetére


Dhampir
félisten

A Sicilian Avenue kicsit Harry Potteres hangulatot ébreszt bennem. :)

A 925 formája tetszik.

(#6954) Quasi_modo válasza Polarstar (#6951) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ez csak egy pletyka. Talán a Nokiánál is tudják mit várnak vevők. Bár lehet hogy nem. Vagy nem szabad tudniuk.

valami

(#6955) Nick no.1


Nick no.1
aktív tag

[skydrive v10 2 17 SA telepítős verzió]

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#6956) MR007RM válasza Polarstar (#6951) üzenetére


MR007RM
addikt

Mióta és hány féle pletyka röppent már fel a WP-ra váltás kezdetétől. De a fő okot miszerint miért nem akarja vagy tudja megvalósítani nagyon sok ember várva várt álmát, arról hallgat. A vékonyság miatt? Idióták.

Szerintem mint ahogy egy fotós haverom is fejtegette nem akar ilyen drága szenzort beépíteni a telóiba, mert nem érné meg neki. Inkább más utakat választ. Lehet az előállítás, lehet a megtervezés, kivitelezés, egy rakás ok amiért még sokáig fog váratni magára(amíg tönkre nem megy) :). Bizony mondom neked nem semmi az amivel a 808-as tulajok rendelkeznek, egy valóságos kincs, csak sokan nem veszik észre. :K

Sajnos egy rakás barom vezeti a Nokiát, ránkerőltetve azt amit ők akarnak, de ami nekünk kell arra szarnak. Ez a szemléletmód nagyon visszataszító számomra. És a pénzből sosem fognak kifogyni az MS bácsi miatt, ki ad cukorkára mikor szükséges egy darabka tulajdonrészért cserébe. Hosszútávú gazdaságpolitika, ahol a Nokia egy picit sincs már jelen csak a Microsoft piaci törekvése. A cikk meg egy újabb bizonyíték hogyan lebegtetik a témát az érdeklődést fenntartva, de közben hülyítve a népet. :K

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6957) Wuk07


Wuk07
tag

Üdv, rég írtam már. Mivel nem akaródzik megjelenni az a Lumia, 808 kombó, így kezd érni a 808 vásárlása. Viszont az érdekelne, hogy nem tudtok e olyat,hogy RAW formátumba nem lehet e vele fotózni? nem törte e föl valaki a szoftvert, és buherálta rá.

N8 -> 1020 -> P10-> P30

(#6958) thom79 válasza Wuk07 (#6957) üzenetére


thom79
tag

Szia, nem hallottam még róla de engem is érdekelne a dolog nagyon!

(#6959) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ma vettem egy fasza tokot a készülékhez.
A kamera körüli rész is ki van takarva. Az oldala meg kissé érdes mindenhol. Egész jó így a védelem! 2,500 volt. Megérte! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6960) Dhampir válasza Polarstar (#6959) üzenetére


Dhampir
félisten

Linkelni tudnád? Jó lenne látni. :R

(#6961) Polarstar válasza Dhampir (#6960) üzenetére


Polarstar
nagyúr

oksa - lefotózom. :)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6962) thom79 válasza Polarstar (#6959) üzenetére


thom79
tag

Várjá lemaradtam, megvan már a teló?

(#6963) Polarstar válasza thom79 (#6962) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Áááááá, dehogy! Az N8 már elment. Kell még egy pár forint hozzá.
Vettem egy szilikon tokot már hozzá, de baromira igénytelennek tünt. -› kidobtam azóta.
Vettem egy kissé korrektebbet. Nem szeretem az igénytelen dolgokat.

Csak ezért örülök neki, mert bár egy kis felesleges izé rajta, /Ó, tervezőm!/ de attól korrektul fogja a gépet. /már kipróbáltam egy kereskedőnél. Ha arrafelé járok - mindig megnézek egy 808-ast. Szokni kell a fogását. :D :K /

//Bocsi Symbi! :DDD //

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6964) Quasi_modo válasza Polarstar (#6963) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Küldd róla a képet vagy linket.

[ Szerkesztve ]

valami

(#6965) thom79 válasza Polarstar (#6963) üzenetére


thom79
tag

jaaa értelek, csak mert azt hiszem nem is egyet hirdetnek itt is vadi újan elfogadható áron!!!

(#6966) Polarstar válasza thom79 (#6965) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Igen, no persze. :U

Kimondottan jó, mikor sem e-mail-re sem az sms-re, telefonhívásra sem válaszol a hirdető.

808 tok

Amúgy minden rendben. /Na jó. Fogjuk rá, hogy rendben.../

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6967) Dhampir válasza Polarstar (#6966) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez a tok jól beburkolja a telefont, még a gombokat is fedi, és az utóbbiak körüli recézett csúszásgátló megoldás praktikusnak tűnik.

(#6968) crane75 válasza BobTail (#6946) üzenetére


crane75
senior tag

Gratulálok :C Tetszik a videó, meg az esemény is. Kíváncsi leszek a leendő tesztkészülékre nagyon :)

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#6969) Polarstar válasza Dhampir (#6967) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jó helye lesz a gépnek benne...

És szokás szerint a tizen sokadik boltban találtam meg. Meg kellett vennem rögtön.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6970) Kolondrum válasza Dhampir (#6967) üzenetére

És minden más nyitott. Az N8 is anno arra az egy pontra esett le ahol nem védte tok, a 808 szintén. Csak ennyit mondok.

(#6971) MC Pite válasza MR007RM (#6927) üzenetére


MC Pite
veterán

Röviden elég lett volna annyi hogy nem tudsz.
Nem tervezem megindokolni jobban mint az eredeti hszben írtam. Nem fogok munkaidőben a 10 levél helyett 10× skypeot indítani, és nem is fogom fél8tól fél5ig folyamatosan neten&töltőn lógatni sem (whatsapp folyamatosan fent van a hálón, ha az app nem fut akkor is megy szolgáltatásként).
Nem érdekel kinek mennyi netje van, az sem ki hányszor tölti, stb.

Ritka a fehér? 2 hétig vadásztam feketét! :DDD

Ami érdekelne ex N8 tulajoktól:
Nekem mondjuk hasonló használattal 3 napos volt az N8 ahogy 2 napos a 808. Kb ilyen arányokat tapasztaltok ti is, vagy a bemutatódarabom akksija már gyengébb lenne? A fotózás, videózás sokkal jobban meríti mint az N8at, az tuti.

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6972) crane75 válasza MC Pite (#6971) üzenetére


crane75
senior tag

Nekem átlagos használtál elmegy 3 napot,viszont anno az N8-am nem bírta eddig. Ha többet fényképezek, naponta töltöm. De mivel szinte minden nap van mit fotózni, beállt 2 napra az akkuidő. Szerintem ne aggódj miatta.

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#6973) KillHates válasza Kolondrum (#6970) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Az N8 is anno arra az egy pontra esett le ahol nem védte tok, a 808 szintén"

Ehhhh.... Ez teljesen alap dolog; nekem egy Otterbox Defender volt a régebbi N8-asomon (R.I.P.) és akkor amikor egyszer sikerült úgy vízbe ugranom (oké, segítettek), hogy a telefon a zsebemben volt, akkor éppen valahogy kinyílt (az egyébként csak bicskával/csavarhúzóval kipattintható) HDMI takarója az Otternak.
Gyorsan elő kis csavarhúzó készeletemet; jó pár csepp vizet kitakarítottam belőle és jobb híján szintetikus hígítóval ecseteltem át a panelt, mivel egy hétvégi házban voltunk éppen. A telefon ezután bekapcsolt és hibátlanul működött, pedig nem sok reményt fűztem hozzá.

Írtam egy levelet az Otterbox-nak az anomáliáról, tök korrektek voltak, kérték, hogy vigyem be a Nokia márkaszervizbe és kérjek ajánlatot a javításra. Mivel a készülék tökéletesen működött de az indikátorok pirosak voltak, a Nokiások totálkárra vették a telefont, és visszaadták. Kárkori értékének meg írtak egy 150€ becslést. Az Otterbox szó nélkül átutalta az összeget :Y és kért, hogy a jövőben is Otterbox termékeket használjak. Azóta már minden ismerősömnek/ügyfelemnek Otterbox tokot ajánlok. (Samu S3 nagyon brutálisan jól néz ki benne!!)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6974) Polarstar válasza MC Pite (#6971) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Csak az N8-ról tudok nyilatkozni.

Igen, több is mint 3 nap.

A szokásos takarékossági intézkedéseim. (zsebkendő... Garbage lemez feltesz...):
Kom/3G ki, wifi ki, kékfog ki. Ha nem használom - képernyő lezár és programot nem futtatok.

Na így 4 nap.

El bírom képzelni, hogy a nagyobb képernyő élből többet zabál. A fényképező érzékelő és adatfeldolgozás pedig ebben kiemelt - így az tényleg többet fogyaszthat. Nem csodálom.

Ahogy néztem a kiegészítőket, a külsős akksiből igen szép választék van a nokiás sajáttól a 12000milliamperos féltégláig! /Egy hetes túrákra. :D /

Otterbox:
Az N8-on az van. Pofára esni ebben igen nehéz, mert a kerete is feljebb van, mint a kijelző. Egész durván néz ki vele. Mintha megduplázták volna. Kár, hogy ilyent már nem gyártanak a 808-hoz.
Van valami jó nagy Kruser tok itthon, az biztos jó lesz neki. Vízhatlan tokot még nem néztem. Végső esetben a mélyhűtős zacsi is megteszi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6975) Quasi_modo válasza Polarstar (#6966) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A tok tulajdonképpen tetszik. Csak annyi a bajom vele, hogy veszek egy készüléket ami tetszik, utána meg sohasem látom többet mert elfedi a tok.

valami

(#6976) MR007RM válasza Quasi_modo (#6975) üzenetére


MR007RM
addikt

Mikor lefagy a teló és ki kell venni belőle, akkor láthatod. :D Maga a tudat, hogy sok év múlva is úgy fog kinézni mintha új volna, engem mindenért kárpótól. Bár a mostani(CC-3046) tokommal nálam még királyabb a teló.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6977) KillHates válasza Polarstar (#6974) üzenetére


KillHates
nagyúr

Végső esetben a mélyhűtős zacsi is megteszi.

Tökéletes választás. Alkalmi esetre meg elhasználható a brifkó/kesztyűtartó mélyén őrzött vészhelyzeti óvszer :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6978) Quasi_modo válasza MR007RM (#6976) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mikor lefagy a teló és ki kell venni belőle, akkor láthatod
Az tök jó, mert akkor nem fogom látni...

valami

(#6979) KillHates


KillHates
nagyúr

Ilyesmi tokot esetleg valaki látott valahol?

Ez is bejön:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6980) MC Pite


MC Pite
veterán

Nekem idáig egyszer fagyott, természetesen a billzárcsúszka + off gomb kombóval kapcsoltam ki.

Defender N8ra? Valamikor volt olyan is? Amikor az impactet vettem akkor is csak kétféle volt, illetve commuternél nagyobbat sose láttam, mert azt vettem volna. Egyébként valahogy megrepesztettem a commuter héját alul, de nem nagyon tudom hogy jöhetett össze. ( Ehh, még mindig nen szoktam meg az új billt, a régivel jobban megy az írás :U )

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6981) KillHates válasza MC Pite (#6980) üzenetére


KillHates
nagyúr

Rosszul emlékeztem, Commuter volt az :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6982) Roshan válasza KillHates (#6979) üzenetére


Roshan
tag

Tessek:1
Meg meg par db tok: 2

Napokba akartam elmenni venni, iszonyat olcsonak tartom!

[ Szerkesztve ]

(#6983) Polarstar válasza KillHates (#6981) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szerintem mem mindkettő volt rá.. Az usában még ezeket lehet kapni, de a cégnél már nincs egy sem a kaphatóak között. Kétféle szerelési készlet. Az első gumis, a másikban volt egy belső váz is.

Nagyon nagyon széles a kínálata a cégnek és marha sok szabadalommal rendelkezik. /Felsorolva meglepődtem a listán... Szóval igen komolyan veszik a bizniszt./

Az a mágneskapcsos tok a grandóról egész klassz! /Grandózzunk nyeszlett pasikkal! :DDD /

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6984) Polarstar válasza KillHates (#6977) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha-ha-ha!!!

Jó is az a vészhelyzeti óvszer, csak legyen benne spermaölő lé. :DDD

Legalább nem lesz karcos a kijelző. ;]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6985) Dhampir válasza Kolondrum (#6970) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez így van, de ha egészen biztosra akarunk menni, akkor tartsuk egy páncélszekrénybe zárva. :)

Érdemes lenne csuklószíjat használni, de míg belebújik a kéz, addigra virágról is elszáll a lepke.

(#6986) MC Pite


MC Pite
veterán

Na, most 65 vagy 95?
Fórum üzenetnél másnak sincsenek nyilak fp2 billen?

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6987) Quasi_modo válasza MC Pite (#6986) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

65.

valami

(#6988) Polarstar válasza MC Pite (#6986) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez most nagyon meg van variálva rendesen! :K

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6989) attisx válasza MC Pite (#6986) üzenetére


attisx
addikt

80 :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#6990) Quasi_modo válasza attisx (#6989) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

(1294/100) x 65 =841

valami

(#6991) attisx válasza Quasi_modo (#6990) üzenetére


attisx
addikt

Hát igen, elvileg ilyen egyszerű kiszámolni, mégis ahány app/widget, annyiféle eltérő érték...

(Btw, nem véletlenül van ott az a vigyorgós smájli.)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#6992) Quasi_modo válasza attisx (#6991) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Attól függ a készítő melyik mobil akkuját vette 100 százaléknak.

valami

(#6993) MC Pite válasza attisx (#6989) üzenetére


MC Pite
veterán

A valós valahol 80 és 95% között lehet, az etxra buttons eléggé pesszimista szokott lenni.

A korábbi kérdésekre nem, vagy csak részben érkezett válasz, ezért engedelmetekkel frissítem őket:

-808 átlagosan 25-35%kal kevésbé bírja azonos felhasználásnál mint az N8 (vagy a sok töltéstől az én akkum már megfáradt amíg ki volt állítva) Egy szavazat volt ahol az N8nál jobban bírta.

-Symftp, Symsmb helyett van egyéb alternatíva (myexplorer szódával jó, de jobb lenne, ha nem kéne megosztással bacakodni, hanem bármilyen gépről rá lehessen csatlakozni a telefonra)

-olyan messenger program ami beállítható időszakonként megy online, nincs(marad az email?)

Illetve új kérdés
-A gyári fájlkezelő néha, install könyvtáramban pedig szinte mindig belassu, utóbbinál másodpercekig csak áll. N8on 98%ban ugyanezek voltak, sose volt ilyen.
-A módosított installszervert (rompatcher patch) felraktam, engedei is telepíteni az órát, időjárás widgetet, de marad a gyári, sokszor próbáltam, sokszor restartoltam... Időjárás illetve zenelejátszót leglább ki kéne cserélni, az üzemmód widgetnél működött az install.

-Én vagyok csak olyan béna hogyha kapok egy sms-t, akkor azt a számot csak úgy tudom elmenteni hogy válaszolásra nyomok és kimásolom a számot, majd a névjegybe beillesztem?

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6994) Quasi_modo válasza MC Pite (#6993) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én vagyok csak olyan béna hogyha kapok egy sms-t, akkor azt a számot csak úgy tudom elmenteni hogy válaszolásra nyomok és kimásolom a számot, majd a névjegybe beillesztem?
Ha az automatikus keresés be van kapcsolva, akkor a megnyitott SMS-nél a számra hosszan böksz és menthető.

valami

(#6995) süti5


süti5
őstag

Tudom, hogy meg fogtok kövezni, de nekem sokkal jobb lenne a 808-ra egy windows vagy android, egyszerűen annyi alkalmazástól esünk el, hogy az már nem jó.....
Minden újat csak ezekre írnak meg ios-re.
A kamera miatt vettem és azzal továbbra is maximálisan elégedett vagyok, tényleg szuper. De a symbian/belle semmi egyéb előnyt nem tartogat számomra.
Pl. most néztem van mindigtv app, ami szintén csak a három nagyra van, a miénkre semmi.
De pl. jogtár is van ingyen, a miénkre nincsen:(

(#6996) Quasi_modo válasza süti5 (#6995) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

MindigTV nélkül kiválóan megvagyok mobilon. A többi meg ízlés dolga, kinek mi kell. Nekem elég ami van. Ha meg majd lejár a 808 ideje, akkor majd eldöntöm melyik rendszert válasszam. De az még messze van.

valami

(#6997) MR007RM válasza süti5 (#6995) üzenetére


MR007RM
addikt

Az SPB TV-t ismered? Ha utazom szoktam használni.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6998) süti5 válasza MR007RM (#6997) üzenetére


süti5
őstag

Még nem, de felfedezem köszi.

(#6999) süti5 válasza MR007RM (#6997) üzenetére


süti5
őstag

Fel is fedeztem, magyarok közül m1, m2, duna tv, dunaworld valamint Budapest Tv (!) van rajta:)

(#7000) KillHates


KillHates
nagyúr

Segítsetek! Hogy lehet a gyorstárcsázás ikonját kirakni a főképenyőre?


Arra gondolok ami ezt a indítja

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.