Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Grat az íráshoz. De. Maga a javítás hol maradt? :D Ha jól látom egy kijelző csere volt a cél.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#2) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Jöhet a többi ! :D
Csak egy tipp: valamivel természetesebbnek ható fényforrást is használhatnátok a képek csinálásakor :) Persze ez csak szőrszálhasogatás :)
iPhone-t szerintem nem nehéz szerelni, bár ebbe a HTC-be beleőrülnék :D

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) kmraton válasza pulutodurumo (#1) üzenetére


kmraton
újonc

A javításhoz olvasd visszafelé:) A videókban egyébként teljes cseréket fogunk csinálni (ha minden jól megy).

http://tinyurl.com/pfg7fd3 #Mobilmánia #HTC One M8

(#4) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Holnap kapom vissza az M7 One-t szerviből (garanciás). Kíváncsi vagyok milyen munkát végeztek.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) Matada2.3 válasza pulutodurumo (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Mi inkább a szétszedésre koncentráltunk ebben az írásban, termeszesen a drága meg lett javítva, és ahogy a kolléga mondta jön a videó és képek a cseréről is ;)

(#2) AllTheBest: Köszönjük a tippet, sajnos az idő limitál minket és az MA is a képfeltöltésével :( Az i-k javítását meg személy szerint a pokolra kívánom, amikor 3 flex kábel alá rejtenek egy negyediket :O

(#4) Klaus Duran: Attól függ mit csinálnak, mert akkor lehet a külső macerás részeit is cserélik, meg szervizfüggő ki mit kókányol össze.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#6) AllTheBest válasza Matada2.3 (#5) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Jó... beszélek itt szinte 0 tapasztalattal :D Csak 4 és 4s-t szereltem, de azokat szinte csukott szemmel bontom atomjaira és rakom össze :D.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7) Matada2.3 válasza AllTheBest (#6) üzenetére


Matada2.3
veterán

Hálistennek azokat már én is. Tehát ezt nem nevezném 0 tapasztalatnak :)

Finn the human

(#8) DonElvis válasza kmraton (#3) üzenetére


DonElvis
tag

A lavításhoz olvasom visszafelé, de nem sokra megyek vele:

eb ketezzén , knuláglozs lekkelepék sé lekkeríh ssirf gidnim

A a viccet félretéve: Csak telefonokról fogtok írni? Sokaknak nagy segítség lenne, ha pl. laptopokról is esne szó. Jó lenne tudni, hogy hogyan tudjuk maradandó károsodás nélkűl szétszedni a laptopunkat akkor, ha hűtést akarunk újrapasztázni, vagy ugradelni. Az írásokban hasznos lenne az, ha a kritikus pontokat (hol lehet nagyon elrontani a dolgot, a készüléket végérvényesen kukára ítélve) jobban kiemelnétek.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#9) Matada2.3 válasza DonElvis (#8) üzenetére


Matada2.3
veterán

Már nagyon megijedtem, hogy valamit nagyon elrontottunk, hogy nem megy a javítás :)) Én személy szerint össz-vissz eddig 5 laptopot szedtem szét de a kolléga lehet többet tudna mondani e téren, amúgy nincs kizárva a laptoppal való mókolás, de azokat csakis felajánlások alapján tudom még elképzelni.

Finn the human

(#10) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Hú, de komoly munka, nagy kézügyesség, iszonyat tapasztalat!
Ha problémám lenne hasonló telefonnal, biztos téged keresnélek!
Köszönöm a cikket, kicsit beleláttam a szervizesek életébe.
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11) kmraton válasza HUTCHDB (#10) üzenetére


kmraton
újonc

Bátran keressetek, ha kérdésetek van! Szívesen segítünk! :)

http://tinyurl.com/pfg7fd3 #Mobilmánia #HTC One M8

(#12) creation válasza DonElvis (#8) üzenetére


creation
senior tag

Hét mire való a telefon Brada?! Felhívsz, azt felmegyek és megmutatom a tiéden ;]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#13) opr válasza Matada2.3 (#5) üzenetére


opr
veterán

hTc one x problémával lehet téged keresni? Ha igen, már megy is a privát! :DDD :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14) Matada2.3 válasza opr (#13) üzenetére


Matada2.3
veterán

Kicsit megkésve, de bármikor :DD

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.