Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Sztbeni válasza Konflikt (#100) üzenetére


Sztbeni
őstag

nem

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#102) kleinguru


kleinguru
addikt

Király a cikk, nagy köszönet érte:R!

Tapasztalatok:

- minden benzinkúton (INA) volt/van holiday package (sima sim 20KN nincs)
- normál simként is használható és micro sim is "kitörhető" belőle
- tölteni telefon kell hozzá (méghozzá független)
- aktiváláshoz is telefon kell (fel kell hívni valakit közben automatának válaszolni /van angol módja/ a hívást nem kell felvegyék, én is magamat hívtam)

Az internet használható, relatív gyors is és kényelmesen aktiválható a napi net (INTERNET DAN) 10KN-ért.

Bátran ajánlom mindenkinek:K!

Még egyszer óriási nagy respect a cikkért:R!

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#103) djapor96


djapor96
őstag

Tele2 ről írok éppen. Smiley díjcsomag működik. Welcome Croatia alapcsomag viszont sehol nincs. Végül start packetet vettem....

Vir-Pag-Zadar környékén 3G/HSDPA térerő van!

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#104) Sztbeni válasza djapor96 (#103) üzenetére


Sztbeni
őstag

mennyi volt az alapcsomag? Gondoltam, hogy nem lesz tourist pack, ezért hozattam még júniusban a haverommal. Milyen gyors a net?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#105) Casmir


Casmir
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Ha Vodás készülékem van, akkor a TELE2 sim kártya működni fog benne?

Az alap Welcam-os sim mennyibe is kerül? És ha azt nem kapok akkor melyik a következő?

Vasárnap indulunk, ha ezt a cikket hamarabb olvasom akkor a Vodánál nem élesítem be a napi net tarifát.
:-)
Már mindegy.

Köszönöm a válaszokat.

(#106) Sztbeni válasza Casmir (#105) üzenetére


Sztbeni
őstag

nem fog működni

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#107) Casmir válasza Sztbeni (#106) üzenetére


Casmir
csendes tag

Köszi.:-(

Akkor nekem a VIPnet-et kellene vennem?
De annak a netes tarifái elég gyengécskék.:-(((
Jól látom, hogy a surf S csomag ( az alap SIM 20 HRK-n felül) a 100 MB majdnem 16 kuna?

(#108) djapor96 válasza Sztbeni (#104) üzenetére


djapor96
őstag

20kuna + 50 Feltöltés... Net gyors....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#109) Sztbeni válasza Casmir (#107) üzenetére


Sztbeni
őstag

A Vipnet se működik, független telefon kell.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#110) szlibud


szlibud
tag

Sziasztok!

Egy itthoni vodafonos internet stickel megy a vipme sim kártya?

És tudja valaki h. Rab szigeten Loparban van-e 3G lefedettség?

Köszi!

(#111) Sztbeni válasza szlibud (#110) üzenetére


Sztbeni
őstag

nem fog működni

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#112) szlibud válasza Sztbeni (#111) üzenetére


szlibud
tag

De miért a vodafone nem kompatibilis a vodafonnal?

És akkor hogy a fenébe tudom használni, mert mondjuk 6 nap miatt nem igazán vennék egy eszközt is...

(#113) szlibud


szlibud
tag

Csak hogyha esetleg valakinek szüksége lenne rá egyszer, remekül működik Rab szigeten Loparban a Vipme, Zágrábban vettem egy VIP üzletben 20 kunáért, 2 nap 2GB ennyiért, azt még nem tudom hogy lehet feltölteni, de lehet ha lejár veszek egy másikat.
A telefonom független, abba tettem be a kártyát, és tettem rá egy wifi hotspot programot ami szépen megosztja a notimmal :)

(#114) Sztbeni válasza szlibud (#113) üzenetére


Sztbeni
őstag

ne vegyél másikat, minden újságosnál/élelmiszerboltban feltölthető 15, 30, 50, 100 és 200 kunával

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#115) szlibud válasza Sztbeni (#114) üzenetére


szlibud
tag

Feltöltöttem online, de amúgy egyszerűbb lett volna újat venni, mint kitalálni ezt h mi merre, hányszor így h a horvát tudásom nem túl kiemelkedő :)
Árban meg tökmindegy, így is meg úgy is 10 kuna egy nap...

Ja amúgy ha már így mindent tudsz, ez a kártya meddig marad aktív, ha esetleg majd megint jönnék?

[ Szerkesztve ]

(#116) Sztbeni válasza szlibud (#115) üzenetére


Sztbeni
őstag

az interneten írja, hogy meddig aktív. Boltban nem kell nyelvtudás, annyit mondasz, hogy vipme bon 30 kuna, és meg van oldva.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#117) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Ha valaki mostanában menne: A TELE2 a Smart csomaghoz most 3GB-ot ad. Szóval 35 kunáért van 1000 perc és 3GB net: [link]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#118) amisis


amisis
aktív tag

sziasztok, jövő hónapban megyek Horvátországba egy hétre.(Vir sziget) kb 500 mega net kéne, melyik a legkedvezőbb így?
Előre köszi

Apple iPhone 8 Plus

(#119) djapor96 válasza amisis (#118) üzenetére


djapor96
őstag

Én tavaly előtt VIPme-t használtam, tavaly Tele2-t, mindnkettőnek van jó térerje VIR-en. Ahogy megsasoltam, most a legjobb ajánlat 35kuna/1Gb TELE2-nél.... Viren keresd meg a postát, ott is lehet venni, meg előtte az újságosbódéban is.

VIP-et 2012-ben nehezebb volt beszerezni, akkor egész Zadarig mentem, hogy kapjak...

Tavaly júliustól jött a 35kn/3Gb akció... én augusztusban azt vettem....

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#120) djapor96 válasza amisis (#118) üzenetére


djapor96
őstag

Egyébként itt Vagabundo pub vagy kávéző van a szigeten ingyenes wifi, illetve itt meg a hely turist info szolgáltat ingyen wifit, de ehhez el kell kérni a jelszót....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#121) amisis válasza djapor96 (#119) üzenetére


amisis
aktív tag

Ez a 35 kunas jól hangzik, ebben benne van a sim is? A postán beszélnek angolul, vagy te hogy vetted?

Apple iPhone 8 Plus

(#122) HyGy


HyGy
csendes tag

Ezeknél a tele2 csomagoknál, pl a tele2 smart mi történik ha lejár az 1 hónap? A kártya aktív marad és lehet hívni? Ha igen meddig marad aktív 1 évig? És ha 1 éven belül újra feltölti az ember akkor még 1 évig jó?

A tele2 smart csomaghoz kell személyi vagy azt is simán meg lehet venni?

Valamit a cikkben írt rész a feltöltésről nekem zavaros. Egyszer az van, hogy jár hozzá 300MB ingyen, aztán meg azt, hogy ha el küldtük a SMART szót akkor elveszik a 300MB. Most akkor ez hogy is van?

Most néztem az előbb ez a smart csomag ez most is 35 kuna. Ezért csak kártyát kapja az ember, vagy rögtön az 1G net is meg van benne? Vagy keverem azzal, hogy van egy valami féle sim kártya és ahhoz pluszba lehet még csomagokat aktiválni?

A tele2 smart csomagját is lehet benzinkúton kapni?

Ha jól értem, ahhoz, hogy működjön megveszem ezt a tele2 sim-et 35kunáért elküldöm a SMART sms-t a 888, ra és kész 1 hónapig van 1G net. Nem kell semmit pluszba rá tölteni meg ilyesmi? (Telefonálni nem akarok vele csak netezni.)

(#123) djapor96 válasza amisis (#121) üzenetére


djapor96
őstag

Persze Sim kártya is van benne, csak ne felejtsd el független készülék kell hozzá. Egyébként lesz egy horvát számod, amin hívni is tudnak....

Ma jelent meg a Cheapest Surf & Call csomag 50kuna 3Gb, 1000 perc országon belül

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#124) djapor96 válasza amisis (#121) üzenetére


djapor96
őstag

és 0,39kuna/perc haza a telefonálás, amire rögtön van 15kuna azaz 38perc...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#125) djapor96 válasza HyGy (#122) üzenetére


djapor96
őstag

Ezt úgy kell érteni, hogy veszel egy SIM kártyát aminek a neve START packet, amin van 35kuna attól függően, hogy melyik díjcsomagot akarod, elküldöd az sms-t. Smart-nál a smart szót. A SMS szám változott, az új szám 13888. Ekkor levon 15kunát.

Ennél egy perc hazatelefonálás 4,5kuna... amire 20kunád marad...
Ha elfogy az 1Gb, de a 20kuna nem, akkor a Packet100 elküldésével 10kuna levonása után kapsz még 100Mb-ot vagy feltöltöd 50kunaára és újra sms-t küldesz és kapsz újra 1Gb-ot, ekkor már 35kunáért, csak 500Mb jár.

Ezért nem érdemes töltögetni, hanem kuka ha lefogyott és új simet kell venni, akkor 35kunáért újra kapsz 1Gb-ot és marad 20kunád....

Én úgy olvasom, hogy a 300Mb-os opció nincs, de az új csomag jobb, mint a SMART...

Az új Cheapest Surf & Call, azt írja kapható a TELE2 shopban, újságosnál, benzinkúton....

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#126) djapor96 válasza djapor96 (#124) üzenetére


djapor96
őstag

Ez csak Mo-i vezetékesbe érvényes....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#127) amisis válasza djapor96 (#123) üzenetére


amisis
aktív tag

Köszi a segítséget :) Akkor Viren a postán tudok venni? Mit kell a postán mondani?

Apple iPhone 8 Plus

(#128) Mr.ReD


Mr.ReD
csendes tag

Sziasztok!

A Tele2 Cheapest Surf&Call csomagot benzinkúton meg lehet venni?

GoT

(#129) amisis válasza Mr.ReD (#128) üzenetére


amisis
aktív tag

Azt írták hogy lehet :)

Apple iPhone 8 Plus

(#130) Mr.ReD válasza amisis (#129) üzenetére


Mr.ReD
csendes tag

azt olvastam igen:).....csak egy a baj nincs független telefonom és nem tudom gépről h tudom aktiválni...

GoT

(#131) djapor96 válasza Mr.ReD (#130) üzenetére


djapor96
őstag

Ha olyan a 3g modemed, hogy a appjában van SMS küldés funkció, akkor semmi gond.... Belearkod a kártyát, feltolod a laptopra és elküldöd a szükséges sms-t...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#132) Mr.ReD válasza djapor96 (#131) üzenetére


Mr.ReD
csendes tag

Na majd este megnézem...win7 alát volt a thinkpadokhoz, de win8.1 alá nem tudom...nem néztem még...

GoT

(#133) Kikki90


Kikki90
tag

Sziasztok! En kinn vagy 2 Napja, talaltam is 50kunas tele2 kartyat, amit iden promoznak h 3gbos.... Elvileg egy hivassal vagy smsel aktivahato. Irtam is rola mar sms-t oda is ert, de a net az istenert nem akar menni pedig jelzi a telo a 3g-s halozat megletet, de egyelore 0kb adat ment at rajta. Kertem le ilyen *105# cuccot, ott is irja, hogy. 3072kbbol 0 van elhasznalva.... Valahogy aktivalnom kellene? Aki tapasztalt ilyet kerem segitsen :) koszi

(#134) Mr.ReD válasza Kikki90 (#133) üzenetére


Mr.ReD
csendes tag

én most megyek szombaton, szintén ezt a csomagot tervezem megvenni, remélem menni fog a net.

GoT

(#135) Kikki90 válasza Mr.ReD (#134) üzenetére


Kikki90
tag

Menni fog, csak az APN beállításokra figyelj. Hova mész pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#136) amisis


amisis
aktív tag

Csak annyit hogy tényleg működik vir en a 3gb os csomag. Az újság árus rögtön adta is 50 kunaért. :)

Apple iPhone 8 Plus

(#137) Mr.ReD válasza Kikki90 (#135) üzenetére


Mr.ReD
csendes tag

Crikvenica...de már hazajöttem:)

ment a Tele2..bár kissé furcsa volt mert sokszor csak másodjára lépett fel..illetve utolsó napon abszólut nem lépet fel..Limited volt a kapcsolat...

GoT

(#138) Mr.ReD


Mr.ReD
csendes tag

Közben rájöttem hogy a Windows 8.1 volt ellállítva..:)

GoT

(#139) Kowa


Kowa
tag

Hello. Mia Krk szigetre keszulunk 2 nap mulva. . Inkabb internetet hasznalnank telefon fuggetlen. Van valakinek tapasztalata hogy a Krk szigetre melyik a megfelelo szolgaltato? Enis neztem ezt a Tele 2 ot jonak tunnek az arai.

(#140) amisis válasza Kowa (#139) üzenetére


amisis
aktív tag

Szerintem az 50 kunas csomag messze a legjobb. Vagy a Vip nek a 100kunas korlátlan netje.

Apple iPhone 8 Plus

(#141) lehella


lehella
senior tag

Sziasztok! Vodafone (Kredit) előfizetésem van és augusztus végén mennénk Horvátországba egy hétre, erre az időre szeretnék egy roamingos internet csomagot vásárolni. A Voda oldalán találtam ezt a lehetőséget: MobilWeb Hetijegy Külföldön, ami 2990 Ft egy hétre (100MB forgalom, elég lesz), amit elég SMS-ben megrendelni. Valakinek volt már ilyen szolgáltatása? Elég ha küldök SMS-t és azonnal használhatom a mobilnetet külföldön egy hétig?

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#142) Kikki90 válasza Kowa (#139) üzenetére


Kikki90
tag

Szia! Telefonálásról sok mindent nem tudok, de Krk szigeten voltunk mi is, Njivicén, ott az első Tisak-nál tudtam venni Tele2 kártyát, ami működött is, bár a térerő sok helyen 1-2 csíkon volt csak, ami néha megnehezítette a netezést, de alapvetően elégedett voltam vele. Rijekában párszáz méteren belül több boltjuk is volt, ott segítettek beállítani az APN-t is.

(#143) szlibud


szlibud
tag

Sziasztok!

Szeptember elején fogok menni Trogirba 1 hétre, csak internetezésre idén milyen kártyát érdemes venni?
Nem kell olyan rettenetesen sok adatforgalom, de azért min 1GB, inkább több.

Tavaly vipme boxot használtam, összesen 40 kunáért volt 4GB 4x24 órára. 3x1 napot kibírtam net nélkül :D

Idén van esetleg jobb ajánlat? Vagy mondjuk ami nem sokkal drágább, és nem napra szól?

(#144) lehella válasza szlibud (#143) üzenetére


lehella
senior tag

Hali! Mi is ott leszünk szeptember első hetében, ha tudsz wifis éttermet írd meg priviben :DDD

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#145) amisis válasza szlibud (#143) üzenetére


amisis
aktív tag

Cheapest Surf&Call 50Kuna 3GB Tele2

Apple iPhone 8 Plus

(#146) szlibud válasza lehella (#144) üzenetére


szlibud
tag

Én második héten úgyhogy írd meg inkább Te :P

(#147) szlibud


szlibud
tag

Ilyen Tele2 50 kunás cuccot kapok még Zágráb előtt valamelyik kútnál a pályán?

És milyen APN-t kell beírni, légyszi valaki, at én telefonom tuti nem állítja be automatikusan :(

Ja és hogy kell majd aktiválni ?

(#148) djapor96


djapor96
őstag

Hogy állunk az idei telefonálással?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#149) Def26 válasza djapor96 (#148) üzenetére


Def26
félisten

Így. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#150) #16729600 válasza Def26 (#149) üzenetére


#16729600
törölt tag

Köszi ez aranyat ér. :R Kár. hogy nincs speckó neve a csomagnak.Már előre látom,ahogy néz rám az eladó értetlenül. :)

(#151) Def26 válasza #16729600 (#150) üzenetére


Def26
félisten

Beszélnek angolul. Nem lesz gond. Holiday 30 vagy mi a neve. Egyébkénz csak szigorúan netezésre tudod használni.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#152) #16729600 válasza Def26 (#151) üzenetére


#16729600
törölt tag

Jó tudni a nevét, minden évben megyünk Dalmáciába, tavaly a tele2 es kátyát Omisban a studenacban tudtam csak megvenni ( ott volt egy viszonylag értelmes eladó a kioszkban ), előtte az összes többi helyen csak néztek mint a moziban.( és igen, angolul-németül is csak néztek ) :) Teljesen jó a netezés,az első célpontunk napi 7 euroért (!! ) ad netet ( mobilház Campsite Dole ).Sajnos netelérésben,( meg más idegenforgalmi szolgáltatásban is ) még az eredeti tőkefelhalmozódás korában ragadtak meg a horvátok..agyrém ami ezen a téren megy a nyaralóhelyeken. :) A többi szállás, ahová megyünk a szigeteken már felvilágosultabb helyek és ott lesz ingyen wifi is. :)

[ Szerkesztve ]

(#153) Alvin76


Alvin76
tag

http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/welcome-to-croatia/?docid=224

50 kunáért (kb.2200Ft) 3Gb net, és 1000Perc horvát hálózaton belül...
38Ft hazatelefonálás, igaz csak vezetékesre...

Ilyen csomag miért nincs magyarországon? ;]

(#154) kzkz


kzkz
őstag

Van egy ilyen is: [link]
11 Euro-ért 10 napig napi 1GB internet.

(#155) djapor96


djapor96
őstag

Nekem az a tapasztalatom, hogy Észak-Dalmáciában a HR-Telekomnak nagyon gyenge a 3G-je szinte csak Edge hálózat van..... Nekem a Tele2 jött be meg a VIP....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#156) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Sziasztok! Szombaton megyek horvátországba 1 hétre, és szeretnék ott mobilinternetet használni. Mi a legjobb megoldás? Telefonálás, sms nem fontos de net az legyen.

tele2 prepaid újságosnál?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#157) djapor96 válasza ZS3NI (#156) üzenetére


djapor96
őstag

Szerintem igen....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#158) Alvin76 válasza ZS3NI (#156) üzenetére


Alvin76
tag

itthon melyik szolgáltatónál vagy?

(#159) ZS3NI válasza Alvin76 (#158) üzenetére


ZS3NI
őstag

Telekom, de előfizus kártyát semmiképp nem akarok kivinni magammal, nehogy roaming legyen belőle.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#160) djapor96 válasza ZS3NI (#159) üzenetére


djapor96
őstag

Mondjuk a Travell&Surf L roaming csomag a T-mobile-nál 7 napra 1Gb-ot ad, és nincs túlforgalamzás. 5990Ft

Egyébként elég korrekt módszerre tért át a T-mobile (kész csoda) ha külföldre mész és nincs roaming net csomag előfizetve, akkor csak a t-mobile ügyfélszolgálat tölt be, ahol kiválaszthatod, hogy milyen áron akarsz netezni.

Most már nincs az, hogy 3 facebook bejelentkezésért hupppsz 45eFt-os számla....

Egyébként előfizetéstől függően ez is figyelemre méltó:

[link]

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#161) szlibud


szlibud
tag

Valaki ha esetleg volt idén Horvátországban, a Tele2 Welcome to Croatia csomaghoz kitörhető micro SIM-es kártyát adnak?

http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/welcome-to-croatia/#docid224

Már 2 éve ezt veszem, de a régi telefonomban normál SIM volt, a mostaniban viszont micro kéne, és nem tudom van-e benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.