Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) sviba válasza művésznő4 (#149) üzenetére


sviba
tag

Csak azért érdekelt, mert én meg grafikusnak tanulok az egri fősulin, szóval sejtem azt az "ez az életem" érzést. No meg... nem rossz dolog női aktot rajzolni ha 30 alatt van az illető... :))

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#152) művésznő4 válasza sviba (#151) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Húú én még nem rajzolok aktot, csak jövőre, de ALIG VÁÁÁROM!!!! :C :O Nincs jobb az aktnál! Hát lehet, hogy nektek, fiúknak jobb, de minél idősebb a modell és karakteresebb, annál könnyebb a papírra vetni :K ;)
Nekem sajnos egyenlőre be kell érnem a csendéletek és portrék sivár világával... :( najó neem, én ezt is nagyon szeretem, de embert rajzolni mégis messzemenőleg a legjobb! :DD
Húúú dejóó...egri fősuli.. :K Akkor üdv a fedélzeten kedves kolléga ;) :R

Sziia drága k.! Jó téged újra látni! :) Igen, együtt érzek veled, én is amiatt maradtam itthon... :(

[ Szerkesztve ]

(#153) k. válasza művésznő4 (#149) üzenetére


k.
őstag

Én nem vagyok ennyre sokszínű ilyen szempontból. Bár az tény hogy szeretek zenét hallgatni meg filmet nézni de a suli az számtech(a'la kocka suli:D) szóval én meg a gép elött töltöm a fél életem. Hát nem túl izgalmas az tény:D

(#154) Dany007


Dany007
veterán

Tényleg szép! :)
Abszolút nem kihívó, vagy túlzó a kép, mint ahogy azt az elején páran állították.

(#155) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Mondjuk legalább képben van a ph személyeinek helyzetével, ennyi idő után.
Érdekes :U

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#156) művésznő4 válasza Dany007 (#154) üzenetére


művésznő4
csendes tag

(#154) Dany007: Nagyon köszönöm, örülök, hogy tetszik! :)

(#155) z0d1AK: Köszönöm, hogy elővetted a jó öreg kritizáló hangsúlyodat... :U már hiányzott...:P

[ Szerkesztve ]

(#157) sviba válasza művésznő4 (#152) üzenetére


sviba
tag

Hát.. ha ennyire érdekelnek az aktok, akkor javaslom hogy szerezz be egy bammes, és/vagy Barcsay művészeti anatómia könyvet (akár digitálisan is), és abból érdemes szemezgetni. Bár ezt már biztosan mondták. Ha meg egy kicsit kocka vagy, akkor pedig egy digitális rajztáblát, a geniusnak vannak viszonylag olcsóbban már 'használható' változatai. Azzokkal is lehet már ilyeneket készíteni.

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#158) művésznő4 válasza sviba (#157) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Igen, ismerem ezt a Barcsay-féle könyvet :) Gyönyörűek a rajzai...bár én még hol állok ettől... :F
Nem, egyáltalán nem vagyok kocka, de azért köszönöm a tippet :) A videót pedig megnéztem, nagyon tetszett. Az elektronikus grafika annyira nem érdekel, ha már rajz, akkor azt inkább papírra... :)) Vki inkább az elektronikai úton szereti megvalósítani az ötleteit... De hát ízlések és pofonok ;)
Mégx1 köszönök mindent :R

(#159) k.


k.
őstag

Ha már a fotók és az akt képek kerültek szóba akkor engedtessék meg hogy belinkeljem ezt a videót:
[link]
Tipikus angol "humor". De aktmodell az van benne:D
Érdemes végignézi, a sorozat maga egyébként baromi jó nálunk a fél osztály ezen röhög. A másik fele meg nemlátta.

(#160) BITBOYS válasza z0d1AK (#155) üzenetére


BITBOYS
addikt

Érdekes ez az egész. Még a végén PH!-privi.hu lesz az oldalból.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#161) Dany007 válasza művésznő4 (#158) üzenetére


Dany007
veterán

Az a gond, hogy 'szerintem' a szabadkézi rajznak nincs sok jövője... Úgyértem, hogy nagyon nehéz belőle megélni. Leginkább csak akkor ha sikerül egy nagyon jó helyet / lehetőséget kifogni...Ezt a Barcsay-t én csak onnan ismerem hogy most csináltunk neki egy kiállítást, itt a cégnél, nyomtam neki pár plakátot.. De ezek szerint híresebb, mint gondoltam :B
Aztán ismerem még pl. a Veszeli Lajos festőművészt. Egy nagyon jópofa, jófej figura, viszont idősebb kora ellenére sincsen pénze... Pedig most lesz kiállítása Pesten a Wam-Design centerben... De mivel dolgozunk neki, így tudom, hogy minden a lehető legóccsóbban kell mert nincs miből... Kocsija sincs, azt is külön meg kell oldani... Szóval...
Ez hobbynak jó dolog, de megélhetésnek szerintem édes kevés.
A legtöbb cég már 'elektronikus' grafikust keres. Szó se róla, nagyon sokat ér a szabadkézi grafika is! De mostmár a legtöbb arculatot design-t hasonlót gépen csinálják Photoshopban, vagy Corelben / illustrator / indesign, stb...
Ehhez kapcsolódik egy poén, amikor pár éve b.nőmék cége grafikust keresett (ő is reklámstúdióban dolgozik mint én), és bejött egy 45-50 év körüli faszi, és kis mappában hozta a rajzait. Nagyon aranyos volt, kedves volt, és tényleg szépen rajzolt, de amikor megkérdezték, hogy milyen pixel, illetve vektorgrafikai programokhoz ért azt se tudta miről van szó... Szóval fájó szívvel de el kellett küldeni.
A grafikus mint olyan ma már inkább a számítógépes grafikát jelenti. És ebből sokkal jobban meg lehet élni, főleg Pesten.

(#162) k. válasza Dany007 (#161) üzenetére


k.
őstag

Szerintem azért nem egy elveszett dolog ez. Ugyanis vannak már spéci rajztáblák amiket a géphez kötsz és azzal rajzolsz. Egy photoshop meg megtanulható simán nem is olyan hosszú idő alatt. Gyakorlatilag ha így simán megtanul rajzolni az elég könnyen áttehető digitális formába.

(#163) Dany007 válasza k. (#162) üzenetére


Dany007
veterán

Oh, ezt hagytam ki, amit még bele akartam írni... Igazad van! :R
Szóval, hogy PS + ilyen digitális rajztábla kombinációja nagyon szép eredményeket tud adni. És egyből digitálisan rajzolhatsz!
Szóval ilyen téren azért van benne jövő, de ezt nagyon be kell tanulni / gyakorolni, mert azért érezni a különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#164) sviba válasza Dany007 (#161) üzenetére


sviba
tag

Igazad van, de azét ha belenézel a pl blizzardnak a 'concept art' szekciójába, (vagy fan art?) és összehasonlítod egy trendshit szórólappal, akkor választhatsz hogy melyikhez kell több szakértelem. Mondom ezt úgy hogy én is csak egy e-grafos vagyok.

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#165) nem_tom


nem_tom
őstag

Jó kép! ;)

(#166) művésznő4 válasza Dany007 (#161) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszönöm ezt a kimerítő bejegyzést! :D
Teljes mértékben egyet értek vele! :)
Sajnos, a modern tecnikáknak köszönhetően már tényleg sokkal nagyobb a kereset az elektronikus grafikára...Ma már szinte minden számítógépes... :(

Az a szomorú tény, hogy a művészetből manapság tényleg kevesen tudnak megélni :(
Hogy őszinte legyek, nekem sem ez a tervem a jövőben. A rajz csak egy hobbiként marad meg számomra. Ahhoz, hogy később komolyan ezzel foglalkozzam, ahhoz szakközépre kellett volna mennem, mert ott magát a szakmát tanulod. Én viszont "csak" rajz tagozatos gimire mentem, ahol jóval kevesebb óraszámban tanuljuk a rajzot, mint a képzőművészetisek...

De jó ez így nekem, nem bántam meg! Sőőőt.... :D Így legalább sokkal szabadabban dönthetek, hogy gimi után merre tovább.. :)

Köszi nem_tom! ;)

[ Szerkesztve ]

(#167) Dany007 válasza sviba (#164) üzenetére


Dany007
veterán

Ez tény. De vajon hány ilyen cég van világszerte... Vagy hagyjuk a világot... Itthon hány ilyen cég van, aki szabadkézi grafikust tudna alkalmazni napi 8 órában és folyamatosan melóval ellátni? Mert ha van is ilyen a végterméket nem nagyon látom a polcokon.
Rajzfilmkészítésnél esetleg, de már ott is leginkább sz.gépen nyomják. Meg itthon az se egy elterjedt szakma.
Szóval azért mert van pár cég a világban ahol ezt tudják hasznosítani ill. kamatoztatni az sajnos még nem jelent semmit.

@művésznő4: persze h jó ez így. Te még ráérsz... Van időd dönteni egyetem előtt.

[ Szerkesztve ]

(#168) k.


k.
őstag

Szerintem a lényeg egyszerű: Az embernek több lábon kell állnia. emellett beszéljen legalább angolul és ne féljen külföldön "új" életet kezdeni. Bevallom én sokszor gondolkoztam/ok rajta , hogy egyetem után kicammogok külföldre, hátha.

(#169) Manitou válasza művésznő4 (#166) üzenetére


Manitou
addikt

Nem csak a grafikában ,de más olyan területen ahol szintén úgynevezett "rajzból" keresi az ember a kenyerét, egyre jobban kiszorul a kézi rajz. Most speciel csak a saját szakmámra mondva: építészet, de igaz ez a gépészetre elektromosokra, minden más szakágra. Pl van olyan megrendelőnk, aki csak digitális tervet fogad el, hiába jól meg van csinálva kézzel, de már túlhaladta a korát. Idősebb korosztály még mindig kézzel rajzol, vagy géppel rajzoltatat!!!
Én még kézzel készítettem a diplomatervemet :B pedig akkor már többen is géppel csinálták, de aztán engem is elért a "digitáláis" fejlődés. :) Ma gyakorlatilag napi 8-10 órában ( néha több) géppel rajzolok-tervezek.
És ebből még talán megélni is meglehet :D

Képhez is szóljak, amolyan művészies :)

[ Szerkesztve ]

(#170) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Amúgy szabad megkérdeznem, hogy kerültél közösségünkbe, hogy akadtál ide a logoutra? látom 32 napja regisztráltál, és azóta egy nagyon aktív tag lettél :)

(#171) Dany007 válasza Manitou (#169) üzenetére


Dany007
veterán

Jól teszed! :R
Én anno 6-7 évvel ezelőtt kezdem gépen tervezni. De akkor már a suliban ez volt a kifejezett kérés. Bár sokan kézzel csinálták, de a tanár külön örült hogy önszorgalomból megtanultuk az archicad-et, és úgy adtuk be cuccot. Csak a nyomtatással voltak problémák :D
Azóta már csak hobbyból csinálok látványterveket kizárólag... =/
De nagyon jó szakma, csak az ember kiöregszik, mire elér egy olyan szintet ahol meg is fizetik. Illetve tényleges házat tervezhet... Amikor az egyik tanárunk elmondta ennek a menetét ( egyetem / főiskola, majd tervezői 'továbbképzés 1-2 éves', majd kamarai tagság stb...) na nekem akkor ment el a kedvem az egésztől.

(#172) művésznő4 válasza Manitou (#169) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Wááóó ez tök jó :Y Biztos nagyon élvezed akkor a munkádat :)
Pff...azért tényleg durva, hogy mára már mennyire kiszorul a kézi rajz... :(

Hmm...jó biztos én is hozzá tudnék szokni a digitális módszerhez, csak megszokás kérdése az egész, de ha lehet inkább maradok (amíg lehet) az eredeti, ősi technikánál :D
Az vhogy közelebb áll a szívemhez :)) :F

(#173) művésznő4 válasza k. (#159) üzenetére


művésznő4
csendes tag

k.! Ez a videó,amit küldtél.... xD :DDD
Nem szoktam nézni ezt a sorozatot, de vhonnan olyan ismerős... :U :))

Hát bacsis.... a pontos részletekbe ne menjünk bele, mert nem a nyilvánosságra tartozik. A számítástechnikához sincs túl sok közöm és üzletelgetni sem szoktam... :N
Mondjuk úgy, hogy egy ismerősöm által találtam az oldalra, de előtte mégcsak nem is hallottam róla, soha!
Ahogy drága z0d1AK barátunk mondaná a (#60)-ban: " (hölgy ismerőseimből kiindulva, akik nemhogy a Ph!-ról nem hallottak még, de a gép is az msn-ig és az iwiw-ig terjed nagyjából ki)"
Nah, hát ezzel vhogy énis így voltam anno... :( :DDD
De nagyon megszerettem itt, jó veletek! :R :C

[ Szerkesztve ]

(#174) Manitou válasza Dany007 (#171) üzenetére


Manitou
addikt

Asszem én úgy 15 éve rajzoltam először archicaddel, még középiskolában :D
De az csak tényleg rajzolgatás volt. Komolyabban csak később a diploma előtti 1-2 évben kezdtem el vele foglalkozni, de annak ellenére, hogy megcsinálhattam volna géppel, mégis végül kézzel készítettem el a tervet. Sokba lett volna a nyomtatás is, sok A0-s lepedőt kellett volna nyomtatni, inkább maradtam a ceruza + tus kombónál :D

Hát igen sokat kell tanulni éjszakázni, rajzolni stb... mire valaki elér egy szintet. Önállóan tud tervezni- megrendelővel tárgyalni stb.. De azért nem is olyan vészes a helyzet.

(#175) k. válasza művésznő4 (#173) üzenetére


k.
őstag

Ment egy ideig a coolon azthiszem. Én magyarul szoktam nézni-úgy van meg- de úgy is hatalmas:D
Van egy sima verzió ami azthiszem 4 évadot élt meg és van az USA ami pedig most tart a 2. évadjánál.

(#176) z0d1AK válasza művésznő4 (#156) üzenetére


z0d1AK
veterán

Melyik jó öreg kritizáló hangsúlyom? :U

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#177) Manitou válasza művésznő4 (#172) üzenetére


Manitou
addikt

No igen, mondhatom magamat olyan szerencsésnek, hogy sose úgy megyek be dolgozni, hogy már megint munka, mikor lesz már vége. Persze néha azért nálam is van hogy a hátam közepére se kívánom már a dolgot.
Persze ehhez az is hozzátartozik, hogy egy jó csapatban dolgozok, fiatal mindenki, nincsennek furkálódások, nagyon családias a hangulat is, szóval ilyen tekintetben nagyon jó. Fizetés lehetne jobb, de inkább kevesebb legyen kicsit minthogy utáljak bejárni dolgozni és több legyen a fizu.
Most csak azért érek rá ennyire, mert táppénzen vagyok éppen :K

Főiskolákon egyetemeken még mindig fontos a szabadkézi rajz, sőt nagyon komolyan is veszik, szóval csak jó, ha szereted, csak előnyödre válhat később mindenképpen !

(#178) művésznő4 válasza z0d1AK (#176) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Az, amit általában előveszel :DDD De nem baj, mi így szeretünk ;)

(#179) Eastman válasza BITBOYS (#160) üzenetére


Eastman
őstag

Utoljára Cs.Orsolya hozta így lázba az erősebbik nemet eme helyen. :)

Szép napot művésznő!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#180) BITBOYS válasza Eastman (#179) üzenetére


BITBOYS
addikt

:)
Ez a kép többet elárul mint szabadna, úgymond figyelemfelkeltésre totálalkalmas.
Volt még egy lázbahozó téma: szőke vagy barna hajszín :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#181) Dany007 válasza Manitou (#174) üzenetére


Dany007
veterán

Uh, a tust ne is említsd... Hány éjszakát rajzoltam át azzal, amikor már nem tudtam megkülönböztetni a grafit színét a tusétól... hajajjj :)

@Eastman: tényleg, vele mivan? Régóta nem láttam már errefelé...

[ Szerkesztve ]

(#182) Eastman válasza BITBOYS (#180) üzenetére


Eastman
őstag

Azér' az nem annyira egyszerű.

Aranyszőke, aranyló mézszín, gesztenyebarna, rozsdabarna, hamvasbarna, rókaszín, vörösesszőke vagy rézvörös? :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#183) BITBOYS válasza Eastman (#182) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jópárszáz poszt megszületett a döntés elősegítésével kapcsolatban, és az alany is kellemes volt. :D [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#184) művésznő4 válasza Eastman (#179) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszönöm Eastman a kedves köszöntést, neked is szép napot! :B :)
Cs. Orsolyát nem ismerem, de belekukkantottam a bejegyzésébe. Hát...érdekes egy személyiség lehet a hsz-aiból ítélve. :U (nem sértésből mondom)
Úgy gondolom az én képem, semmi kihívó, érzelmekkel túl fűtött vagy szexuális tartalommal nem rendelkezik. Ez az óriási különbség köztünk....

(#185) Eastman válasza művésznő4 (#184) üzenetére


Eastman
őstag

Ezt most nem értem. Az Ő képei igen? :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#186) k. válasza művésznő4 (#184) üzenetére


k.
őstag

Azért van benne keményen "rejtett" szexualitás. Nemtudom valahogy ahogy a képen megjelentél ez az elforduló arc és ahogy nézel-illetve nemnézel:D- abbol azért sugárzik rendesen a nőiesség. Ezért indultak rá sokan:D.
Bár ez inkább egészséges női szexualitás mint a pucsítok hogy {@##@{{ típusú képekből származó hagy ne irjam le mi:D.

(#187) z0d1AK válasza művésznő4 (#178) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nah, akkor megint ezt fogom elővenni, de csak megkérdezem:
32 napos reggel, honnan tudod, hogy milyen stílusban írok? :U

nem akarok én közvetve sem utalni semmire, csak természetes kíváncsiság.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#188) művésznő4 válasza Eastman (#185) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nem a képeire gondoltam... :N
Az ilyen hozzászólások szerintem furák egy lánytól :( (de hát tény, hogy a fiúknak ez bejön.... :U )
De lehet hogy csak én vagyok túl "régimódi"... :U

(#189) Eastman válasza z0d1AK (#187) üzenetére


Eastman
őstag

800 napos reggel (pont ma ;) ) tudhatnád, hogy regisztráció nélkül is olvasható a fórum. :D

(#181) Dany007: Úgy tudom, hogy kiegyensúlyozott és boldog.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#190) BITBOYS válasza k. (#186) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezt bárki észreveszi, csak a szerző nem :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#191) z0d1AK válasza Eastman (#189) üzenetére


z0d1AK
veterán

Tudhatnám, de valahogy nem tűnne valószínűnek, vagyis hát nem feltételezném, 17 éves lányokról, hogy az írásaimat olvasgatják, vagyis eddig ilyenről nem tudok (ez a 7590. hozzászólásom ahogy látom, szóval volt mit olvasni, bőven).

Egyébként jó hogy mondod, nem is néztem:DD Boldog 800. napot hát nékem.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#192) k. válasza z0d1AK (#191) üzenetére


k.
őstag

Ha majd 1000 napja leszel tag akkor vegyél egy jó pezsgőt firkáld rá hogy z0d1AK 100 napja tag és hirdesd meg stílusosan a hardveraprón:D
Még pénzt is kereshetsz vele:):D

(#193) z0d1AK válasza k. (#192) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ezzel több gond van:
- miért írjam rá, hogy 100 napja, mikor 1000 lesz? :DDD
- mióta árulunk a hardveraprón jövedéki terméket?
Bár az elképzelés nem rossz

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#194) k. válasza z0d1AK (#193) üzenetére


k.
őstag

1. Elirtam na:D
2. Belerakod egy számítógépházba és mindjárt megoldódik a probléma.

(#195) művésznő4 válasza k. (#186) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Igen....de az más.....az nőiesség..ne keverjük a 2-őt... :)
Tény, hogy vmiért tényleg rákattantak :DDD :N
Köszönöm k., ismét levettél a lábamról... :B

(#60): Tudom, hogy nem vagyok itt egy "vén róka" (amit vki mindig az orrom alá dörgöl vmiért... :U ),
én csak annyiból szűrtem le, amennyi hsz-t olvastam tőled. Szvsz már 1 megnyilvánulásból is sok mindent letudsz szűrni egy ember jelleméről.... (Hát még 32 nap alatt... :DDD )
Viccet félre téve, sajnálom ha most ezzel megbántottalak...
Én csupán egy észrevételt tettem, mivel úgy vetem észre hogy elég kritikus vagy más emberekkel szemben... :U :F
ennyi....kövezzetek meg ;)

Köszi Eastman, hogy védelmembe keltél :R

(#196) z0d1AK válasza művésznő4 (#195) üzenetére


z0d1AK
veterán

itt lehetsz 3000 napja is, ha összesen 1 hsz-t írsz, így az idő nem számít sokat.
nem vagyok sértődős, szal mással kell próbálkozni, aki erre utazik :DDD

k.: A számítógép ház sem oldja meg a dolgot, a jövedéki termék, az jövedéki termék, és nem engedélyezett.
Talán málna ízű pezsgővel.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#197) Eastman válasza z0d1AK (#191) üzenetére


Eastman
őstag

Boldog 800. napot!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#198) k. válasza művésznő4 (#195) üzenetére


k.
őstag

Még a végén elpirulok:) :B
Egyébként én kb fél vagy 3/4 évig olvasgattam annó a prohardver fórumait és csak azután regisztráltam. Szóval nem szükséges a regisztrációnak valami fontos dolgot jelentenie. Egyébként sokszor látni őstagokat is akár tök hülyének , míg egy újoncot értelmesnek-lásd kegyed:D-. Sokszor magam is rászolgáltam már az ügyeletes "f@sz" címére.

Nade mostmár komolyan megirom azt a töri házit mert már 1 órája készülök rá:D

@z0d1AK
Akkor pedig megiszod és csak az üveget adod el. ígymár csak megfelel nem?:D

[ Szerkesztve ]

(#199) z0d1AK válasza Eastman (#197) üzenetére


z0d1AK
veterán

:R

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#200) művésznő4 válasza z0d1AK (#196) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Most ezt kb. úgy mondod, mintha én direkt arra utaznék, hogy téged megsértselek.... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.