Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Klemens válasza z0d1AK (#748) üzenetére


Klemens
őstag

Nekem jó esetben van meg az 5-6 óra alvásom.
Ezt a Siskás dolgot poénból mondtam, én is hallgatom, de hallgatom.
Sokkal jobban kedvelem ezeket: Riddler, Mentha, Hősök, Fluor, Pixa, stb...
Valahogy barátságosabbak a szövegeik. :)

SymbianOS: Nekem alapjáraton nem is a munkával lenne bajom, csak...
Eddig 3x találkoztam a nagyfőnökkel és ebből 2x szájbarúgtam volna, mert egy bunkó és beképzelt f@sz. 2 hete megkaptam a munkaszerződésemet. 53x levan benne írva, hogy ne késsek...nem rágózhatom (ez oké), nem hallgathatok zenét (ez is oké), nem beszélgethetek (hát ez már...), nem ásíthatok (bakker, ha fáradt az ember mit csináljon...) és nem állhatok tétlenül (könyörgöm, ha nincs ember, akkor a huzatnak nem oszhatok újságot...). Megjelenési feltétel az ápolt külső (ezzel nincs is baj), tiszta kéz és körmök (hát nem tudom, de 1 óra osztás után is már tök fekete az eber ujja nem még 2 óra után, de legyen tiszta...). Megvan szabva, hogy a tároló és a tábla mellett kell osztani. Egy nő oszt az előírt helyen a Kossuth téren...jön a nagyfőnök és leugatja, hogy miért ott oszt amikor emide kéne állnia (pedig Ő az előírt helyen osztott).
A nagyfőnök nagyon szeret ordibálni, ha ezt velem teszi még lenyelem, de ha elkezd nálam is b@zdmegelni és társai akkor tuti szájbaverem.

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#752) szablya válasza Klemens (#747) üzenetére


szablya
tag

Éhbérért dolgozol! :Y Én nyáron diákmelón kapok 4-5k forintot egy nap... 1200-ért fagyoskodni ott kint? Szerintem próbálj valami jobbat keresni, ezt meg hagyd ott, amint lehet! Nem csodálom, hogy szarul vagy...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#753) Kolondrum válasza szablya (#752) üzenetére

Egyik melóhelyen csináltam, a jelszó az volt nincs hideg: [link]

(#754) Klemens válasza szablya (#752) üzenetére


Klemens
őstag

Hozzá kell tenni, hogy 2 órára kapok 1200Ft-ot... A hideg meg nem csak fizikálisan visel meg, hanem elég szépen mentálisan is, legalábbis engem nagyon.

SymbianOS: Ja és azt hozzá kell tenni, hogy ha én kések akkor kemény levonások vannak, fél óra 500Ft, 1 óra pedig 1000Ft, ha pedig nem jelenek meg akkor 2500Ft...
Eddig még soha nem kaptam meg időben a fizetésemet és mindig 200-300Ft-tal kevesebbet kaptam. Valamit-valamiért...de ez így nem fair... :(

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#755) moha21 válasza Klemens (#751) üzenetére


moha21
addikt

Én "régen " szórólapoztam kocsiknak volt néha napi 13 órát ( nem is lehetett volna ) hidegbe-melegbe BP összes csomópontján. Ezt úgy suli mellett / néha helyett/. Mikor gyalogosoknak kellett osztani Moszkván a metrót utáltam télen:S Rébusz powa!:)
Most itthon vagyok / létszámleépítés/, de megyek nemsoká Győrbe, mint hegesztő jöhet a 12 óra szembarát program. Utána nem kell Pc elé ülni.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#756) Kolondrum válasza Klemens (#751) üzenetére

MO! :R Nekem ha elmegy a hangyim kijön amit gondolok. Nekem valamivel jobb, sőt sokkal, DE akkor sem azért tanultam amit most csinálok. Van, hogy otthon maradok, szólok h programom van (tudod néha meg lehet tenni mivel én a többiektől eltérően nem ...... ....ve) és ekkor állt többet keresek mint ott, pedig csak otthon ülök és csomagolok, válaszolok a kérdésekre és kedves vagyok (ledsorok).

Ja h 2 órára kapsz? Akkor visszavonom, mert én 9órára kivetítve közel sem érem ezt el! DE ha beleszakadok is megszerzem amit akarok, most is így vagyok, de látom az út végét! ;]

[ Szerkesztve ]

(#757) z0d1AK válasza Klemens (#751) üzenetére


z0d1AK
veterán

ha ebben a témában maradok, akkor változó, az utóbbi időben killa, aza, buppa, BM, meg mittudjam én még, h mi van itt nekem.
Fankát sokat hallgattam régen, az új számai, hát hogy is mondjam....

De más műfajokban is elkalandozok, olyan mértékben, hogy el sem tudod képzelni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#758) Kolondrum válasza z0d1AK (#757) üzenetére

Pedig a mi témánkkal dunát lehet rekeszteni, csak vannak akik még nem tudnak hozzászólni, de csak idő kérdése (kis gonoszság).

(#759) Klemens válasza moha21 (#755) üzenetére


Klemens
őstag

Én nem a Rébusz-nál vagyok, őket is majdnem szájbarúgtam, hülye pics@ ott az összes...
Autók között én is szórólapoztam már, az sem egy leányálom...
Volt egy srác aki a kamionosnak adta oda az szórólapot, de a mellénye felakadt a kamionra, az meg elindul...2-3m-en húzta a gyerket, mire a sofőr észrevette a srácot...
Én is suli mellett csinálom.
Reményeim szerint nem megy ez már így sokáig, 2,5 hónap múlva lesz a szakmai vizsgám és ha az megvan, akkor a tanulmányaimat befejeztem és jön a kő kemény élet, mert ez még ízelítő csak... :W

SymbianOS: És mindemellett nem legális dolog is megy rendesen, de azzal meg nem tudok mit csinálni...
Ez Magyország 2010... :(((

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#760) szablya válasza z0d1AK (#757) üzenetére


szablya
tag

Én pedig pont az új albumát hallgatom rengeteget :K 100 órát össz-vissz biztos hallgattam.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#761) Kolondrum válasza Klemens (#759) üzenetére

Mi a szakmád? XX-es vagy?

(#762) Klemens válasza z0d1AK (#757) üzenetére


Klemens
őstag

Fanka régebbi számait én nagyon szeretem, de a mostaniakkal már televan a...
Egyfolytában Jobbik így meg úgy és politika az egész.

SymbianOS: Ha minden jól megy, akkor autószerelő lesz. Itt meg képbejöhet a jó fos magyar oktatás és mindez a Bánkival fűszerezve és kész a teljes káosz... :W

XX-es? Ez mit akar jelenteni? :F

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#763) Kolondrum válasza Klemens (#762) üzenetére

XX >> 23 vagyok, huszonéves.

(#764) Klemens


Klemens
őstag

Kedves Művésznő!
Én elnézést kérek, mert csak úgy iderondítottam és hoztam a hülyeségeket és Nélküled írkáljuk most tele a Te topic-odat.
Nézzük a dolgok jó oldalát, legalább gyűlnek a hsz-ek és felélénkült a topic. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#765) Klemens válasza Kolondrum (#763) üzenetére


Klemens
őstag

Ja, én kerek 20.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#766) z0d1AK válasza szablya (#760) üzenetére


z0d1AK
veterán

A te helyzetedben tudom, hogy miért szereted annyira.

Klemens: jaja, lehet, hogy valakinek kell ez (pl szablya), de nekem annyira nem hiányzik a politika, meg a stílus is jobb volt évekkel ezelőtt.
Istenem, mennyire szerettem

Jah, és akkor pont egy korban is vagyunk, úgy látom

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#767) Klemens válasza z0d1AK (#766) üzenetére


Klemens
őstag

Na igen...ezek a jó számai...
Még pár száma, legalábbis szerintem. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#768) z0d1AK válasza Klemens (#767) üzenetére


z0d1AK
veterán

igen, főleg az első.
Mennyit hallgattam én azt is.
Az utóbbi 2 után már nem is jött ki jó album, azt hiszem.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#769) Klemens válasza z0d1AK (#768) üzenetére


Klemens
őstag

Én már egész leszoktam róla, nagyon túlzásba esett ezzel a MO forever dologgal...
Mondjuk nincs sok zeném, amiket most hallgatok azokból meg főleg, sajna a netem nem teszi lehetővé. :(

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#770) tkesy válasza Klemens (#762) üzenetére


tkesy
őstag

Csak 1 kérdés: mégis mi bajod van a Bánki-val?

ui.: remélem egyre gondolunk...

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#771) Klemens válasza tkesy (#770) üzenetére


Klemens
őstag

Hát... ezt eléggé sokáig lehetne taglalni...
Amúgy mivel ezt megkérdezted, gondolom Te nem oda jársz. :)

szerk.: jaaaah..., nem...én a Váci úti SZKI-ról beszélek. :)

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#772) z0d1AK válasza Klemens (#769) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nekem is sok.
de nemrég kezdtem el nyomni Punnany Massif zenéjét, nekem bejön az a két album, ami megvan.
Meg még Day is tetszik.

De a komolyabb zenék sem állnak tőlem messze, ahogy a keményebb sem.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#773) Klemens válasza z0d1AK (#772) üzenetére


Klemens
őstag

Az első az egész jó, a többi nem bejövős.
Annó hallgattam én is SOAD-ot, bár...igazán keményhez én nem sorolnám.
Nekem ezek voltak a legkeményebbek:
Immortal
Christian Epidemic (ez magyar)
Cradle of Filth
Tény...ez a korszakom már nem most volt, de nem is nagyon régen. Hosszú haj, full fekete cucc, szimat szatyor, tornacipő...

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#774) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Nah, de ki is akartam írni a kis lelkemből én is a munkahelyi nyűgjeimet.
Bár azt hiszem, hogy én még összetehetem a két kezem.

2008. márciusa óta játékvezető vagyok, Hajdú-Biharban a megyei bajnokságokban tevékenykedem. Általában asszisztens vagyok, néha gyerek, serdülő meccset vezetek, egy megye II-es ifi meccsem is volt pont egy éve. Mondjuk lengetni tényleg jobban szeretek.
Nem fizet rosszul, egy megye III-as lengetés 3000ft, egy megye II felnőtt + ifi lengetés 6700ft, egy serdülő meccs levezetése és gyerek meccs lengetése (mindig együtt van a kettő) asszem 4300ft.
De meccs ilyenkor nincs, majd 1 hónap múlva indul újból a szezon, akkor a hétvégéim egy részét ki is tölti majd.

2008 júliusa óta pakolok a Metroban Pepsi és Lay's termékeket. Ezt szeretem is, nyári munkán is 3 nyarat húztam már le ott az ital osztályon.
Sok az ismerősöm, nagybátyám, anyám, anyám barátja is ott dolgozik.
Augusztusig heti 6x2 órát kellett dolgoznom, 500-as órabérrel megvolt a havi 24-26 ezer forint, ami nem volt rossz.
Augusztusában óraszám csökkentés volt azóta heti 5 órát fizetnek, ez havi 10500ft. Nem járok már így minden nap, csak hétfőn, szerdán, pénteken, mikor árum jön. Ez nagyon nem tetszett (főleg hogy az ősszel kitalálták, hogy 8-15 óra között nem mehetnek be a polcszerizesek, de ezt azóta eltörölték, így nem okoz sok kiesést még az utazás, suli előtt vagy után letudom.), viszont annyira nincs fogyás, hogy a heti 5 óra kifizetett munka jó, ha van 1-2. Szóval örülök, hogy egyáltalán még ott dolgozom, és legalább ennyit fizetnek, szinte semmi munkáért. Nem egyszer van, hogy 20 percet vagyok csak bent, vagy annyit sem, mert nem is kell semmi sem pakolni.

2009. november végén vállaltam újabb "munkát". Ennek nyoma a nevem alatt látható. Azóta moderátorként tevékenykedem a Hardveraprón. Elég sok időt töltök vele, valóban többet is, mint kellene. Nagyon sok munka van vele, van hogy napi 8-10 órát is itt töltök, még akkor is, ha négyen birtokoljuk ezt a HARDVERAPRÓD rangot.
Ezt igazából karitatív célokból csinálom, fizetség nélkül, a közösség szeretetéből.

szerk.: és még minimálisan, de van egy kis pénz adás-vételből, de az nem állandó, és tényleg elenyésző összeg.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#775) z0d1AK válasza Klemens (#773) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én ennyire nem mentem el, "legkeményebb" talán a Soulfly volt régen.

Ebből a kategóriából inkább csak a Korn, SOAD és hasonlók amik mennek nálam.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#776) Klemens válasza z0d1AK (#774) üzenetére


Klemens
őstag

Hű... hát Nálad is zajlik az élet. :)
Amúgy mondjuk moderátor-i ranghoz milyen feltételek kellenek? :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#777) Klemens válasza Klemens (#776) üzenetére


Klemens
őstag

Nem kérdeztem semmit!
Utánanézegettem most gyorsan... :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#778) z0d1AK válasza Klemens (#776) üzenetére


z0d1AK
veterán

Hát moderátor ranghoz az kell, hogy jártass légy sok témában a fórumon, nem nagyon legyen zűrös előéleted, kifejezetten pozitív, ha nem volt veled sosem gond, és több topicnak is oszlopos tagja vagy, sokat segítesz.
A hardverapród ranghoz is hasonlók kellenek, bár itt nem a fórumos jártasság volt a lényeg. Sokkal fontosabb az üzleti, piaci jártasság. négyünkből ketten az első 10-ben vannak a ph megbízhatósági listán, én "még csak" a 18. vagyok. Meg mondjuk volt egy elég jó kis üzlettel kapcsolatos Logout cikkem, meg kb 1000 szabálytalan aprót nyomtam be régen a modkerbe:DD

De ha mindez megvan, az sem jelenti, hogy moderátor leszel.
Ha szükség van új emberre, akkor majd felkérjük rá azokat az embereket, akiket előzőleg megvitattuk, hogy megfelelőek volnának rá.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#779) Ipse89 válasza z0d1AK (#774) üzenetére


Ipse89
tag

Keményen tolod az ipart akkor :) ( nem is tudtam, hogy "csak úgy" vagy apród :U )
Én próbálok a tanulásból megélni, mikor suliban vagyok ( műszaki egyetemen nem olyan egyszerű ;] ) ,úgy vagyok vele, vagy tanulok, vagy dolgozok. Ilyenkor az ösztöndíjért harcolok ;]
Nyáron nem tanulok, ekkor lehet dolgozni :B , mondjuk a légkör annyira nem humános, amikor a gyrossütő, 3 palacsintasütő, 2 sütő, 2 fritőz dolgozik a kezem alatt a balatonparti büfében, ilyenkor kellemes 50-55 fok van, ja és egy melegebb hétvégén, van, hogy 13 órát dolgozok, általában ilyenkor böszme nagy fejetlenség van, folyamatosan bennvan min 2 kajarendelés, de volt olyan, nem is egyszer, hogy a fönököm is jött segíteni, mert annyian voltak. Kemény meló, de én szeretek ott melózni, mert nagyon jó a légkör mind a főnökkel, mind a munkatársakkal, igaz sokat kell gürizni, de a fizetéskor nem felejtenek el ;]

Ha már szóba került a muzsika... ;]
W&W Vs. Jonas Stenberg - Alligator F*ckhouse
Carl Cox

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#780) z0d1AK válasza Ipse89 (#779) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én a Metroval vagyok így.
Szeretem, azért csinálom.
Nyáron is jó ott dolgozni, nem mindig kemény (számomra), de mondjuk kivívtam már magamnak azt, hogy elismernek úgy, mint egy rendes dolgozót, és talán én vagyok az eddigi egyetlen ilyen diák/polcos.
És nem azért van ez, mert nem 1 rokonom van ott, hanem mert mikor úgy sikerült osztani a műszakot, hogy csak egy tanuló lett volna egész délután egyedül az italon, akkor mondtam, hogy megyek én is délutánra, hogy legyen is valami haladás. És tudtuk hozni így is azt, ami elvárható egy rendes dolgozótól is.
A lényeg annyi, hogy meg kell fogni a munkát, és nem támaszkodni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#781) Klemens válasza z0d1AK (#778) üzenetére


Klemens
őstag

Értem, hát akkor belőlem soha nem lesz ilyen. Kellene létrehozni valami moderátor segéd-segédjének a ségjének a segédje rangot, azt talán megkaphatnám. :D

Ipse89: A 2. zene az jó. :) Nagyon erős túlzással lett "csak úgy" apród... :)

off: Egész lenyugodtam már, még aránylag jó kedvem is lett. :)

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#782) z0d1AK válasza Klemens (#781) üzenetére


z0d1AK
veterán

a "csak úgy" az gondolom erre a kijelentésemre vonatkozott: "Ezt igazából karitatív célokból csinálom, fizetség nélkül, a közösség szeretetéből."

Amúgy pont a millió munka per nulla fizetés miatt szeretem, mikor jönnek az okoskodó újoncok, vagy akár magasabb névvel megáldottak is, hogy mennyire sz*r vagyok, a munkámmal együtt(lásd pl legutóbbi személyes bejegyzésem szereplői, és a fórumon fellelhető egyéb nyalánkságok)

jah, és segéd-segédként itt tudsz munkálkodni

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#783) Klemens válasza z0d1AK (#782) üzenetére


Klemens
őstag

Hát ez én már fáradtan másképp fogtam fel. :D
Ha már így megemlítetted akkor el is olvasom, de ma már nem, mert megyek tentélni. :)

Hm...azt hiszem, ha nagyon unatkozom akkor meglesz az elfoglaltságom. :D

Jó éjt mindenkinek!

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#784) z0d1AK válasza Klemens (#783) üzenetére


z0d1AK
veterán

good night

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#785) Ipse89 válasza z0d1AK (#782) üzenetére


Ipse89
tag

a "csak úgy" az gondolom erre a kijelentésemre vonatkozott: "Ezt igazából karitatív célokból csinálom, fizetség nélkül, a közösség szeretetéből." igen erre gondoltam én is :)

A munkával meg úgy vagyok, hogy legjobb barátom szervezett be, nem kis anyagi csődtől megmentve, ami az egyetem elkezdése előtt nagyon jól jött. Nem csak ezért, de az ő hírneve miatt( beszervezés) is illik rendesen melózni. Nem akarok nagyképű lenni, de a részleg ahol vagyok, az egyik letöbb munkát igénylő rész :B ( pedig a melegkajás, a lángosos, vagy a pizzás sem piskóta....) A másik, hogy főnököm, is megbecsüli a munkámat,( nyár végi fizunál is... ;] ) melóhelyen pedig a főnök-alkalmazott viszony nem mindegy :) A másik, hogy munkatársaim is rájöttek, hogy nem linkeskedem el az egész napot, ezáltal ők is úgy viszonyulnak hozzám ( hozzáteszem, hogy sok jó barátot szereztem itt) 1 szó mint 100, a lelkiismeretes meló mindig meghozza a gyümölcsét :)

Nézek egy filmet, aztán én is elfexek, pénteken nem lesz órám, majd 10kor kelek :P

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#786) Klemens válasza z0d1AK (#782) üzenetére


Klemens
őstag

Na Jó reggelt! :)
Elolvastam az említett írásodat. Hát...szánalmas emberekkel televagyunk sajna...
Én most megyek a hasonló szánalmasak közé, de még vonaton vagyok.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#787) z0d1AK válasza Klemens (#786) üzenetére


z0d1AK
veterán

És ezek csak azok, melyeket elővakartam privátok közül, de nem akartam átnézni az összeset 2 hónapra visszamenőleg.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#788) Klemens válasza z0d1AK (#787) üzenetére


Klemens
őstag

Az szép...ez megy az országban, mindenkinek a szája jár, de senki sem cselekszik...

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#789) z0d1AK válasza Klemens (#788) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mondjuk az, h nem cselekednek, az én szempontomból jó:DD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#790) Klemens válasza z0d1AK (#789) üzenetére


Klemens
őstag

Hát mondjuk ez igaz. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#791) z0d1AK válasza Klemens (#790) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mai napnak is lehetne már vége...:F
már voltam Flash órán, vártam egy millió időt a sportorvosnál, leadtam a papírt a labdarúgó szövetségnél, de még mehetek vissza most a postára, pedig úgy fáj a fejem is:F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#792) Klemens válasza z0d1AK (#791) üzenetére


Klemens
őstag

Hű...akkor nem nagyon volt időd unatkozni. De gyűlölöm amikor fáj a fejem...
Én most ültem fel a vonatra, 48-kor a Keletiből, én sem érek még haza egyhamar. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#793) z0d1AK válasza Klemens (#792) üzenetére


z0d1AK
veterán

Most sikerült még haza érnem, bár úgy, hogy egy régi ismerőssel letudtam egy üzletet, meg elbeszélgettünk majd' másfél órát.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#794) Klemens válasza z0d1AK (#793) üzenetére


Klemens
őstag

Én nem sokkal előtted értem haza, kb 10-15 perccel. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#795) Klemens válasza művésznő4 (#749) üzenetére


Klemens
őstag

Hol van már az a kép? :D
(vagy csak én nem látom? :( )

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#796) z0d1AK válasza Klemens (#795) üzenetére


z0d1AK
veterán

van ott kép, az nem elég?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#797) Klemens válasza z0d1AK (#796) üzenetére


Klemens
őstag

Nem és megmondom miért:
1. azt már láttam
2. azt mondta, hogy tesz fel egyet
:D :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#798) z0d1AK válasza Klemens (#797) üzenetére


z0d1AK
veterán

1.: ne válogass:
2.: ne válogass

:DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#799) Klemens válasza z0d1AK (#798) üzenetére


Klemens
őstag

3.: Ne legyél telhetetlen... :D

Én még ezt is hozzátettem volna. :D

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#800) z0d1AK válasza Klemens (#799) üzenetére


z0d1AK
veterán

azt mondják azért nem, mert féltékeny lennék.
nah, meg mert megterhelné a RIOS motort a topic forgalma.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.