Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) fabicska


fabicska
aktív tag

Sziasztok.

Na szóval az én szívemet megdobogtatta ez a kis masina, verjetek meg, de nekem bejön az ekkora kijelző (és az ezen való 'csak' ekkora felbontás), a 7"-os tabok nekem nagyok, a 3"-os telefonom kicsi, az 5" tűnik így megfelelő választásnak. Szerintem ha 40-45 körül lehet kapni, én egyet biztos venni fogok. Egy ekkora telefon meg nem fényképezni van, arra ottvan a mindig nálam lévő Canon fényképezőm.

A videó részleghez szólnék hozzá, elsőnek egy kis hibával:

"jónéhány formátumot kezel"

Majd egy kis megjegyzéssel :

Ha nem visz HD-s tartalmakat, akkor meg kell próbálkozni BDrip, vagy BRrip fájlokkal, a kis első generációs GT540-em is viszi egyik másikat, de az tuti, hogy ekkora kijelzőn az 1080p, és a 720p-s HD videó fölösleges, talán még a 720p-s BDRip is.
Ezekre a telókra sorozatok valók, amik 640*360, vagy ekörüli felbontásúak, és ahhoz képest teljesen jó minőségűek.

Kicsit hosszú lett, csak azért fejtettem ki a véleményemet, mert már az első generációs Optimus 2X-ben (Nvidia tegra, ergo HD videó gyorsítás) is feleslegesnek éreztem lőrés kijelzőn az 1080p-s HD tartalmakat.

Ádám

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.