Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) mephi666 válasza Thunderzolee (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem pont a végtelen-elméletből van egy egyenesen következő feltételezésem, amit részegen nagyon jól tudok fejtegetni: :) pl. ha teljesen végtelen az univerzum, akkor léteznie kell rengeteg földdel atomi szinten megegyező bolygónak is, ahol lényegében előfordulhat, hogy a történelem pontosan úgy alakult, mint itt, de csak mondjuk 1-1 cselekedeted alakult máshogy... :) meg ilyenek... a végtelenből ez is következik szerintem...

nem vagyunk egyedül, csak technológiai akadálya van, hogy nem bukkantunk még máshol életre... erről van szó... a naprendszer csak egy kis pont a galaxisban... hasonló, vagy még nagyobb galaxisból meg még rengeteg van... az életfeltételek máshol is adottak lehetnek ahhoz, hogy kialakulhasson valami... szerintem betudható az emberi egoizmusnak, hogy sokan azt hiszik, hogy mi vagyunk az evolúció csúcsa... :) máshol/más evolúciós létrát végigjárva szerintem rengeteg sokkalta értelmesebb/fejlettebb faj létezhet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.