Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) orion1025


orion1025
őstag

Az efféle viselkedés nekem picit gyerekes, hogy valakit meg akarok verni. Én a főnököm verbálisan mindenféle pofavágás és pislogás nélkül úgy tönkre tudom tenni lelkileg tíz másodperc alatt, hogy akkor aznap már nem is látjuk. Sokszor hallom a kollégáimtól, hogy mondjak már valamit neki, hogy felszívódjon... Egyszerűen felé kell kerekedned "intelligens" módon, bár ennyi idő alatt ki lehetett volna tapasztalni a gyengéit, nekem akár egy nap is elég erre ha nem túl összetett az áldozat. A legfontosabb az, hogy ne mástól várd a megoldást magadnak kell cselekedned még ha nem is célzottan annak a személynek indítod a támadást akinek kellene, hanem őt megkerülve. Hidd el én sem szeretem az ilyen embereket, sőt semmilyen nagyot mondó mágust sem, mindig fellépek az ilyenek ellen, és nem hiába hallom a kollégáimtól, hogy az egész cégben én vagyok ember, senki más. Ezzel nem fényezni szerettem volna magam, csak megemlíteni, hogy ilyenkor egy mód van, ami az, hogy saját magad cselekszel és sakkozod ki mivel tudnád megköszönni neki az eddigieket. hidd el, ha kicsit töröd a fejed, fogsz találni ilyen gyenge pontot, bár ez a gyerek kérdés szerintem járható út, én ezen "dolgoznék" első körben. Sosem szabad máshoz fordulni, mert ha megtudja a célszemély, az csak erősebbé teszi, hogy még a nagyfőnök meg a buddha és jézus sem tudja őt helyre rakni, így csak megerősíted a mentális pozícióját. Két lábbal taposs bele a lelkébe, ez az egy út marad, de a tettlegességet a saját érdekedben mellőzd még felindult állapotban is, mert csak őt "táplálod" ezzel.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.