Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem a rövid pályák épp ellenkezőleg hatnak. Tény, hogy pörgős, de nekem kicsit nem tetszik ez, hogy a küldetés rész ilyen rövid. :( Mondjuk ezt már az MW első része óta megszokhattuk.

Véleményem szubjektív...

(#2) gYaLo


gYaLo
őstag

Végigolvastam!
Tetszik a cikk, grat :)) :R

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#3) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Még nem játszottam vele, de jó kis kedvcsináló, köszönjük szépen. Ahogy írtad, úgy látom nagyjából nekem is ez lesz a véleményem a játékról. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4) karburátor


karburátor
tag

Jó cikk. Jó játék. Én is csak ugyan ezt írhattam volna azzal a külömbséggel, hogy én a megjelenés napján vettem meg. Tehát nem volt infó, hogy jó vagy nem jó. Szerintem nagyon jó gém lett.
A multinál egy kicsit bosszantó a steam-es szervercsatlakozás. MW1-ben mindíg olyan szeróra léptem fel ahol 3-an vannak TDM-ben, én lettem a negyedik. Nem szeretem ha tömeg van a pályán. Szépen el lehet operálni két-két fős csapatokkal is. MW2-ben mindíg ki kell lenni legalább nyolc főnek, és amíg meg nincs a nyolc fő addíg az ember nézegeti a titléket a neveken. De ezt is meg lehet szokni, mert jó a multi is.
Gratula a cikkhez.

Roli.

(#5) total90


total90
veterán

Ez nem a Gamepod-on kellene, hogy legyen?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) Scoobyka


Scoobyka
addikt

"Tiszta játékideje hasra ütéses méréssel 20 óra körül lehet."

ki van zárva....nem vagyok egy nagy codos.....még csak nem is pcn toltam hanem konzolon ,de 5:30perc alatt megvolt a főküldi.....és még további 1:30 a maradék kihivások..... :U

(#7) gYaLo válasza Scoobyka (#6) üzenetére


gYaLo
őstag

4:30 volt a rekorom :)) :R

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#8) monguz82 válasza Scoobyka (#6) üzenetére


monguz82
tag

Gondolom veterán nehézségen... :D Ha megkeresel minden "notebookot" (intelligence) veterán nehézségen, akkor biztos hogy nem elég 4-5 óra...

Jó cikk, grat! :K

A multi akkor az igazi, ha van 3-4-5 ismerős, akivel partyban szálhattok be 1 meccsbe!

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#9) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

jó cikk lett! de ez a 20 óra szerintem se állja meg, a kampányt én is végigtoltam pár óra alatt.

meg mondjuk én Insurgency-vel tolom, és azután elég gagyin hat ez az arcade stílus. a graf, effektek, zene, modellek, fegyver bőség rendben van.

meg nálam az egész játéknak hatalmas propaganda íze van, ezért nekem nem tetszett.

Aurea mediocritas

(#10) Polllen válasza karburátor (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem Steam-s hanem IWnet-s a "szerverkeresés" :U

Más:
Amúgy összességében tényleg nagyon jó a történet, első ránézésre még károgtam rá, de most tolom másodjára, figyelve minden részletre és nem rossz;)

Másnak:
Amúgy a 4:30-ban felszedted az összes intelt is veteranon? :DDD

Még másabnak:
Sztem nem propagandának szánták, hanem inkább az elvakult önbizalom jelének, m gondolom a Sephard szövegére gondolsz, mikor magyarázza, h milyen fantasztikusak is :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Nekem a 20 óra úgy jött ki hogy minden videót megnéztem amennyi notit csak lehetett megkerestem, és épületekben sokat toltam shotival. megén nézegettem a kutyákat közelről meg a tájat is sokat.

szval lehet csak 15-18 óra volt.

a hasraütéses mérésnél ennyi mérési hiba bőőőven belefér. :C

(#12) aram01


aram01
nagyúr

jó leírás tetszett :K
a 2012 nem csak februárban jön ki? vagy te a régit nézted?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) TazLeacher válasza aram01 (#12) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

2012-t két hete láttam moziban... :D Úgyhogy nem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14) #Morcosmedve válasza Scoobyka (#6) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

hát nekem 4,2 óra van jáccva steam ben és abbol valoságos max 4 óra lehet a single champaign a többire még nem volt idő, de sztem naon jo a game a multiba is belenéztem arról annyit h 1edül esélytelen :)

© asszongya'hogy

(#15) Jaffafa


Jaffafa
aktív tag

Nekem a megjelenés óta megvan a játék és a Single rész 3.-ik pályájánál tartok :P No nem azért mert nincs idöm. MULTI. Ez a játék erröl szól. Az elözö rész Single kampányát a megvétel után kb 1 évre rá vittem keresztül (nem volt netem 1 napig :DD ) addig csak a multi. Most is ez lesz szerintem. Egyrészt jó a STEAM, másrészt gáz.
Viszont az állandó rinyálást a kempelésért ki nem állhatom
Régen is kempelt mindenki és szerintem sokkal idegesítöbb volt az, amikor a szerveren nem lehetett bizonyos perkeket használni vagy mondjuk GL-t, de mindig volt 1-2 barom aki szart rá. Ha nem volt fenn admin , akkor hiába jártattad a szád.
Viszont stabilitásban meg az volt a jobb. A játékok 1/3-ban soxor esélyed sincs mert bár elvileg a rendszer úgy válogatja össze az embereket, hogy hasonló legyen a ping-jük, de az elmúlt hónap nekem azt mutatja, hogy marhára nem jön össze. Nézed a Killcam-et és totál mást látsz, mint amit a lelövésed elött. Pár tized/századmásodperc csúszás és már halott vagy.
De összességében jobb lett mint az elözö. Pont jók a pályák méretei és valóban szerintem böven elég a 12 ember egy mapra (18 max néhány módban).

Písz

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#16) Bluegene


Bluegene
addikt

Ánusz P5K

én ilyet nem írnék be a tesztembe :N

tudod mi az ánusz?

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#17) aram01 válasza TazLeacher (#13) üzenetére


aram01
nagyúr

a francba,remélem játszák még :W én meg arra vártam hogy mikor jön már :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) Bling95 válasza aram01 (#17) üzenetére


Bling95
őstag

pedig én is 2 hete néztem meg a moziba :K sztem egész jo kis film lett, nagyon látványos..

(#19) zolaas


zolaas
senior tag

Hát aki olyat ír le, hogy 4 óra alatt végigtolta... valahogyan nem egyfroma ezek szerint az időérzékünk, illetve becsapja magát és izin tolja. Veteránon kizárt, hogy elsőre annyi idő alatt végigmenjen, minden laptoppal. Nem beszélve a solo play-től. asszem nyugodtan mondhatom, hogy van közte nem 1 olyan küldi, ami még hardon is nagyon kész. Még mielőtt letolnatok, hogy noob stb, leírnám, hogy nem vagyok tök pro, de ahhoz simán közelebb állok.
Szóval szvsz a single totál rendben van, de a multival szerintem kinyírták ezt a gamet. Csak a mi társaságunkban ([TudatLAN]) vagy 30 alap vásárló lett volna, nem beszélve a szerverekről amiket üzemeltettünk, üzemeltetünk. Így páran megvették, de többen nem, pontosan a dedikálatlan szerver hiánya miatt. Mindenesetre várunk egyenlőre, mert több olyan infot hallottunk, hogy azok akiket kirugtak a fejlesztés végén az Infinity Ward-tól, egy különálló mod-ot írnak a játék multirészéhez. AMi konfigurálható deikált szervereket jelentenek. Addig csak messziről nézem a szerókaz az tuti. Elkeserítő, hogy csinálsz egy szerót és nem tudod azokkal megtölteni akikkel szeretnéd. Legjobban az idegesítene, hogy jönnek fel a GL nooblámák és lövik szét a szervert, s nem tudsz velük mit kezdeni. Az meg hab a tortán, hogy a steamet naponta frissítik, nehogyman tört gameval lehessen multizni, de a pb-t szinte sose, azt tele vannak a szerók csalókkal. Admin híjján nem lehet oket kidobni. Szóval jól lehúzták a cod társadalmat, azt tojnak a fejünkre. Már az 5-el is ezt csinálták. Meg is lehet nézni, alig játszanak vele. Alig supportolták a gamet, mostanság jött ki hozzá, rendes mod amivel lehet tolni rendes csatákat, nem ilyen publik szarságot.

No kb ennyi, jöhet a flém:P

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#20) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Nem hiába a sok negatív kritika, szerintem se lett olyan jó. Az első MW ngayon tetszett, szinte "le se tettem" a végéig. Ezt meg kb a 2. pályán meguntam. Lehet majd kap második esélyt. Bár emiatt nem fogom megvenni.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21) Polllen válasza zolaas (#19) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tudsz most is privát szervert indítani, amit csak barátokkal tudsz megtölteni. Nem dedikált, de van.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Valaki tudna mutatni olyat oldalt, ahol le van írva a történet? Tehát nem a végigjátszás érdekel, hanem a játék storija! :D

Semmit sem írok alá!

(#23) zolaas válasza Polllen (#21) üzenetére


zolaas
senior tag

Aha, amit nem én indítok, hanem vmi felső hatalom:P Hiába ez nem az igazi. Bár jó lenne az ötlet, de nem jó. Kb olyasmit talán el tudnék képzelni, mint a Company of Heroes lobby része, csak konfigurálhatóbban. Hogy készítesz pl klánosdit, wart? Aminek van is értelme? Mert a publik kb 10 perc után számomra nem kihívás. Teljesen mind1 milyen mod megy, mind tdm-é fajul. Ez van, ha nem lehet rendet tartani a szerón.

[ Szerkesztve ]

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#24) <NewL>


<NewL>
addikt

Ez a beszámoló nagyon tetszik,tényleg nagyon jó lett. :R
A játék is tetszene meg lenne is hozzá kedvem nem kevés,most már gépem is van hozzá hellyel közzel csak itt a vizsgaidőszak meg kell minden másra a pénz. De ami késik nem múlik,január végén meg lesz véve vagy még hamarabb:)

A 20 óra kicsit necces,beleolvastam a megjelenés napján a topikjába,hát volt ott aki 10kor megkapta és már 3-kor írt egy üzenetet ,hogy mission complete ... megyek multizni:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#25) gabor85


gabor85
őstag

Asszem ki fogom próbálni ;)

(#26) Polllen válasza zolaas (#23) üzenetére


Polllen
nagyúr

War-t?

Indítasz egy privát szerót, perkek ki, hc on, irc-n keresel ellent, megegyezel vele, megadod neki a jelszót... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27) troller


troller
senior tag

Nem lett rossz játék, és mivel se túl sok időm nincs játszani vele, se vérprofi fps guru nem vagyok, így nekem biztos, hogy kellően hosszú is lesz. :D A szingli rész története is többnyire bejövős, jó pörgős stb., viszont ez az orosz megszálló csapatok az USA-ban nagyon lefárasztott, mikor kiderült, hogy tényleg komolyan gondolják, kb. a 80-as évek elejének ZS kategóriás akciófilmjeit idézi szellemi színvonalban. Értem én, hogy az átlag USA-beli tizenévesnek ez hihető, meg nagyon cool az otthoni terepen nyírni a ruszkikat, de nekem nagyon abszurd.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#28) capulet75


capulet75
addikt

4-5 óra alatt megvoltam vele,sztem pénzkidobás.Nem rossz csak épp az a bizonyos plusz érzés hiányzik belőle amiért tizedszerre is belódolsz egy pályát.Végigküldtem még egyszer ne az első benyomás döntsön.Többet nem fogom.Zseniális marketingje és a Cod4 népszerűsége miatt lett ekkora siker.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#29) gtamate2


gtamate2
veterán

Ez inkább miniteszt, de nagyon jó lett a játék az biztos! Szerintem sokkal jobb lett mint a cod4, cod5, pedig én is cod fan vagyok :) (Cod4 multi 239h, Cod2 multi 595h)

*Sn0w

(#30) Chosen


Chosen
addikt

"Erre a játékra a környezetemben szinte csak rosszat mondtak."...

"csak azért került fel a gépemre"-

Itt már nem objektív a teszt.Elképzelem, ahogy citromba harapott arckifejezéssel leülsz játszani...

Azért thx a fáradtságot, hogy megírtad :R

[ Szerkesztve ]

(#31) jenő45 válasza Scoobyka (#6) üzenetére


jenő45
tag

jó neked nem azért mondom ez legkönyebb fokozaton még talán-talán hihető..nade hogy legnehezebben...

(#32) BloodyEddie válasza capulet75 (#28) üzenetére


BloodyEddie
őstag

░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░▓▓█░░░░██▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓░░░
░░░░░░░▓█░░░░░░█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░▓▓████▓▓░░
░░░░░░░▓█░░░█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███░░░░░▓░
░░░░░░░▓▓██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░█▓░
░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░█▓░░
░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓░░░
░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░
░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░
░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓░░░
░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓░░░
░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓░░░
░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░
░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░█████░░░░█▓▓▓▓▓▓▓░░
░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░████░░░░░▓▓▓▓▓▓▓░░
░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░█░░░░░░█▓▓▓▓▓▓▓░░
░▓░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▒▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓▓▓▓░░
░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░
░░░▓░▓▓░▓▓░▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓█▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓░░▓▓▓░░
░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓█▓▓███▓█▓▓▓▓▓░░░░░░░░░

Hát, én ennyit tudnék hozzászólni.

[ Szerkesztve ]

(#33) szakalistvan válasza jenő45 (#31) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Ezt én is így gondolom,szuper a grafika (csak az a sok lázadó ne lenne olyan egyforma),a játékfejléesztőknek egy nagy pirospont :R ,Egy ilyen arcade fps-t eleve hardon kell kezdeni,amkor elkezd a billentyűzetről egy-két gomb hiányozni na akkor normalra!

(#34) atom87 válasza BloodyEddie (#32) üzenetére


atom87
aktív tag

Pedo maci?? :o ;] :C

Kawasaki z1000

(#35) Bacardi16 válasza Scoobyka (#6) üzenetére


Bacardi16
tag

Jaja, nekem 8 óra volt...

(#36) jenő45 válasza Bacardi16 (#35) üzenetére


jenő45
tag

nemtom nekem teccik a game sőt nagyonis bejött singlet most nyomom végig legnehezebben ez eddig 17h játékidő+special ops os küldiknél deltába terminálos küldiig vagyok meg 3 csillagba végig ez külön+5h játékidő...ugyhogy eddig 21h játékidő ésmég special oopsba nemvok a végén mercsak 87%ba van meg

(#37) hejesírásó válasza Bluegene (#16) üzenetére


hejesírásó
senior tag

Igen, képzeld tudom, pont ezért raktam bele. Véleménynyilvánítás a márkáról. :R

(#38) hejesírásó válasza Chosen (#30) üzenetére


hejesírásó
senior tag

igen citromba harapós, de ha megnézed a végén milyen véleményem lett a játékról látni fogod, h pártatlan voltam. megkapta a lehetőséget és nagyon kellemesen csalódtam benne. :R

(#39) mcsabee


mcsabee
senior tag

Sokan írtátok, hogy jó cikk, én rég olvastam ennyire pocsék írást...

- A játék arcade FPS, nem szimulátor.
- Egy főoldalra kikerült cikkbe ne írjunk már olyat, hogy "Ánusz P5K".
- A fejlesztő cég neve Infinity Ward és nem InfinityWard.
- "hogy én inkább First Person Action Movie-nak nevezném", ez nem véletlen, mivel bevallottan árkádos, filmszerű élményt kínál.
- "Vannak jelenetek amikor csak ülünk mint a moziban", ezt hívják átvezetőknek.

A helyesírási hibák tömkelegéről nem is ejtek részletesen szót, legalább egy Word helyesírás ellenőrző ment volna végig ezen a pár soron. A totális inkompetencián, ami a stílus és a sorozat nem ismeréséből fakad, már nem akadok fent, felesleges.

Egyébként nem két típusú FPS létezik, ha már ilyen témáról írsz, legalább olvass utána, hogy az egész írás ne a "szerintem ez ilyen, meg olyan" szavakkal legyen tele. A véleményed nyilván a sajátod, de legalább a tényszerű elemeknek néztél volna utána.

Ja, és még egy apróság, ha nem írsz le szavakat magyarul, hanem angolul erőlteted, akkor legalább tedd helyesen! Az arcade szó kiejtve árkád, tehát ha azt akarod írni, hogy árkádos a játék, akkor angolul így helyes: arcade-os. És még pár helyen voltak ilyen hülyeségek. Ha nem vagy biztos az angol szó ragozásában, akkor írd le magyarul, szinte mindenre van megfelelő szavunk.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#40) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Feltettem én is a játékot és már az első éles bevetéses pályán (ahol a folyó túl oldalán kell egy darabig szórni az RPG-s rosszfiúkat) belefutottam bugba. Elmentem nagyon a szélére a sziklák közé fedezéket keresve és két szikla közé szorultam és sehogy sem tudtam kiugrani onnan. Na szép, így mutatkozik be a játék :)
Egyéb irán tetszik a game, de elszoktam ezektől a pörgős FPS-ektől mostanában...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#41) SpZ


SpZ
senior tag

tiszta játékidő nálam 3ó 34perc , emögött van alap lan stb... nos nagyszerű lett és nem is kell hoszabb mivel csak a multi miatt csinálták a játékot

(#42) TazLeacher válasza Dr. Romano (#40) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyéb irán tetszik a game

Ilyeneket ne írj egy modern háborús játék topic-ába, mert még baj lesz... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#43) hejesírásó válasza mcsabee (#39) üzenetére


hejesírásó
senior tag

Asus részemről továbbra sem ér még csak annyit sem a márka mint egy ánusz. :B

P5K problémákra keressél rá googlival és látni fogod miért. ;)

Infinity Ward-ot javítom, köszönöm. :R

- "Vannak jelenetek amikor csak ülünk mint a moziban", ezt hívják átvezetőknek. - itt nem az átvezetőkre gondolok, ha elolvasod azokra külön kitérek :B

"Egyébként nem két típusú FPS létezik, ha már ilyen témáról írsz, legalább olvass utána, hogy az egész írás ne a "szerintem ez ilyen, meg olyan" szavakkal legyen tele. A véleményed nyilván a sajátod, de legalább a tényszerű elemeknek néztél volna utána."
ahogy mondtad is a véleményem sajátom. miért ne legyen tele a SAJÁT véleményemmel? :B

Nálam az nem árkádos, ki nem ejteném így, égés lenne. nálam árkédes, stb. :B

mind word helyesírás-elemzőm mind a mozillába épített helyesírás-elemző látta, javította, ha további hibákat találtál ezeken felül, kérlek jelezd nyugodtan. köszönöm :R -mindent ezek a programok sem tudhatnak.

"- "hogy én inkább First Person Action Movie-nak nevezném", ez nem véletlen, mivel bevallottan árkádos, filmszerű élményt kínál." ez az általam felkeresett kritikáknál nem jön így kerek perec ki, örülök, hogy te a olvastál olyat amiben ez kerek perec ki is jön. Egy teszt akkor jó, ha zéró korábbról meglevő tudást feltételez az olvasóról. Ennek tudatában olvasd újra a cikket kérlek, és rögtön másképpen fogod látni a tartalmát. :B

[ Szerkesztve ]

(#44) hejesírásó válasza Dr. Romano (#40) üzenetére


hejesírásó
senior tag

én is hasonló oknál fogva akadtam be.
csináld azt mint a jó katona: az utolsó gránátot tartsd meg magadnak. ;]

jer1cho: :)) :DDD

(#45) mcsabee válasza hejesírásó (#43) üzenetére


mcsabee
senior tag

Az Asus-os problémára nem keresek rá, hiszek neked, attól még az ánusz szó használata nem megfelelő, remélem érted mire gondolok.

"ahogy mondtad is a véleményem sajátom. miért ne legyen tele a SAJÁT véleményemmel? :B"

A véleményed a sajátod, de attól még nem csak két féle FPS létezik, ez tényszerű. A játék értékelésébe, és az azzal felvetett egyéni gondolatokban nem találtam kivetnivalót, mert szépen levezetted, hogy milyen kapcsolatban állsz a stílussal, és a szériával. Ha belátod, ha nem, akkor sem két féle FPS létezik, és ez nem egyéni vélemény kérdése.

Az árkádos részben igazad van, megkavart az angol-magyar variációs lehetőség. :R

"Egy teszt akkor jó, ha zéró korábbról meglevő tudást feltételez az olvasóról."

Egy cikk akkor jó, ha lényegre törő, olvasmányos, egyszerű, de mégsem hemzseg a szóismétlésektől, meg van benne a saját vélemény, de a tényekkel az író tisztában van, és ezeket megpróbálja átadni az olvasóknak. A te cikked nem ilyen, inkább szájbarágós, magyarázós, nem mesélős.

A "hogy én inkább First Person Action Movie-nak nevezném" részhez majd megkeresem a sajtóközleményt, a postafiókom alján valahol még megvan, hivatalosan így nevezi az Activision.

/e: Egyébként örülök, hogy ilyen lazán kezelted a dolgot, elegem van már azokból az emberekből, akik a kritikát úgy fogadják, mint a szőke nők a történelemmel kapcsolatos kérdéseket - értetlenül, hisztisen. :DD .

Majd még pár felvetést írok privátban is, remélem tudsz belőlük hasznosítani dolgokat :) .

Stay a while and listen...

(#46) hejesírásó válasza mcsabee (#45) üzenetére


hejesírásó
senior tag

rendben, lehet akkor kicsit átfogalmazom. köszi. :R

(#47) Findzs


Findzs
addikt

Tetszik az írás elég tárgyilagos és kellőképpen rövid/hosszú.

Nekem az első rész jobban tetszett.
Én 6/10 -re értékelném.

Van egy hiba az írásodban amit kiszúrtam:

"A pályákon gyakran behallatszik más egységek rádióforgalmazása, a jó hangulat megteremtésében ez az elem is segít."

Bár lehet én nem vettem észre, hogy a csapattársaim közben rádiókat árulnak :)

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#48) hejesírásó válasza Findzs (#47) üzenetére


hejesírásó
senior tag

[link]

természetesen így értve rádióforgalmazás. amire te gondoltál az a rádió forgalmazás. mindenesetre a vázolt kép nekem is tetszik :))

(#49) Dr. Romano válasza hejesírásó (#44) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Azóta már mindig megtartom az utolsót ilyen alkalmakra (bár ha mégis elfogyna, az Esc szerencsére unlimited) :D

jer1cho
:B :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#50) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nu, kifejezetten tetszett a cikk, ha írnom kellene, én is hasonlót próbálnék :B

Az is fix, hogy lassan megveszem a játékot, szóval mindig felüdülés ilyet olvasni, köszönet a cikkért :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.