Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Sziasztok mindenki! :Y

köszönöm, a jószavakat, és rosszakat, építőt és rombolót. kérlek titeket, hadd ne válaszoljak egyenként mindenkinek, mert a RIOS kiakadna:C....
de nagyvonalakban:

- azért nem tettem AC S1 4870 tesztet, mert senki nem tájékoztatott:U az erre szakosodott topikban érdeklődtem többszöris, de csak 4850-es teszteket kaptam. persze, lehet jó azis. de én ragaszkodtam/om a 4870+AC S1-hez.:U
ha jön priviben, vagy ide több 4870+S1+2db 120as ventis teszt, beleírom:R

- árban úgy jöttem ki, hogy 7k+5k=11k auras+ventik

- a gánymunka valóban nem szorul magyarázatra. magam is meglepődtem mit sikerült alkotnom. szégyen ide, vagy oda. szegény ember vízzel főz:R
de azóta sajna már kénytelen voltam fel kábelkötegelőzni a házam tetejére, mert nagyon durván lehajlik, olyan súlya lett :B ellenben számítottam rá, mert láttam pár képet a neten:C

- igen, gondolkodtam a mushasi-n is, de az ára nem jött be. 10k-tól indul, és a rajta tevékenykedő vékony ventikről nem hallottam sok jót. tehát azis csere lett volna. ami +5k, ugyebár:U....:R

- (#2) DarkByte: bocsássmeg! :R

- (#16) kelzsoca: nem, nemfogom. csak ha már elmúlt annyi idős, hogy kijelentsem: megszolgálta az időt.. ;)

- (#20) madgie: opá:Y ilyet sem hallottam még:R

- (#18) Vasinger! koppr a ezeket az értékeket kapnám, ha nem lenne bekapcsolva a fűtés. alap hangon is számít a gépnél:W és igen. valóban szép eredmény :R
de kaptam olyan infót is, hogy csökkentsem az órajeleimet a 4850 szintjére, és úgy mérjek... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.