Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) Upo


Upo
addikt

A cikkíró windows-os zenehallgatási gondjaira windows server a megoldás!

Nekem egy Akai 3 fejes deck volt anno, felvétel közben rögtön tudtam monitorozni a felvett anyagot, a 3. fejjel rögtön vissza lehetett hallgatni a kazettáról a felvételt. Amúgy kazettához képest jó, dinamikus hangja volt, és még másik deckben lejátszva is. (Unokatesómnak valami alap sony deck volt, amit azzal fölvett, az máshol elég vacakul szólt, bár saját magában visszajátszva meg jó volt).
Ahogy az emlékeim alapján előtúrtam, gxc-725D volt.

Hangszóróból az első nem saját gyártmány az egy Preludium volt, abban az időben az nem volt rossz.

Lemezjátszóból egy Lenco L75, azt még gimis koromban vettem fillérekért egy bizományiban. Kicsit kipofoztam, kimondottan jó, zenei hangja volt, mostanában nem használom mert kellene keríteni bele egy jó hangszedőt.

Manapság inkább cd-t hallgatok, bár az is lassan kőkorszaki lesz, de amíg bírja a jó öreg California Audio Labs cd-m addig marad. Hangszóró is egy 70-es évek beli kiváló állapotú Mission, 3. tulaj vagyok, ismerem aki anno '78-ban újonnan behozta angliából, a kézikönyve, vámpapírja most is megvan. Unokatesómnak adta el, én meg tőle vettem, de maradni is fog.
Úgyhogy én is ilyen kőkori fazon vagyok, engem se fognak meg ezek a mai csili-vili kék ledes vackok amit hifi gyanánt árulnak.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.